Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Diisel või bensiin? (Vastuseid: 126 | Vaatamisi: 96074)
Tiiger88
huviline



Registreerunud 30.09.06
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis

postitati 06.01.07 22:18 Tsiteeri


ahhaa...niisiis diislit erinevalt bensukast ei ole mõtekas pöördes hoida jah? Ja samas diisel siis jõulisem jah....kriteeriumid kriteeriumiteks....kriteeriumeid annab ka painutada...põhiline on et saan korraliku auto antud hinna eest ja et ma ei peaks valgusfoori tagant ära sõites arvama et mõni mulle tagant sisse kiirendab =) Teine raskem otsus on siis et bena või disla =) :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 07.01.07 01:33 Tsiteeri


Kui palju Sa aastas sõidad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tiiger88
huviline



Registreerunud 30.09.06
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis

postitati 07.01.07 09:23 Tsiteeri


Kahjuks ei oska ma veel öelda palju ma aastas sõidan. Aga 4 kuuga tuleb 5000-6000 km kanti....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 07.01.07 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tiiger88
Kahjuks ei oska ma veel öelda palju ma aastas sõidan. Aga 4 kuuga tuleb 5000-6000 km kanti....


Kui 4 kuuga tuleb 5000-6000 km siis aastaga (ehk 12 kuuga) tuleb 15 000-18 000 km ;) Kõrgem matemaatika :D

Ise soovitaksin sul aastaarvust mitte nii kõvasti kinni hoida! Pole vahet, kas see on 13 või 14 aastat vana. Auto seisukord oleneb omanikest, mitte väljalaske aastast. OK 5a vana auto on enamasti korralikum kui 10a vana, kuid antud juhul võiksid valikusse võta ka 1993 aasta autod ja sa näed, et valik läheb kohe paremaks (võta aluseks tarmo antud link).

Piirhinnaga 45 000.- valiksin mina 91-94a Audi 100 (2.6 ja 2.8) seast omale auto. See ei tähenda muidugi, et see sinu jaoks parim valik on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 27.01.07 14:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tiiger88
Kahjuks ei oska ma veel öelda palju ma aastas sõidan. Aga 4 kuuga tuleb 5000-6000 km kanti....

Sellse läbisõidu juures bensukas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 28.01.07 12:51 Tsiteeri


Kui sul talvel külmade ilmadega ikka autot ka vaja läheb siis juba bens.omal diisel ja benss mõlemad olemas diisel külmade ilmadega -20 kraadi ja natuke alla selle siis ei pruugi ta käima minna.:cool:


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.07 23:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Tsitaat:
Algselt postitas: Tiiger88
Kahjuks ei oska ma veel öelda palju ma aastas sõidan. Aga 4 kuuga tuleb 5000-6000 km kanti....

Sellse läbisõidu juures bensukas.

millisest aasta kilometraa˛ist siis juba diisel mõtekam olex?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
iffkoll
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: rapla
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.07 08:04 Tsiteeri


selle juures ma oma kogemustest julgen vaielda et kui ikka disla korras siis läheb ta ka 20 kraadise kylmaga käima.

omal 2.5 tdi ja oli hommikul 34 miinuskraadi kus juba enam bensukatel raskusi käima ei läinud. audil v6tit näitasin, käis. väheke ajas valget aga vähemalt töötas. korras disla ei peta.
ja bensuka ja dislal on veel remondi hindade vahe. dislaga saad s6itta paagitäiega rohkem, kui bensukaga suur kokkuhoid aga kui tuleb hakata parandama midagi siis soovitan bensukat on odavam aga taas disla mootorid kestavad kauem. kui mudugi on mees kes ikka audost hoolt kah peab


ostan, müün ja vahetan, pärast kahetsen
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 07.02.07 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tiiger88
1. Aastaarv peab olema alates 94-


C4 keret hakati tegema 92 aastast alates. Kas 94 või 92 pole sealjuures vahet, tähtsam on eelnevalt hoidmise ja hooldamise tase.

Edit: Muidugi esimesed A6ed tulid ka 94 aastal. Sinupoolset maksimaalset hinda vaadates ma need viskaksin peast välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desty
huviline



Registreerunud 11.10.07
Asukoht: Eesti,Tartu/Soome,Tuusula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2.4 Quattro, 1998.

postitati 13.10.07 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
jah test müüjale kah ju,tegelt voiks nii et kui autol mingi suurem viga ,jääks müüja tasuda ja järgmisele kliendile saab ta testi nädata ju ja ilmnenud veale näidata ka kviitungit,et asi parandatud.ja kui auto ikka ju korras,sis peaks uuele omanikule see 1500 krooni ikka väga hea loteriipilet olema,et sai nii hea auto;)


Olen täitsa nõus ...Enne 200 k eegi raiskamist lauysa PEAB käima täis dias. Ise olen teinud seda iga enda autoga :D ja just hiljuti säästsin ennast 30 kilosest remondist :D


Aga siiski soovitan siiski 2.7 biturbo. või sis 2.3 benz ...Bmw puhul diisel hea, kas korras 525 või siis enam vähem 530 :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.07 20:12 Tsiteeri


Eks bensukaga ikka tsipa meeldivam sõita ole,kuid kui läbisõit on aastas suur siis soovitaks ikka diislit.
Sõitsin siiamaani bensukaga ,kasutades tihti sõprade dislasid Soomes , otsustasin ise ka dislale üle minna ja olen igati rahul.
Kui kunagi Eesti tagasi tulen siis vast võtan uuesti bensuka,sest siin pea olematud vahemaad ja disla eriti ei tasu end ära.(kütuse kvaliteedist Eestis seekord ma parem ei räägi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.10.07 21:33 Tsiteeri


Diiselmootorit ei eelista vaid need kes pole kunagi ühegi diiselautoga sõitnud.:D Ainus tõsine argument diiselmootoriga auto eelistamise kahjuks on kehva diiselkütuse hangumine külmaga. Ise olen tõsiselt pead murdnud, et kuidas võrri saaks diiselkütusele ümber ehitada?!:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 22.10.07 09:53 Tsiteeri


Minu, kui tudengi seisukohalt on diisel B4 üks odavamaid ja mugavamaid vahendeid liikumiseks. Veermik kulub bensukal ja dislal suht ühtmoodi ning selle remontimisega vahet ei tule.
Lollikindla mootoriga ka probleeme pole, kui eelsüüteküünlad välja jätta.
Linnas ta suht kohmetu on aga maanteel peamiselt üle 90km/h ju sõita ei tohi, nii et kellegile jalgu ei jää ;). Ise liiga rahul autoga, et midagi muud asmele otsida, sest lihtsalt ei leia madalama ülalpidamiskuluga kvaliteetset autot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andrus714
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.07
Asukoht: sõmeru,helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5TDI 103kw

postitati 03.12.07 21:24 Tsiteeri


mul ka b4 td.eks ta remonti ja hoolt nõuab kõvasti,aga samas mitte vähem,kui sõbra 85kw bensiini motoga b4 samast 92 aastast.kütet võtab ikka 2-3 liitrit 100le vähem.seega 25 000 läisõidu juures peaks raha u.7000 ikka järgi jääma ,mida saab siis omakorda jälle autosse matta.vähemalt toimub remont võrreldes bensukaga kütuse arvel.samas peab muidugi tõdema,et bensukaga on seda sõidurõõmu rohkem.auto ikka juppmaad äkilisem.maanteel kulgedes jälle erilist vahet pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 03.12.07 22:30 Tsiteeri


See et kallim ja hoolduse eripärad jms ei ole tegelikult argument. Miks? Kui tahta odavalt hakkama saada, oleks ALATI kõige mõttekam osta omale auto ca 5000kr eest, teha see korda ca 10.000kr eest ja siis sõita sellega kauakaua (töökindlam igast uuest), kuna kallimal autol kukub ainuüksi hind aastas juba rohkem kui terve selle korralikult remonditud vana auto väärtus. Näide on abstraktne, aga kui inimene on nõus maksma rohkem sellest 15tkr lihtsalt selle pärast, et miski muu MEELDIB rohkem (meeldib siis välimus, dünaamika, turvalisus, lisad vm), miks siis ei või maksta 200K maksva auto puhul millegi eest rohkem lihtsalt selle pärast et miski MEELDIB rohkem?

Bemmi armatuurilt nuppudega mängijatele soovitaks teha üks imelihtne katse: kirjuta see number paberile, seejärel nulli odomeeter, sõida mõnikümmend km ja vaata, kas ka see "tegeliku läbisõidu" number suurenes (see on lihtsalt kuuenumbriline kood, mitte läbisõit). Ehk siis naljameestel soovitaks lugeda BMW klubi foorumit kui ise asja ei jaga, aga mitte esitada kuulujutte tõepähe. Samas pole see 500km päevas mingi näitaja, Eesti kütuseveokidki sõidavad igapäevaselt 700-800km, samamoodi kullerteenuste väikesed sõiduautod (mitmes vahetuses), kusjuures selle sisse mahuvad ka kõik peatused (tankimised ja söögipausid). Pole raske arvestada, kui palju Saksas bahni peal sama auto rohkem suudaks sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Andrus_V
huviline



Registreerunud 31.10.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.07 23:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Suhteliselt. Ei pea arvutitki olema, armatuurist nuputad välja. Ja btw ma ei uskunud ise enda silmi, aga nii ta oli 960000 ma ei tea kes, kus ja kui palju päevas sellega sõitud on, aga nii ta oli. Vb saxa autobahni peal iga päev 200ga sõitnud, kes sedagi teab :P

Kui sa mõtled odo näidu teada saamise all armatuurist seda süüte sisse-välja ja veel paari nupuga mängimist, siis oled küll haleda BS-i otsa komistanud. Alates `00 teisest poolest (facelift siis) BMW-del saad tegeliku odo näidu teada kui viid süütevõtme esindusse. Muu ninnu-nännu seal armatuuris näppimisega lollitad ainult teisi ja eelkõige iseennast.


Ma arvan et sa eksid. Kui peal on vana mootor 2,5 TDS siis saab armatuurist ka näitu välja nuputada, see võtmega teema tuli koos commonrailiga ja koos mudeliga 525d 2000 aasta teisel pool, sul on õigus :P Siis tulid uued ajud jne...


See nr mis sealt välja võlusid ei olnud läbisõit. Bmw-l saab läbisõitu kontrollida ainult esinduses ja see näit ei pruugi ka 100% tõene olla, kuna näite saab üle kirjutada nii, et jälgi ei jää. Läbisõitu saab kontrollida teatud aastast ja see on salvestatud mitmesse kohta, võtmesse, tulede moodulisse jne.

Siin on üks Bmw 530d, mis on üle 1 000 000 km sõitnud. http://k654.ims-firmen.de/ah/bmw-forum/forum/viewtopic.php?t=18984&start=0


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 04.12.07 08:42 Tsiteeri


Diislit omades peaks masinaga aastas miski 50 000km ikka sõitma.
siis oleks asjal mõtet.
Diisel ostes kallim uued masinad
hooldus kallim
remont kallim
tihti on nii mis kütuse arvelt võidad paned remondi alla tagasi.
Dislaga saab muidui sõita kütteõliga saab veel soodsamalt ja kütus ka üldiselt parem, puhtam
Vahele jäädes jälle teine jutt.
Külm ei ole diislile eriline mure läheb ka -30 kui asi korras.
Hullem ilm on + mõningad kraadid ja niiskuse udu.
Niiskus poeb mootorisse ja siis ei taha tööle korralikult minna.
Eks igaüks teeb ise valikud millea ja kuidas sõidab.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 04.12.07 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Külm ei ole diislile eriline mure läheb ka -30 kui asi korras.
Hullem ilm on + mõningad kraadid ja niiskuse udu.
Niiskus poeb mootorisse ja siis ei taha tööle korralikult minna.

Äkki viitsid lahti seletada, kuidas pääseb niiskus küttesüsteemi udu korral või kustkaudu mootorisse poeb.

Vanadel diislitel oli jah vastupidi, et remondi alla nagu pole eriti võimalik raha panna, kuna lihtsalt ei ole midagi remontida (vähem jubinaid) ja need olemasolevadki (kõrgsurvepump, pihustid, eelsüüteküünlad) saadaval odavamalt kui bensiiniautode vastavad asjad. Uute diislitega see kõik kahjuks vastupidi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 04.12.07 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
(kõrgsurvepump, pihustid, eelsüüteküünlad) saadaval kasutatuna odavamalt kui bensiiniautode vastavad asjad.

Ühtki neist juppidest pole
See teema ei ole siin just uue auto ostu jutt.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 05.12.07 00:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Diislit omades peaks masinaga aastas miski 50 000km ikka sõitma. siis oleks asjal mõtet.
Dislaga saab muidui sõita kütteõliga saab veel soodsamalt ja kütus ka üldiselt parem, puhtam

See teema ei ole siin just uue auto ostu jutt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.09 09:50 Tsiteeri


Ferdinand 85 kW PD TDi VS oldskool 85 kW 2,0 bensukas, siis bensukas on way mugavam oma paindlikkuse tõttu. Ja minukäes kipub TDi välja surema teinekord, tuttav kes sõidab tööl 2,5l R5 TDi ga VW bussiga väidab sama. Tema teooria on et sel hetkel kui sidurit päästes gaasi vajutad hakkab pumpdüüs rohkem kütet andma mistõttu nad tekitavad korraks suuremat koormust + vedama hakkav sidur ja nii ta välja surebki.
Samas tühikäigul käib see diisel ebadiisellikult ühtlaselt ja kütte kulu on madal.
Aga kui lühikeste otsade tõttu webastoga sooja endale põletada siis kaob ökonoomsus ja seega diisli mõte üldse ära.

Kui alla 100 km päevas sõita siis bensukas aga kui üle selle siis ei jää muud üle kui diisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristina5
huviline



Registreerunud 17.09.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.09 07:30 Tsiteeri


Mina ise soovitaks ka bensiini, ja just sama asja pärast, et lõppude lõpuks võid sa ikka miinusesse minna oma eelarvega, kuna diislitega on minumeelest pidevalt midagi häda. (Aga eks see ole see, et nad keerulisema ülesehitusega). Ja no bensukas muidugi liigub natuke paremini ja seda on kergem mõista. :))


bmwnahkpolster.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 17.09.09 09:40 Tsiteeri


Viimased kommentaarid on jälle stiilis rumour, et keegi kuskil rääkis jne. Sõidan dislaga 3 aastat, ostes oli suts alla kahe aasta, seega soetusväärtus oli bensukaga võrreldes suht sama, hooldused ei ole kallimad võrreldes näit R4 2.0/1.8T, kasutan ainult revalis müüdavaid juppe, aga õli meeldib endal vahetada. Ja kütusekulust veelkord, sõidan tööle u 8 km 1 ots siis ja min päeva kilometraaz tuleb vahel vbl 25-30km ja ikka väidan et tasub ära. Millalgi pidasin ka arvestust, kuna Statoili igakuiste arvete järgi oli seda hea teha ja talvedkevadedsügisedsuved sisse arvata tuli keskmine kütusekulu 6.1/2 (tehase keskmine on 5.7), saab bensakaga sama??? Ja sõidan normaalselt, st vahel panen taati ja vahel kiiremini - arvan et pole olulist vahet.

Seega väidan et disla on odav ja odavam kui benakas ja mõnusam jne jne :). Aga eks iga lixx kiidab ikka oma puxxx :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicompetition
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.09
Asukoht: Pärnu/Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Competition

postitati 03.11.09 03:35 Tsiteeri


Tsitaat:
mul oli mb e klassi diisel ja nüüd on audi 80 competition ja nüüd tunnen kuidas koidulad rahakotist kaovad.
diisel oli hea ökonoomne ja ei ütleks et kallis ülal pidada vms ja iga ilmaga läks käima mingit probleemi polnud.

Mul oli MB E-klassi diisel ja nüüd on Audi 80 Competition ja nüüd tunnen, kuidas koidulad rahakotist kaovad.
Diisel oli hea ökonoomne ja ei ütleks, et kallis ülal pidada vms ja iga ilmaga läks käima, mingit probleemi polnud.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 03.11.09 08:49 Tsiteeri


Leiad korras diisli, siis see ka teenib sind hästi. Diisel vs 2,3/2,6/,2,8 annab kohe küttekulus tunda. Osadel 2.0idel(oleneb mootoritüübist) jagub veel dünaamikat mugavaks sõiduks mis on eeliseks selles vanuses disla ees.
Küttekulu erinevus sõltub väga palju juhist, mina nt suudan oma 2.0iga sõita sama ökolt kui mõni dislavend, kuid ega see erimiline sõitmine ei ole ka. Kui linnas liikled enamuse ajast, siis mina soovitaksin dislat, pikkade mahevaade puhul muutub see minu jaoks väsitavaks ning eelistaksin bensukat.
Sain mõnda aega liigelda Golf 3. ga, 1.9tdi, no eriline traktor oli, mingisugusest kiirendusest ei saa rääkidagi ning sama sõidumugavusega. Mina endale isiklikult õlipressi ennem ei taha kui rahakott 2000+ bemmi või audi peale hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.3% - SQL: 38.7%]