Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastatud originaal ilukilbid, 15 tolli (Tallinn,Sõpruse pst.) (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2492)
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 06.12.05 14:13 Tsiteeri
Varastatud originaal ilukilbid, 15 tolli (Tallinn,Sõpruse pst.)



Varastati täna öösel Sõpruse pst. Magistrali kaubanduskeskuse vastast. Kilbid olid korralikult kiirliidetega kinnitatud kuid tolku ei midagi. Ju siis oli neid nii hädasti vaja. Väike teave kui kellegile pakutakse.
Nädalavahetusel turgu kammima.:(

Pilt1
Pilt2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 07.12.05 15:28 Tsiteeri


Töökaaslasel varastati täna öösel reg.numbrid ära.Mustakal ja õismäel on vist mingi üks pande liikvel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 16.01.06 16:03 Tsiteeri


Nii jätkaks siis seda teemat siin.....ööl vastu 15. jaanuarit varastati akadeemia teelt maja eest 15'' Audi originaal ilukilbid, mis olid samamoodi kenasti plastmassribadega kinni...:mad:

Jällegi et kui kellelegi pakutakse või kuidagi muud moodi silma jäävad, siis andke teada - mis on ilmselt rohkem kui ebatõenäoline..

http://img44.imageshack.us/img44/1613/dsc034637ca.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 16.01.06 19:12 Tsiteeri


Ööl vastu 15. jaanuari Sütiste 12 maja eest VW originaalkilbid. Turul käisin ka vaatamas, leidsin selliseid kilpe küll. Küsisin vanadelt, et kust saate, siis vastus oli selline - u menja drug finlandju i u menja dokumentõ vse v borjadke. Esimene mõte oli kohe, et mis ajast mustamäe finlandjaks muutunud on, aga eks siis on. Passisin natuke põõsas kah, et järsku mingi marurahvuslane tuleb, 4 VW kilpi kaenlas, kuid see oli minust liiga sinisilmne.
Eks kui eliitrajoonides varastatakse autodelt valuvelgesid siis magalarajoonides parkivatelt autodelt võetakse ilukilpe.

Ega muud üle ei jää, kui lisaks makkidele tuleb ööseks tuppa vedada veel veljed, kilbid, peeglid, iluliistud ja esiiluvõred ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.01.06 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mutjuki
Ega muud üle ei jää, kui lisaks makkidele tuleb ööseks tuppa vedada veel veljed, kilbid, peeglid, iluliistud ja esiiluvõred ka.


Kojameheluuad ka ikka.;)

Ma ei pannud ilukilpe üldse külge vaid jätsin kapi otsa vedelema. Seepeale viidi ukseliistud minema.:D
Samas selline on elu, eesti elu. Ja ega see vigisemine ja halamine ei aita vähimatki...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 17.01.06 16:00 Tsiteeri


OT.
Teie kilbid rändavad tavaliselt "autoturule" või siis kellegi masina plekke kaunistama.
Mina loobusin ammu juba nende ilukilpide ostmisest....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 17.01.06 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
OT.
Teie kilbid rändavad tavaliselt "autoturule" või siis kellegi masina plekke kaunistama.
Mina loobusin ammu juba nende ilukilpide ostmisest....

Sama siin, mina loobusin ka originaalidest juba ammu ja kui praegu valuvelg ei oleks, siis paneks need odavad turu omad peale.
Ühe aasta peavad ikka vastu ja kui pihta pannakse pole kahju ka. Pealegi kui neid külmaga maha käristada, siis lähevad tavaliselt puruks :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 17.01.06 20:54 Tsiteeri


Siit siis üks mõte neile kellel veel kilbid küljes on, et kirjutage noaga kasvõi kilbi siseküljele oma auto nr ja suurelt....siis tahaks näha mismoodi neid turul kui soome omi müüakse...:D Mul tekiks küll küsimus kilpe ostes et huvitav mis see nr siin teeb?! Või telefoni nr oleks äkki veel parem...saaks kurja omaniku "ostma" saata kui endal enam isu võtta pole:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.6% - SQL: 73.4%]