Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi A8 D4 3.0TDI - 2013 - afp (Vastuseid: 143 | Vaatamisi: 37605)
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.21 18:55 Tsiteeri


Mul õnneks suurt kriisi pole. Kui keegi õige hinnaga ostma ei tule, siis kasutan rahulikult ise edasi. Mugavustootena ikkagi super asi ja pakub korralikult sõidumõnu.

Võin teda heas korras järgmine, ülejärgmine aasta või millal iganes turgu lasta. Saabki läbisõidu õigeks selle tempoga (211 vms sai ostetud ja 241 ees, 300 kaugel pole).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 11.01.21 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: Raikzz
Ostjana turul olles on sellised rondiärikad ainult head :D

Miks?
Et mingid sitapeldikud sunnivad hinna nii alla viima?


Seepärast tulebki rondid selgeks teha ja kõrvale jätta. Autokauge inimene seda ei suuda ise enam, see on selge vist kõigile.
Ja siis kuuled, et ikka osteti see "odav ja hea, äkki veab". Ei vea. Aga turg on solgitud ja rondiärikas tuleb nädala pärast järgmisega..

+1..
Teades veel paljud ostavad auto ilma kontrollita, sest hind nii hea ja müüja ütles et 5 inimest veel tuleb vaatama.. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.21 19:35 Tsiteeri


Avastasin täna auto juures ringi nikerdades, et viipega pagasiluugi avamine on ikkagi olemas. Ameerika foorumid väitsid, et ainult LWB'del, aga kuskilt leidsin viite, et kõikidel comfort accessiga masinatel peaks olema. Mõlemal puldil vahetasin kevadel patarei aga teist pulti max 20x kasutatud. Põhiliselt kasutuses olnud puldiga aegajalt võtmeta avamine jukerdab ja pagasnik tuli ka suure meelitamisega lahti (jalaviibe), nagis seisnud puldiga õnnestus esimese korraga. Vahva :)


Sellised andurkaablid jooksevad stanges

https://i.imgur.com/9rz1E1Z.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.01.21 20:03 Tsiteeri


Viipeantenn on nendest üks, teine on puldiga tagaluugi avamise antenn. Kui on konksuga auto, siis minuteada viibet ei saa ja on ainult üks antenn?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 14.01.21 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Viipeantenn on nendest üks, teine on puldiga tagaluugi avamise antenn. Kui on konksuga auto, siis minuteada viibet ei saa ja on ainult üks antenn. Vähemalt RS6 tagaluugi kóksuga seonduvalt tegin selle omale selgeks.


Mul konksuga Avant ja 2 antenni. Täna stange näiteks seest lund, jääd täis ja ei toimeta. Sulab siis jälle korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.01.21 22:21 Tsiteeri


Täitsa huvitav, teisaldatav originaalkonks? Kas siis piisab antenni, uue parkimisandurite juhtmekimbu ja vóibolla ka stange taguse mooduli vahetusest ning toimib+vcds.
Pane mulle u2u oma auto reg nr. Ma kataloogist tudeerin, mis moodulid ja juhtmestik seal on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 15.01.21 07:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Täitsa huvitav, teisaldatav originaalkonks? Kas siis piisab antenni, uue parkimisandurite juhtmekimbu ja vóibolla ka stange taguse mooduli vahetusest ning toimib+vcds.
Pane mulle u2u oma auto reg nr. Ma kataloogist tudeerin, mis moodulid ja juhtmestik seal on.


Mul el. konks ja tegelikult kui retrofittida, siis on kõik plug&play. Arvutiga pole teha midagi, hakkab kohe tööle. Vahetasin omal just mooduli ja antenni, kuna istub hommikust hetkeni sita sees ja pidi Audil yks suur ikaldus olema sp. Viskan sulle bloki ja antenni koodid u2usse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.21 13:40 Tsiteeri


Captain's log, day 357...

Läbisõit: 239571

Vasak tagumine rattalaager hakkas pahandama, et teda ei vahetatud eelmine kevad ära. Ausaltöeldes läks täitsa meelest aasta jooksul ning nüüd lõpuks hakkas ulguma. Helistasin hommikul Peetri Forssi ning sain sisuliselt kohe jutule ja mõne tunni pärast auto juba käes. Nagu ikka, kartsin halvemat (ehk kuulen valesti vms), kuid tööde vastuvõtja kinnitas, et tõesti rattalaager oli olnud tuntava lõtkuga ning pärast proovisõiduga ise veendusin, et probleem lahendatud.

Ajakulu: ~2h
Hind: 148€



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.21 15:44 Tsiteeri


Facelift kahvlid küljes vibration damperiga, sealhulgas ülemised õõtsad tehtud (vasakpoolsed olid täiesti läbi, parempoolsed hoidsid veel) ja stabikakondid. Teema varasemale vormistusele vastava postituse muudan siia sisse kunagi hiljem, kui motti on. Maanteel tundus, et kuminat oli vähem aga pealinna jõudes oli linnakiirustel uuesti maru häiriv.

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellel oleks chassis ears? Siuke nõela heinakuhjast otsimine tundub see kumina debiilsus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 07.02.21 19:06 Tsiteeri


See kumin on nö. konstruktsiooniviga, mida täielikult välja ravida vist polegi võimalik. Endal sama probleem (linnas mitte, just maanteekiirusel). Välismaised Audi foorumid on kõik tulvil sellest, kuidas omanikud on antud aspekti kohapealt rahulolematud.

Väidetavalt väga kvaliteetsed (vaiksed) rehvid + täiendav mürasummutus + pakettaknad abiks. Minul ei ole ühtegi eespool mainitutest :D:(

Suverehvidega pole enda autot veel proovinud (ostsin talvel) ning kavatsen kevadel soetada nn. mürasummutusega rehvid, et näha kas olukord on parem. Võrreldes lamellidega kindlasti paraneb aga ma ei tea kas ka soovitud tulemuseni jõuan. Mul on samuti PRE FL isend, kuid sõbra FL ei ole minu hinnangul oluliselt vaiksem.

Siin üks teema sellest nt. - LINK

From what I've read, it seems to have been a major issue with the D4s since launch. Audi dealers have been blaming tyres and even the wheels themselves, and some people are saying it's to do with harmonic frequencies being transferred into the cabin through the suspension, but there doesn't seem to be a 'solution'. The FL D4 that came out in 2015 has Active Noise Cancelling, as well as additional sound deadening materials, which sort of makes you think that the issue is still there, but just concealed more.

Kuna tutvusringkonnas on väga palju Audisid, siis olen erinevaid proovinud ja minu hinnangul on ka C7 väga masendava heliisolatsiooniga (loe: rehvimüra tuleb sellise klassi autole liiga palju salong). A7'st pole üldse mõtet rääkidagi, suht masendav aga no klaasid on raamideta, seega paratamatu. Mersu W221'ga pole maanteel sõitnud aga BMW F01 on maanteel (mõlemad autod 20" veljed, rehvide osas jään vastuse võlgu) omajagu vaiksem.

Muus osas olen autoga väga rahul aga see müra temaatika kipub vist selle põlvkonna Audisid saatma. Eks palju muidugi sõltub ka ootustest autole ning muidugi eelmisest autost - kujutan ette, et nt. Corollast D4'ja istudes ei teki mingeid pretensioone :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.21 19:44 Tsiteeri


Nojah, ma olen aastakese nüüd sõitnud. FL kahvlite idee tekkiski internetti sirvides, peamiselt audiworld foorum. Istusid 1:1, mingites tingimustes on parem aga võiks öelda et mõne pinnakatte peal muutus üks müra lihtsalt teiseks müraks.

Suvel sõitsin Goodyear SCT rehvidega, mis õnnestus väga soodsalt kätte saada. Kahjuks nii pehmed rehvid, et 20kkm'ga 7mm jäägi pealt 3.5-4mm peale umbes, mis tähendab, et tutikaid 1200euri jooks käsi ei tõuse ostma (saab ju poolteist suvehooaega nendega sõita). Nendega kumin puudus ja siuke 15c ja soojema temperatuuriga kleepisid hästi, samas olid üsna vaiksed.

Peamine võrdlusmoment, nagu varem mainitud, on ka mul F02 kere BMW'ga, millega nii suvel kui talvel, sõltumata rehvist ja rehvimõõdust, on täiesti vaikne sõita. Lisaks ei kostu mootor salongi jne. Jah, nädalavahetusel sai mkV Golfiga sõidetud natukene, kastikaga ja oma vana Mazdaga, peale mida tõesti tundub D4 fantastiline. Siiski, tahaks paremat.

"pakettaknad" on brošüüri järgi tegelikult standardvarustus kõigil D4 kerega Audidel, lisavarustuse variantidega tekivad sinna mingisugused telefonilevi ära kaotavad kiled jne.

Ääremärkusena veel, et ainus inimene kes siiamaani seda müra tunnetanud on, sõidabki peamiselt F02'ga. Kõik teised küsivad, et kas ma olen idioot, et mida ma vingun :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 07.02.21 20:05 Tsiteeri


Saad sa mingi lingi panna nende kahvlite kohta? Kui saladus pole, siis palju selline väike modifikatsioon maksma läks?

Mis pakettaknaid puudutab, siis need olid standardis ainult W12 mudelil, teistele pidi juurde tellima.

https://www.upload.ee/thumb/12852982/Screen_Shot_2021-02-07_at_21.24.35.jpg

Sinu autol on aknad sellised?

https://www.upload.ee/thumb/12852881/1.jpg

Mina ise loen kataloogist välja, et, kui tahad "twin-pane" klaasi, siis UV ja Heat Insulation tulevad "kauba peale" ning ilma nendega neid ei saanudki.

Twin-pane UV and heat-insulating glass. Please note that the reflective layer may impede the operation of portable GPS, GSM or road-toll devices. Only in combination with mobile telephone preparation – Low (9ZF) or mobile telephone preparation – High (9ZW). Not available in combination with privacy glass (4KS)

Mis rehvid sul täpsemalt olid - GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC? Mõõt 260/40/R20?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.02.21 05:55 Tsiteeri


Panin oma Allroadile eelmine suvi korraks alla need good year f1 eagle rehvid 255/40r20, toodetud olid 2017a. ja 7mm mustrit. Pehmelt öeldes oli kohutav ja see komplekt läks kohe minema alt koos velgedega. Kuna eelmine suvi pikki triipe eurokaardile polnud plaanis vedada, panin lamelillid koos oma orig. 20 veljega tagasi ja vaikus majas. Klaasid pakett nii ees kui taga ja esiklaas solar acustic.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.21 08:18 Tsiteeri


Mu autol on topeltaknad küll jah, täpselt nagu kassu pildil. Brošüüri järgi SE on kõige madalam standardvarustuse tase ja seal on järgnev:

https://i.imgur.com/dWucP28.png

Kahvlite vahetus koos ülemiste õõtsadega ja stabikakontidega läks rahulikult nokitsedes ~6h, sai tungi peal tehtud. Ülemiste õõtsade stoppersoon oli jõhkralt alumiiniumoksiidi täis, mis tähendab, et ühel pool tuli polt õigetpidi välja korraliku kaasaaitamisega, teisel pool läks pea puruks ja sai mutri poolest välja keeratud (seibid vahel). Pole veel motti tekkinud writeupi teha.

Kahvlite hind bildelsbasenist koos saatmisega oli ~120€ aga loodetud efekti ikkagi ei saavutanud. Ilmselt on ka FL'il rattakoopas ja põhja all mürasummutus teistmoodi/rohkem paigaldatud. Mingisugune imelik kobin/bobin on ka pikemat aega juba. Pisut lootsin, et asi on stabikakontides aga jäi peale kaigaste vahetust alles. Amortide kallale läheks viimase asjana üldse. Ilmselt soojade ilmade saabudes lükkan korraks veel eelmise suve rehvid alla - kõik häirivad helid on väga otseses seoses teepinna kvaliteediga. Tallinnas Järvevanast kuni linnapiirini on kõige hullem lõik, kus kuuleb igasuguseid hääli. Siledama asfaldi peal (nt. uus neljarealise lõik) on auto täiesti vaikne.

Suvekad olid Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 DOT19 SCT. 265/40/20.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 28.02.21 16:51 Tsiteeri


Sul oli õigus, mul ka aknad samasugused, nagu eespool postitatud pildil ehk siis üks lisa jälle juures :D

Ise mõtlesin ka huvipärast need kahvlid ära vahetada, kuid lisaks sellele topiks esimestesse rattakoobastesse natuke pigimatti ka juurde. Peaks before/after testi tegema ning detsibellid ära mõõtma, et näha, mis on reaalne kasu/muutus. Ise nö. asja sees olles kipub tihti nägema tonti seal, kus seda tegelikult pole :D

Üks tüütu asi on auto igakordsel käivitamisel kiri "Passanger airbag on" - enamikud margid ei pea vajalikuks seda igakord mainida, sest turvapadja sees- või väljasolekut kuvab nt. tuluke keskkonsoolis vms. Mis sa arvad, kas see märguanne on võimalik VCDS'i abil eemaldada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 28.02.21 17:11 Tsiteeri


Active Noise Canceling on ka pre-FL autodel, aga see on mootorimüra summutamiseks eriti 4 silindri režiimis V8TT mootoritel. Ei ole lisavarustuses, tuleb vähe asisemate mootoritega kaasa, vastasel juhul oleks 4 sil režiimis rõve sõita. Isegi koos sellega on kuulda, kui on 4 sil. režiimis.
See ei vähenda rehvimüra jms.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.21 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Sul oli õigus, mul ka aknad samasugused, nagu eespool postitatud pildil ehk siis üks lisa jälle juures :D

Ise mõtlesin ka huvipärast need kahvlid ära vahetada, kuid lisaks sellele topiks esimestesse rattakoobastesse natuke pigimatti ka juurde. Peaks before/after testi tegema ning detsibellid ära mõõtma, et näha, mis on reaalne kasu/muutus. Ise nö. asja sees olles kipub tihti nägema tonti seal, kus seda tegelikult pole :D

Üks tüütu asi on auto igakordsel käivitamisel kiri "Passanger airbag on" - enamikud margid ei pea vajalikuks seda igakord mainida, sest turvapadja sees- või väljasolekut kuvab nt. tuluke keskkonsoolis vms. Mis sa arvad, kas see märguanne on võimalik VCDS'i abil eemaldada?


Olen googeldanud, midagi targemaks pole saanud. Ennast ka häirib see airbagi ping. Ilmad soojemaks lähevad ja rahulikult õues nokkida saab, lükkan ees ja taga rattakoobastesse STP Bombi ilmselt mõne lehe. Pidavat abiks olema kõvasti. Kui mingigi efekt on, siis võib edasi mõelda pagasiruumi ja sisepõranda tegemiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.21 12:26 Tsiteeri


Läbisõit: 245796

Jahutusvedeliku leke hakkas ikkagi häirima, V vahel oli päris korralik lomp õli-tosoolisegust lörtsi. Suurte miinustega oli terve mootori eesmine osa jahutusvedelikune. Prohoolduse Raivo sai mu auto kallal nokitsedes nädala selgroo murda. Vahetusse läks ämbriga tihendeid, mitmeid plastdetaile-flantse, õlifiltri-termostaadikorpus ja üks jahutusringi solenoid. Korraldus sai antud, et tehtagu nii palju kui saab, et ei peaks selle murega uuesti sisselaset maha lõhkuma hakkama.


Ajakulu: ~8h
Hind: 690€


Tehnoülevaatus läbitud Profdiagnostikus ilma märkusteta. Ilusti 2-aastane ülevaatus veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 05.03.21 16:17 Tsiteeri


Korralikult hoitud/hooldatud auto, hea lugeda :) Müüa pole mingit pointi nüüd, kus kõik suured sõlmed üle käidud - võid rahulikult aastaid suhteliselt muretult ringi sõita (eks pisiasju ikka võib ette tulla aga üldjoontes peaks kõik olema juba tehtud).

Mis sul praegu talvisel ajal kütusekuluks tuleb (linn/maantee)? Tehasenumbrid ilmselgelt pole kättesaadavad (linn 7,8l/100km, maantee 5,6l/100km).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.21 18:02 Tsiteeri


Allkirjas vajuta kütusekulule peale, näed täpselt palju läheb. Üldjoontes kõik kütus, mis paaki läheb, kulub ära ka :) Talvel siuke 9-10 ringis vist olnud? Tund eberspächi paneb juba liitri otsa ja see uhas külmadega kogu aeg.

Eks teda muidugi mõttetu müüa, aga kuna ma suvehooajal vean aerulaudu palju ja on plaanis ka suuremaid juurde osta, siis tegelt ihkab hing ikkagi universaalkere. Saab reelingud pikema vahega panna ja pagasnikus natuke mugavam askeldada. Teen mingi hetk värskema pildiringi ja üles panen ikka. Õige hinna eest võib alati ära anda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 17.03.21 07:11 Tsiteeri


Lihtsalt teistele D4 omanikele teadmiseks, et kes FL vibratsiooni kahvleid tahavad, siis Forsist saab need ca 100 eur/tk. Enda omale tellisin ära ja peale nende paigaldamist läheb Ravolaris autosse natuke pigimatti (pagasiruum kuni tagumise istmereani, kaasa arvatud tagatiivad, uksed, kapott ning esitiivad ja rattakoopad). Teen enne ja pärast dB mõõtmised mingi äppiga samades tingimustes (teelõik, kiirus, rehvid). Siis saate näha, kas ka reaalselt tasub see tee ette võtta või mitte :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.21 07:25 Tsiteeri


Kahvlid ise vist olid mõttetu vahetus. Mis rattasuurus sul on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 17.03.21 08:01 Tsiteeri


Foorumites räägitakse, et kahvlid peaks hea rehviga tegema päris suure vahe sisse, eriti diiselmootori puhul. Mul sama velg nagu sul.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.21 08:22 Tsiteeri


No ei tea, mul vb siis tagasild lärmab ka või midagi. Kareda teelõigu peal (nt Tallinnas järvevana-lennujaam tartu mnt osa) ikka korralikult kumiseb. Saaks kuskilt chassis earse laenutada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 22.03.21 17:52 Tsiteeri


Nii, lihtsalt infoks sulle, et mürasummutus tehtud (nagu eespool mainitud, siis pagasiruum kuni tagumise istmereani, kaasa arvatud tagatiivad, uksed, kapott ning esitiivad ja rattakoopad) ning pean mainima, et see on vaieldamatult parim mugavusalane upgrade, mida olen ühelegi autole lasknud teha :D Soovitan kahe käega :cool: Pärast seda on auto täpselt selline, nagu see oleks pidanud olema juba tehasest tulles. Ehk teisisõnu tee ära!

Rehvi drone on 99% kadunud ning mul on pole veel FL vibratsioonikahvleid paigaldatud + all on 20" lamellid. Järgmine esmasp. panen suvekad alla (needsamad, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, mis peaks olema ühe väiksema dB näiduga rehv) ja FL kahvlid ning siis peaks selle "murega" ühelpool olema.

Mürasummutuse paigaldas Ravolar ja jäin nii nende töö kui ka klienditeenindusega väga rahule.


https://www.upload.ee/thumb/12987076/1.JPG
https://www.upload.ee/thumb/12987080/2.JPG
https://www.upload.ee/thumb/12987081/3.JPG
https://www.upload.ee/thumb/12987082/4.JPG
https://www.upload.ee/thumb/12987084/5.JPG


Btw, kas sa liiklusmärkide tuvastuse said endal tööle?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 47.6% - SQL: 52.4%]