Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  16
Autor:
Pealkiri: Paljud klubiliikmed on kalastajad? (Vastuseid: 375 | Vaatamisi: 51301)
juunior01
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 10:57 Tsiteeri


Pärnu jões käin aeg-ajalt plekikat pildumas. Viimati nädal tagasi ja koju sai tookord mindud 2.5 kilose haugiga. Üldisemas plaanis tundub, et plekilant on haugide seas see aasta eriti IN. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 08.06.09 11:56 Tsiteeri


Sai ka ise see nädalavahetus paunküla peal paadiga käidud, hiljem ka kiravere järvel.
Päev ennem püüdsime raba järvest kogre ja särje elussöödaks ja laupäeva hommikul undadega püüdma.
Saagiks siis 3pirakat ahvenat(suurim 36cm) ning 8või 9 haugi, kellest 4 olid täismõõdus, väiksemad said edasi ujuda ning ahju ei jõudnud.
Nüüd see nv siis soome ahvenat püüdma, eks näis mis kätte saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ööbic
huviline



Registreerunud 17.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Audita

postitati 08.06.09 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Sai ka ise see nädalavahetus paunküla peal paadiga käidud


Ma käisin ka laup hommiku seal, küll kaldalt, kuid siiski. Said ka midagi? Minu tulemus oli null. :( Teised said ahvenadki, väikeseid aga siiski. Mis läksid muidugi tagasi.


"Elu nagu hernes"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 08.06.09 19:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juunior01
Pärnu jões käin aeg-ajalt plekikat pildumas. Viimati nädal tagasi ja koju sai tookord mindud 2.5 kilose haugiga. Üldisemas plaanis tundub, et plekilant on haugide seas see aasta eriti IN. :D



On jah vana hea pleklikas populaarne. Sai käidud Narva jõel, plekilandiga 2 ilusat haugipoissi, üks oli ca 2kg, teine pea 2.5 kg :cool: Ilm oli ilus ja lisaks kalapüügile sai ka ilusa pikniku perega jõe kaldal pidada ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 09.06.09 18:57 Tsiteeri


Paunkülast saime 1kõlblikku haugi ning selle eelpool mainitud suure ahvena ning ühe väiksema.
Kui ehk panid autodest tähele sinist vw sharani paadikäruga, ise olime ardu pool otsas hommikul kella 6.15 kuni kella 11ni kuskil.
Teinekord kui plaanis sinna kanti kalale minna ülejärgmine nv siis saada ennem U2U, siis olen jälle seal kandis.


Tsitaat:
Algselt postitas: ööbic
Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Sai ka ise see nädalavahetus paunküla peal paadiga käidud


Ma käisin ka laup hommiku seal, küll kaldalt, kuid siiski. Said ka midagi? Minu tulemus oli null. :( Teised said ahvenadki, väikeseid aga siiski. Mis läksid muidugi tagasi.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ööbic
huviline



Registreerunud 17.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Audita

postitati 09.06.09 19:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Paunkülast saime 1kõlblikku haugi ning selle eelpool mainitud suure ahvena ning ühe väiksema.
Kui ehk panid autodest tähele sinist vw sharani paadikäruga, ise olime ardu pool otsas hommikul kella 6.15 kuni kella 11ni kuskil.
Teinekord kui plaanis sinna kanti kalale minna ülejärgmine nv siis saada ennem U2U, siis olen jälle seal kandis.


Tsitaat:
Algselt postitas: ööbic
Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Sai ka ise see nädalavahetus paunküla peal paadiga käidud


Ma käisin ka laup hommiku seal, küll kaldalt, kuid siiski. Said ka midagi? Minu tulemus oli null. :( Teised said ahvenadki, väikeseid aga siiski. Mis läksid muidugi tagasi.


Nägin volkkarit,ligidalt. :D ma tulin juba viiest ja läksin ka 11 paiku. Seisin koos hallika mondeoga. Ja kui õnnestub siis paari nädala pärast sinna tagasi. See nv prooviks Laitse ja selle ümbrus, vist.


"Elu nagu hernes"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 09.06.09 20:01 Tsiteeri


Kalal pole küll ammu käind, aga sellist tiiki tahaks Eestiski näha:):)

http://englishrussia.com/?p=2869#more-2869


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Competition
huviline



Registreerunud 12.01.04
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6, 250KW, 2001.a.

postitati 10.06.09 08:39 Tsiteeri
lisan siia siis ka oma saavutuse:)



http://www.kalale.ee/sisu/Nyw2OTI3ODAsMyxtYWNrZXksMQ/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 10.06.09 09:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Competition
http://www.kalale.ee/sisu/Nyw2OTI3ODAsMyxtYWNrZXksMQ/


Peaks Sinuga mõniaeg kampa lööma punasejahil.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Competition
huviline



Registreerunud 12.01.04
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6, 250KW, 2001.a.

postitati 10.06.09 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: Competition
http://www.kalale.ee/sisu/Nyw2OTI3ODAsMyxtYWNrZXksMQ/


Peaks Sinuga mõniaeg kampa lööma punasejahil.


No ma põhiliselt vabadel hetkedel alati mere ääres kuna mul vaid ca 10 min tee kaugus,praegu õhtud pikalt valged ja tegevust meres jätkub:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 10.06.09 10:00 Tsiteeri


Noh kalamehed, arvake ära mis kaladega tegu on?
Esimest korda elus käisin kalal :D
Pildil pole küll mina aga minu püütud kalad.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPDIa1H9v27HZ-Ve5ETZp8mK8rD2bccZdrtrkMiIboQKWSa_MJXzSxj3zUqT-e9hxpWDszJJVfTK2M37X67xMXgAm1T1UMsLNyBPJBc
VmTj8EUrEClv2-7nb.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 10.06.09 10:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Noh kalamehed, arvake ära mis kaladega tegu on?
Esimest korda elus käisin kalal :D
Pildil pole küll mina aga minu püütud kalad.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPDIa1H9v27HZ-Ve5ETZp8mK8rD2bccZdrtrkMiIboQKWSa_MJXzSxj3zUqT-e9hxpWDszJJVfTK2M37X67xMXgAm1T1UMsLNyBPJBc
VmTj8EUrEClv2-7nb.jpg


irw.

Liansk e. ladina keeles: Tinca tinca
Millega püüdsid?


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 10.06.09 11:54 Tsiteeri


http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANbKxT7DXQMxd8klzZtjlZXWfFDoQRXbKPte6vyW2FjRoqg8ctgWXNZusYKHbc_RROYVPJE0P2VVjuvqiogEVvQAm1T1UNrCEY1MqeM
0s1TLQwXrtD5XBW1N.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 10.06.09 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANbKxT7DXQMxd8klzZtjlZXWfFDoQRXbKPte6vyW2FjRoqg8ctgWXNZusYKHbc_RROYVPJE0P2VVjuvqiogEVvQAm1T1UNrCEY1MqeM
0s1TLQwXrtD5XBW1N.jpg


Oh teid röövikuid, mõrraga isepüüdjaid, rsk:D


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 10.06.09 12:00 Tsiteeri


Kõik oli legaalne, nõudepesuvahendi purgil olid soomekeelsed kirjad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.06.09 12:05 Tsiteeri


Soomes on need riistapuud (katiskad) väga laialt levinud, meil liigitatakse nendega püük tõesti röövpüügi alla. Haugi saab nendega ka päris hästi, kui väiksed särjed sisse jätta. Ise ei tegele sellise püügiga, kuna ma ei käi kalal kalade saamise eesmärgil, vaid puhkuse ja lõbu pärast. Suurem osa pääsevad eluga minu käest.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 10.06.09 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Kõik oli legaalne, nõudepesuvahendi purgil olid soomekeelsed kirjad!


Selge, kui legaalne, siis legaalne. Igal maal omad seadused.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
narayan
huviline



Registreerunud 21.01.09
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.09 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Competition
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: Competition
http://www.kalale.ee/sisu/Nyw2OTI3ODAsMyxtYWNrZXksMQ/


Peaks Sinuga mõniaeg kampa lööma punasejahil.


No ma põhiliselt vabadel hetkedel alati mere ääres kuna mul vaid ca 10 min tee kaugus,praegu õhtud pikalt valged ja tegevust meres jätkub:)

läheb kiiresti sügavaks ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 13.06.09 15:01 Tsiteeri


Väheke OT, kuid kas keegi oskab soovitada ahvena ja havi sakutamiseks normaalset lanti?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hb4avant
huviline

Avatar


Registreerunud 08.06.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 avant 2.0

postitati 13.06.09 21:37 Tsiteeri


Soovitan soojalt kõiki pöörlevaid lante, üldjuhul need sind kalast ilma ei jäta. Nende ainus mure on see, et kipuvad ise põhja jääma, tänu okstele ja muule jamale mis veekogu põhjas on.
Samuti kõiksugu silikon landid, mida eredam seda parem.
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 14.06.09 09:11 Tsiteeri


Ahvenale lähevad pöörlevad, haug kui tahab paneb kõike mis liigub, kui ei taha siis ei võta mitte mingisugust lanti imho... Ise üldjuhul silikoonidega ja rapala rohulandiga püüdnud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 07.07.09 18:40 Tsiteeri


Tekkis ka huvi asja vastu, küsimus selline et kas keegi oma ritva ja rulli ei müü? Või oskab soovitada kust saab soodsa hinnaga aga normaalse asja? Kõige odavamt ka ei taha aga väga ka kulutada ei taha kuna tegeleks asjaga hobikorras vahest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 07.07.09 18:43 Tsiteeri


:)
Kui sa juba esimesed paar kala kätte saad, on sul rahakotist suht savi ja oledki parandamatult haige :D
Muidu Laagri Maksikas BoBo kalastustarvete poes on valikut nii algajale kui kogenenud kalamehele... Aga see on nii suht igas kalatarvete poes :)


Endine "insche"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.07.09 18:48 Tsiteeri


No minu meelest on algajale väga hea Okuma rull (u. 250eek.) ja paari-kolmesotine ritv. Väga pehmet ja ka jäika ei tasuks kohe valida. Mingi 3-25g. oleks suht norm. Nööri pole ka mõtet kohe osta, hiljem jõuab vahetada, kui huvi püsib.
Ahvenale tross nööri ja landi vahel ei meeldi, haugi püüdes võiks olla, kui lante vähe.:D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 07.07.09 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Tekkis ka huvi asja vastu, küsimus selline et kas keegi oma ritva ja rulli ei müü? Või oskab soovitada kust saab soodsa hinnaga aga normaalse asja? Kõige odavamt ka ei taha aga väga ka kulutada ei taha kuna tegeleks asjaga hobikorras vahest.


Endale sai kunagi soetatud 5 meetrine teleskoop koos rulliga ja maksis 300+ eeku.
Landi loopimiseks soovitatakse siiski lühemat, kuna mugavam kasutada, kuid pikemaga on viskekaugus suurem.
Ise nüüd möned korrad käinud ja vöiks öelda, et alguse kohta suht ok - möni ahven ja haug, peibutiseks silikoonlant.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.3% - SQL: 70.7%]