Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123672)
ats87
huviline

Avatar


Registreerunud 24.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Avant 3,0TDI 200kW '15

postitati 03.09.20 21:19 Tsiteeri


Mul täna läks auto minema ja tekkis huvi audit proovida.
Silma jäänud need:
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3403056

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3385526

Oskad keegi midagi öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.20 22:49 Tsiteeri


Mootori ja käigukasti osas loe siin seda samat ning ka samas foorumis käigukasti teemat pisut.. Põhimõtteliselt peale mootori ja käigukasti on õnnestunud isendiga tegu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.20 11:33 Tsiteeri


Kui tahaks C7 aga mingit õnnetust kaela ei taha saada, siis mis variandid on? 2.0td ja 2.8FSI? Esivedu ja manuaal ilmselt. Kuidas nende esiveoliste automaatkastid vastu peavad? Kas 2.0 ja 3.0 bensukatega on ka kalleid probleeme?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 05.09.20 14:09 Tsiteeri


3.0 Biturbod on turvalisem valik, kallimad kindlasti aga oluliselt kindlamad. Kui arvad, et pole ókonoomne siis mul on ehe näide kuidas Biturbo vótab praktiliselt samapalju kui 2.0D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 05.09.20 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KJO
Kui arvad, et pole ókonoomne siis mul on ehe näide kuidas Biturbo vótab praktiliselt samapalju kui 2.0D.


Sõida ainult linnas ringi ja vaata, mis kütusekuluks tuleb.

Esiveolistel peaks olema CVT/Multitronic asemel S-tronic, mis pole ka töökindel (pole kindel, kas ka C7-l, aga vähemalt B9-l on)

Bensiinimootor on ok, kui puudub õlikulu probleem (alates 2. gen?)

Lollikindlam valik oleks jah 3.0BiTDI 8hp ZF kastiga, aga diiselmootor ei sobi, kui sõidad ainult linnas/lühikesed otsad... nii ei jõua põletada tahmafiltri (DPF) tühjaks jms.


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 05.09.20 16:06 Tsiteeri


Kes ostab diisli ainult linnas ummikus istumiseks siis? Mustamäe-Viimsi-Mustamäe 6.9l/100km, päris kohutav ju. Tavalised linnaotsad 8, max 9.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ats87
huviline

Avatar


Registreerunud 24.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Avant 3,0TDI 200kW '15

postitati 05.09.20 16:22 Tsiteeri


Kas tehaselisasid on võimalik kuskil juurde pookida? Pean silmas tagurduskaamerat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 05.09.20 17:36 Tsiteeri


Jah. Näiteks M.Jaaska (Tartus/Võrus), tegeleb tehasevarustuse järelpaigaldamisega (koos varuosade hankimisega). Ka rocket (Tallinnas), kui ise hankida varuosi (näiteks kufatec.de).


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.20 18:08 Tsiteeri


Vähe on lisasid, mis on odavad või aktsepteeritavad (st natukenegi mõistlikud), enda autolegi (C7 pre-facelift) uurinud neid. A la distantspüsikas 2-3000, massaazistmed 3000, õhkvedru 2k+ jms
Kui nõue piirdub tagurduskaameraga, siis võiks alla 500 hakkama saada. Roolisoojendus teine odav asi nt, kõik muu läheb päris kalliks. Mainin summasid, et saaksid ettekujutuse kui kallis see on, võrreldes kohe pisut rohkem maksta ja paremate lisadega auto võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ats87
huviline

Avatar


Registreerunud 24.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Avant 3,0TDI 200kW '15

postitati 05.09.20 18:15 Tsiteeri


Tagurduskaamera naise nõue, muidu nagu kõik olemas autol.
Bose heli võiks ka muidugi olla, aga see ilmselt kallis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 05.09.20 18:31 Tsiteeri


C7 Bose heli pole mõtet tahta järelpaigaldada, parem mine juba mõnda audiofirmasse, kui korralikku heli soovid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.20 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KJO
3.0 Biturbod on turvalisem valik, kallimad kindlasti aga oluliselt kindlamad. Kui arvad, et pole ókonoomne siis mul on ehe näide kuidas Biturbo vótab praktiliselt samapalju kui 2.0D.


Mind huvitab esmajärjekorras töökindlus. Minu isiklik kiiks aga ma ei oleks õnnelik auto üle, millel on tüüpvigadeks tuhandeid eurosid maksev mootori või käigukasti remont. Ja odavama otsa masinatel on need remondid tavaliselt tegemata. Sellepärast olengi mõelnud 2.0TDI või siis 2.8FSI peale. Küttekulu järgi ma neid ei valinud, ma ostaks S6 ka kui need vähem maksaks (ja muidugi kui on tegemis pommikindla mootoriga :P )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 05.09.20 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Typhome
Sõida ainult linnas ringi ja vaata, mis kütusekuluks tuleb.

MMIst keerad sisse "efficiency" ja sõidad 6-ga :). Kui ummikut palju, siis start-stop abiks.
100% linnatingimustesse ei sobi ka 2.0 diisel.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.09.20 03:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Tsitaat:
Algselt postitas: KJO
3.0 Biturbod on turvalisem valik, kallimad kindlasti aga oluliselt kindlamad. Kui arvad, et pole ókonoomne siis mul on ehe näide kuidas Biturbo vótab praktiliselt samapalju kui 2.0D.


Mind huvitab esmajärjekorras töökindlus. Minu isiklik kiiks aga ma ei oleks õnnelik auto üle, millel on tüüpvigadeks tuhandeid eurosid maksev mootori või käigukasti remont. Ja odavama otsa masinatel on need remondid tavaliselt tegemata. Sellepärast olengi mõelnud 2.0TDI või siis 2.8FSI peale. Küttekulu järgi ma neid ei valinud, ma ostaks S6 ka kui need vähem maksaks (ja muidugi kui on tegemis pommikindla mootoriga :P )


Tänapäeva moodsad ja igasugu vidinatest pungil autod ei saagi enam olla ülimalt töökindlad. Kui autos on 60 aju, ta kaalub 2 tonni, veab nelja rattaga, kast on automaat ja ülikiire ja kütusekulu on olematu, siis töötab see tehnika tipptase suht piiri peal. Alati võib mosse osta, seal pole ühtegi aju, paremal juhul ainult juhi oma. Seega valikute küsimus, ei ole ka bemmil, mersul ja muudel auto moodi autodel sellist kaasaegset imelooma olemas, kus poleks kalleid tüüpvigu. Tuleb hästi valida, veenduda, et auto eest on hästi hoolt kantud ja õnne peab ka olema. Mõni auto on juba seest selline peldik, et nägemist tuleb kahe minutiga. Seega kui pappi pole, osta lihtne ja odav auto. Vastik, aga aus.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.20 07:47 Tsiteeri


Mu jutu mõte on see, et kui ühe mootori tüüpvigadeks on mitmete tuhandete eurode eest remonditav keti vahetus ja õlilekete kõrvaldamine ja teisel mootoril võibolla ainult EGR jamad, siis ma eelistaks seda viimast. See ei ole praegu oluline mis ülejäänud autoga toimub. Kui ma ei taha üldse autot parandada, siis ma pean ostma garantiiga auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.20 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Mu jutu mõte on see, et kui ühe mootori tüüpvigadeks on mitmete tuhandete eurode eest remonditav keti vahetus ja õlilekete kõrvaldamine ja teisel mootoril võibolla ainult EGR jamad, siis ma eelistaks seda viimast. See ei ole praegu oluline mis ülejäänud autoga toimub. Kui ma ei taha üldse autot parandada, siis ma pean ostma garantiiga auto.


2.0 TDI/TFSI(2012+) on tõenäoliselt selline, mille pidamine üle jõu ei käi ja dünaamika täiesti paras igapäevaks.

3-liitrine on kindlasti hea sõita, aga remondikulud ka täiesti teised. Kui võtta 3-ne, siis jah BIT, kuna siis käigukasti risk valemist väljas, samas omad mured mootoriga ikka on. Pre-facelift tundub selles osas natuke kindlam, Facelifti 3-ne läks üsna käest ära. Muidugi kui nende asjadega arvestad, siis on kõik hästi.

Palju on silma jäänud, et tihti on neil, kes kolmesega "murevabalt" sõidavad natuke vähempedantlik suhtumine, kui võib-olla ise ootaks. Vahekarteri lekke puhul öeldakse, et "eriti juurde ei pea valama" ja "maha loiku ei jää"(põhjakatte eemaldamisel valad liitri õli maha), aga see ei tähenda, et probleemi olemas poleks.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 07.09.20 12:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Palju on silma jäänud, et tihti on neil, kes kolmesega "murevabalt" sõidavad natuke vähempedantlik suhtumine, kui võib-olla ise ootaks. Vahekarteri lekke puhul öeldakse, et "eriti juurde ei pea valama" ja "maha loiku ei jää"(põhjakatte eemaldamisel valad liitri õli maha), aga see ei tähenda, et probleemi olemas poleks.


Väga hästi sõnastatud ja väljakirjutatud statement.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 07.09.20 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Mu jutu mõte on see, et kui ühe mootori tüüpvigadeks on mitmete tuhandete eurode eest remonditav keti vahetus ja õlilekete kõrvaldamine ja teisel mootoril võibolla ainult EGR jamad, siis ma eelistaks seda viimast. See ei ole praegu oluline mis ülejäänud autoga toimub. Kui ma ei taha üldse autot parandada, siis ma pean ostma garantiiga auto.


Riskide ja üllatuste maandamiseks tuleb letist uus võtta ja pole vaja oma pead pruugitud kraamiga vaevata. Nagu Jann mainis, siis mida keerulisem on masin, seda suurem on tõenäosus, et midagi läheb mingil hetkel katki. Käivad garantiis ka uued ja värsked masinad.

Mina soovitan üldse C7st mööda vaadata, kui igal sammul jänes püksi poeb.

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA

2.0 TDI/TFSI(2012+) on tõenäoliselt selline, mille pidamine üle jõu ei käi ja dünaamika täiesti paras igapäevaks.

3-liitrine on kindlasti hea sõita, aga remondikulud ka täiesti teised. Kui võtta 3-ne, siis jah BIT, kuna siis käigukasti risk valemist väljas, samas omad mured mootoriga ikka on. Pre-facelift tundub selles osas natuke kindlam, Facelifti 3-ne läks üsna käest ära. Muidugi kui nende asjadega arvestad, siis on kõik hästi.

Palju on silma jäänud, et tihti on neil, kes kolmesega "murevabalt" sõidavad natuke vähempedantlik suhtumine, kui võib-olla ise ootaks. Vahekarteri lekke puhul öeldakse, et "eriti juurde ei pea valama" ja "maha loiku ei jää"(põhjakatte eemaldamisel valad liitri õli maha), aga see ei tähenda, et probleemi olemas poleks.


BiT-ga põhiline mure on ikkagi see, et liikluskuulekalt on keeruline sõita. Muidu tavaline kompott - vahel vaja õli vahetada, filtrit asendada, kütet tankida ja nipet näpet. Tõsi, näiteks piduriring „ketas + klots“ ei maksa sama palju, kui A3-l ja välja tuleb köhida 1.3k+. Selle kaalub muidugi sõidumõnu üles.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.20 06:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Mu jutu mõte on see, et kui ühe mootori tüüpvigadeks on mitmete tuhandete eurode eest remonditav keti vahetus ja õlilekete kõrvaldamine ja teisel mootoril võibolla ainult EGR jamad, siis ma eelistaks seda viimast. See ei ole praegu oluline mis ülejäänud autoga toimub. Kui ma ei taha üldse autot parandada, siis ma pean ostma garantiiga auto.


Riskide ja üllatuste maandamiseks tuleb letist uus võtta ja pole vaja oma pead pruugitud kraamiga vaevata. Nagu Jann mainis, siis mida keerulisem on masin, seda suurem on tõenäosus, et midagi läheb mingil hetkel katki. Käivad garantiis ka uued ja värsked masinad.

Mina soovitan üldse C7st mööda vaadata, kui igal sammul jänes püksi poeb.

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA

2.0 TDI/TFSI(2012+) on tõenäoliselt selline, mille pidamine üle jõu ei käi ja dünaamika täiesti paras igapäevaks.

3-liitrine on kindlasti hea sõita, aga remondikulud ka täiesti teised. Kui võtta 3-ne, siis jah BIT, kuna siis käigukasti risk valemist väljas, samas omad mured mootoriga ikka on. Pre-facelift tundub selles osas natuke kindlam, Facelifti 3-ne läks üsna käest ära. Muidugi kui nende asjadega arvestad, siis on kõik hästi.

Palju on silma jäänud, et tihti on neil, kes kolmesega "murevabalt" sõidavad natuke vähempedantlik suhtumine, kui võib-olla ise ootaks. Vahekarteri lekke puhul öeldakse, et "eriti juurde ei pea valama" ja "maha loiku ei jää"(põhjakatte eemaldamisel valad liitri õli maha), aga see ei tähenda, et probleemi olemas poleks.


BiT-ga põhiline mure on ikkagi see, et liikluskuulekalt on keeruline sõita. Muidu tavaline kompott - vahel vaja õli vahetada, filtrit asendada, kütet tankida ja nipet näpet. Tõsi, näiteks piduriring „ketas + klots“ ei maksa sama palju, kui A3-l ja välja tuleb köhida 1.3k+. Selle kaalub muidugi sõidumõnu üles.


Ma ei küsinud ju selle kohta, kas autol tervikuna midagi katki ka läheb või mitte. Ma küsisin selle kohta, millistel (kui üldse C7 peal selliseid on?) mootoritel ja käigukastidel ei ole mitmeid tuhandeid eurosid maksvaid tüüpvigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.20 07:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
3-liitrine on kindlasti hea sõita, aga remondikulud ka täiesti teised. Kui võtta 3-ne, siis jah BIT, kuna siis käigukasti risk valemist väljas, samas omad mured mootoriga ikka on. Pre-facelift tundub selles osas natuke kindlam, Facelifti 3-ne läks üsna käest ära. Muidugi kui nende asjadega arvestad, siis on kõik hästi.

Ma saan aru, et sinu käest on neid omajagu läbi käinud klientidele orgunnides ja võibolla niisama ka. Minu käest on C7´meid ajavahemikul 2016-2020 (2013, 180kw - 150tkm, 2012, 230kw - 220tkm ja 2014, 230kw - 223tkm ostes) läbi käinud seni kolm ja kirjutaks neist paari sõnaga.

Esimese ostsin prooviks (nagu enamus minu autosi) ja kuigi ta oli pea ideaalses komplektsuses, siis kaua ma temaga ei sõitnud. Ja seda just sellepärast, et meie foorumis olev info näitas veenvalt, et varem või hiljem tuleb halvemal juhul tegeleda S-tronic kasti, hooratta ja muu sellisega. Kuigi ma aegajalt pole eriti ratsionaalne inimene, siis ostes 30+ maksva auto ei pidanud mõistlikuks hoida tagataskus 5k remondifondi mida võib aga ei pruugi vaja minna. Panin auto turgu ja üsna kiirelt oli ta ka läinud (turu kõrgeima hinnaga too hetk) kuna tuli inimene kes hindas kogu seda kompotti.

Asja püant saabus 10 päeva peale müüki kui ostja tuli jutuga, et "hooratas koliseb, esinduse pakkumine 2+ tuhat) ja kuidas asja lahendame. Kuivõrd tehing toimus ettevõtete (mina müüjana, tema liisingu vahendusel ostjana) vahel ehk ostja ei saa kasutada võlaõigusseadusest tulenevat 14 päevast "tagastamise õigust", siis leppisime kokku, et minu spetsialist vaatab ka auto üle ja siis otsustame mis saab. Diagnoos oli mööndustega sama ja kuigi mul mingit seaduslikku kohustust talle vastu tulla polnud, siis pakkusin välja et tema toob hooratta ja mina lasen selle ära vahetada. Sellest on nüüd 4 aastat möödas ja ma endiselt ootan kõnet, et hooratas on olemas ja millal vahetada saab.

Järgmised BTDI´d olid teadlik valik ja pole pidanud kordagi kahetsema - konkurentsitult parim igapäeva auto minu autode (15+) ajaloos.

Tsitaat:

Palju on silma jäänud, et tihti on neil, kes kolmesega "murevabalt" sõidavad natuke vähempedantlik suhtumine, kui võib-olla ise ootaks. Vahekarteri lekke puhul öeldakse, et "eriti juurde ei pea valama" ja "maha loiku ei jää"(põhjakatte eemaldamisel valad liitri õli maha), aga see ei tähenda, et probleemi olemas poleks.

Mina siis olen vist selle skaala teises otsas kuna pigem teen rohkem kui nõutud. Osaliselt on muidugi asi ka selles, et ma ei osta ühtegi autot "kõhutunde järgi" ehk ajalugu, tüüpvead jne. kuuluvad kindlasti valemisse. Kõigil kolmel seni omatud C7`tel on kasutatud mitte longlife välpa, ajaloos info vahekarteri õlilekke, egr vahejahuti (mustal polnud), turbo remontkomplekti jne. asjade vahetamise kohta.

Minu soovitus kõigile on teha endale selgeks millised on teie soovid, reaalsed võimalused ja andke tuld. Kui ise ei taha/saa kõige vajalikuga tegeleda, siis kasutage professionaalide (näiteks KuldarA) abi ja eksida on suhtkoht võimatu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ats87
huviline

Avatar


Registreerunud 24.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Avant 3,0TDI 200kW '15

postitati 12.09.20 13:28 Tsiteeri


Võtsin omale elu esimese audi ikkagi ära, neljapäeval vormistasime paberid ja käes ta oligi. 2015a c7 avant, 200kw diisel. 170 tuhat kella peal, ajalugu teada, mootor tehtud mõni aeg tagasi, kasti pole, seega tuleb hinge kinni hoida.
Samas 110kw vabalthingava bensuka pealt sellisesse tulla on ikka mega, pole sõnu millega neid võrrelda.
Eks näis, kuidas minema hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zamolen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.09.20 18:20 Tsiteeri
audi a6 c7 2012 210kw



https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3416783
mis te sellest autost arvate tasub ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.20 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zamolen
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3416783
mis te sellest autost arvate tasub ära?


Helista Jannile, saate Viljandis koos vaatama minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.09.20 04:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: afp
Tsitaat:
Algselt postitas: zamolen
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3416783
mis te sellest autost arvate tasub ära?


Helista Jannile, saate Viljandis koos vaatama minna.


Kui tasuvusest rääkida, siis pigem räägime ikka kulust. Ja kui suured need kulud on, selgubki kontrolli käigus. Kui huvi, võtame piltlikult pulkadeks ja asi selge. Veits muigama paneb, kuidas müüja on üritanud barankat varjata :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.20 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: afp
Tsitaat:
Algselt postitas: zamolen
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3416783
mis te sellest autost arvate tasub ära?


Helista Jannile, saate Viljandis koos vaatama minna.


Kui tasuvusest rääkida, siis pigem räägime ikka kulust. Ja kui suured need kulud on, selgubki kontrolli käigus. Kui huvi, võtame piltlikult pulkadeks ja asi selge. Veits muigama paneb, kuidas müüja on üritanud barankat varjata :D

Mõtled seda vaieldamatult ilusamat rooli Audi ajaloos :D?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.2% - SQL: 43.8%]