Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Alternatiivid Audi Quattrole (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 46048)
Tuiks
huviline



Registreerunud 16.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.06 08:20 Tsiteeri


ok...kui juba vaidluseks läks siis andmed sellised
Patrol 2004 a. vs S2
3.0 Di Turbo 2.2TQ
max 118kw 3600rpm vs max 169kw 5900 rpm
max 380Nm 2000rpm vs max 350Nm 1950rpm

andmed autoweek.nl

Siit küll nüüd öelda ei saa,et patrolil jõudu lausa poole rohkem on ja massist niipalju et ütleme nii et vedur kaalub ala mingi 100t vedades enda järel mingit 60-70 tsisterni,millede kogumass seega mingi 4500t....siit tulb siis mingi 45 kordne massi erinevus.M
Ma küll probleemi ei näe.....100km/h kallaku peal,mis seal imelikku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 10.03.06 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Tähendab, mis ma öelda tahtsin, on see et see jutt on BS igaljuhul. Mitte siis kui oleksid tirinud teda 30-40 km/h- aga 100-ga. Ja ikkagi tahaks ma teada kuidas sa oma olematu pöördemomendiga aeglaselt pöördelt selle rekka liikuma said, lasid pöörded põhja ja lasid neli ratast all ringi ? :P
AUDI S-2,2 tq automaat, paigalt võtt nööriga esimene tõmme ~20 cm lõtva nööri korraks inerts kaasi pedaali audi tõmbab ühe äkk tõmbe ja nöör venitab kohe sõidu auto tagasi ja reka liikus esimesed cm-d , kui röör oli audi tagasi tõmmanud teiseks tõmbeks meelitad vaikselt siduriga minema ja 15 t liigub paigast ilma probleemita. Kiirus väga lihtne ??? mitu hp on rekal vaja et sõita 100-ga (käigukast ei võimalda) vastus juba vene ajal sõitsid paigaltatud kiire tagasillaga kuuesed maz-id kiirusega kuni 120 km ja mootor oli vaid 178 hp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 10.03.06 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Sel juhul pole ma kindel et sa oled ikka REKKAT vedanud, Pealegi see teema muutub mõttetuks, järelikult siis on inimesed ikka näinud kuidas mõni maastur on üritanud rekkat kusagilt eest ära tõmmata ja vaevaliselt sellega hakkama saab.
Ja üldse, pole ideed enam siin teemas sõna võtta, sest jutt käib ju endiselt "alternatiivid audi quattrole" ???????????
Kui tahate tõestada kui vinged veokid on teie audid siis tehke parem uus teema, fototõestus ja videomaterjal üles ja ma ei ütle enam ühtegi sõna selle kohta, sest ma olen lihtsalt nii loll.
Edasised kommentaarid võiks olla siiski teemakohased.
.. sorry :D
Pole sa ...l midagi, sest sa ainsana tead, kui raske on endast suurema tonnaasi liikuma saamine.
Pigem mina kaldusin teemast mööda ja rikkusin head tava, vestleme aga vapralt edasi ja edaspidi õigete teemade all.

Pätrol või turbo quattro
järgmised varjandid ja järgmised jutustajad >


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 10.03.06 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
[AUDI S-2,2 tq automaat, paigalt võtt nööriga esimene tõmme ~20 cm lõtva nööri korraks inerts kaasi pedaali audi tõmbab ühe äkk tõmbe ja nöör venitab kohe sõidu auto tagasi ja reka liikus esimesed cm-d , kui röör oli audi tagasi tõmmanud teiseks tõmbeks meelitad vaikselt siduriga minema ja 15 t liigub paigast ilma probleemita. Kiirus väga lihtne ??? mitu hp on rekal vaja et sõita 100-ga (käigukast ei võimalda) vastus juba vene ajal sõitsid paigaltatud kiire tagasillaga kuuesed maz-id kiirusega kuni 120 km ja mootor oli vaid 178 hp


Sellistel puhkudel on laevaköis asendamatu asi. Sama ka lootusetult kinni jäänud auto välja tõmbamisel. Lased köie vähe lõdvaks ja kütad täiega minema. Siis kui oma auto jääb seisma, siis vajutad pidurid plokki. Ja enamus kordadel tuleb siis teine auto sulle lähemale. Paraku nende poes müüdavate köitega pole tilligi teha. Nii kui vähe hoogu võtad, plaksti pooleks ja lõhub autot ka see rammimine.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 10.03.06 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Sellistel puhkudel on laevaköis asendamatu asi.
Ja selline käevarre jämedune on mul pagassis alati kaasas juba viimased 8 aastat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 10.03.06 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Muud alternatiivid quattrole ei pruugi olla kehvemad (maastur, linnajeep, subaru, muud nelivedused bemmid, mersud, volvod ja saabid) aga kindlasti pole nad peajagu üle quattro-st, et valimist oma kasuks keerata?
Hannes
>


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.06 01:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Ja siis on veel Sierra/Scorpio, mis on samuti tagaveolisena käituvad tõelised neliveolised. Ühe Soomes oleva 4wd autode remondile spetsialiseerunud firma töömehed väidavad nagu ühest suust, et see on neist eelpoolmainituist töökindlaim (ja ka lollikindlaim) 4x4 sõiduauto, kuid varuosade hinnad ja kättesaadavus kombineerituna väga kehva kliirensiga ei ole mind seda autot kunagi ostma meelitanud.

Mis 4wd autode remondile spetsialiseerunud firma see on ? Siis teab et sinna kunagi ei pöördu vähemalt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wussup
huviline



Registreerunud 09.04.05
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3,0 TDI 171kw 2007

postitati 13.03.06 13:26 Tsiteeri


Aamen:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 31.03.06 07:22 Tsiteeri


Nu jah kes mida teeb Quattroga, mina küll veokaid ei vea aga lootusettu optimist olen kohati küll kuna pahatihti leian ennast kuskilt rattat rippakil kinni istumas. Mulle isiklikult meeldib see vana ilma torsenita kast rohkem sest kui saad ikka kesk difri lukkustada siis on sellest palju abi. Jeepidest tahaks endale seda 2000 a G Mersut kuna see on kunagi olnd töö autoks tõeline farmer ülikonnas, sõja pidamise masin laoti luksust täis pluss kolm difri lukku ja kaugelt üle 200Kw , neljaukselise miinuseks on pikk telje vahe. Mersu ML iga võib kõnniteeäärest julgelt üles sõita sumbutaja maha ei tohiks jääda Maastikul ei ole sellega midagi teha. Sõidu autodest oleks impresa kuna see on ikka siga hea juhitavusega auto kruusal ja jääl

Kui mulle ikka mõni poriauk või lume hunnik teele ette jääb siis vaja kindlasti läbi ronida ;)


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 31.03.06 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Mul on häbi tunnistada et rikkusin LE
reka läks tartus katki, teine natu väiksem tuli asendama, laadisime enamus koorma ümber laadimata jäi 1800 kg koormat (ei mahtunud)

Võtsin S audi 2,2 tq 8 meetrist köit kasutades sleppi reka + täispika poolhaagise + 1800 kg jääk koorma ja vedasin.
AUDI-ga Tartust > Võrru täispika reka ( vahebeal oli spidol 100 ) ??? tee peale jäid kambja org + kanepi org ???
nendest poleks pätrol sellist koormat läbi tõmmanud.

Khömm, ilmselt oli sul suht pohhui, et sa selle naljaga oma auto igasuguseid vastupidavuse norme ületasid, teiseks on väga imelik nii rumalat juttu ühe audiclubi liikme suust.
Nii raske ja mittesobiva haagisega oma 100km/h ?!
Esiteks on see lausa uskumatu, teiseks ei oleks pidurdamise vajadusel see nali väga halvasti lõppenud ja kolmandaks ei ole Audi veoauto. Ok, see kaal 1800kg pole hull, sellest raskemat veetud ka VW Taransporteri väikse 1,9tdi mootoriga, aga käru oli ikkagi sõiduautole mõeldud.
Lollusi tehke oma hoovis mitte üldiselt kasutavatel maanteedel:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 31.03.06 17:07 Tsiteeri


Selle jutut peale tuleb vägisi tahtmine katsed suvel teha, kas sõidu autoga on võimalik rekat vedada 100 km/h enda järel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 31.03.06 21:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Selle jutut peale tuleb vägisi tahtmine katsed suvel teha, kas sõidu autoga on võimalik rekat vedada 100 km/h enda järel.

Suurt pika kastiga 4-teljelist kruusaveo kallurit igal juhul on, tavalisele vanale Audi/VW 2.4 R6 diiselmootoriga Volvole tuli järgi nagu ludin, ligi 400km (Soomes läänerannikult idapiiri lähedale remonti) vahepeatusteta ja umbes poole teest 120-ga (rohkem ei Volvo läinud). Ei soovita kellelegi järgi proovida, ja see, kes oma autost hoolib, seda ka ei tee. Ei olnud kummaski neist autodest, vaid selles, kes ees sõitis ja informeeris "teeoludest"


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pikkpresident
huviline



Registreerunud 30.07.05
Asukoht: Vene piiri äärne mets
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 "sigar", UAZ 469

postitati 29.06.06 19:37 Tsiteeri


Mõnes olukorras polegi alternatiivi... Tean juhust, kui metsateel olid nii sügavad rööpad, et autojuht ei julgenud oma metsaveo-Uraliga palkide juurde sõita, kartes sildade peale kinni jäämist. Lahenduseks oli Q-sigar (vanakool, lukustatava taga- ja keskdiffriga), mis võttis rööpa reipalt kõhu alla, ning vedas palgid kõvale pinnasele välja, kust Ural need peale laadida sai. Sama auto avaldas mulle muljet ka siis, kui tema kooslus umbjoobes juhiga minu hoovile kinni jäi. Lund oli sõna otseses mõttes poole ukseni. Veidi labidaga kühveldamist ja auto liikus jälle.


AUDI, suudlen sind veel, tuul tuiskab kinni su jäljed alleel...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Shelby-SV
huviline



Registreerunud 06.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 66kw 1994

postitati 01.09.06 14:54 Tsiteeri
Quattro vs X-drive (?)



http://video.google.com/videoplay?docid=9072883197544018466&q=quattro

selline video visati mulle ühes foorumis ette kus läks vaidluseks milline 4vedu talvel parem on. sellega üks bemmi fanatt pani ülejäänud suht paika...

on kellelgil teadjal kommentaare?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 01.09.06 14:56 Tsiteeri


Ma vaatasin ka seda HV-s...
Ega ma eriti nagu aru ei saanud sellest mõttest :(
Aga imelik oli see, et miks quattro kohalt ära ei tõmbanud (kui see muidugi oli quattro) :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Shelby-SV
huviline



Registreerunud 06.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 66kw 1994

postitati 01.09.06 14:56 Tsiteeri


edit:
väidetavalt tõmmati bemmil kässarit mille peale esirattad ta pukilt maha vedasid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 01.09.06 15:00 Tsiteeri


http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2998007#2998007

Siin siis anti see link ennem. Et saate siit ka seda diskussiooni natsa uurida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pelle
huviline



Registreerunud 17.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.06 17:04 Tsiteeri
Quattro vs X-Drive



Quattro vs X-Drive

Kas keegi targem mees oskab ära seletada miks nii?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.06 17:10 Tsiteeri


ma ei saanud nagu midagi aru mis toimus. :o
X-drivet ei tea aga quattro ei saand sealt minema, imelik :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.06 18:41 Tsiteeri


Ilma elektroonika abita võibki audi neliveoga sedasi juhtuda. Kuid see olukord tekibki vaid selliste rullide peal või siis kui auto istub näiteks põhja peal lumes/mudas kinni...

Ka minu S4 oli paar korda sedasi et vaatad kuidas vaid üks esiratas käib all ringi.

Audi nelivedu on kindlasti vastupidavam kui bmw oma. Juba oma lihtsuse pärast. Samas Audi insenerid ei ole veel aru saanud et olukord kus terve mootor ripub üle esisilla ei tule auto käsitlemisele kurvides kohe kuidagi kasuks.

Selles suhtes on bmwga lihtsam kiiresti sõita.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 01.09.06 19:13 Tsiteeri


minu teada tuleb mersul ja pemmil esisild järgi(elektrooniliselt) siis kui tagarattad hakkavad libisema. audil oli ilmselt ESP välja lükatud seega ebaaus katse. kunagi siin ju seltsimehed katsetasid ka ülemiste parklas vist kuda quattro toimib... kas läheb tungi pealt minema või mitte... kui eletroonikat ei kasutatud siis vist ei läind.

võiks ju audiclubi, pemmiclubi ja mersuklubi yhise katse teha kuda 4veod toimivad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pelle
huviline



Registreerunud 17.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.06 20:19 Tsiteeri


Selline katse oleks tõesti huvitav kuid siis võiks juba kõik osalised olla viimase paari aasta mudelid.

OT: Kas nüüd oleks nii võimalik, et see teema mingi aeg siin püsib. Juba teist korda 2 tunni jooksul seda nihutatud ringi!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.09.06 07:09 Tsiteeri


ot to pelle: siis ei ole mitut uut samasisulist teemat teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 02.09.06 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
minu teada tuleb mersul ja pemmil esisild järgi(elektrooniliselt) siis kui tagarattad hakkavad libisema

Nii bemm kui mersu ikka pideva neliveoga, mitte elektrooniliselt sisselülitatavaga (ise sõitnud palju nii 4maticu kui iX-ga). Kuid Quattro on alates keskdifri luku kaotamisest tõesti ilma elektroonikata üsna äpu. Ega see reaalses elus eriti välja ei paistagi, aga videos olnud efekt on hästi järgi tehtav juba piisava kallaku puhul. Sellepärast tegingi SELLE video. Igaks juhuks kordan, et see on nn väljaotsitud olukord ja auto selliseks käitumiseks sai enne ikka sada imet tehtud:D. Ma ise olen juba sobiva alternatiivi Quattrole leidnud päris maasturi näol.


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 17.10.06 22:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Tähendab, mis ma öelda tahtsin, on see et see jutt on BS igaljuhul. Mitte siis kui oleksid tirinud teda 30-40 km/h- aga 100-ga. Ja ikkagi tahaks ma teada kuidas sa oma olematu pöördemomendiga aeglaselt pöördelt selle rekka liikuma said, lasid pöörded põhja ja lasid neli ratast all ringi ? :P
AUDI S-2,2 tq automaat, paigalt võtt nööriga esimene tõmme ~20 cm lõtva nööri korraks inerts kaasi pedaali audi tõmbab ühe äkk tõmbe ja nöör venitab kohe sõidu auto tagasi ja reka liikus esimesed cm-d , kui röör oli audi tagasi tõmmanud teiseks tõmbeks meelitad vaikselt siduriga minema ja 15 t liigub paigast ilma probleemita. Kiirus väga lihtne ??? mitu hp on rekal vaja et sõita 100-ga (käigukast ei võimalda) vastus juba vene ajal sõitsid paigaltatud kiire tagasillaga kuuesed maz-id kiirusega kuni 120 km ja mootor oli vaid 178 hp


Kuna sellel konkreetsel teemal tekkis ühe foorumi kaaslasega nädalavahetusel kõva vaidlus, siis hakkasin Forsini juttu uuesti lugema ja nüüd loen välja et paigalt tõmme toimus 2,2TQ automaadiga aga teiseks nõksuks oli juba sidur autole tekkind. :o


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.3% - SQL: 33.7%]