Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: ZF 8HP55AF käigukast ja sellega seonduv (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 26955)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.09.19 22:15 Tsiteeri


Mul on soojema mootoriga nõksud sees 4->3 ja 3->2, kui ilma gaasita aeglustada.
Ei ole sellised, et "oh god see on katki" jõnksud ja mitte kogu aeg, aga vahel juhtub, eriti, kui järsult pidurdada või gaasiga rohkem möllata.
Kui netist probleemi otsida, siis see probleem on päris paljudel.

Kusjuures kui teha adaptsioon kuumalt, siis mingi aeg (ca. 1-2 nädalat) on igat pidi täiesti sujuv ja mingi aja peale õpib ennast jälle kuskile lolliks.
Ma testi mõttes muutsin 3->2 ja 4->3 lülituspöördeid ülespoole natukene ja rõhku nii peale mineval, kui maha tuleval siduril väiksemaks.

Lülituspöörded aitasid, aga rõhk mulle tundub, et vastupidi. Ehk siis hetkel minu teooria on see, et ta tahab natukene kiiremat vahetust saada/suuremat rõhku poolsoojalt, et ta ei hakkaks adaptsiooniga seda suuremaks kerima järjest, mis lõpuks põhjustab üsna jäigad vahetused kuumalt.
Võib täiesti vale ka olla - kui puhkuselt tagasi tulen, siis keeran rõhku suuremaks ilma gaasita vahetusel, teen adaptsiooni ja vaatan, kuidas käitub.

Kusjuures 4.2 vabalthingaval on selle 3->2 hard shifti kohta isegi TPI ja softi uuendus.

Samuti, kuna mul on väga väikesed/lühikesed läbisõidud, siis mu teooria on ka see, et see tsükkel võib ta lolliks ajada.
Esinduse variant on uus kast, aga isegi 50% goodwilliga ei kipu seda ostma. Mulle ei tundu, et seal reaalselt midagi tuksis on, muidu oleks viga kogu aeg, mitte vahel on ja vahel ei ole ning ideaalne peale adaptsiooni alati. Läbisõitu ka ei ole eriti olla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 04.09.19 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Mul on soojema mootoriga nõksud sees 4->3 ja 3->2, kui ilma gaasita aeglustada.
Ei ole sellised, et "oh god see on katki" jõnksud ja mitte kogu aeg, aga vahel juhtub, eriti, kui järsult pidurdada või gaasiga rohkem möllata.
Kui netist probleemi otsida, siis see probleem on päris paljudel.

Kusjuures kui teha adaptsioon kuumalt, siis mingi aeg (ca. 1-2 nädalat) on igat pidi täiesti sujuv ja mingi aja peale õpib ennast jälle kuskile lolliks.
Ma testi mõttes muutsin 3->2 ja 4->3 lülituspöördeid ülespoole natukene ja rõhku nii peale mineval, kui maha tuleval siduril väiksemaks.

Lülituspöörded aitasid, aga rõhk mulle tundub, et vastupidi. Ehk siis hetkel minu teooria on see, et ta tahab natukene kiiremat vahetust saada/suuremat rõhku poolsoojalt, et ta ei hakkaks adaptsiooniga seda suuremaks kerima järjest, mis lõpuks põhjustab üsna jäigad vahetused kuumalt.
Võib täiesti vale ka olla - kui puhkuselt tagasi tulen, siis keeran rõhku suuremaks ilma gaasita vahetusel, teen adaptsiooni ja vaatan, kuidas käitub.

Kusjuures 4.2 vabalthingaval on selle 3->2 hard shifti kohta isegi TPI ja softi uuendus.

Samuti, kuna mul on väga väikesed/lühikesed läbisõidud, siis mu teooria on ka see, et see tsükkel võib ta lolliks ajada.
Esinduse variant on uus kast, aga isegi 50% goodwilliga ei kipu seda ostma. Mulle ei tundu, et seal reaalselt midagi tuksis on, muidu oleks viga kogu aeg, mitte vahel on ja vahel ei ole ning ideaalne peale adaptsiooni alati. Läbisõitu ka ei ole eriti olla.


pane uus originaalõli + filter.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.09.19 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
pane uus originaalõli + filter.

Vana õliga oli asi oluliselt hullem - ma ei arva, et on vahet, kas on originaal või mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Martinkuu
huviline



Registreerunud 20.08.14
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad c7 bit

postitati 04.09.19 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
pane uus originaalõli + filter.

Vana õliga oli asi oluliselt hullem - ma ei arva, et on vahet, kas on originaal või mitte.


Kas sa vahetad muidu pool õli või läbipesuga? Endal 200000 kellal ja ei näe mõtet dünaamilist teha, teen pool. Huvitaval kombel on näit. Originaal õlivahetus komplekt 7liitri zf õliga juba ca. 180eur. Ca. aasta tagasi oli 220+kui õieti mäletan. Aeromotorsit mõtlen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 04.09.19 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Külma mootoriga kolmandalt neljandale vahetab suure jõnksuga ja allavahetused on ka hästi tunda, isegi sooja mootoriga. Mina ei saa küll aru sellest "kui tahhokat poleks, siis aru ei saakski, et vahetab" ütlusest, on teil tõesti nii sujuv see asi nagu variaatorkastil? 115K on kellal ja ilmselt õli vahetatud veel ei ole.

Ära seda variaatorkasti juttu otses tähenduses võta. Iga tagumikuga ja kõrvakuulmisega organism tunneb, et autol on käigud :).
Comfordis on see kast väga sujuv, sõkkumisel ja "S" modes asi muutub tuntavamaks. Külmalt on iga hüdrokast tilk kandilisem, kui soojalt. Suuri jõnkse ei tohiks tervel kastil ei külmalt, ega soojalt olla. Tõsi, mõne müksatuse saab selle kastiga vahetevahel kätte küll. Auto ei suuda kahjuks tihendi mõtteid igas olukorras väga täpselt tabada ja kasti tööd vastavalt siluda. Seda 3->4 vahetust võiksid mõnele asjatundjale näidata.
See jõnks jah vahest tuleb sisse, aga ilmselt mängib tee kalle ka siin oma rolli. Hommikul sõitu alustades, hoovialalt välja sõites algab suht kohe silla algus, nii, et olen just tõusu peal, kui tahab 3-4 vahetada. Üks hommik proovisin S asendit, et lükata kolmandalt-neljandale vahetust veidi edasi, siis tegi 2-3 vahetusega jõnksu samas kohas.
Üldiselt ei kurda, töösoe kast on tõesti sujuv ja väga ei põe, kui vahest külmalt mõni käik nõkkab.
Ja mis veel olen vahest tähele pannud, mõnikord armatuuris näitab, et käik on vahetatud, aga reaalselt vahetab alles paar sekundit hiljem, või siis vastupidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.09.19 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuu
Kas sa vahetad muidu pool õli või läbipesuga? Endal 200000 kellal ja ei näe mõtet dünaamilist teha, teen pool. Huvitaval kombel on näit. Originaal õlivahetus komplekt 7liitri zf õliga juba ca. 180eur. Ca. aasta tagasi oli 220+kui õieti mäletan. Aeromotorsit mõtlen.

Ma vahetasin tavameetodil, mitte läbipesuga pool ja pool.
Selles mõttes, et see viga oli olemas juba siis kui auto ostsin ja LS oli selleks ajaks nõks üle 70 000.
Võtsin siin mõned Audi käigukasti tarkvarad ette, võrdlesin versioone, mida oli tehtud, mida ei olnud.

Lõpptulemusena tegin seda, mida RS6/RS7 kastis tehtud mõningal määral ning mida erinevate kasti softi uuendustega tehti, aga natukene rohkem.
Tõstsin pealetuleva siduri rõhku 3->2 vahetusel... Mitte palju, kõigest mingisugune 0.2-0.3 bar-i. Siis tegin sama 4->3 vahetusel. Lisaks tõstsin vahetuse pööret ca. 80 rpm kõrgemaks.
Adaptsiooni meelega ei nullinud. Kuna peale adaptsiooni nullimise läheb asi ise korda, siis minu loogika on, et baasparameetrites on midagi natukene paigast ära, et adaptsioon liiga jõudsalt peale/maha keerab midagi.

Igal juhul peale paari sõitu on asi paremuse poole liikunud. Natukene vara on hõisata ja ma ei ole kindel, et ma olen leidnud täislahenduse 4->3 lülitusele. Aga 3->2 tundub, et adapteeris ennast paika.
Sest peale ühte pikemat sõitu, kus esimene vahetus soojalt oli nõksuga, on nüüd vahetus alla olnud sujuv.
Peab veel veidi ringi sõitma. ja vaatama, mis toimub.

Tarkvara versioone vaadates oleks Audi insenerid justkui natukene üritanud käitumist parandada, aga ilmselt tehti mingi hetk täiesti uus kalibratsioon faceliftile ning kuna nendel vanematel said garantiid läbi, siis rohkem ei süvenetud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 19.11.19 09:33 Tsiteeri


´16a Q7 8k kast jubis. Allavahetus 5-4 oli pauguga. Tehti revalis kastile tarkvara uuendus jms, korras. Kütusekulu kukkus pealeseda ca 1.5L :)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Naano
huviline



Registreerunud 01.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 09.07.20 22:13 Tsiteeri


8 HP kastidel alla vahetades 3alt 2le Audi Erwin programmis kirjas, et see normaalne ja millegi vahetamine selle vasu ei aita.
Olevat teema mootori kiiruse ja kardaani kiiruse mingi erinevusega. Väga pikalt ei süvenenud sellese.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.07.20 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Naano
8 HP kastidel alla vahetades 3alt 2le Audi Erwin programmis kirjas, et see normaalne ja millegi vahetamine selle vasu ei aita.
Olevat teema mootori kiiruse ja kardaani kiiruse mingi erinevusega. Väga pikalt ei süvenenud sellese.


Aitab küll, see on ainult pre-FL S8-l ja 4.2 vabalthingaval - teistel ei ole. Ilmselt räägime erinevast asjast. See pauk on selline, nagu oleks keegi sulle jalaga tagumikku virutanud.
Probleem on käigukasti softis. Miks ma ütlen, et selles probleem on? Sest mina sain endal selle softi muutmisega täiesti korda! Ei mingeid pauke ega nõkse enam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
RAA
huviline



Registreerunud 21.06.16
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.20 07:06 Tsiteeri


Mure ilmselt kastiga... A7, 235kW, 2015a ja ca 130k sõitnud. Hakkas paar kuud tagasi jebima, jõnksutama. Kõige suurem probleem väiksemate käikude osas ja madalatel pööretel, kus nagu ei suuda ära valida, mis käiku panna ja siis jõnksutab (käiguvahetus ise ei käi paukudega ega midagi). Teeb nii külma kui ka sooja mootoriga. Enda arust süveneb see jama, sest viimane olukord oli juba foori taga pidur peal ja esimene käik sees ning jõnksutab koha peal (hakkasin selle peale juba mõtlema, et äkki ei olegi kasti teema). Sai Audis käidud, tehti adaptsioon ja pidin 1000km sõitma rahulikult, aga ei aidanud see.

Oskab keegi midagi soovitada ? Kuhu minna, mida teha ?

Tänud abi eest juba ette !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 18.08.20 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RAA
Mure ilmselt kastiga... A7, 235kW, 2015a ja ca 130k sõitnud. Hakkas paar kuud tagasi jebima, jõnksutama. Kõige suurem probleem väiksemate käikude osas ja madalatel pööretel, kus nagu ei suuda ära valida, mis käiku panna ja siis jõnksutab (käiguvahetus ise ei käi paukudega ega midagi). Teeb nii külma kui ka sooja mootoriga. Enda arust süveneb see jama, sest viimane olukord oli juba foori taga pidur peal ja esimene käik sees ning jõnksutab koha peal (hakkasin selle peale juba mõtlema, et äkki ei olegi kasti teema). Sai Audis käidud, tehti adaptsioon ja pidin 1000km sõitma rahulikult, aga ei aidanud see.


Mure ei ole ilmselt kastiga. Selle epikriisi põhjal lonkab sul mootor. Alustuseks võiks autot natuke arvutiga uurida. Paagile pool potti STANADYNE kütuselisandit ei tee ka paha.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RAA
huviline



Registreerunud 21.06.16
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.20 06:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: RAA
Mure ilmselt kastiga... A7, 235kW, 2015a ja ca 130k sõitnud. Hakkas paar kuud tagasi jebima, jõnksutama. Kõige suurem probleem väiksemate käikude osas ja madalatel pööretel, kus nagu ei suuda ära valida, mis käiku panna ja siis jõnksutab (käiguvahetus ise ei käi paukudega ega midagi). Teeb nii külma kui ka sooja mootoriga. Enda arust süveneb see jama, sest viimane olukord oli juba foori taga pidur peal ja esimene käik sees ning jõnksutab koha peal (hakkasin selle peale juba mõtlema, et äkki ei olegi kasti teema). Sai Audis käidud, tehti adaptsioon ja pidin 1000km sõitma rahulikult, aga ei aidanud see.


Mure ei ole ilmselt kastiga. Selle epikriisi põhjal lonkab sul mootor. Alustuseks võiks autot natuke arvutiga uurida. Paagile pool potti STANADYNE kütuselisandit ei tee ka paha.


Tänud ! Peale Audi esinduse visiiti hakkasin ka kahtlustama mootorit. Kus Lõuna-Eestis sellisel tasemel arvutijüngrid asuda võiksid ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Torm
huviline



Registreerunud 06.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.20 21:03 Tsiteeri


Soovitan kasutaja Jann poole pöörduda.

Edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.20 14:05 Tsiteeri


Märgin ka siia teemasse ära, et D4 ZF8HP55 (0BK) kasti mehhatroonika lasin Avinurme mehel Alari Karrol taastada ja tulemus praeguse seisuga superhea. Kui midagi väga halvaks läheb-muutub-adapteerib, siis eks annan teada. Gramm pikem kirjutis loetav teemast: https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=187490


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hutman
huviline



Registreerunud 19.07.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7.5 BiTDI 16"

postitati 08.12.20 14:38 Tsiteeri


Tea, kas luulud või on autos midagi mujal.

Madalal pöördel, vaikselt kiirendades (tõesti, väga vaikselt) 1100-1300 RPM juures on masinas värin sees, vajutada gaasi juurde, vahetab käigu alla ning ei ole mingit värinat. (Ala D6 peal 70-80km/h vahel on 1100-1300 RPM, vahetab D5 peale ja pole midagi).

See värin on tulnud hiljuti ning ma ei kujuta ette, mis põhjustanud on.

1. Käisin Audi esinduses kasti softi uuendamas, sest väiksel mäetõusul pendeldas D7 ja D8 peale. Peale softi enam ei pendelda, viskab D7me peale vähe suurema tõusu puhul ning hoiab käiku, siis vahetab D8 peale, kui näeb, et saab.

2. Autol üks pihusti oli vahetatud (3.0 BiTDI), ning vahetatud pihusti näidud olid väga ära (üle 3.0mg kohapeal, kui teised olid 0,10-0,60mg). Pihusti vahetati, näidud on siiani okeid olnud, eks see pihusti on ikkagi kõige kõrgem.

Kahjuks ei suuda meenutada, kas ja millal täpselt värin hakkas, kas peale softi uuendust või alles peale pihustit. Olen käinud Audi esinduses diagnostikas ning pihustit vahetanud kohas, kuid ei midagi. VCDS-iga turbiini vaadates ja logides on näha, et lukustab ja hoiab käiku õigesti, st töötab nii nagu peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.04
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra

postitati 28.02.21 11:06 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 28.02.21 11:16 Tsiteeri


Isegi kui korraks "aitab", siis hiljemalt 2 nädala pärast õpib kast ennast samasse punkti tagasi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.04
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra

postitati 28.02.21 20:37 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.03.21 00:06 Tsiteeri


Kust mina tean? :D
Vii remonti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.03.21 06:12 Tsiteeri


Kui iga väikese anomaalia või jõnksu pärast muretseda, mis vahest ja kaootiliselt esineb, ei saagi sõita vaid ainult remondis istuda. Ükski automaatkast ei suuda alati, iga temperatuuriga, iigal pöördel ja njuutonil inimese liigutusi siluda. 8hp külmalt (miinustega) startides veits libisebki, kõik libisevad. Ju see on vajalik.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.04
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra

postitati 01.03.21 08:20 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 01.03.21 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maik
Kas imelikuks saab nimetada teise käigu kaheastmelist olemasolu?
Teine käik algul nagu libiseks ja siis lukustab ära enast ära ja kohe on kolmas käik.
Muidu käiguvahetused on suht sujuvad..
Peaksin muret tundma sellise asjapärst?


8HP lukustab turbiini sõltuvalt sõidu˛iimist kas 2 või 3 käiguga. Tõttöelda see mingil hetkel tundub tõesti nagu kaheastmeline käik. See on normaalne.
Minul lukustub turbiin D-ga 3 käigul, S re˛iimis 2 käigul. See on siis sooja kastiga. Vahel on lukustamine märgatav, vahel mitte.
Mul ei ole 8HP-ga Allroadi olnud - võimalik, et "Audi drive select" allroad puhul toimub lukustamine madalamal käigul.
Sinu kirjelduse põhjal ei ole siin midagi remontida. Sõida ja naudi.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.21 08:35 Tsiteeri


Audi käigukasti soft tundub juba päris debiilne, et mõni kord sõites on 1-8-1 vahetused kõik nagu variaator, teine kord mingid tuntavad nõksud siin-seal. Mõttetu ilmselt põdeda, see kast peaks üle keskmise lõhkumist kannatama enne kui midagi reaalselt katki on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.21 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
8HP lukustab turbiini sõltuvalt sõidu˛iimist kas 2 või 3 käiguga. Tõttöelda see mingil hetkel tundub tõesti nagu kaheastmeline käik. See on normaalne.
Minul lukustub turbiin D-ga 3 käigul, S re˛iimis 2 käigul. See on siis sooja kastiga. Vahel on lukustamine märgatav, vahel mitte.
Mul ei ole 8HP-ga Allroadi olnud - võimalik, et "Audi drive select" allroad puhul toimub lukustamine madalamal käigul.
Sinu kirjelduse põhjal ei ole siin midagi remontida. Sõida ja naudi.


See oleneb mootorist. S8-l on kogu aeg jäigalt lukus kõik, ainult käiguvahetustel laseb korra lahti ja launch controli ajal (ja väga külmalt).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.04
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra

postitati 02.03.21 13:06 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]