Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A4 B5 käetoe hinged - teeks ühistellimuse asendushingele? (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 12626)
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 05.12.11 22:26 Tsiteeri
A4 B5 käetoe hinged - teeks ühistellimuse asendushingele?



Tüüpveana on teada, et käetoe hinged väsivad ära ja murduvad pooleks. Teab keegi kas ka Eestist on võimalik soetada hingede "remondikomplekti" ?
Liimimisse väga usku ei ole.

Armrest Hinges Repair Kit

https://lh6.googleusercontent.com/--EpRmA4SdEE/TnTEalOfOQI/AAAAAAAAA7Y/LsK03THqdKY/s640/DSC04411.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 05.12.11 22:55 Tsiteeri


Tsitaat:
oleks endalgi vaja sellist asja sest juba ostes oli käetugi katki:( ja nagu videost oli näha sis vist tõesti on see uus hing eluaegne :P

Oleks endalgi vaja sellist asja, sest juba ostes oli käetugi katki :( ja nagu videost oli näha, siis vist tõesti on see uus hing eluaegne. :P


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 06.12.11 13:42 Tsiteeri


Endal ka oli 1 hing keskelt pooleks ja sai see kahekomponentse liimiga kinni liimitud. Liimiga katsin terve hinge ümbruse ja hinges oleva süvise ka panin täis. Ja suvest saadik püsib koos.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 07.12.11 01:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Endal ka oli 1 hing keskelt pooleks ja sai see kahekomponentse liimiga kinni liimitud. Liimiga katsin terve hinge ümbruse ja hinges oleva süvise ka panin täis. Ja suvest saadik püsib koos.:)

Liimiks kh kokku kuidagi või joodaks kokku, kuid pole neid tükke :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.12.11 06:40 Tsiteeri


Väga hea, et mõned väikeettevõtted viitsivad nii vajalikke asju toota, aga ma ei saa aru, kus on seal patendi jaoks vajalik uudsus:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 11.12.11 18:17 Tsiteeri


Kui keegi peaks leidma selliseid hingesi müügil või tellima sis võiks siia ka postitada, oleksin väga huvitatud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 12.12.11 11:56 Tsiteeri


Ebays saadavad hirmsa raha eest :)

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Golf-Mk4-Bora-Front-Armrest-Lid-Hinge-Repair-Kit-Hinge-Replacement-/130613613779?pt=UK_CarsParts_Vehicl es_CarParts_SM&hash=item1e692d94d3

Koos saatmisega siis ca 32 euri... ma vist proovin korra veel liimida :)
Samas, kui tellida korraga rohkem, siis on postikulu iga järgmise kohta -£4

Eks kaubelda võib ka alati muidugi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 12.12.11 14:43 Tsiteeri


+1
Ma olen korra liiminud (super attackiga), kestis umbes pool aastat. See tundub küll hea lahendus.
Kui keegi grupitellimust plaanib, siis oleks ka huviline. Eks natuke sõltub hinnast ka;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 12.12.11 16:21 Tsiteeri


Leidsin juba ühe koha, kust oleks võimalik saada otse tootja käest heal juhul 18 euriga tüki, kui makse otsa ei tule tollis. USA delivery. Min kogus 5tk. Kusjuures see 18 euri tükk sisaldab juba ka nö transat Eestisse. Ilmselt annab kaubelda ka veel natuke, kui tellida näiteks 10 või 15 tk.

Hetkel oleks siis 4 huvilist juba ma saan aru...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 12.12.11 17:07 Tsiteeri


Mulle paluks ka siis juba:)


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 12.12.11 17:37 Tsiteeri


Olen ka huviline kui tellimiseks läheb.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mait86
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.07
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia

postitati 12.12.11 17:44 Tsiteeri


Oleks ka huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 13.12.11 21:06 Tsiteeri


Liimisin ka mina hinge kokku kuid pikka pidu sellel küll ei ennusta. Kui tellimiseks läheb siis olen huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.12.11 06:59 Tsiteeri


Pean hetkel läbirääkimisi müüjaga. Ta kardab, et see ei pruugi sobida siiski Audile. VW ja Audi detail selles osas on küll väga sarnane kuid mitte identne tema arvates. Üritan talt saada mingid konkreetsed mõõdud ja siis ehk enda autol kriitilised parameetrid.

Lubati ka veidi paremat hind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 17.12.11 23:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
+1
Ma olen korra liiminud (super attackiga), kestis umbes pool aastat. See tundub küll hea lahendus.
Kui keegi grupitellimust plaanib, siis oleks ka huviline. Eks natuke sõltub hinnast ka;)



Super attackiga ei jäänud ja pikaks ajaks kestma kuid 2 komponentne püsib ilusti koos ja väga tugev!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 22.12.11 12:46 Tsiteeri


Kui läheb tellimiseks, siis võib ka minuga arvestada kui hind üle 20€ ka ei nihku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silkx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.10
Asukoht: Rapla - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1,9tdi. VW Corrado G60 1,8

postitati 23.12.11 09:37 Tsiteeri


Mina lihtsalt neetisin metall juppist kronsteini külge ja toimib jube hästi. Pole mingit muret, et äki lõhun uuesti ära. Kui kaant lahti teen siis veitsa loksub aga mina ei kurda, iseenesest selle vea likvideerimine pole ka keeruline.
Hetkel pole võimalik pilti üles laadida kuna auto hoolduses, kui kellegil huvi siis võin mingi päev panna.


Ise pooldan bensukat, aga oman diislit.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 23.12.11 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silkx
Mina lihtsalt neetisin metall juppist kronsteini külge ja toimib jube hästi. Pole mingit muret, et äki lõhun uuesti ära. Kui kaant lahti teen siis veitsa loksub aga mina ei kurda, iseenesest selle vea likvideerimine pole ka keeruline.
Hetkel pole võimalik pilti üles laadida kuna auto hoolduses, kui kellegil huvi siis võin mingi päev panna.
Ootan pilte :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 08.01.12 07:23 Tsiteeri


Tervitus!

Kas on midagi juba selgunud, mõistliku hinna korral oleksin ka huvitatud.



Tsitaat:
Algselt postitas: rass

Pean hetkel läbirääkimisi müüjaga.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 08.01.12 10:20 Tsiteeri


Hei. Kahjuks pole olnud väga aega tegeleda ja müüja samuti pole mulle vastanud rohkem. Saadan talle täna uue kirja koos Audi mõõtude ja piltidega, eks vaatab, mis edasi saab.

Edit: pildid

Rasmus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 09.01.12 14:34 Tsiteeri


Tootja saatis täna vastuse, peale seda, kui olin saatnud talle mõõtudega pildid. Kahjuks tema detail siiski sellele käetoele ei sobi ja kasu ei ole. Küll-aga lubas ta umbes kahe kuu pärast tuua välja detaili, mis on mõeldud sellisele Audi käetoe kaanele.

Jääme siis ootama. Seniks jõudu liimimisel jne.

R


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 12.03.12 15:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Tootja saatis täna vastuse, peale seda, kui olin saatnud talle mõõtudega pildid. Kahjuks tema detail siiski sellele käetoele ei sobi ja kasu ei ole. Küll-aga lubas ta umbes kahe kuu pärast tuua välja detaili, mis on mõeldud sellisele Audi käetoe kaanele.

Jääme siis ootama. Seniks jõudu liimimisel jne.

R


Omajagu aega juba mööda läinud. Kas on juba uudisid ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 12.03.12 16:15 Tsiteeri


Kuna igapäev internetti ei satu siis annan ka ennast ülesse. Kui läheb tellimiseks oleksin ka "käsi".

Urmo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 23.04.12 14:42 Tsiteeri


Sry, et teemat natukene solgin, aga ei tahaks antud asja pärast uut teemat ka tegema hakata.

Asi selline, et B5 ja käetugi sees. Käetoe hinged toimivad kenasti ehk see avatav kaas tuleb lahti, aga mul on probleemiks see, et mul ei ole mingit nuppu et kaas lahti/kinni tuleks/fikseeriks.
No all on "nupp" millest siis käetuge saad alla-üles istmete vahele liigutada ja mingisse kindlasse asendisse fikseerida, aga üleval ei ole midagi.
Lisaks see, et kui kaas kinni ei seisa ja käetoe üles istmete vahele tõstad, siis kaas tuleb ise lahti ja kukub tagaistujatele jalgade peale-ega paar korda ja siis lähevad vast ka originaal hinged...

Näide:
http://www.upload.ee/thumb/2286767/IMG_2907.JPG
Natukene must on mis teha :D
http://www.upload.ee/thumb/2286766/IMG_2910.JPG

Ja siin siis netist leitud pilt, kus see nupp olemas. Sama nupp peaks olema näha ka kasutaja rass tehtud piltidel.
http://www.upload.ee/thumb/2286768/armrestlid.jpg
Ja kui võrrelda minu asja ja neti pilti siis seal on ka vahe. Need äärmised kruvi avad on samad. Aga minul pole neid kruviaukude kõrval olevaid auke, kuhu asi sisse suruda.
Mis toimub?
Kas mingi erinev asi vms?

Kuigi midagi peab seal vist siiski olema, sest esimeselt pildilt on näha, et mingi lõhe on seal olemas, mille taha võiks see oletatav "nupp" ennast ära fikseerida.
Või on siin piltidel vahe FL, pre-FL jne käetugede vahel hoopis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.04.12 15:06 Tsiteeri


Netist saadud pildil oleks nagu b6 sisu hoopis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]