Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kuidas vahetada B4 armatuuris kella ja termomeetri pirne!? (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6396)
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

sad.gif postitati 13.08.05 10:36 Tsiteeri
Kuidas vahetada B4 armatuuris kella ja termomeetri pirne!?



Foorumeid lugedes olen nagu midagi leidnud, kuid mõned lingid mis on antud ei avane enam :( - nimelt ei tööta armatuuris kella ja termomeetri valgustus ning öösiti ei näe midagi (kaitsmed kontrollisin üle ja kõik muud tuled armtuuris põlevad ka).
Kuidas see näidikuteplokk üldse armatuurist kätte saada (airbagiga rool) ning kas see asi on seda väärt ka??? Ise täielik võhik selles valdkonnas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maek
huviline



Registreerunud 26.10.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 avant

postitati 13.08.05 11:32 Tsiteeri


Võtad rooli peal oleva plastkatte väikse raksuga maha.All on kaks kruvi,keerad lahti ja ongi valmis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.08.05 14:19 Tsiteeri


Kellad saab sealt rooli maha võtmata ka kätte. B3 omasid olen vähemalt saanud, kui oli vaja seal taga pirne vahetada. Kui käes, siis lammuta vaikselt ja küll siis juba näed, kus midagi vahetama peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

postitati 13.08.05 15:51 Tsiteeri


no aga kuidas ma ikkagi saaksin kätte näidikud :o ... kas airbag ei viska lahti kui seal lammutama kukun... kui saaks kuidagi näidikute taha saaks ma vast ise ka edasi... aga seda ma ei oska kuidagi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 13.08.05 15:52 Tsiteeri


http://www.4ringe.de/images/bordc/01.jpg
need saad lahti siis on kõik muu juba lapse mäng.

võtat ilusti pistikud kyljest, ja eemaldad selle kella ploki sealt. Põõrad ymber ja hakkad neid pirni pesasi sealt maha keerama. Vahetad pirnid ära ja samamoodi tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.08.05 16:07 Tsiteeri


Kui kellaplokk maas, ära süüdet sisse keera, vastasel korral pead hakkama otsima kedagi, kes arvuti abil airbag'i märgutule pärast ära nulliks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

postitati 13.08.05 16:07 Tsiteeri


ma tänan! kuid ikkagi- airbag, kas see ei hyppa mulle näkku???:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

postitati 13.08.05 16:08 Tsiteeri


no siis hakkan tegelema asjaga, ehk õnnestubki! Tänud!!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.08.05 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raidof
ma tänan! kuid ikkagi- airbag, kas see ei hyppa mulle näkku???:o

Miks ta peaks? Aga ära teda igaks juhuks väga ärrita. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 14.08.05 09:05 Tsiteeri


Mina võtisin ja vahetasin oma rooli ära. Akku pealt juhtmed maha ja nokitsed vaikselt,kui roolitagant plastiku ära võtad siis on seal üks pistik võtad selle lahti ja siis ei hüppa see padi kuskile. Et rooli maha saada tuleb 6kant võtmega keerata lahti 2kruvi rooli tagant. Minu meelest oli roolikinitus mutter 19. audi on ehitatud intelikentsete inimeste poolt, nii et.

Ja mis see väike põks ikka mehele teeb:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

postitati 14.08.05 17:43 Tsiteeri


niih... köik lahti kakutud, kuid kell ja termomeeter on valgustatud üldse dioodidega niiet sellest üritusest ei olnud muud kasu, kui sain rooli sirgu ja ühe pirni jõudsin ka ära lõhkuda, et pean uuesti lahti kakkuma :), kuid igatahes tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 14.08.05 20:12 Tsiteeri


huvitav eksemplar sul mul on kõigil olnud pirnidega, sokklita pirn pesa sees.miks sa rooli näppisid seda ju küll vaja pole.


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

postitati 15.08.05 09:15 Tsiteeri


No kellast ma ei saanudki aru päris hästi, kuid termomeeter ka mul armatuuris ja selle kakkusin lahti ning tinutatud diood oli seal... ja rooli sellepärast, et plokki paremini kätte saada, võib-olla oleks ka ilma aga kuna mul rool niikuinii viltu oli siis...:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raidof
huviline



Registreerunud 08.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, B4, Avant

postitati 16.08.05 10:26 Tsiteeri


Aga mis nr kaitsme all kell on?? oskab ehk keegi öelda :cool


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 30.05.06 18:04 Tsiteeri


Jätkaks teemat termomeetri taustavalguse suhtes - teab keegi ehk mitmevatine pirn seda asja valgustab? 1W, 0.5W või veel midagi väiksemat? Lähedalt uurides on tegu igatahes hõõgpirni mitte valgusdioodiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 30.05.06 19:19 Tsiteeri


Ja veel seda, et mitme voldi pealt asi toimib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 30.05.06 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ivoonu
Jätkaks teemat termomeetri taustavalguse suhtes - teab keegi ehk mitmevatine pirn seda asja valgustab?



Oli vist 1.2W pirn seal ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 30.05.06 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Oli vist 1.2W pirn seal ;)

OLI ja 12v olen just vahetanud


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimiis
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2t

postitati 31.05.06 09:06 Tsiteeri
Näidikute ploki valgus



Seal on 1,2w pirn, kuid oma autol vahetasin kõik 2w vastu välja ja tulemus oli silmnähtav ning sõidan nii juba aasta aega,ega pole ühtegi pesa ära põlend ega kannatada saand;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 31.05.06 18:25 Tsiteeri


Sai siis eile tiir poes tehtud, taustavalguse pirnid vahetasin 2w'ste vastu ja termomeetri valguse pirni sain Tavalo poest (töötab tõesti 12v peal). 6 pirni a 10 krontsa ja silm suisa puhkab peal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 31.05.06 20:53 Tsiteeri


Hm, peaks ise kaa pirne vahetama hakkama..a tekkis küsimus kuidas vahetada kliima nuppude valgustuse pirne..tegu siis vasakpoolse display nuppudega, millel pole valgust..kuidas sealt lahti saab kiskuda.

Ahjaa, tegu on seekord C4 kerega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 03.06.06 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kui kellaplokk maas, ära süüdet sisse keera, vastasel korral pead hakkama otsima kedagi, kes arvuti abil airbag'i märgutule pärast ära nulliks.


Nagu ikka tulevad vajalikud teadmised nõks liiga hilja - seega kas keegi teab kuskohas Tartus võiks leida mehe kes selle va airbag'i tule ära kustutaks. Ta ei põle küll kogu aeg, umbes 3..4 minutit peale auto käivitamist aga jubedalt häirib, kui punane tuli armatuuris silma sirab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Vincento
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.05
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant

postitati 04.01.07 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kui kellaplokk maas, ära süüdet sisse keera, vastasel korral pead hakkama otsima kedagi, kes arvuti abil airbag'i märgutule pärast ära nulliks.

Ostes juba tuli põles. Oskab keegi öelda, kus see airbag asub 1994 80 B4 Avant? Soovitada kedagi Pärnust kes selle airbagi tule kustutaks (ilma pirni välja võtmata jne)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 04.01.07 17:17 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=1377#pid224083

vast leiad siit oma murele vastuse.

Kui ei, siis otsing märksõnaga "airbag" abiks :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
UFC
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,3

postitati 06.01.07 08:20 Tsiteeri


paljudel audidel ültse tinutatud on ned pirnid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.1% - SQL: 57.9%]