Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  21  22  23  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123675)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 03.11.21 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kvsk
Tegin ühele c7 mele taustakontrolli ja vin koodi järgi tuli välja , et 2020 kindlustusjuhtum summas 7000-10000 € kas see on saksa mõistes suur juhtum? Auto 3.0 biturbo 2017 competition


See tuleb ruttu kokku ka väikese kõksu korral. Esituli, radar, mõned plastikust jupid ja öökaamera, park kaamera ning 10K+ ongi koos. Sellise varustusega autoga ei tasu ilma kaskota ringi sõeluda. Saksast kojusõit pimedal ajal pole ka just väike risk...


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 03.11.21 15:47 Tsiteeri


Mul sõideti RS6 tagant selga.
Uus kärukonksutala(minu nõudmisel), parkimisanduri juhtmestik, 1 andur, summutiotsad, stangenahk, summutiotsa kinnitused, üks stange kinnitusplastik, Stange värvimine, tagaluugi kriipsud. 8600 eur Revalis. Visuaalselt pimedas polnud hullu isegi.
Nagu jann ütles, esiots veel valusam, kuna seal tükid hakkavad 4000e keskmiselt (tuled, radarid, ööcam jne).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kvsk
huviline



Registreerunud 27.10.21
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.21 17:06 Tsiteeri


Niipalju kui ma neid vin koodi kontrolle olen teinud , jääb mulje , et saksas polegi ühtegi avariivaba autot :D . Üks Hollandi oma oli täiesti puhas aga nagu ma olen aru saanud siis Hollandis vist mingi teema , et vin koodiga ei tulegi väga midagi välja kontrollides.

See mida ma vaatan praegu , tundub , et on ka saanud taha pihta, luugi pealt rõngad puudu.

https://m.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-3-0tdi-competition-quattro-navi-leder-matrix-holzgerlingen/319371804.html?searchId=cbd694dc -66e5-00e1-1bdb-8ce12c4e75f9&type=ad

Siis selline küsimus, mida ja kuidas selle auto juures saan kontrollida seal platsil , kui sinna nüüd kohale lendan?


Pole päris pikalt Audi ga kokku ka puutunud , viimased autod olnud w166 ja f10 .

Muide teemasse ka. Sõber sõidab praeguseks 6 aastat juba 180 kW c7 ga , ostis Eestist läbisõiduga 170000 km ( saksast toodud) , nüüd käis ketivahetuses kui kellale tuli 300000 km, ketivahetuse tegi ainult läbisõidu pärast , sest häält mitte mingis “asendis” ei teinud. Peale keti vahetust hakkas muidugi kohe hooratas häält tegema , aga seda alles 300000 tuhande pealt .

Märkus moderaatorilt: Järgmine kord kasuta ise MUUDA nuppu postituse juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kvsk
huviline



Registreerunud 27.10.21
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.21 11:08 Tsiteeri


Auto ostetud ja Eestis tagasi ka , käisin täna ARK kontrollis , Hollandi paberitest tüübikinnituse number puudu . Aasta vanusena saksast Hollandisse toodud ja auto küljes kus vin kood on , on tüübikinnituse number olemas aga see vist ARKi ei huvita , läks nüüd mingisse lisakontrolli , õeldi , et nädal umbes läheb . On kellegil veel sama jama olnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 12.11.21 15:06 Tsiteeri


Tavaline värk teise regiooni tootega. Mitte tüübikinnituse nr pole puudu, vaid see tuleb teha alles, kuna sellist autot Eestis pole varem olnud. Oota ära, harilikult läheb umbes 4 tööpäeva, lubavad max 2 nädalat. Kas pole tore, et see teenus on tasuta?

Keegi mode võiks Autotoomise jutu ümber tõsta õigesse teemasse ning siin ikkagi C7 teemalist tehnilist juttu ainult rääkida.


C7 kahjustustest rääkides - ka mina tõin endale saksast 2a vana C7, mille hooldusajalugu mahtus 30lk peale. Esisild oli täielikult välja vahetatud ja hiljem ka käigukast (garantiid ja värgid). Reaalsus on see, et isegi kui on mingi 20k eur "pauk" olnud, siis a) summa tuleb täis väga kiiresti nagu eelnevalt on mainitud, b) kui ikkagi peale seda 20k matsu on 10++tuhat kilomeetrit sõidetud, tähendab et auto on korras (olnud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 13.11.21 07:04 Tsiteeri


Kui auto on 2014 vói uuem, läheb see enne arvele lubamist maksuameti kontrolli, kus vaadatakse igasugu asju, k.a. seda kust raha said. Kui on kahtlusi, helistavad ja uurivad.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kvsk
huviline



Registreerunud 27.10.21
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.21 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui auto on 2014 vói uuem, läheb see enne arvele lubamist maksuameti kontrolli, kus vaadatakse igasugu asju, k.a. seda kust raha said. Kui on kahtlusi, helistavad ja uurivad.


Mulle õeldi eile , et alates 2015


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 13.11.21 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kvsk
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui auto on 2014 vói uuem, läheb see enne arvele lubamist maksuameti kontrolli, kus vaadatakse igasugu asju, k.a. seda kust raha said. Kui on kahtlusi, helistavad ja uurivad.


Mulle õeldi eile , et alates 2015


Juu siis, eks nad seda piiri nihutavad aeg ajalt kui kellegile meelde tuleb. 2009a. ja üles oli kolm aastat jutti kui see "lisakontroll" tuli mingid aastad tagasi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 13.11.21 14:54 Tsiteeri


Ja õieti öeldi, et alates 2015.
Aga mis tüübikinnitusse ja ARK-i puutub, siis näide omast käest: Said mul 1993 a. C4-l reg.tunnistusel täis read kuhu ülevaatust märgitakse, avastasime alles korralise ülevaatuse käigus. Ega midagi läksin kiirelt Tartu Ark-i uue vastu vahetama ja tädike seal letis teatas rõõmsalt,et tüübikinnitust pole ja vaja teha. Auto on 1998 aastast Eestis arvel ja tavaline 2,5 TDI. Lühidalt 15 aastaga osati tüübikinnitus kuhugile ära kaotada. Ülevaatuspunktis naerdi, et ole õnnelik,et maksuameti luba lisaks veel vaja ei läinud.


Numerus stultorum infinitus est.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alonzo
huviline



Registreerunud 18.11.21
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.21 16:34 Tsiteeri


Mida sellisest arvate?
https://m.auto24.ee/3436405


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.11.21 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alonzo
Mida sellisest arvate?
https://m.auto24.ee/3436405


Pane pigem natukene juurde ja osta siit samast foorumist ära 100k vähem sõitnud pill:
https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=185702&page=5

See seal tavaline 230kw, millel mingi lahja tuuning tehtud (norm turvalise tuuninguga saab 290-300 kW). Lisaks on see passi sisse kantud, ehk siis kindlustus kallim.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Alonzo
huviline



Registreerunud 18.11.21
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.21 10:27 Tsiteeri


Kus tartus ostueelset kontrolli teha? 2014 a6 bi turbo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 22.11.21 22:00 Tsiteeri


Kasutaja Jann ehk nõus tegema kui kokkuleppele saate. Küsi.
Otseselt ühtegi head kohta Tartus ei teagi..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 23.11.21 07:17 Tsiteeri


Kindlasti Jann. Minu auto vaatas üle ja jâin vàga rahule. Muide käisime kahte vaatamas, millest esimese lasi Jann diagnostika põhjal sôelapõhjaks. Manipuleeritud oli seal mitmete asjadega ja see kõik tuli välja. Kuigi ka endal originaal VAG-Com olemas siis tema tegeleb sellega igapäevaselt ja oskab ebakôlad kiiresti välja tuua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.11.21 15:42 Tsiteeri


Tore, et rahul, tänks.
Alonzo sai ka täna murele lahenduse.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alonzo
huviline



Registreerunud 18.11.21
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.21 20:18 Tsiteeri


Jann aitas välja jah, käisin tõin auto ära Tartust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saarse3
huviline



Registreerunud 09.12.21
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.21 18:12 Tsiteeri
Audi a6 c7



Küsiks nõu ühe müügisoleva c7 kohta.
On keegi ehk jõudnud vaatamas käia või teab auto kohta midagi juba?
Soovitusi mida antud auto puhul peaks kindlasti üle vaatama/kontrollima?

https://www.auto24.ee/soidukid/3618707


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kvsk
huviline



Registreerunud 27.10.21
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.21 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: saarse3
Küsiks nõu ühe müügisoleva c7 kohta.
On keegi ehk jõudnud vaatamas käia või teab auto kohta midagi juba?
Soovitusi mida antud auto puhul peaks kindlasti üle vaatama/kontrollima?

https://www.auto24.ee/soidukid/3618707


Mina isiklikult selle raha eest seda õnnetust endale ei ostaks , mis sest , et nukad ja asjad vahetatud , pärast kui kunagi müüma hakkad ei ole tal ikka mingit väärtust sest uus ring neid remonte teha jälle peal , kui hind oleks mingi 4000 € odavam , siis mõtleks ehk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saarse3
huviline



Registreerunud 09.12.21
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.21 18:56 Tsiteeri


Kui otsida alates 2015a masinat siis mis oleks see kõige mõistlikum mootori variant mida soovitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Torm
huviline



Registreerunud 06.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.21 19:16 Tsiteeri


Ma vaataks kindlalt 3.0 bitdi poole, sellel ka Tiptronic kast. Minu arvates üks parimaid kooslusi C7 peal.

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eestimaa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.01.06
Asukoht: Tallinn/Saku
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0BiTDI (C7.5)

postitati 10.12.21 22:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Torm
Ma vaataks kindlalt 3.0 bitdi poole, sellel ka Tiptronic kast. Minu arvates üks parimaid kooslusi C7 peal.

Edu!


Toetan, kui tõesti juba C7 FL siis kindlasti BiTDI, parem kooslus ja hinnasuhe + muretum elu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saarse3
huviline



Registreerunud 09.12.21
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.21 10:15 Tsiteeri


Tänud soovituste eest,vaatan siis veel vähe edasi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 11.12.21 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: saarse3
Kui otsida alates 2015a masinat siis mis oleks see kõige mõistlikum mootori variant mida soovitada?


FL-i peal võiks kaaluda ka 1.8TFSI ja 2.0TFSI-d. Mõlemal vahetab automaatselt käike S-Tronic (DL382). 1.8 siis esiveoline ja 2.0-i saab ka neliveolisena.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hahahaudi
huviline



Registreerunud 09.10.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.21 20:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kvsk
Tsitaat:
Algselt postitas: saarse3
Küsiks nõu ühe müügisoleva c7 kohta.
On keegi ehk jõudnud vaatamas käia või teab auto kohta midagi juba?
Soovitusi mida antud auto puhul peaks kindlasti üle vaatama/kontrollima?

https://www.auto24.ee/soidukid/3618707


Mina isiklikult selle raha eest seda õnnetust endale ei ostaks , mis sest , et nukad ja asjad vahetatud , pärast kui kunagi müüma hakkad ei ole tal ikka mingit väärtust sest uus ring neid remonte teha jälle peal , kui hind oleks mingi 4000 € odavam , siis mõtleks ehk


Olen nõus, et biturbol on omad plussid, kuid korralikul biturbol on ka korralik hinnavahe tavalise 3.0 ees. Kõik mainivad tiptronic käigukasti, kuid keegi ei maini, et ka bitdi tiptronicutel kipuvad sidurikettad ära põlema.
Ise olen pigem auto poolt, millel on tähelepanu vajavad kohad juba üle käidud. Minu 200kw A7 hetkeläbisõit ca 260 000km, nukad vahetatud Saksas 151 000km juures ja siiani täiesti probleemivaba. Kuna tegu Audi poolt muudetud ja uuendusjärgsete nukkadega, ilmselt ei tekigi nendega probleemi ka tulevikus. Tõsi, 3 aasta jooksul on lisaks korralistele hooldustele ja kuluosadele vahetatud ka jahutusvedeliku klapp, kuna see lekkis pisut. Kui saaksin uuesti valida, teeksin sama valiku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.12.21 00:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hahahaudi
keegi ei maini, et ka bitdi tiptronicutel kipuvad sidurikettad ära põlema.

Möhh?
Ära leiuta. Sama kast all nagu S8-l ja RS6-l. Kestab 1000 Nm vabalt.
Kui seal õli kunagi ei vaheta siis loomulikult jookseb kokku. Ei ole probleeme selle kastiga. Kestab 500 000km vabalt normaalse hooldusega.
S-tronicud kõik 200 000 peal tuksis, vajavad üldiselt mehhatroonikaploki remonti, sidurite vahetust, juhtub ka, et õlivann lihtsalt roostetab läbi. Ning 200kw diislit ei soovitaks vaenlasele ka mitte.

Nagu ennist siin juba mainitud, kõige murevabam variant on ilmselt 2.0 TFSI DL382 kastiga. Kütusekulu ka umbes samasse auku nagu 3.0 TDI, aga puuduvad igasugused vahekarteri lekked, DPF, ADBlue, EGR jms pahn. Võimsust saab sealt ka kuni 260-270 kW kätte mõninga tuuninguga, sest tegelikult on see sama mootor, nagu Golf R-l.
Muidugi võib olla raskusi normaalse varustusega auto leidmisega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  21  22  23  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.5% - SQL: 55.5%]