Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi S8 D3 5.2 V10 - 2006 - RS88 (Vastuseid: 75 | Vaatamisi: 19926)
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 12.04.19 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Stockis sai debadgetuna ka kuuldavasti masinaid osta, aga mulle meeldib, kui asjad on selged ja äratuntavad.

Tahad, et foori taga iga teine tõmblema hakkaks?


Haha. Saan aru Su poindist, aga see on ju nende probleem. Üldiselt see mind ei morjendaks. Mõne huvitavama isendiga võib-olla vötaks jah mõõtu.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 12.04.19 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Stockis sai debadgetuna ka kuuldavasti masinaid osta, aga mulle meeldib, kui asjad on selged ja äratuntavad.

Tahad, et foori taga iga teine tõmblema hakkaks?


Enamasti on need 1.9 ja 2.0tdi mehed kes normaalselt ei oska olla.:D

Need randiga veljed sobivad masinale suht valatult. Võid proovida need muud värvi värvida kuid minu arust on need päris kobedad praegu.
See kärukonks on igati vajalik. Saad suurema paadi, jahi siis on ikka vaja, ja pole stiilsemat autot millega käru vedada :cool:


kassu, hetkel daily driver :)

antsvolli, egas jah. Veljed ja konks on puhtalt maitse tunnetus. Värvima ei hakkaks, aga kunagi otsiks midagi sarnast nagu pildil on või ikkagi OEM. Ma ei raatsi kütet raisata nende 1.9 masuudipressijate peale :D


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
randmeri
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.14
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: S5 Sportback V6T

postitati 12.04.19 23:29 Tsiteeri


Vägev auto! Ja tundub olevat heades kätes :)

Kui eksklusiivsemaid velgi auto alla soovid soetada, siis võid märku anda.
HRE, Vossen, Rotiform velgede näol saan aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 13.04.19 09:08 Tsiteeri


randmeri, tänud! Eks ma püüan jah ta eest nüüd hoolitseda. Velgede osas räägime kindlasti, eks prioriteetsemad asjad tuleb mul ennem üle käia ja siis tegelen velgedega ka. Päris plekkvelje hinnaga need kindlasti pole ja rehv tuleb ka ilmselt siis pisut erilisem. Nuudlimenüü peale üle :D


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 25.04.19 12:37 Tsiteeri


Eile sain kätte Hiinast tellitud embleemid. Hõbedane oli metallist ja must plastikust. Maksid mõlemad ca 10 euri tükk koos saatmisega.

Embleemid:
https://www.upload.ee/thumb/9871186/57618287_1191725474320084_4263013903253897216_n.jpg

Eesmärgi püstitus:
https://www.upload.ee/thumb/9871194/audi-s8-d3-13.jpg

Tulemus. Sai päris palju pilte vaadatud, et asetus oleks õige.
https://www.upload.ee/thumb/9871188/58375666_284259809177648_2656087915641176064_n.jpg

See kuu ilmselt tulevad ka V10 embleemid.
Järgmine etapp oleks kärukonksu eemaldus ja detailing. Summutiotsad on korralikult ära saastatud, aga eks neid pidevalt prillikivina hoida ongi raske. Peab regulaarselt puhastama.

Tööd tegin parklas, pinna puhastusvahenditeks oli klaasipesuvedelik ja Poola kvaliteetviin. Naaber muidugi imestas, et mis ma auto kõrval joon :D Tuli välja, et ca 2012. aastal oli tal endal hõbedane S8 heleda sisuga. Minu auto nägemine tekitas korraliku nostalgia ja nüüd tekitas isu uue auto ostu järele.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 25.04.19 12:46 Tsiteeri


Kuhu sel autol see must embleem käib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 25.04.19 13:02 Tsiteeri


Ei käigi. Tellisin lihtsalt huvi pärast ja mõtlesin siis kohapeal otsustada, kumb ilusam on. Hõbe võitis. Must jääb niisama vedelema ilmselt.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 25.04.19 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Eile sain kätte Hiinast tellitud embleemid.


Sellise kunagise lipulaeva peale ei sobi küll hiina kvaliteedituid embleeme kleepida. Niipalju, kui neid näinud olen, siis on nad ebaühtlased, mitte peegelsiledad ja igasugu valu praak näha jne. Lisaks kippus S-line märkidel see punane värvitud osa minema jalutama (originaalis on see vist plastikust ja sisse liimitud, mitte värv). Ilmselt sama ka selle S8 märgiga.

Aga muidu ElsaWin-is on olemas mõõdud luugi servast mõõtes märkide paigaldamiseks. Õhtul, kui meeles võin panna pildi mõõtudega, siis ei pea neid silma järgi sobitama. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 25.04.19 13:30 Tsiteeri


Ma kleepisin väiksemat sorti koerapuuri peale üleliigse RS5 embleemi. Puur vahest tagaistmel ja punase turvavööga kinni. Üks variant siis sulle:D. Kui koera pole, kleebi naise käekoti peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 25.04.19 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Üks v Kui koera pole, kleebi naise käekoti peale.



+1 :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 25.04.19 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Eile sain kätte Hiinast tellitud embleemid.


Sellise kunagise lipulaeva peale ei sobi küll hiina kvaliteedituid embleeme kleepida. Niipalju, kui neid näinud olen, siis on nad ebaühtlased, mitte peegelsiledad ja igasugu valu praak näha jne. Lisaks kippus S-line märkidel see punane värvitud osa minema jalutama (originaalis on see vist plastikust ja sisse liimitud, mitte värv). Ilmselt sama ka selle S8 märgiga.

Aga muidu ElsaWin-is on olemas mõõdud luugi servast mõõtes märkide paigaldamiseks. Õhtul, kui meeles võin panna pildi mõõtudega, siis ei pea neid silma järgi sobitama. ;)


Kus te varem olite? :D Kusjuures välisel vaatlusel on kvaliteet üsna okei. Metall on ühtlane ja ääred sirged. Vastupidavuse osas eks aeg näitab.
Tänud inspireerivate soovituste eest! Püüan siis naisele ilusa üllatuse valmistada. :)


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 26.04.19 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Eile sain kätte Hiinast tellitud embleemid.


Sellise kunagise lipulaeva peale ei sobi küll hiina kvaliteedituid embleeme kleepida. Niipalju, kui neid näinud olen, siis on nad ebaühtlased, mitte peegelsiledad ja igasugu valu praak näha jne. Lisaks kippus S-line märkidel see punane värvitud osa minema jalutama (originaalis on see vist plastikust ja sisse liimitud, mitte värv). Ilmselt sama ka selle S8 märgiga.

Aga muidu ElsaWin-is on olemas mõõdud luugi servast mõõtes märkide paigaldamiseks. Õhtul, kui meeles võin panna pildi mõõtudega, siis ei pea neid silma järgi sobitama. ;)


Kus te varem olite? :D Kusjuures välisel vaatlusel on kvaliteet üsna okei. Metall on ühtlane ja ääred sirged. Vastupidavuse osas eks aeg näitab.
Tänud inspireerivate soovituste eest! Püüan siis naisele ilusa üllatuse valmistada. :)


Kusjuures täna vaatasin uuesti ning punane osa ongi sisse liimitud plastik. Täitsa korralik tundub ikkagi.

Täna hoidis vanajumal mitu korda mu lubasid :) Politsei oli mitmetes kohtades salakavalalt mõõtmas.

Fotosüüdistus romansist ka:
https://www.upload.ee/thumb/9878179/IMG_20190426_221454.jpg

Avastasin, et juhipoolne suunatuli on mõraline. Kärukonks ka vabatahtlikult ära tulla ei soovinud. Roostesurm ja haamer tuleb vist külla kutsuda, soovitusi?

Kas keegi teab, kust leida infot S8 D3 tootmisnumbrite kohta?


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 26.04.19 21:34 Tsiteeri


Ja andke veel üks soovitus, palun. Millega keegi oma autot peseb ja vahatab?


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 27.04.19 08:29 Tsiteeri


Kui haamriga toksima hakkad siis pane mingi klots vahele või kui on vask, komposiit haamer siis pole lugu. Mõnikord aitab ka kui tungiga konksust tösta ja siis toksida, kätte saad siis määri korralikult üle, et seistes rohkem ei roosteta. Nii jääb hea :cool:

Auto lase vahuga üle ja loputad maha, teed pigipesu järgmisema kuid seda kindlasti mitte päikse käes ja hea oleks kui ta seisab peale aine pealekandmist nii 15min, loputad maha, võid veel vahuga üle lasta ja seista nii saad selle pigi pesuaine lihtsamini lahti. Vahast oskab mõni "libenäpp "paremini rääkida.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.04.19 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Kus te varem olite? :D

Aga kas sa küsisid kuidas ja kuhu? :D

Igatahes ole lahke:
https://www.upload.ee/thumb/9880271/1.JPG
https://www.upload.ee/thumb/9880275/2.JPG


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
randmeri
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.14
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: S5 Sportback V6T

postitati 27.04.19 22:43 Tsiteeri


Iga pinnatöötluse puhul on ülimalt oluline pindade puhtus. Ehk teisisõnu eemaldada auto kerelt ja velgedelt lahtine mustus, pigi ja piduritolm.

Kui ise teha soovid ja selleks koht on, siis leotusainena soovitan Polar Micro Degreaserit. Pigiainena Polar Asphalt Stain Removerit. Piduritolmu ja muude setete eemaldamiseks kasutan ise Bilt Hamber’i Auto-Wheeli või Korrosoli.

Vahaks soeta Soft99 Fusso Coat. Kestab vaha kohta ikka väga hästi. Kuigi soovitan keraamilise pinnetöötluse peale mõelda - investeering aastateks. Minu auto peal toimetab siiani, olgugi, et paigaldusest möödas 2,5a!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.05.19 14:40 Tsiteeri


Tänud, randmeri ja R-I-X. V10 embleem saab siis õigesti pandud nüüd. Kuigi tundub, et ka S8 nüüd nii hullusti mööda ei läinud.

Homme võtan tõenäoliselt auto pesu ette, sai minipuhkus korraldatud. Keraamiline kaitse on kindlasti plaanis siis, kui auto tehniline hooldus tehtud vastu talve.

Mis puudutab esistanget - teen vist "ajutise fixi". Sõber töötab Revalis automaalrina ja sealt peaks saama õige värvikoodiga värvi. Saab pisut kahjustuste ravi teha kuniks stange täiesti ära saab tehtud.

Kärukonksu eemaldusega ise hakkama ei saanud, polnud millegagi neid kuule leotada. Tungiga sai tõstetud ja haamriga ka pisut peale antud, aga ei miskit. Läheb igaks juhuks AC Garage, see on köömes töö neile.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 01.05.19 16:05 Tsiteeri


Mina võtsin enda konksu ise ette. Ca. 0,5h ja asi sai korralikult toimima, kõik kuulid hakkasid vabalt liikuma, enne olid ikka väga tuugalt kinni.
Väga hea vahend on see VBG konksu määre (spets veokate konksu osade tarvis toodetud, ei lase tolmul ligi tulla ja hülgab vett).
Puhastasin erinevate traaharjadega ja brake cleaneriga nii konksu, kui ka autopoolse süsteemi ära ja määrisin sisse. Kuule traatharjaga ei puutunud, vaid leotasin cleaneriga hiljem määrisin sisse.

Piltidel konks veel puhastmata ja määrimata.
https://www.upload.ee/image/9901617/20190423_133554.jpg
https://www.upload.ee/image/9901619/20190423_134949.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.05.19 16:27 Tsiteeri


Hea info. Lasid lihtsalt tuugalt seda Power Brake Cleanerit täis ja lasid liguneda? Siis hakkas asi liikuma?
Kust seda VBG määrdeõli osta saab, ma netist väga infot ei leidnud?


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 01.05.19 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Hea info. Lasid lihtsalt tuugalt seda Power Brake Cleanerit täis ja lasid liguneda? Siis hakkas asi liikuma?
Kust seda VBG määrdeõli osta saab, ma netist väga infot ei leidnud?

Erinevate terasharjadega korralikult puhtaks jah (just autopoolne süvend) ja siis cleaneriga uputada. Likku pole seal väga midagi jätta, kuna cleaner kuivab pmst hetkega.
Kuna tegelen rekkadega, siis veoauto varuosade poest tuttav soovitas (18.- +km oli pudel). Mina ostsin konkreetselt Veoautoring OÜ-st Tartus.

Eks sobivad kindlasti ka muud taolised määrded sinna, kuid mul oli konkreetselt see:https://www.vbg.eu/sv/produkter/ovrigt-sortiment/specialoljor/vbg-mekolja-7b8e5f35/?v=49-005500

https://www.upload.ee/image/9901756/20190501_183542.jpg
https://www.upload.ee/image/9901760/20190501_183555.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ESTM4rkz
klubiliige



Registreerunud 22.09.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S1 '15 & RS3 '23

postitati 03.05.19 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ESTM4rkz
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Tsitaat:
Algselt postitas: aadumees
Kusjuures see Bovee 1000 ei ole kallis, 4F0051510J oli omal ajal kallim kui see Bovee oma. Hetkel muidugi OEM BT seade tootmisest maas.
Pigem küsimärk selles, kas see Bovee 1000 töötab 2g MMI'ga? Enamus selliseid BT vasutvõtjaid toetab 3g süsteeme.


Aga See Bovee WMA1000A peaks (vist) töötama. WMA3000A on uuematele 3G peale imo.
Ehku peale ei julge samas osta.


Mul on see Bovee aparaat kuskil kapis olemas, aga ei mäleta kumb kood on. Uurin välja ja kui soovi, siis võin ära müüa. Saab proovida enne, kas hakkab tööle või mitte.


Kuigi vahepeal ütlesin RS88-le U2U-s, et proovisin tuttava 2007a A8-s ning ei saanud tööle, siis täna hommikul natukene googeldasin ja leidsin lahenduse.
Mul on Bovee WMA3000A ning MMI 2G'ga A8 teda esialgu ei tunnistanud. Foorumitest lugesin mingisuguse Audi Music Interfacei uuenduse kohta, mida tehakse siis läbi AMI pistiku (AMI to USB emane -> FAT32 formatitud pulk otsa, millel AINULT update fail). Ekraanile tuleb peale USB ühendamist kiri "updating AMI bla bla bla" ning kui valmis, siis "update successful, remove usb stick bla bla bla". Peale seda ühendasin Bovee aparaadi ning läbi bluetoothi toimib muusika mängimine ilusti (proovisime Spotifyd). Seal on küll paar väikest detaili, mida tasub tähele panna, et ka telefonikõned töötaksid (ning muusika pärast neid edasi mängiks).
Üldiselt hea helikvaliteet ja asi toimib ilusti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 03.05.19 20:57 Tsiteeri


Tänud info eest. Selle lahenduse eest oleks nõus juba maksma. Võiks Tartus tehingu ära teha kui mind selle AMI- update'ga ka aitad :)


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ESTM4rkz
klubiliige



Registreerunud 22.09.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S1 '15 & RS3 '23

postitati 03.05.19 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Tänud info eest. Selle lahenduse eest oleks nõus juba maksma. Võiks Tartus tehingu ära teha kui mind selle AMI- update'ga ka aitad :)


Tuttav A8'ga otsustas, et tal on endal seda aparaati vaja ja ostis ära :D Kui tahad, siis AMI-updateiga saan aidata, aga Bovee pead ise tellima ikkagi. Kas sul see AMI pistik -> USB female olemas? Jätan esialgu selle faili mälupulgale alles ning selle usb kaabli ka enda kätte. Eks anna teada, kui ise faili või Tartus abi tahad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 04.05.19 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Eile sain kätte Hiinast tellitud embleemid.


Sellise kunagise lipulaeva peale ei sobi küll hiina kvaliteedituid embleeme kleepida. Niipalju, kui neid näinud olen, siis on nad ebaühtlased, mitte peegelsiledad ja igasugu valu praak näha jne. Lisaks kippus S-line märkidel see punane värvitud osa minema jalutama (originaalis on see vist plastikust ja sisse liimitud, mitte värv). Ilmselt sama ka selle S8 märgiga.

Aga muidu ElsaWin-is on olemas mõõdud luugi servast mõõtes märkide paigaldamiseks. Õhtul, kui meeles võin panna pildi mõõtudega, siis ei pea neid silma järgi sobitama. ;)


Originaalembleem Audi Eesti esindustes 29€:P


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 04.05.19 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ESTM4rkz
Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Tänud info eest. Selle lahenduse eest oleks nõus juba maksma. Võiks Tartus tehingu ära teha kui mind selle AMI- update'ga ka aitad :)


Tuttav A8'ga otsustas, et tal on endal seda aparaati vaja ja ostis ära :D Kui tahad, siis AMI-updateiga saan aidata, aga Bovee pead ise tellima ikkagi. Kas sul see AMI pistik -> USB female olemas? Jätan esialgu selle faili mälupulgale alles ning selle usb kaabli ka enda kätte. Eks anna teada, kui ise faili või Tartus abi tahad :)


Mul ei ole seda pistikut endal paraku. Eks ma vaatan, kust ma nüüd selle Bovee kätte saan. Kindlasti kasutaks lahkesti su abi!

80quattro, ei saagi aru, kas see kommentaar oli mõeldud tänitusena :) või pigem et "säästsid 18 eurot ehk 65% jubina ostust, mille kvaliteet on 80-90% sama". Ma ei hakanud tookord isegi vaevuma, et uurida. Kuigi see 18 euri juurde maksta originaali eest oleks olnud seda väärt. Eks ülejäänud S8 omanikud on nüüd targemad.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 81.3% - SQL: 18.7%]