Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Sidur, hooratas, käigukast, difer (Vastuseid: 65 | Vaatamisi: 27950)
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 30.03.09 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Samas jah, kui võrrelda ABY ja 3B väändegraafikuid, siis on näha, et ABY väänab paremini. Kas see on tingitud ainult hooratta erinevusest, mine sa tea.


S2 3B ja S2 ABY väänedkõver on erinev seetõttu, et otsesüüte mootoril on n.ö. overboost ala, kus rõhk on kõrgem, sealt ka suurem vääne.

S2 3B hoorattaga oli veel täitsa võimalik ilma abivahenditeta starte teha. Kui panin fidanza alumiiniumratta, on dräägi situatsioonis praktiliselt võimatu startida, ilma et auto kukus ninali.

Ja Maku, teades sind, siis ei taha sa ühemassilisele rattale üle minna :)
Käigukasti müra suureneb koheselt.

Kasutada saab igapäevaselt nii S2 3B 10kg ratast kui ka 4.7kg fidanza ratast, seda isegi keraamilise siduriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.09 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Ja Maku, teades sind, siis ei taha sa ühemassilisele rattale üle minna :)
Käigukasti müra suureneb koheselt.
Samas olen korduvalt sõitnud S2 3B-ga ja pole käigukasti müra üle kurtnud.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 31.03.09 03:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Samas olen korduvalt sõitnud S2 3B-ga ja pole käigukasti müra üle kurtnud.


Hea tähelepanek!

200 3B ja S2 3B on jäiga hoorattaga ja kuigi ma pole ise omanud kumbagi neist autodest, ega ka sõitnud nendega. Siin kuulsin ühelt harrastajalt, kes omab 220VT ja S2 sedan ABY ja ta tegi S2´le hooratta vahetuse, täpselt ei mäleta, kuid sinna läks PO CroMo teras hooratas ja 3B sidur, leevendiga kettaga ja üllatus üllatus, kurtis ebameeldiva müra üle pööretel u2500rpmi ja ka temale jäi arusaamatuks, miks kaks praktiliselt sama siduriga masinat nii erinevad on. Kas asi peitub 016 kastis, jääbki selgusetuks.
Omaltpoolt kinnitan seda 01E kasti ebameeldivat häält seal 2200-2600 rpm las, peale 3000 pöörde ületamist on vaikus :)

Lisaks sellele, olles nüüd kogenud oma masinal S2 3B 10kg ratta ja ka Fidanza 4.7kg ratta, muus osas raskem võrrelda, kuid tühikäigul kõriseb käigukast mõlemaga. Peale aga seekordset mootori ehitust ja väntmehanismi imetasakaalustust on see tühikäigul esinev kõrin palju vaiksem.
Siin kohal on sobilik spekuleerida audide raske originaal hooratta vajalikkuse üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 31.03.09 07:17 Tsiteeri


Urril on ka 200 3B hooratas ja mina küll kastis mingeid hääli ei tähenda, ka tühikäigul mitte.
Küll aga selline küsimus: Kuidas on terasest hooratta vastupidavus, kui kasutada teda igapäevaselt liikluses? Üks hooaeg ja vahetus?


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 31.03.09 07:55 Tsiteeri


Olen täheldanud, et kõige vaiksemad kastid on tavalised nõrgad quattro kastid(90, 100, b4, a4), nende masinate puhul ei ole küll vahet on seal kahemassiline või ühemassiline hooratas. Küll olen aga mõnel 01e kastil kuulnud omapärast urinat, eriti just tagurpidi ja esimese käiguga. Seega võibolla on 01e kasti konstruktsioon timginud selle, et teeb õrnalt häält ja tahab leevendiga hooratast. Samas see ei pruugi kõikidel masinatel olla.
Mul 90-nel 7a ühemassiline hooratas ja Spec sidur ning mingit kastimüra sõites ei kuule. Kuulen aga tagadiffri häält küll, eriti kui tagaistet sees pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 31.03.09 08:33 Tsiteeri


Ehk tuleneb müra edasikandumine hoopis metallistruktuuri erinevustest malm vs teras;) teadupärast teras kannab palju paremini heili edasi kui malm:)
RS4´le panin ka terashooratta, ühe massilise, mingisugust hääleerinevust ei täheldanud, uus hooratas sai isegi 4kg kergem originaalhoorattast.

Terashooratas on väga ok, kui see on õigest terasemargist voolitud, minule sai küll stal 3st tehtud, kuid see pole nii hea kui näiteks teras 45:)

Lisaks, et õhukeseks ajatud malmrattal on komme kildudeks lennata teatud hetkel.

Terasest või alumiiniumist hoorattale peab tegema vahetatavad hõõredepinnad, siis on asi igavene pmts. Malm kulub aeglasemalt, kuna manused ja struktuur teine kui terasel, oli vist asi kinni süsinukus ja tema paiknemises krsitallvõres, ei mäleta nii täpselt, võin kunagistest metallidetehnoloogia konspektist järele vaadata täpsed margid ja omadused.

Müra põhjustajateks on pigem kulunud sidurijõuvõttevõlli hammaks ja käigutehammasrattad või mõni laager:)

Edit:
Kui kunagi peaksin uuesti valiku ees seisma, kas uus originaal kahemassiline hooratas või mõni ühemassiline, siis kindlasti ühemassiline ja terasest.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 31.03.09 14:39 Tsiteeri


Kristjan:
Mina taas mäletan väga selgelt ühe teise eesti RS4´ja käigukasti häält tühikäigul, sinnagi oli paigaldatud ühemassiline hooratas, kõriseb küll!

Ja malm, siis materjal, millest on tehtud originaal hoorattad audile, kuluvad keraamilise kettaga kiiremini kui terasrattad. Vahetatav tööpind on kasuks, kuid ei pea olema terasest või malmist rattal. Näiteks soomes valmistatavad CroMo terasrattad on edukalt kasutuses nii orgaanilise kui ka keraamilise kettaga.


Ramon:
Nii nagu ma ütlesin, 016 kast on oma originaal ümbruses alati ühemassilise hooratta ja leevendusega sidurikettaga - ei kõrise ja tekita häält ka sõites. Ja terashooratas kestab

Teemo:
Sul on 90´nel 01E kast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 31.03.09 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk

Teemo:
Sul on 90´nel 01E kast?


Ei mul on 01a kast, aga mõtlesingi seda, et ju see on 01e kasti eripära, et kõriseb. Kuid kahjuks audimeestel ei olegi muud võimalust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 31.03.09 19:41 Tsiteeri


Andres, ka minu RS4 kast tegi pärast remonti tühikäigul aegajalt kõrinat, see oli tingitud remondist, mis seal valesti vms tehti, ei tea, ka Arnel kukkus pärats kastiremonti kõrisema tühikäigul, tal oli see hetk veel kasutusel malmist kahemassiline originaalhooratas.

Siiski, kui on ühemassiline, kas teras, malm või alumiinium, kasutaksin ikkagi vahetatavt tööpinda, ükskõik, kas keraamiline kettakate või tava-orgaaniline. Vahetatav tööpind tagab, et hooratas on pmts igavene. Sööb see keraamilinekate ka terast. Niiet ikkagi vahetatavad tööpinnad on asja eest ja head.
Minu RS4 oli sõitnud ca 35Tkm kui kast maha käis ning terashoorattal olid kulumisjäljed sees, mis tekitatud keraamilisekatte poolt. Kui korra veel ketas lõppema seal peaks, ei piisa enam katete vahetusest kettal, vaid tuleks siis uus hooratas panna, kuna vahetatavat tööpinda sellele hoorattale ei teinud. Kuidas seal paksusega lood on, ei mäleta, vbl annab sinna meisterdada vahetava tööpinna.

Igatahes mina ei täheldanud sõidus mittemingisugust helimuutust - ühemassiline terashooratas vs kahemassiline malmhooratas.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 31.03.09 19:47 Tsiteeri


No kõik kena :)
Mina seda ise välja mõelnud pole ja päris mitmes kohas, kus müüakse just ühemassilist hooratast kahemassilise asemele, on juurde toodut tähelepanu/teavitus "Käigukasti müra kasvab ühemassilise hoorattaga"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.09 07:26 Tsiteeri


Ma ei oska öelda, kas minu masina puudulik käiguvahetus on tingitud hooratta raskusest või käigukasti iseärasustest või hoopis tema vanusest, kuid see on häiriv. Nimelt ma ei soovi teha pause käiguvahetusel. Vajutan siduri all, võtan käigu välja ja ma ei saa kohe lükata järgmist käiku sisse, sest see pole lihtsalt võimalik (kerge jõuga on kõik võimalik). Enne järgmise käigu sisseminemist jääb kang ikkagi mingiks hetkest seisma (tekib paus) ja siis läheb alles sisse. Sooviksin aga et ilma igasuguse stressita tõmban/lükkan järgmise käigu sisse. Ma ei taha mingitki takistust käe all tunda, kui käiku vahetan.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.09 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ma ei oska öelda, kas minu masina puudulik käiguvahetus on tingitud hooratta raskusest või käigukasti iseärasustest või hoopis tema vanusest, kuid see on häiriv. Nimelt ma ei soovi teha pause käiguvahetusel. Vajutan siduri all, võtan käigu välja ja ma ei saa kohe lükata järgmist käiku sisse, sest see pole lihtsalt võimalik (kerge jõuga on kõik võimalik). Enne järgmise käigu sisseminemist jääb kang ikkagi mingiks hetkest seisma (tekib paus) ja siis läheb alles sisse. Sooviksin aga et ilma igasuguse stressita tõmban/lükkan järgmise käigu sisse. Ma ei taha mingitki takistust käe all tunda, kui käiku vahetan.

034 Motorspordi short shift kit - selle jubina kohta oskan ainult kiidusõnu öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 07.04.09 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ma ei oska öelda, kas minu masina puudulik käiguvahetus on tingitud hooratta raskusest või käigukasti iseärasustest või hoopis tema vanusest, kuid see on häiriv. Nimelt ma ei soovi teha pause käiguvahetusel. Vajutan siduri all, võtan käigu välja ja ma ei saa kohe lükata järgmist käiku sisse, sest see pole lihtsalt võimalik (kerge jõuga on kõik võimalik). Enne järgmise käigu sisseminemist jääb kang ikkagi mingiks hetkest seisma (tekib paus) ja siis läheb alles sisse. Sooviksin aga et ilma igasuguse stressita tõmban/lükkan järgmise käigu sisse. Ma ei taha mingitki takistust käe all tunda, kui käiku vahetan.


Kulunud sünkrod, halvasti reguleeritud hoovastik, vana kastiõli.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.09 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Kulunud sünkrod, halvasti reguleeritud hoovastik, vana kastiõli.
Nu kastiõli sai mõni nädal tagasi vahetatud, kuid kas tegemist on kulunud sünkronisaatoritega või kehvasti reguleeritud hoovastikuga, ma ei tea. Aus olla, siis mulle ei meenu ühtegi 20vT mootoriga autot, millel käigud ilma pausita sisse läheksid. Peale vabakäiku ja enne uue käigu siselülitamist on ikkagi selline jõnks/paus.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 07.04.09 13:06 Tsiteeri


Kergem siduriketas toob probleemile leevendust ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 07.04.09 13:29 Tsiteeri


Palju see ketas selles nüüd rolli mängib? Pigem tuleks alustada hoovastiku lõtkude likvideerimisest + peale seda muhv ja sünkrod. Endalegi käib see käiguvahetuse viivitus närvidele, mistõttu sai ka selle likvideerimisega tegelema hakatud. Eks näis, kui heaks seda saada on võimalik.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 07.04.09 13:59 Tsiteeri


Ka minu autol on sarnane viivitus või nagu kahes osas käikude vahetamine. Minu tagasihoidlik arvamus on, et seda põhjustavad sünkronisaatorid. Täpsemalt öeldes, arvan et viivitus, mis tekib näiteks hetkel kui panna esimeselt käigult teine käik ja käigukang läheb justkui korraks raskeks ja jääb seisma, on põhjustatud sellest, et sünkronisaatoril kulub teatud aeg kiirusteühtlustamiseks. Loomulikult kui käike vahetada jõuga, pressitakse ka sünkronisaatorite hõõrdepindasid tugevamini kokku, mille tõttu on tugevam ja lühiajalisem hõõrdumine ning käik on võimalik kiiremini ära vahetada. Kiire vahetus kulutab muidugi sünkronisaatoreid kiiremini ja eriti raske on just teise käigu sünkronisaatoril, sest esimese ja teise käigu vahel on pöörlemiskiirusteerinevus, mida ühtlustada tuleb, kõige suurem.
Hooratas ei tohiks selle värgi puhul midagi mõjutada. Kergema hooratta tõttu langevad küll mootoripöörded kiiremini, kuid kui sidur on lahutatud pole hooratas käigukastiga otseselt ühenduses. Ta on küll ühenduses selle keskmise laagri, mis käigukastivõlli toetab, kaudu ainult, et see ei tohiks mingit olulist mõju avaldada. Eelpool mainitud kergema siduriketta kasutamine, võib küll asja paremaks teha. Muid pöörlevaid masse nagu hammasrattad, on juba raske kergemaks teha.
Kas keegi, kes shortshifti kasutab, võiks öelda, kas käigukang hakkab ka raskemalt liikuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 07.04.09 14:31 Tsiteeri


No siduriketta massi kohta on kommenteerinud Repo.
Mis minu meelest mõjutavad käikude korraliku lülituvust:
Mootori ja käigukasti patjade seisukord
Käigukangi hoovastiku liigendite olukord
Õli mark ja temperatuur käigukastis
Loomulikult ka sünkronisaatorite korrasolek. (samas mul on kasutusel päevi näinud S4 originaal 5. käiguline kast ja no probleemo siiani) Küll aga saab näiteks kulunud hoovastiku ja pehmete patjadega üritada teha kiireid käiguvahetusi, on sünkronisaatori ja lülitusmuhvi rikkumine väga tõenäoline, näiteks selline saatus oli mu eelmise käigukastiga.
Kindlasti avaldab mõju siduriketta mass, juhtuvalt leevendvedrudega kettast, on kõigil masinatel raskem ketas, kui AAN ja mul omal kasutusel olev PO ketas on veelgi kergem, kui AAN originaal. Kui kasutada väikse läbimõõduga korraliku ketast, on olukord veelgi parem.
Samas on 01E kast juba oma loomuselt aeglasema käiguvahetusega, kui näiteks 016 kast.
Aga, eespool ära märgitud nelja esimese asja korras olles on esside käigukang väga täpne ja konkreetne ja lülituvus hea. 034efi shortshifteri kohta olen kuulnud küll kõike muud kui kiidusõnu, reeglina üritatakse sellega parandada vana ja kulunud käiguhoovastiku vigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 07.04.09 15:07 Tsiteeri


Mainin ära, et B5 S4 on nii siduriketas leevendiga kui kahemassiline hooratas. Kui mul veel käigud lülitusid normaalselt, siis mäletamistmööda läks 2. käik sisse nii kiiresti kui tõmmata jõudsin. Mingit seina (mida sõbra UrS6'el tunda olen saanud) ette ei tulnud. 01E kastid on neil (väiksemate ja suuremate erinevustega) kõigil.
Edit: Ei ole vist jah kõik 01E kastidega. 016 peaks olema õhema/kergema peavõlliga? See seletaks ka lihtsamat käiguvahetust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.09 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:

Kas keegi, kes shortshifti kasutab, võiks öelda, kas käigukang hakkab ka raskemalt liikuma.

Seda saab regullida. Käigulülitus lühemaks = käigukang peos raskemaks.
Tsitaat:

034efi shortshifteri kohta olen kuulnud küll kõike muud kui kiidusõnu, reeglina üritatakse sellega parandada vana ja kulunud käiguhoovastiku vigu.

Audil on teatavasti too kang üsna plödi käes (räägime ju vähemalt 13-19 a vanadest süsteemidest), short shift kompenseerib seda tugevalt. Täitsa usun selle ravivasse toimesse, möödalöömise võimalus kahaneb.
Eks arvamusi on erinevaid, minu meelest igati väärt investeering (ka enne lülitusid konkreetsel sõidukil käigud normaalselt).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 04.09.09 08:03 Tsiteeri


Küsimus minupoolt siis hoorataste kohta.

Võtsime 3B 200 alt ära hooratta, koodid on sellised.

034 105 271 F
FUS 1
05099

Ühemassiline, õhuke.
Minu MC2 mootoriga sajal on samasugune.

Oli see koos sellise koodiga sidurikettaga.
Sachs
035 141 033 H

Korv oli Luk, aga koodi ei näind.




Teine hooratas, mis erinevatel põhjustel sai ostetud, et sisse panna, peaks olema kah 3B oma. Aga millise seda ei oskagi nüüd peale selle teema lugemist öelda, kuna on paksem ja raskem, kui auto alt ära võetu. Koodid on sellised.

034 105 271 C
RGCH 1
F118

Siduriketas selle hoorattaga kokku ei sobinud, kuna südamik läks vastu hooratta laagrit.


Küsimus ongi, et mis masina hooratas sai alt ära võetud ja mis masina hooratas see teine on ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.09 08:32 Tsiteeri


Minu teada on 200 3b ja S2 3b hoorataste vahe ainult selles, et S2 3b on laager hooratta sees, 200 3b on laager väntvõlli sees, kuna käigukasti peavõll on pikem kui S2 käigukastil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 04.09.09 08:53 Tsiteeri


Hetkel pole koodi järgi kuskilt vaadata, kuid pakuks, et see mitte sobiv hooratas on 10V T oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 22:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Kergem siduriketas toob probleemile leevendust ;)


Ka Repo arvab sama.

Tsitaat:
Algselt postitas: Repo
1st->2nd gearshift can be helped a LOT with lighter clutch disc.

Not been reading the whole monster thread, but I assume You have sprung sinter disc from SRE? If yes, it is pretty heavy hunk of stuff...



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 08.09.09 06:59 Tsiteeri


Aga oskab keegi konkreetselt välja tuua originaalketaste versus perfomance ketaste masside erinevused?


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.8% - SQL: 28.2%]