Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  32  33  34  35  36  ..  41
Autor:
Pealkiri: Talverehvide arutelu (Vastuseid: 1018 | Vaatamisi: 188113)
maiko26v6
huviline



Registreerunud 29.08.09
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2000.a A4 B5 avant 1.9TDI 85kw AJM

postitati 22.09.16 18:02 Tsiteeri


Kui oleks valida kahe rehvi jooksu vahel, siis millist peaks eelistama?

Bridgestone WS80 95T TL XL jooksu hind 200€ või Bridgestone Blizzak WS-70 jooksu hind 260€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
miky100
huviline



Registreerunud 19.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 55 TFSI

postitati 22.09.16 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: alias
Absoluutselt, see on kinni ikka kasutajas ka väga palju. Mitmele kliendile olen uue autoga kaasa andnud Hankooki naastud ja seni kõik kiidavad, mõnel läheb 3-s talv juba nendega.
Nüüd esiveolise masina omanikuna jälle, otsin ka naaste talveks ja praeguste valikutega on nii, et need Hankook Winter I*Pike RS+ W419D lähevad alla külma ilma saabudes (või siis, kui naastud on kohustuslikud).


Kiidan valikut. Endal samad ja esimese talve kohta kõvasti paremad kui Goodyear naastud, mis on isegi kallimad.
Seega +1


Mina kui eluaegne lammrehviga sõitja läksin ka seekord naastude teed Hankook i*Pikedega. Lähtudes erinevatest arvustustest ja testidest peaks ring 18 tolliseid rehve olema neljasaja viiekümne euro eest parim valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.09.16 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maiko26v6
Kui oleks valida kahe rehvi jooksu vahel, siis millist peaks eelistama?

Bridgestone WS80 95T TL XL jooksu hind 200€ või Bridgestone Blizzak WS-70 jooksu hind 260€


Mõlemad uued?
Minu eelmisel autol olid all WS80-ned (CR-V) ja no mitte üht halba sõna ei ütle nende kohta. Vaiksed, hea pidamisega igas olustikus, hea läbivus lumes. Väidetavalt see WS80 on WS70-ne edasiarendus. Valida on, siis mina võtaks WS80.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maiko26v6
huviline



Registreerunud 29.08.09
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2000.a A4 B5 avant 1.9TDI 85kw AJM

postitati 24.09.16 18:27 Tsiteeri


Jah mõlemad uued. Kunagi olen kasutanud ka ws 70 rehve, ning olin väga rahul, aga ws80 on praegu kõvasti odavamad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.09.16 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maiko26v6
Jah mõlemad uued. Kunagi olen kasutanud ka ws 70 rehve, ning olin väga rahul, aga ws80 on praegu kõvasti odavamad.


Huvitav jah. WS80 on WS70 edasiarendus, õemees, kes mõlemaid kasutanud, väitis, et WS80 oli parem. Mina olin WS80 rehvidega samuti väga rahul, nagu eespool mainisin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maiko26v6
huviline



Registreerunud 29.08.09
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2000.a A4 B5 avant 1.9TDI 85kw AJM

postitati 25.09.16 12:22 Tsiteeri


Selge. Tänud vastamast. Proovin siis see talv need ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattrodiisel
klubiliige



Registreerunud 04.07.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B7 TDI Quattro

postitati 03.10.16 18:12 Tsiteeri


Keegi Cordiant Snowcross rehvist ka rääkida teab? Googeldasin ning vastuseid igasuguseid, kellejaoks saast ja kes kiidab. Hind suht olematu, aga kas ka mõtet?


Street stock 2000W @ 151.4DB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qqaabz
huviline



Registreerunud 19.02.15
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI

postitati 04.10.16 17:17 Tsiteeri


Federal Himalaya WS2 kohta teab keegi midagi rääkida? Vaatasin, et täpselt sama muster nagu ühel Michelini mudelil


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 04.10.16 17:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattrodiisel
Keegi Cordiant Snowcross rehvist ka rääkida teab? Googeldasin ning vastuseid igasuguseid, kellejaoks saast ja kes kiidab. Hind suht olematu, aga kas ka mõtet?


Isiklikult pole kokku puutunud, kuid üldmulje loetu põhjal on, et pidamine on OK, aga paljal asfaldil müra kõva. Kui meeldib autos kõvasti muusikat kuulata, siis kindlasti pole probleemi.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattrodiisel
klubiliige



Registreerunud 04.07.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B7 TDI Quattro

postitati 04.10.16 18:47 Tsiteeri


Kui mustrit vaadata siis ilmselgelt on müra aga see ei morjenda ning autos võistlus spl tehnika. :D Katsetan järgi kuna hind olematu ja ei usu, et pole seda raha väärt.


Street stock 2000W @ 151.4DB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 04.10.16 18:54 Tsiteeri


Räägite siin kõvadest firmadest, kuid mida arvata Minerva Eco Stud naastudest? Kavatsen proua ´07a. Jettale need alla kruvida. Liiklemine 80% linnas, kuid natuke ka maalähedasi kõrvalisi teid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.10.16 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattrodiisel
Keegi Cordiant Snowcross rehvist ka rääkida teab? Googeldasin ning vastuseid igasuguseid, kellejaoks saast ja kes kiidab. Hind suht olematu, aga kas ka mõtet?


Ei oska veel arvamust avaldada, aga elukaaslase auto alla said need ostetud. Kuna muster sama, mis Hakkapeliitta 7 (millega ise eelmise talve kulgesin), siis julgeks loota mõistliku pidamist. Samas Hakkapeliitta 7-mel ei pidavat naelad sees püsima hästi ja ega ei püsinud ka minu kasutuses, ~pooled olid kevadeks lahkunud ja ~veerandist olid alles vaid plönnid (aga eks sai igal võimalusel katsetatud ja funnitud, kuna oli esimene talv Q roolis).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qqaabz
huviline



Registreerunud 19.02.15
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI

postitati 04.10.16 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Räägite siin kõvadest firmadest, kuid mida arvata Minerva Eco Stud naastudest? Kavatsen proua ´07a. Jettale need alla kruvida. Liiklemine 80% linnas, kuid natuke ka maalähedasi kõrvalisi teid.

Väga hea rehv, Naise autol all, suhteliselt müra vabad(võrreldes teiste naastrehvidega) ning head pidavusega igalpool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 04.10.16 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qqaabz
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Räägite siin kõvadest firmadest, kuid mida arvata Minerva Eco Stud naastudest? Kavatsen proua ´07a. Jettale need alla kruvida. Liiklemine 80% linnas, kuid natuke ka maalähedasi kõrvalisi teid.

Väga hea rehv, Naise autol all, suhteliselt müra vabad(võrreldes teiste naastrehvidega) ning head pidavusega igalpool.

Krt mingi konks (loe: mingi miinus) peab neil olema, kuna hinnatase ca. pool "tegijatest"? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rantto
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kiired jalad

postitati 05.10.16 05:41 Tsiteeri


Kuna premium bränd kaitseb enda järelturgu(kiire kulumine/naastud lendavad) siis ongi alternatiiv Minerva jms. Mina Minerva lamelliga läbi sõitnud pool Skandinaaviat mitmel talvel, pole kellelegi jalgu jäänud, erinevad autod, kõik tervelt koju tagasi toonud. EcoStudi pole ise proovinud kuid olen kuulnud palju positiivset tagasisidet.
Selle raha eest on rehvi maa ja ilm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
qqaabz
huviline



Registreerunud 19.02.15
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI

postitati 05.10.16 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Kuna premium bränd kaitseb enda järelturgu(kiire kulumine/naastud lendavad) siis ongi alternatiiv Minerva jms. Mina Minerva lamelliga läbi sõitnud pool Skandinaaviat mitmel talvel, pole kellelegi jalgu jäänud, erinevad autod, kõik tervelt koju tagasi toonud. EcoStudi pole ise proovinud kuid olen kuulnud palju positiivset tagasisidet.
Selle raha eest on rehvi maa ja ilm

Jutt õige!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 05.10.16 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qqaabz
Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Kuna premium bränd kaitseb enda järelturgu(kiire kulumine/naastud lendavad) siis ongi alternatiiv Minerva jms. Mina Minerva lamelliga läbi sõitnud pool Skandinaaviat mitmel talvel, pole kellelegi jalgu jäänud, erinevad autod, kõik tervelt koju tagasi toonud. EcoStudi pole ise proovinud kuid olen kuulnud palju positiivset tagasisidet.
Selle raha eest on rehvi maa ja ilm

Jutt õige!

Tänud vastamast. Lähevad Minervad alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.10.16 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattrodiisel
Keegi Cordiant Snowcross rehvist ka rääkida teab? Googeldasin ning vastuseid igasuguseid, kellejaoks saast ja kes kiidab. Hind suht olematu, aga kas ka mõtet?



Tööjuures ühe lukksepa VW Tourani all olid eelmine talv siukesed. Kiitis hinda ja pidamist, eriti jääl oli väga hea pidamine olnud. Laitis aga müra. Samas, kui ülinõudlik müra osas pole, siis hinna-kvaliteedi suhe on tõenäoliselt päris hästi paigas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 05.10.16 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: qqaabz
Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Kuna premium bränd kaitseb enda järelturgu(kiire kulumine/naastud lendavad) siis ongi alternatiiv Minerva jms. Mina Minerva lamelliga läbi sõitnud pool Skandinaaviat mitmel talvel, pole kellelegi jalgu jäänud, erinevad autod, kõik tervelt koju tagasi toonud. EcoStudi pole ise proovinud kuid olen kuulnud palju positiivset tagasisidet.
Selle raha eest on rehvi maa ja ilm

Jutt õige!

Tänud vastamast. Lähevad Minervad alla.
Kust kohast ostad ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rantto
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kiired jalad

postitati 05.10.16 20:44 Tsiteeri


Pakkumine ka AC foorumis:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=135651&page=1&highlight=rehvikas#pid809825


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 05.10.16 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Pakkumine ka AC foorumis:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=135651&page=1&highlight=rehvikas#pid809825

Sealtsamast oli jah plaanis :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 07.10.16 20:46 Tsiteeri


http://arileht.delfi.ee/news/uudised/nokian-tegi-tunga-pohjamaist-rehvi-eristas-teistest-vaid-kallim-hind?id=75827887

:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 07.10.16 20:57 Tsiteeri


Kõige kallima hinnaga asjad ongi tihti meelega üle hinnatud, et jätta mulje justkui mingist superkvaliteedist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.16 21:53 Tsiteeri


Kõik kordub. Nokian tegi oma moodi Volkswagenit-Audit ehk pettus. Konkurents ja premium-ina pidevalt esirinnas olla ei ole lihtne ega ei peagi olema. Vahele jäid... nii peabki. See ei tee teisi premium brände pisemaks. Terad on vaja sõkaldest eristada. Aasta alguses oli see:
http://majandus24.postimees.ee/3598035/kauppalehti-nokian-renkaat-voitis-rehviteste-pettusega


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kelluke
huviline



Registreerunud 01.08.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.9 , 5000 C2

postitati 08.10.16 00:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elxx
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/nokian-tegi-tunga-pohjamaist-rehvi-eristas-teistest-vaid-kallim-hind?id=75827887

:D

Artiklis räägitakse ju suverehvidest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  32  33  34  35  36  ..  41
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 16.0% - SQL: 84.0%]