Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Alternatiivid Audi Quattrole (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 46049)
rxrds
huviline



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Jõgeva, Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta ja ZAZ 968M (uunikum)

postitati 17.02.06 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Tsitaat:
Algselt postitas: Absolut
Kas sa oma audiülistuslauludega liiale ei lähe juba "valge inimene". Oled sa üldse sõitnud ntx viimase Legacyga?

Ei ole ja ilmselt ei sõida ka kunagi. Ei ole huvi lihtsalt. Tegelikult on ikka väga suur vahe, kas auto on tehtud siin või sealpool maakera. Vaata, minu auto on 93ndal aastal tehtud. Sõidab nagu uus auto. Kõik on ok. Kui nüüd võtta mõni 93a Subaru ? Seda pole ju enam olemas lihtsalt...

See on juba oma viga kui oma ninaesisest kaugemale näha ei taha :)
Fakt on aga see, et Uus Legacy on juba päris hea auto nii sõitmiseks kui ka lihtsalt vaatamiseks.
Mis puudutab 93 aasta Audit ja 93 aasta Subarut, siis kõik oleneb omanikust. Kindel on see, et Audi omanik on selle aja jooksul rohkem pappi auto alla pannud kui ükski Subaru omanikest. Kindel on ka see, et jaapani autod on õhemast plekist ja mitte nii ilusa ja kalli sisuga (see ei tähenda et nad roostetaksid).
Pealegi on japsid sisumaterjalide kvaliteeti ja materjale alles viimasel ajal au sisse tõstma hakanud.
Viimastel aastate saksa ja euroopa autode tüüpvead teevad juba tõsiselt pahaseks, sest niiaplju kui minu tuttavatel, töökaaslastel neid on, on ühe või teisega ikka mingi jama. Subaru, Honda, Toyota omanikud sõidavad kõik siiani probleemideta.


lisaks veel siia et just selle aja Subaru Legacy on ERITI vastupidava veermiku ja tehnikaga. ja seda just eesti teedel ja kliimas. Andmed ei ole mingi kuulujutt vaid Autolehe (numbrit ei mäleta) artikkel kasutatud autodest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rxrds
huviline



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Jõgeva, Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta ja ZAZ 968M (uunikum)

postitati 17.02.06 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: krss
No seal saates muud ei räägitudki, et kui tahad minna maastikule, siis võta Land Rover ja kui maastikule ei lähe, võta sama hinnaga viiesajane bemm. Seal maastikul poleks madal tänavaseades Quattro ammugi hakkama saanud. Aga jutt ei käigi praegu maastikuautodest. Neist saab piisavalt infi ka www.4x4.ee foorumist, kuid tõsistest 4x4 sõiduautodest ülevaatlikku infi ei saa eriti kusagilt.
See maastiku asi sai tõestatud ammu 4x4 meestega koos läbitud kolme päevane offroad võistlus. Kus kuusalu / tapa rabades sai läbitud AUDI-ga tee turba soo saarele (toogord 10 punkt) mille suutis läbida 76-est vaid 12
Nimetatud turba teel ees kinni jäänud offroad (vist oli patrol) väljus kinni jäänud autost läbi juhi akna ja laenas minult labitat et välja kaevata esimene vints. Mingi aja pärast suutsid kinni jäänud auto ees oleva auto abiga (kes toetus puu taha) kahekesi üheaegselt vintsides sõbra mülkast kätte saada.
Peale seda sõitsin ma AUDI-ga sealt oma jalapeal läbi kussjuures muda käis esi klaasini ja mõnes mülkas tõukas audi ninaga vagu nagu metssiga.


kullakesed kas te autode erinevaid masse ka arvestate. ma arvan et sinu audi on patrolist 2x kergem, pole ime et patrol turbas läbi vajub. proovi oma audiga vedada näiteks sõiduauto treilerit kruusateel üles mäkke (vana võru maanteel on selline koht kus rist on järsu mäe peal ja sealt saab üles hooga. aga kui keegi tuleb siis peab teed andma ja sõiduauto ei saa sealt enam üles kui täis käru järgi) kui seal on teine auto peal. ma arvan et siinkohal veab patrol sind koos treileriga üles ja ei mühata ka selle peale....
ei saa ju võrrelda võrdlematuid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 20.02.06 03:32 Tsiteeri


Sai siis kunagi rendis võetud 2003a. suzuki baleno püsiv 4wd oli v.m.s.
et see asi oli kül 4wd väga kaugel küll ma üritasin ja proovisin nii üht kui teist moodi ja ei mina leidnud sell autol mingit 4wd
Siis sõber tark poiss teadis komenteerida et selistel pidigi 4wd kuni garantii lõpuni olema ja sealt edasi poole veoline:D:D:D
On siis kellegil olnud võimalus näitex japsi ja audit tutikana proovile panna:cool:võrdlusex nagu??
Või panin ma jälle midagi puuse:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 20.02.06 08:09 Tsiteeri


Ilmselt panid jah.:D Balenol ei ole püsiv nelivedu vaid analoogne süsteem Honda CR-V'ga. Rendiautol võib viskosidur väga vabalt ära kärsatatud olla, mistõttu tagasild ei rakendugi. Netimaterjalide põhjal pole see visko just Suzuki tugevamaid külgi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 20.02.06 15:40 Tsiteeri


:D sell juhul siis," AUDI on parim" :cool::D
sorry "KRSS":(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 21.02.06 18:12 Tsiteeri


Lugedes jätkuvalt kasvavat krrs-i postitatud teemat, näeme, et kysimuse sisust saadakse ikka väga erinevalt aru.
Söites isegi pidevalt Soomes ringi, kuuleb raadiotest (autoteemas) kahte pöhilist reklaami:1) Honda CRV neliveto. 2) Volkswagen Transporter 4motion. Ykspäev hakkasin mötlema, et asi on vist hoopis selles, et Honda on Soomes palju suuremale elanikonnale vastuvöetava hinnaga, kui seda on Audi. Seda on ka tänavapildis näha, kus näit 90. -ndate aastate Audisi suht vähe, vörreldes Eestiga, kuna Audi Soomes kallis.
Siit, aga saaks välja völuda krrs-i poolt postitatud teema möttelise sisu. ALTERNATIIVID QUATTROLE ehk MIS NELIVEOLISE AUTO PEALE AUDI OSTAKSID? Mitte, et ylejäänud ei suuda midagi jne...
Kui Audi oleks Eestis ylivähe levinud ja väga raske juppe saada, siis ehk otsustaksid paljud möne muu auto kasuks. Enda valik(kui peaks väljavahetama samaajastu autod)langeks vist kyll sellisele margile, mis oleks kiire ja vastupidav..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.06 18:48 Tsiteeri


ok, olen seda vastust juba ammu peas mõelnud, siiamaani aga pole kirja pannud, nimelt :

tegelikult on enamasti nii, et ei osteta mitte veoskeemi vaid autot. VÄGA vähesed vaatavad põhjalikult veoskeemi iseärasusi ja alles siis vaatavad muud, mis auto pakub. Seega on AINULT veoskeeme väga raske võrrelda, st saab, aga pole mõtet, sest erinevad veoskeemid on LIIGA erinevate autode peal kasutuses. Ütleme näiteks nii, et võrrelda saaks ehk Subaru Imprezat ja viimast urQuattrot, need peaks olema enamvähem samas kaalus, võimsuses, samas üks on ju 20!! aastat uuem. Muude audidega ei kannata Imprezat võrrelda.

Miks mina S4- ostsin.. ?? ainult nelivedu
(oleks ju ka odavama b3-b4-c3-c4 saanud) ? EI. Ainult suhtkoht võimas turbomootor (mingi turbonissan, jällegi odavam näiteks). EI. Ainult mugavuse ja suuruse poolest ? EI. (mõni mersu sama raha eest way mugavam). Miks siis ostsin, sest ess on natuke kõigest, mulle seda vaja oligi.

Seega veoskeeme saabki tegelikult võrrelda vaid ka koos autosi võrreldes, ehk igale vajadusele vastav auto koos vastava veoskeemiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veiks
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Saku
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,3

postitati 07.03.06 18:18 Tsiteeri


Noo 2 aastat tagasi sai jälgida tabasalu rajal seda subaru 4wd... tihti käis katsetamas seal erinevaid auto marke... enamus ühesillaveolised .... ma ei tea kas see rada soosis neid, või olid sub'si vennad algajad, kuid sub'id olid kuidagi ülejuhitavad... Kahjuks ei õnnestunud ühtegi audi q't jälgida .... Tahaks siis subaru vendade arvamust kuulda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 07.03.06 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rxrds
Kullakesed kas te autode erinevaid masse ka arvestate. ma arvan et sinu audi on patrolist 2x kergem, pole ime et patrol turbas läbi vajub. proovi oma audiga vedada näiteks sõiduauto treilerit kruusateel üles mäkke (vana võru maanteel on selline koht kus rist on järsu mäe peal ja sealt saab üles hooga. aga kui keegi tuleb siis peab teed andma ja sõiduauto ei saa sealt enam üles kui täis käru järgi) kui seal on teine auto peal. ma arvan et siinkohal veab patrol sind koos treileriga üles ja ei mühata ka selle peale....
ei saa ju võrrelda võrdlematuid.

Mul on häbi tunnistada et rikkusin LE
reka läks tartus katki, teine natu väiksem tuli asendama, laadisime enamus koorma ümber laadimata jäi 1800 kg koormat (ei mahtunud)

Võtsin S audi 2,2 tq 8 meetrist köit kasutades sleppi reka + täispika poolhaagise + 1800 kg jääk koorma ja vedasin.
AUDI-ga Tartust > Võrru täispika reka ( vahebeal oli spidol 100 ) ??? tee peale jäid kambja org + kanepi org ???
nendest poleks pätrol sellist koormat läbi tõmmanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 07.03.06 20:24 Tsiteeri


Mööda sõitjatel olid ilmselt silmad nii :o, kui seda asja pealt nägid.:D

On saanud isegi rekkasid audiga sikutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 08.03.06 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: rxrds
Kullakesed kas te autode erinevaid masse ka arvestate. ma arvan et sinu audi on patrolist 2x kergem, pole ime et patrol turbas läbi vajub. proovi oma audiga vedada näiteks sõiduauto treilerit kruusateel üles mäkke (vana võru maanteel on selline koht kus rist on järsu mäe peal ja sealt saab üles hooga. aga kui keegi tuleb siis peab teed andma ja sõiduauto ei saa sealt enam üles kui täis käru järgi) kui seal on teine auto peal. ma arvan et siinkohal veab patrol sind koos treileriga üles ja ei mühata ka selle peale....
ei saa ju võrrelda võrdlematuid.

Mul on häbi tunnistada et rikkusin LE
reka läks tartus katki, teine natu väiksem tuli asendama, laadisime enamus koorma ümber laadimata jäi 1800 kg koormat (ei mahtunud)

Võtsin S audi 2,2 tq 8 meetrist köit kasutades sleppi reka + täispika poolhaagise + 1800 kg jääk koorma ja vedasin.
AUDI-ga Tartust > Võrru täispika reka ( vahebeal oli spidol 100 ) ??? tee peale jäid kambja org + kanepi org ???
nendest poleks pätrol sellist koormat läbi tõmmanud.

Kui suur see kogumass siis oli?
Veel imelikum on see,et miks on vaja sõiduautoga rekkat vedada,ja miks sa arvad ,et patrol sellega hakkama ei saaks?
Oled proovinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi4ever
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.03.06 08:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Mööda sõitjatel olid ilmselt silmad nii :o, kui seda asjapealtnägid.:D

On saanud isegi rekkasid audiga sikutada.


No kiirus oli vahel 100 ,siis vast nendel kellest mööda sõideti olid silmad:o!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 10:49 Tsiteeri


See audiga 40 tonnise (antud juhul siis vast 15t) rekkavedamise jutt tundub küll enam kui kahtlane. BS.:o

Heh, ja kiirustel 100km/h ajab see asi pehmelt öelda naerma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 08.03.06 22:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raivo
See audiga 40 tonnise (antud juhul siis vast 15t) rekkavedamise jutt tundub küll enam kui kahtlane. BS.:o

Heh, ja kiirustel 100km/h ajab see asi pehmelt öelda naerma.



Mina näiteks usun. Ma pole küll oma silmaga seda vedamist näinud, aga Forsinit natuke tundes ma ei usu, et ta siin jama ajab...


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 09.03.06 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raivo
See audiga 40 tonnise (antud juhul siis vast 15t) rekkavedamise jutt tundub küll enam kui kahtlane. BS.:o
Heh, ja kiirustel 100km/h ajab see asi pehmelt öelda naerma.
Raivo pehmet pole siin midagi lihtsalt pätrolil pole sellist mootorit.
Lihtsalt häbi tunnistada et rikkusin liiklus eeskirju.
Kuid seda tegin selle pärast et reka kaotas liikumis võime küll aga oli töötav mootor.
Seega mees roolis ja roolivõim ja pidurid töökorras seega kedagi ohtu ei seadnud ja tartu võru trassil ise ka kellegile jalgu ei jäänud sest andsin trassil stabiilse 80 kuni 90 -nega minna tegin ainult kaks peatust rekkale peale mõlemit orgu võtsin slepist lahti ja sõitsin audiga tühja ~5km et jahutada üle kuumenenud õli uuesti sleppi (7200 +6100 + 1800 kg) ja edasi.
tulemus mitukümmend korda odavam kui reka puksiir sest audiga oleks pidanud nagunii koju sõitma. (väike pentsu üle kulu)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tuiks
huviline



Registreerunud 16.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.06 19:40 Tsiteeri


Mis siin pead murda....muidugi võimalik...ega rekkal mingid puurattad või roomikud alla pole.Kes natukenegi näiteks rammumehe võistlustest kuulnud....selles suhtes et kui inimene suudab tervet rekat liigutada ja päris usinalt...siis konkreetse audi motol ikka väänet omajagu selle töö tegemiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.06 20:00 Tsiteeri


Alternatiiviks pakun Niva või Uazik... hea läbitavus ja nelivedu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 09.03.06 20:08 Tsiteeri


To: forsin
Naljatilk oled. Ma usun, kui oleksid vb autot vedanud max 50 km/h. Aga see on selge jura, et 100-ga kihutasid 15 tonni nööri otsas. Pealegi, mis loll jutt see nüüd siis on, et patrol ei jaksaks vedada ja sinu audi jaksab vedada ? :D Kuradi naljatilk ikka. Ma ei ole veel ühtegi audi S4-ja näinud, millel oleks peal aeglustid jms. Pigem ei jaksa su audi eriti kottigi teha patroli kõrval (v.a kiirendus ja lõppkiirus). Muideks, 2.2 turbo mootoril väänet küll ? Huvitav kuidas sa kohalt ära läksid ? 4000 pööret rauas et väänet kätte saada? Sellel mootoril pole ju 1500 pöörde pealt jõudugi. Tuues siia võrdluseks Patroli, millel oleks eeldavalt peal turbodiisel, on tal väänet 2x rohkem kui su audil, + mass on oma 300 kg raskem + tal on vahekastid, aeglustid, millega on kergem tirida, kuid mitte siiski KERGE. Anyway, huvitav häda siis rekkal oli, et mootor töötas aga edasi ei sõitnud. Äkki oli asi hoopis vastupidi et sina olid rekka nööri otsas ? :D:P Ok, sellega ma võin nõus olla, et niii ohtlik asi polnud kui rekka mootor töötas, kuid kindlasti oli asi ohtlikum kui tal poleks mootor töödanud :P:P:P - rekka puhul siis mootor ei tööta - õhud maas - pidurid peal. - Rooli keerata nagunii ei jaksa. Nii et ei oleks ka sinu supertruper audi seda tirinud. Tähendab, mis ma öelda tahtsin, on see et see jutt on BS igaljuhul. Mitte siis kui oleksid tirinud teda 30-40 km/h- aga 100-ga. Ja ikkagi tahaks ma teada kuidas sa oma olematu pöördemomendiga aeglaselt pöördelt selle rekka liikuma said, lasid pöörded põhja ja lasid neli ratast all ringi ? :P
Ok, eks iga kalamees püüab ju ikka oma jutu järgi välja VÄHEMALT 2 meetrise haugi, kuidas asi tegelikult on/oli, teab vaid vana jumal ise :D Ära solvu nüüd, aga ei viitsi seda lolli juttu ja laiamist kuulata kuidas sa igale Patrolile ära annad. - anna siis pealegi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 09.03.06 20:38 Tsiteeri


To ash, mis sul nüüd hakkas :o

Ise päris rekat slepis vedanu ei ole, aga 10 tonnised veokaid olen käima vedanud küll. Miks ei võinud forsin seda rekat kohati 100 km/h vedada. Ega reka ilma ratasteta ei olnud, veerev asi ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 09.03.06 20:50 Tsiteeri


Sel juhul pole ma kindel et sa oled ikka REKKAT vedanud, 10 tonni ei ole rekka, need on kastiautod :) või siis parajad kaubikud. Aga rekka - täispikk nagu mainitud. Anyway, veerev asi või mitte, huvitav miks siis üldse rekkale Audi 2.2 turbomootorit peale ei panda, hea odav, võimas ja kõike muud ju. Pealegi see teema muutub mõttetuks, järelikult siis on inimesed ikka näinud kuidas mõni maastur on üritanud rekkat kusagilt eest ära tõmmata ja vaevaliselt sellega hakkama saab.
Ja üldse, pole ideed enam siin teemas sõna võtta, sest jutt käib ju endiselt "alternatiivid audi quattrole" ??????????? Kui tahate tõestada kui vinged veokid on teie audid siis tehke parem uus teema, fototõestus ja videomaterjal üles ja ma ei ütle enam ühtegi sõna selle kohta, sest ma olen lihtsalt nii loll.

Edasised kommentaarid võiks olla siiski teemakohased ja kui modedel soov see Bs siit kustutada, siis laske aga käia :)

P.S muutsin teemat kuna nägin järsku et Sa mainisidki, et "ise pole päris rekkat vedanud" seega kas ma olin pime v ei märganudki seda enne.. sorry :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 09.03.06 20:59 Tsiteeri


Vahet pole, kui forsin nii väidab, juu see asi enam vähem nii ka oli. Pole vist tõesti siia neid mõtetuid postitusi enam teha. Minu poolt on sõnavõtt lõppenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 09.03.06 21:19 Tsiteeri


No ma ytleks ka sõna sekka.

Ma ei tea kyll, mis aastakäiku siin keegi mõtleb,kuid c4 kerega quattrole vaevalt sellise ostuhinnaga ja varuosade hinnaga alternatiive leidub. Kui juhtud sellega kuskil ronides plekki mõlkima, siis audi on jaapanlasest ikka odavam yles vuntsida. Vaadates uusi audisid ja võrreldes nednde ostuhindu jaapani maasturitega, siis olen kyll kindel et maastikuomadusi taga ajades on jaapanlane kasulikum osta(patrol, vitara) Samas on audi quattro ju sõiduauto, ja eelmainitud maasturid. Kuigi enamvähem sama raha eest. Räägite siin igasugu lukkdest ja värkidest. Kui teil neid vaja läheb ostke maastur. Võite ju vinnata siin rekkasid sajaga ja nivasid soost välja, kuid qattrole on ikka maanteed mis lumesodised , sahatamatta mõeldud. Quattro kipub olema rohkem esindus auto, mis sind vähe raskemates oludes hätta ei jäta. Kui tahad aga maja juurde ehitusmaterjali viia, jahil/kalal käia, lihtsalt lumes seigelda mobiili koju jättes vali ikka maastur.
Point siis selles, et quattro on omas maailmas(keskmisest parema läbibvusega sõiduauto) yks parimaid valikuid, lisaks sellele on ta sportlik ka. Kuid ta pole maastur. Muud alternatiivid quattrole ei pruugi olla kehvemad(subaru, muud nelivedused bemmid ja mersud ja volvod ja saabid) aga kindlasti pole nad peajagu yle, et valimist oma kasuks keerata.
Mul on puhastverd maasturiga kogemusi, ja sinnani quattro ega muud ei küüni. See polegi nende eesmärk. Seda yritab ehk muuta Q7, aga seegi suht linnajeep.

Ok, see mu arvamus, ärge maha lööge:)
Nautige Q-sid
Hannes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 09.03.06 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
To: forsin
Naljatilk oled. Ma usun, kui oleksid vb autot vedanud max 50 km/h. Aga see on selge jura, et 100-ga kihutasid 15 tonni nööri otsas. Pealegi, mis loll jutt see nüüd siis on, et patrol ei jaksaks vedada ja sinu audi jaksab vedada ? :D Kuradi naljatilk ikka. Ma ei ole veel ühtegi audi S4-ja näinud, millel oleks peal aeglustid jms. Pigem ei jaksa su audi eriti kottigi teha patroli kõrval (v.a kiirendus ja lõppkiirus). Muideks, 2.2 turbo mootoril väänet küll ? Huvitav kuidas sa kohalt ära läksid ? 4000 pööret rauas et väänet kätte saada? Sellel mootoril pole ju 1500 pöörde pealt jõudugi. Tuues siia võrdluseks Patroli, millel oleks eeldavalt peal turbodiisel, on tal väänet 2x rohkem kui su audil, + mass on oma 300 kg raskem + tal on vahekastid, aeglustid, millega on kergem tirida, kuid mitte siiski KERGE. Anyway, huvitav häda siis rekkal oli, et mootor töötas aga edasi ei sõitnud. Äkki oli asi hoopis vastupidi et sina olid rekka nööri otsas ? :D:P Ok, sellega ma võin nõus olla, et niii ohtlik asi polnud kui rekka mootor töötas, kuid kindlasti oli asi ohtlikum kui tal poleks mootor töödanud :P:P:P - rekka puhul siis mootor ei tööta - õhud maas - pidurid peal. - Rooli keerata nagunii ei jaksa. Nii et ei oleks ka sinu supertruper audi seda tirinud. Tähendab, mis ma öelda tahtsin, on see et see jutt on BS igaljuhul. Mitte siis kui oleksid tirinud teda 30-40 km/h- aga 100-ga. Ja ikkagi tahaks ma teada kuidas sa oma olematu pöördemomendiga aeglaselt pöördelt selle rekka liikuma said, lasid pöörded põhja ja lasid neli ratast all ringi ? :P
Ok, eks iga kalamees püüab ju ikka oma jutu järgi välja VÄHEMALT 2 meetrise haugi, kuidas asi tegelikult on/oli, teab vaid vana jumal ise :D Ära solvu nüüd, aga ei viitsi seda lolli juttu ja laiamist kuulata kuidas sa igale Patrolile ära annad. - anna siis pealegi :)

Seda varianti usun ma kordi ennem .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 09.03.06 23:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
To: forsin
Naljatilk oled. Ma usun, kui oleksid vb autot vedanud max 50 km/h. Aga see on selge jura, et 100-ga kihutasid 15 tonni nööri otsas. Pealegi, mis loll jutt see nüüd siis on, et patrol ei jaksaks vedada ja sinu audi jaksab vedada ? :D Kuradi naljatilk ikka. Ma ei ole veel ühtegi audi S4-ja näinud, millel oleks peal aeglustid jms. Pigem ei jaksa su audi eriti kottigi teha patroli kõrval (v.a kiirendus ja lõppkiirus). Muideks, 2.2 turbo mootoril väänet küll ? Huvitav kuidas sa kohalt ära läksid ? 4000 pööret rauas et väänet kätte saada? Sellel mootoril pole ju 1500 pöörde pealt jõudugi. Tuues siia võrdluseks Patroli, millel oleks eeldavalt peal turbodiisel, on tal väänet 2x rohkem kui su audil, + mass on oma 300 kg raskem + tal on vahekastid, aeglustid, millega on kergem tirida, kuid mitte siiski KERGE. Anyway, huvitav häda siis rekkal oli, et mootor töötas aga edasi ei sõitnud. Äkki oli asi hoopis vastupidi et sina olid rekka nööri otsas ? :D:P Ok, sellega ma võin nõus olla, et niii ohtlik asi polnud kui rekka mootor töötas, kuid kindlasti oli asi ohtlikum kui tal poleks mootor töödanud :P:P:P - rekka puhul siis mootor ei tööta - õhud maas - pidurid peal. - Rooli keerata nagunii ei jaksa. Nii et ei oleks ka sinu supertruper audi seda tirinud. Tähendab, mis ma öelda tahtsin, on see et see jutt on BS igaljuhul. Mitte siis kui oleksid tirinud teda 30-40 km/h- aga 100-ga. Ja ikkagi tahaks ma teada kuidas sa oma olematu pöördemomendiga aeglaselt pöördelt selle rekka liikuma said, lasid pöörded põhja ja lasid neli ratast all ringi ? :P
Ok, eks iga kalamees püüab ju ikka oma jutu järgi välja VÄHEMALT 2 meetrise haugi, kuidas asi tegelikult on/oli, teab vaid vana jumal ise :D Ära solvu nüüd, aga ei viitsi seda lolli juttu ja laiamist kuulata kuidas sa igale Patrolile ära annad. - anna siis pealegi :)

Kuue tonnise väikeveoki(koormaga) vedasime talvel Toyota Supraga(tagavedu) ilusti käima, lihtsalt meelitada tuli, et kohalt saaks. Arvan, et S-iga 15tonni suvel pole probleem kohalt saada, pealegi on 2.2 20v turbo vääne max.1950 p/min. Iseasi on see sada km/h, kuid allamäge mitte võimatu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 10.03.06 05:34 Tsiteeri


Oma sigar audiga sai kõik kohad läbi sõidetud. Ja paljud sellisedki kohad, kuhu tuttaval oli suur tegu oma HiLuxiga järgi tulla. Kui tavaliselt jäi minu sõit selle taha, et rattad ei ulatanud enam maha. Kunagi sai isegi proovida läbi kraavi sõita, kuna sõber rääkis et tal üks tuttav jeebiga läks sealt läbi. Ega siis sportlik huvi ei andnud mul rahu ja läksin audiga ka sinna kraavi. Aga läbi ta sealt läks, kuigi pärast seda oli vaja vähe iluravi teha.

Paha tihti on audi võimekam, kui need nii öelda linna maasturid. Jeepidel satandaris millal hakkas taga diffri lukk tulema? Üsna hiljuti, aga audil juba 80. aastate alguses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.7% - SQL: 23.3%]