Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 90111)
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 20.11.12 22:55 Tsiteeri


Tundub massi puudulikusena olevat
Taga tulede pistikud_pirnipesad äkki? Suhteliselt nõrk koht sigaritel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 23.11.12 11:07 Tsiteeri


Vead parandatud, viga oli jah massis, juhe oli vigane.

Su avataris oleks täpselt nagu minu masin ja spetsifikatsioonid tunduvad ka samad olevat :D 10v tq 134kw KG.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 29.11.12 10:48 Tsiteeri


Tekkis selline küsimus, KG´le NF hooratta paigaldamine, kas keegi on sellist asja teinud, ning mida täpsemalt peab NF´i hoorattal ümber tegema.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.12 20:18 Tsiteeri


Aga selgitad vähe miks sa tahad NF hooratast sinna panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 30.11.12 07:11 Tsiteeri


Minu 100 Q on 01A käigukast, võrreldes 016 kastiga sellel lühem võll mis siis toetub hooratta sees olevale laagrile. KG hoorattas aga suure avaga ning peavõll toetub väantvõlli sees olevale laagrile. Need siis erinevused mida mina tean, võibolla on veel midagi! Või olen ma millestki valesti arusaanud?


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 03.12.12 21:23 Tsiteeri


Sinu 100 Q on C3 või C4. Mina isiklikult ei tea et C3 oleks 01A käigukastiga. Lisaks on erinevus Vanemal ja uuemal C3 quattro kastil. KG mootoriga autodel on peavõlli ots jämedam. Sidurivõlli nuut sama. Ja võlli pikkus ka sama kuni 1991 aastani.
Ja NF mootorit on mis autodel? Kas neil juba jämeda ja lühema peavõlliga 01A kastid, esivedustel ja quattrotel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 04.12.12 08:46 Tsiteeri


Minul on tegemist siis C3 quattroga aastast 1990, NF2 mootoriga. NF mootorit pandi minuteada ainult 100 C3 peale. Ma hetkel ei mäletagi mis oli täpne kasti kood, aga eks uurin selle järgi. Kast on põhimõtteliselt sama sugune nagu on all ka C4 quattrol. Pea võlli osas jään hetkel vastuse võlgu, ei ole seda nagu mõõtnud, kuna siiani pole põhjust olnud aga eks kui mootor maas siis teen seda, ja panen info ka siia kirja. Aga OK, oletame et võlli pikkus ja nuut on samad, siis mõlemad peaksid toetuma väntvõlli otsa. Kui minu quattro kastil on peenem peavõlli ots siis tuleb leida sinna vast õige laager ainul, või panen jälle millegagi mööda!


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 06.12.12 20:06 Tsiteeri


Uurisin väheke deceleration cut-off valve (Bypass) kohta oma 200-l ja tuleb välja, et see võib paras nuhtlus olla.
Kui ei kasuta BOV-i siis võib ta üldse vahelt välja visata kuna ta kipub vananedes kinni jääma ja tolku tast niikuinii eriti ei ole aga kui kasutada BOV-i ilma selleta siis käiguvahetusel ujutab pritsepea mootori liigse bensuga täis.
Põhjus miks ma seda uurin on see, et kui fooritaga seisma jään või kui koguaeg jalga pedaalil ei hoia siis sureb mootor välja.

Kui 1.8t mootoril ei ole bypassil juhtmeid taga, siis mida deceleration cut-off valve juhe teeb, võtab bensiini vähemaks tühikäigul?

Siit sain infi selle kohta:

http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2187696

Actually just ditch it regardless unless you plan on running a BOV. It is a bypass valve (sort of). The intention was to bypass the fuel metering plate on decel to save gas when the car is essentially driving the engine. (If running a turbo with no decel valve and a blow-off valve you would have serious over-fueling on deceleration due to the BOV. Of course a BOV is not a good situation for any metered air system, but the decel valve makes it almost work) In my opininion/experience ditching the valve makes the cars drive better by eliminating the "surging" feeling as the engine leans out when decelerating in gear. I find most manual transmission cars from the '80s annoying to drive for this reason. In that era everyone was trying to squeeze a little extra fuel economy and fuel injection allowed little advents like deceleration fuel shut-off to gain a fraction of an mpg on the epa city cycle. AAnyway it was still early for the technology and it is very perceptable to the driver and more annoying than it is worth.


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/decelerationvalve.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.12 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Uurisin väheke deceleration cut-off valve (Bypass) kohta oma 200-l ja tuleb välja, et see võib paras nuhtlus olla.
Kui ei kasuta BOV-i siis võib ta üldse vahelt välja visata kuna ta kipub vananedes kinni jääma ja tolku tast niikuinii eriti ei ole aga kui kasutada BOV-i ilma selleta siis käiguvahetusel ujutab pritsepea mootori liigse bensuga täis.
Põhjus miks ma seda uurin on see, et kui fooritaga seisma jään või kui koguaeg jalga pedaalil ei hoia siis sureb








Ei ole see häda ei bov ega bay bassis tee oma vaakumid ja tühikäigumootorid ja muud lekked korda ja anna tuld.Ise sõitsin 2 aastat plow off klapiga ja mehaanilise pritsega.Ja ei mingit üle ujutamist ega foori all seisma jäämis juttu polnud.Mootoriks 134kw KG 200.Hetkel peal by bass.Nii ,et kapoti alla nokitsema.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.12 08:53 Tsiteeri


Tühikäigu väljasuremist põhjustab ainult liigne õhu juurdepääs. See klapp sul seda ei reguleeri. Selle eesmärk on ainult kütusevool kinni keerata alates teatud pööretest juhul kui idle switch =1, et üle ei ujutaks või lihtsalt kütuse säästmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 08.12.12 14:26 Tsiteeri


Avastasin, et inercooleris on mõra kust laseb korralikult rõhku välja ja teiseks oli cooleri ja kolde vahelisel lõdvikul 4cm lõhe plus veel turbo ja cooleri vahelisel torul on rõhulekked, tähendab ma olen kogu see aeg poolkõvana ringi sõitnud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.12 09:36 Tsiteeri


Ime,et see pada sul ültse töötab.Need mehaanilise pritsega turbokotid ei taha mingisugust rõhu leket.Kriitilise pilguga kõik liitmised ja lõdvikud üle vaadata.:D Ja seda meie ei tea kas sul on poolkõva või kõva kui sa sõidad.:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 09.12.12 21:34 Tsiteeri


Noohhh pääris nii otse ma ka ei mõelnud aga las ta jääb :D.
Kas kellegil on olnud kogemust radika liimimisel, nimelt on keegi juba varem seda liiminud plastiku ja alumiiniumi vahelt kus ka praegu mõra on, et millist liimi kasutada ja kas üldse hakkab see asi pidama?

Tühikäigu sain enamvähem korda, pritsepea oli paigast ära ja warmup valve on vigane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.12 09:02 Tsiteeri


Radika vannide liimimiseks olen mina kasutanud sigaflexi või siis auto klaasi liimi.Pinnad piinlikult puhtaks ja liim ilusti vahele.Tegin kunagi ühe cooleri 20 cm lühemaks ja otsad olid tal alumiiniumist.Pinnad tegin piinlikult lahustiga puhtaks liimiga kokku kuivas 24h ja testisin 8 bar- se rõhuga ideaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.12 09:05 Tsiteeri


Ma ilmselt oma kolakambrist leiaks ka ühe üleliigse 10vt cooleri mõõduka hinnaga, kui liimimisest ära väsid. Tegelikult küll, vist varsti võib terve 200 juppe küsida k.a kere osad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 11.12.12 19:48 Tsiteeri


Vaata et siis rõhulekkeid korda tehes jälle midagi paigast ei oleks.
Minuarust ei ole raske saada pidama seda 10v motot. Rõhku ta essugi ei tee ja kohe on aru saada kui kuskilt lisaks ahmib/välja susistab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 12.12.12 07:12 Tsiteeri


Sai cooler ja lõdvik minu teise 200 pealt võetud ja nüüd hoiab ilusasti rõhku. Kiirendus on ikka jõhker võrreldes sellega mis ennem oli, vat alles nüüd saan aru mis loom see 200 on :D

Koos leketega oli rõhku 0.4bar aga nüüd on 0.8bar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
luigand
huviline



Registreerunud 11.01.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.12 22:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Megasq ei taha esiteks audi tühi käigu mootorit tunnistada,teiseks tuleb suuri peavalusi talvise 30 pakasega käivitusega.Kuna see tarkvara pole nii paindlik kui dta omal.Minu liikuril on peal megasq 1 3V Ja sellele on peale lastud megasq 2 tarkvara.Karteri tuul läheb jah paremale rooste vaba potsikusse ja seal filter otsas.Aga kui küsimusi on ja huvi saab näha mu b4.Ja ega see megasq nii odav kah ei ole.Punu juhtmestik,lairiba lamba,potekas,pihustid latt,kütte regulaator,pihusti pesad,pihusti pistikud,


Kuidas sul siis tühikäik on ja kuidas käitub suurte külmadega, nimelt endal ka selline projekt käsil, plaan panna pihustid ja pihustipesad 200 20v omad aga aju kohalt mõned kahtlused, küsimused, mida soetada mida mitte.
Mida odavam seda parem aga peaks oma töö ikka ära tegema.
Projektiks siis 90 quattrole 2,2 121kW 10vt peale, aga el.pritsega

Soovitustele, nõuannetele avatud!
Ette tänades
Lauri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.12 08:48 Tsiteeri


Mul on 10vt-l Megasquirt II , aga kui hinda vaadata, siis VEMS ei tule sugugi kallim juhul kui ka süüte osas elektroonsele lähed. Ülejäänud ajud on kallimad. Vana aju pead alles jätma kui süütesüsteemi ei muuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 14.12.12 21:14 Tsiteeri


Mul sai nüüd spetsialisti juures segud ja tühikäik paika pandud kuid külmalt läheb natuke kehvasti käima kuna warmup valve on kehvake ja külmkäivitus käib eraldi nupuga kuna millegipärast ei tule pihustile vool peale.

Kui mootor soe siis on kõik timm.

Vems pidi praegusel ajal muidu kõige parem olema juttude järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 17.12.12 12:00 Tsiteeri


10vt mc2 paigaldusel b2 kerele on tekkinud kerge küsimus, et kuidas paigaldada pritsepea õhufiltri kopsikuga? Mootori originaal kopsik on paras kobakas, mis ei taha kuidagi ära mahtuda. Äkki saab keegi siin v privas rääkida võimalikest lahendustest.

Andres


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.12 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mul on 10vt-l Megasquirt II , aga kui hinda vaadata, siis VEMS ei tule sugugi kallim juhul kui ka süüte osas elektroonsele lähed. Ülejäänud ajud on kallimad. Vana aju pead alles jätma kui süütesüsteemi ei muuda.







Kas sul on prog aju ja siis veel vana aju kah alles we. Mul on ikka ainult proge ja süüte teemat liigutab ka megasq.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.12 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ants12
10vt mc2 paigaldusel b2 kerele on tekkinud kerge küsimus, et kuidas paigaldada pritsepea õhufiltri kopsikuga? Mootori originaal kopsik on paras kobakas, mis ei taha kuidagi ära mahtuda. Äkki saab keegi siin v privas rääkida võimalikest lahendustest.

Andres





Mul oli b4 jaga sama teema ei mahtunud see kobakas sinna.Lahendus mis mina tegin on võetud ringraja meeste maailmast. Kamina korstna põlvest tegin pritse aluse,pritse istub seal peal ja teises otsas koonus filter. Ja õhu voolavus on kah hea.Keegi siit klubist sai selle kupatuse omale ja arvatavasti peaks see juba kapoti all olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.12 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mul on 10vt-l Megasquirt II , aga kui hinda vaadata, siis VEMS ei tule sugugi kallim juhul kui ka süüte osas elektroonsele lähed. Ülejäänud ajud on kallimad. Vana aju pead alles jätma kui süütesüsteemi ei muuda.







Kas sul on prog aju ja siis veel vana aju kah alles we. Mul on ikka ainult proge ja süüte teemat liigutab ka megasq.


Ei, mul on COPid. Ja aju on ka tegelikult hetkel juba 8-silindrisele sobivaks tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 19.12.12 19:58 Tsiteeri


Ikka on 200-ga mingi probleem, Kiirendades hakkab kõrgematel pööretel puristama ja nii on ka kohapeal tuuritades.
Veel on selline asi, et kuskil seal 3000 pöörde juures võtab hinge kinni järsult.
Pean veelkord kõik vaakumid ja rõhud üle vaatama aga ehk oskab keegi veel kommenteerida.

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=uGUlHDE4ZPw&feature=youtu.be


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 16.8% - SQL: 83.2%]