Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: klaasipesu vedelik kaob (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 4748)
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 28.02.06 21:04 Tsiteeri
klaasipesu vedelik kaob



Nimelt sai nädal tagasi paak täis pandud ja eile oh imet paagis mitte tilkagi. Kusjuures kasutanud nagu ei olnudki.
Siis hakkasin mõtlema, et ka eelmine täitmine sai väga ruttu otsa.
Vaatasin üle ka kapoti all olevad kolmikud, et tavaliselt on sealt voolik lahti, kuid seekord oli kõik ilusti korras.

Kuhu võib siis klaasipesu vedelik kaduda?
Kas mingi pumba tihend?


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 28.02.06 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Kas mingi pumba tihend?

"Ise küsin ise vastan ;)"
See aknapesupaak on universaalne ja pumba jaoks on mitu kohta. Lekibki tõenäoliselt just pumba jaoks ette nähtud kummitihendi ja selle korgi vahelt. Kui paagi maha võtad siis on üsna hästi näha.
Muidugi on võimalik, et paak on lõhki.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 28.02.06 23:25 Tsiteeri


Täiesti võimalik, et paak katki on. Ma enda oma olen juba 2 korda lappinud. Viimane kord sulatasin põhimõtteliselt uue põhja alla. Ja miski paar nädalat hiljem hakkas taas tilkuma...küll mitte põhjast enam aga uurida ka ei viitsi. Suvepoole vaatan uuesti üle, kui enne kuskilt uut paaki ette ei jää.

Ma tahan öelda seda, et paagis ei pea olema kohe silmnähtav auk. Võib läbi tulla n-ö kokkusulatuskohast.
Kuna sul aga nädalaga tühjaks saab siis ilmselt kuskil miski suurem leke. Ma ise lasen ohtralt vedelikku klaasile ning paak ka veel katki ning siis mul saab otsa kuskil nädalaga. Törts kauem ka ehk, oleneb sõidutihedusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 01.03.06 06:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Täiesti võimalik, et paak katki on. Ma enda oma olen juba 2 korda lappinud. Viimane kord sulatasin põhimõtteliselt uue põhja alla. Ja miski paar nädalat hiljem hakkas taas tilkuma...küll mitte põhjast enam aga uurida ka ei viitsi. Suvepoole vaatan uuesti üle, kui enne kuskilt uut paaki ette ei jää.

Ma tahan öelda seda, et paagis ei pea olema kohe silmnähtav auk. Võib läbi tulla n-ö kokkusulatuskohast.
Kuna sul aga nädalaga tühjaks saab siis ilmselt kuskil miski suurem leke. Ma ise lasen ohtralt vedelikku klaasile ning paak ka veel katki ning siis mul saab otsa kuskil nädalaga. Törts kauem ka ehk, oleneb sõidutihedusest.

Tuttav teema minulegi :P Olid samasugused tähelepanekud nagu teema algatajal ja hakkasin siis asja uurima, võtsin paagi maha ja oh imet, oligi paak katki (esmasel vaatlusel ei olnud seda küll hästi märgata) Ega siis midagi paak lapitud, sai asi uuesti külge pandud ja nagu minu mõnitamiseks sama probleem oli ikka alles :mad: Paak sai korda kui teist korda ta maha võtsin ja ära lappisin, seda juba teisest kohast (paagi kinnituse all oli mõra vms.) Nüüdseks probleem lahenenud, kõik klaasipesu vedelik tuleb kas aknale või istub paagis! :)


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 01.03.06 17:23 Tsiteeri


ehk annate lühikese õpetuse kuidas paak kõige lihtsamini kätte saada?


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 01.03.06 17:28 Tsiteeri


Võta logar ära ja pääsed rattakoopast ligi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taawet24
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 avant

postitati 01.03.06 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
ehk annate lühikese õpetuse kuidas paak kõige lihtsamini kätte saada?

2,0 mootoriga autol tõmbad roolivõimu õli paaki üles poole ja saad selle kätte siinide pealt, siis pääsed paagi kinnitustele ilusasti ligi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.03.06 07:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Võta logar ära ja pääsed rattakoopast ligi ;)

Tegelikult tuleb sumbuti kah täies pikkuses maha võtta :P Vaata ikka mis autoga muret kurtnud isikul tegemist on :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 02.03.06 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Võta logar ära ja pääsed rattakoopast ligi ;)


Ära logarit jh ära võta.:D Tegelikult on selle paagi kinnitused ju üsna hästi ka näha, minu mäletamist mööda tuli tõesti roolivõimu mahla anumat natuke kergitada. Üks polt oli vist veel allotsas suhteliselt ebameeldivalt ligipääsetavas kohas.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 02.03.06 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Võta logar ära ja pääsed rattakoopast ligi ;)


Ära logarit jh ära võta.:D Tegelikult on selle paagi kinnitused ju üsna hästi ka näha, minu mäletamist mööda tuli tõesti roolivõimu mahla anumat natuke kergitada. Üks polt oli vist veel allotsas suhteliselt ebameeldivalt ligipääsetavas kohas.

Mul on 4,4L paak ning sellel on kaks kinnitust all ja üks üleval, ja kätte saab selle tõesti nii kui eemaldad roolivõimu nn. mahla anuma ja seejärel ka selle anuma metallist kinnituse, sealt edasi juba oma osavuse töö!


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZharpV6
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant 2,6

postitati 22.11.06 17:36 Tsiteeri


Kas kellegil on kogemust paagi mahavõtmisega B4 2,6 mootoril? Logar maha? Näpunäidete eest väga tänulik. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Petzz
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5tdi Quattro 2001

postitati 29.11.06 08:12 Tsiteeri


Mul ka klaasipesuvedelik saab iga kord kuidagi kahtlaselt kiirelt otsa, kas keegi teab kuidas c5-l klaasipesuvedeliku paaki lihtsalt eemaldada saaks (visuaalselt vaadates tundub küll, et sinna eriti lihtsalt ligi ei pääse). Samas olen täheldanud, et aeg-ajalt tilgub midagi kõrvalistuja pool esistange juures (tosool see ei ole!), äkki hoopis tulepesuri voolik lahti või katki? On kellelgi olnud midagi analoogset?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyri172
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 1,8t man c5

postitati 02.01.09 12:49 Tsiteeri


vana teema aga kakun lahti ja ei hakka uut teemat tegema! sama mure et tilgub kuskilt läbi auto c5 a6.. et küsimus kuidas kõige lihtsam paaki eemaldada on?


audi on auto :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.01.09 12:58 Tsiteeri


Täiendan teemat sellega, et kui enda A4'l lekkis, siis ei tulnud mitte pumba juurest, vaid hoopis paagi keskel paiknev tasemeandur oli paagist natuke lahti/välja rebitud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sass6511
huviline



Registreerunud 04.10.12
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 04.a 2.5 120kw

postitati 24.11.12 09:20 Tsiteeri


Vana teema aga ei leia vastust. Mure et tilgub kuskilt läbi auto c5 a6. Et küsiks kuidas klaasipesuvedelikku paaki maha võtta ja kätte saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.11.12 20:57 Tsiteeri


Minu C5-l lekkis kunagi pump ise. Sealt, kus voolikud külge käivad. Vähemalt 4,2-sel (4,4 liitrit on veepaak) oli see leke ülevalt täiesti nähtav. Uus pump ja asi korras. Vahetamine võtab minuti.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.5% - SQL: 62.5%]