Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  16
Autor:
Pealkiri: Paljud klubiliikmed on kalastajad? (Vastuseid: 375 | Vaatamisi: 51334)
POLT1
huviline



Registreerunud 06.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: A4. 1.9 TDI 66kw Avant

postitati 19.03.12 09:03 Tsiteeri


Sõber käis eile Mehikoorma kandis ja ütles, et nii head jääd pole sõitmiseks veel olnud. Vesi ja lumi olevat pealt kadunud, said nad kahepeale 16 kg särge ja käputäis ahvenaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.12 19:30 Tsiteeri


Lõpuks ometi peale mitut üritust sain üleeile tuttavaks merikaga. :D
Kahjuks polnud koti vääriline, ainult 3 cm jäi puudu ja nii ma ta raske südamega kosuma tagasi lasin. Aga olen rahul, et südametunnistus võitu sai. Pildi ka krt unustasin tegematta.
Päeva esimene kala konksu otsas oli sama vääriline, tema läks ise tagasi põhimõtteliselt mu käte vahelt. Päeva teine kala oli korralik koll, see kuram pani ka kahjuks minekut kohe kui pea vees välja sai, hiljem lisaks üks landi jälitus pisema tegelase poolt.
Sõber sai L 38 pikkuse saba pidi konksu otsa.
Ütleme nii, et tegus päev oli. :)

Homme tahaks minna seda kolli jälle jahtima ja ehk on Tallinnast keegi kompanjooniks tulemas, jagaks kütuseraha ja seltis segasem. Lähen igaljuhul, sest ilm tõotab tulla hea ja neljapäevast alates olen pikalt-pikalt tööl, niiet tuleb võtta veel mis võtta annab.
Kuhu minek, sellest räägin sellele, kes kaasa tuleb. Vihjeks, et Tallinnast vähem, kui 100 km. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.04.12 20:16 Tsiteeri


Oli eelmine nv ka jube ambitsioonikas plaan minna forelli jahtima. Mõeldud-tehtud. Pühapäeva varahommikul, kui Ida-Virumaal sadas laia lund ja teed olid ulmeliselt libedad, võtsime ette teekonna Toila, et merikat jahtida sealses sadamas, kuhu merikas meeleldi varjule tuleb. Kohale jõudes tabas üllatus meid- tuul oli randa toonud rüsijää. Sõitsime edasi Sillamäele jõele, kus proovisime jõeforellile pihta saada. Kahjuks peale 30min püüki olid meil nöörid jääs ja üsna vaevaliselt liikusid ka rullid.
Ilmselt järgmisest nädalavahetusest alates keskendun kevadisele särjepüügile, kuna siin Peipsi kandis on neid jõgesid küllalt, kuhu särg-teib-viidikas-ahven kudema tulevad. Eelmise kevade rekord, 820g särg, vaja üle püüda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.12 20:30 Tsiteeri


Särge pean minema ka millagi püüdma, et kuivama panna- õllele hea amps. Samuti haugi ootan pikkisilmi, kuigi esimestel päevadel teda püüdma ei saa minna.
Aga järgmine suurem projekt minu jaoks on mai lõpus tuulekala. ;) Tänu sellele kalale saan esimest korda elus ka Hiiumaale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 14.04.12 20:37 Tsiteeri


Varsti saab Tallinna lahelt siiga minna püüdma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.04.12 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:

Alates homsest, 15. märtsist kuni 10. maini (kaasa arvatud) on siseveekogudes keelatud jäävabast veest püüda haugi. Jää alt on püük kuni jääkatte lagunemiseni lubatud.

Meres algas haugil püügikeelu aeg 1. märtsil ning lõppeb 30. aprillil.

Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järves on haugi keelatud püüda 15. aprillist 15. maini.

Segadust on tekitanud ka püügikeelu aja lõppemine. Kui keeluaeg on 15.märtsist 10. maini, siis esimene päev millal haugi tohib püüda on 11. mai. See tugineb Tsiviilseadustiku üldosa seaduse 6. osale TÄHTAEG JA TÄHTPÄEV, kus paragrahvides 136 ja 137 on lahti seletatud tähtpäeva saabumise ja möödumise mõisted. See on seal üsna keeruliselt sõnastatud nagu seadused ikka, kuid võibolla oleks lihtne näide siin selline, et kui sul on puhkus 5. juunist kuni 15 juunini siis lähed ju tööle ka alles 16. juunil. Samuti on keeluajaga.



Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.12 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Varsti saab Tallinna lahelt siiga minna püüdma :P


Asukoha järgi mul naabrimees vist? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.12 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Haug on kudemas, seega keeluaeg, seda 1. märtsist 30. aprillini!


Kuits, sisevetel 11. mai esimene päev, kui võid landi teadlikult haugi meelitamiseks vette visata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.04.12 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Haug on kudemas, seega keeluaeg, seda 1. märtsist 30. aprillini!


Kuits, sisevetel 11. mai esimene päev, kui võid landi teadlikult haugi meelitamiseks vette visata.

Nujah.
Tundub, et panen korralikult villast, seega teen täna minekut, muidu olen varsti päris külili:P
Homseks öngitsemiseks soovin jöhvile/tamiilile tugevat sölme ja konks sirgeks;)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.12 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Haug on kudemas, seega keeluaeg, seda 1. märtsist 30. aprillini!


Kuits, sisevetel 11. mai esimene päev, kui võid landi teadlikult haugi meelitamiseks vette visata.

Nujah.
Tundub, et panen korralikult villast, seega teen täna minekut, muidu olen varsti päris külili:P
Homseks öngitsemiseks soovin jöhvile/tamiilile tugevat sölme ja konks sirgeks;)


Sinu pakutud aeg peaks olema mere kohta, kuigi sellesse pole ma väga süvenenud, sest haugi ma merest ei viitsi küll spinnaga otsima hakata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 14.04.12 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Varsti saab Tallinna lahelt siiga minna püüdma :P


Asukoha järgi mul naabrimees vist? :D


;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.04.12 21:58 Tsiteeri


Haugiga on jah see teema, et kuni 11.maini teda avaveest püüda ei või. Sestap tulebki seniks keskenduda teistele kaladele, kevadel siis särg peamiselt selleks, kes tõesti õllekõrvaseks sobib ideaalselt.
Suvel on plaan selline, et õemehega võtta paat käruga ja käia läbi Pärnu jõgi. Ja kui jõuab, siis ehk ka osake Kasarist vms Lääne-Eesti jõgedest. See aga eeldab vähemasti kärukonksuga auto olemasolu...ja kui veel diisel oleks, veel parem ;) Aga selles suunas töötame :) Ja kui muidu ei saa, siis alati on olemas sugulane, kelle käest Hiluxit laenata selleks puhuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.12 20:49 Tsiteeri


Natuke abi vaja süsinikridva asjus, ehk keegi oskab nõu anda.
Tuulasin mere ääres ja üks kuradi kivi otsustas mul jalad alt ära võtta, mille tulemusel kast, kahv ja ritv lendasid kõik omaette ilmakaartesse, mina külili kivade vahele.
Kõik lõppes peaaegu hästi, kuid mu peaaegu uus ritv, mis ei olnud ka kõige odavam just, sai natuke haiget. Otsast süsinikrõngas pudenes tükkideks, see selleks, uus on juba olemas, aga murelikuks teeb see, et kukkumisel kriimustasin ridva pinda, värv maas. Nii palju, kui ma kuulnud olen, ei pidanud see süsinikridva puhul üldse hea olema, võib väga kergelt nüüd murduda.
On mingi moodus, kuidas seda seisukorda ravida. Uut ei taha veel ostma minna, samas on varsti plaanis minna Soome merikat ja haugi püüdma ja kui ta seal otsustab pooleks minna, on see kõige valem aeg ja koht selleks.
Ehk on kellegi mingeid kogemusi sellise olukorraga.

Kahest osast koosnev kaigas, kriimustus on ülemisel.

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/18042012253.jpg

Siin ei jäänud välk vigastatud koha peale:

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/18042012252.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 18.04.12 21:32 Tsiteeri


Ei juhtu sul sellega midagi. Maga rahulikult edasi. Võid lakiga üle värvida ja kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 22.04.12 16:16 Tsiteeri


Need murduvad üsna kergelt.Vabalt võib ta sul mõne viskega pooleks minna.Olen ka sellist asja kogend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 22.04.12 16:44 Tsiteeri


Soome minnes võiks ikka rohkem kui 1 ritv kaasas olla. Süsinikritv võib sellise kukkumise huumori peale poolduda küll kusjuures hilisemal viskamisel... süsinikritvasid oleks tark kanda ka kotis viisil, kus rõngadki ei kolista ridva teise osa vastas ja rannas kui kokku paned ja on tunda, et liivatera jäi jätkukoha vahele, siis mitte timalt kokku suruda vaid pigem võtta lahti ja puhastada.

Muus osas kivi kotti!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.12 17:52 Tsiteeri


Olen nüüd juba arvestanud, et hukule ta määratud on, aga käin veel Truumetsa jutul, ehk saab midagi teha. Pole Daiwale ka detaile eraldi saada või kui on siis oota nagu surma, et millal kohale jõuab. Ega jää muud üle, kui tuleb uus kaigas osta ja see varu ridvaks jätta, aga kas uuesti süsiniku võtan........peab mõtlema. Hea on küll, aga hoia nagu ssss'i pilpa peal.
Soome kindlasti ei lähe ühe ridvaga, sellesama kukkumis päevagi päästis teine, mis küll ei ole merele mõeldud (2.40m), aga ajas asja ära. Mõlemaid hoian originaal kottides, kus nad on eraldi lahtrites, kokku panen auto juures.

Erki, tahaks ikka kala kotti. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 22.04.12 19:15 Tsiteeri


Sai täna käidud Mustvees särge proovimas..vara veel natuke. Järvel veel jää peal, kaldast küll lahti, ent siiski jääs nii kaugele kui silm näeb. Midagi juba vaikselt jõkke tuleb, mõned suuremad särjed õnnestus saada, kahjuks niiska/marja veel ei erita. Sellest võibki järeldada, et enne nädalalõppu ilmselt mingit elu seal jõgedes pole.
Kahjuks lõppes ka seekordne käik kurvalt minu vanale heale käsiõngerakendusele, mis juba ca 5a truult kala aidanud välja tirida jõest. Õnnestus kalda ääres korralikku ronti kinni tõmmata ja sinna see rakendus ka jäi. Ühtlasi peaks ka rulli välja vahetama mingi vähe modernsema rulli vastu, praegune on umbes minuga üheealine (27a). :D

EDIT: Kuna sõber käib pinda siin kalale minemisega, siis ilmselt paari päeva pärast uuesti Peipsi-äärseid jõgesid kammima, soojade ilmadega muutub see võtuteema tundidega, kui mitte minutitega. Õemees ostis täna ka suveks kummipaadi, saab ka suvel hakata edulisemalt havi püüdma. Siinkohal paluks, et kui kellelgi on jäänud vedelema või on müüa normaalses korras meeste päästevesti, mis vastab nõuetele, siis palun pange pakkumine mulle U2U teel postkasti. Või helistage 58067877, oleks suur soov soodsalt soetada päästeveste 1-2tk. Kaalult võiks nad mõlemad taluda 100-120kg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.04.12 19:31 Tsiteeri


Jah, "Kalamehe jutud" ajasid kodukandi filmimisega ikka korraliku tuhina nüüdseks sisse, käisid siis poisid Kukel, Laimjalas.
Suhtlesin noorema vennasega, ütles, et päevaga vedisid ligemale 15 kilo + röövpüük mörraga, mida mina otseselt ei pooldanud, kuid niipalju oidu ikka oli, et haugipoisid olid tagasi lasknud, sest jupikesed olid.
Särg ja ahven vöeti kaasa.
Peab ikka hakkama lähedal asuvaid niresi kammima.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.05.12 16:42 Tsiteeri


Tänane päev möödus Tori kandis vimba kiusates. Võtt oli väga kehv, kuid sellegipoolest õnnestus ära meelitada neli suht suurt u. 800-900g. kala. Püük toimus tonkaga ja söödaks krevetitükk. Ägedalt panevad vastu, kui välja tirida.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 06.05.12 20:11 Tsiteeri


Ise olen Pärnu inimene ja siin on Vimbaga suht nutused nüütseks lood, suurem tuhin on ära läinud aga oli päevi kus ikka 10-15 sellest 700-900 grammist tuli lisaks veel Nurgu , Särge ja Latikat ka. Kunagi on on aega lisan ehk mõne pildi ka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 11.06.12 20:25 Tsiteeri


super kalamees.
http://www.youtube.com/watch?v=Q_BLggf-mqs&feature=endscreen&NR=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 11.06.12 20:30 Tsiteeri


Seekord läks nii:

http://www.upload.ee/image/2420554/IMGP0230.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 11.06.12 20:43 Tsiteeri


Sellist kala iga kalamees enda elus ei kohta.Kui saaks annaks 10 punkti, väga äss värk.
Mis ta on 10+?
Tervitades ,
Erks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 11.06.12 20:46 Tsiteeri


Täpne olla siis 1m 15cm ja 10,03kg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.2% - SQL: 70.8%]