Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123537)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.04.19 16:21 Tsiteeri


Ma olen LED tuledega rahul, nii poolte kui kaugtuledega. Lisaks on igailmatuled head udus sõites. Väsimuse märke pole täheldanud.
C7 xenonid näitavad ka hästi, kui neid pole ära tapetud väärkasutusega.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.19 16:29 Tsiteeri


Kui suur vahe full LED ja matrix tuledel on? Peale selle automaatlülituse assistendi, mis vahetus mingi sujuvama valgusvihu reguleerimise peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 16.04.19 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
Kahju et ükski Audi pole päris töökindel. Igal ühel mingi häda küljes. No ja ega ka teistel markidel töökindluse omad mured jällegi...

Mingi aeg plaanis enda põhimasin välja vahetada, kuid kuna haagise vedu on suht tihti ning täismass jääb 1-1,6t (paar korda aastas ka 2t või gramm üle selle lühidalt ehk kuskil 200km max) vahele laias laastus, siis tundub et peaks kasti pärast vaatama 230kw versiooni ehk tiptronic kastiga. Ei tea, palju 180kw S tronic vastu peab. Aga noh, samas hullu pannes ja kasti mitte hooldades ei kesta neist ükski.

Vahepeal bensuka C7ga sõitnud ning 180kw variandiga. Aga ka kõigil olnud tavalised xenonitega esituled. Ütleme nii, et pimedas sõites ja öösel linnas - no ikka tunduvalt parem kui C6 esituled, aga samas ei miskit vaimustavat.

Päevasel ajal olen sõita saanud 230kw led esituledega variandiga, aga noh, päikeselisel päeval ei saa miskit neist tuledest aru.
Kui valgustus on oluline (st pool aastast suhtkoht pimedas sõitmist), kas võiks valikul olla määravaks ka led esitulede olemasolu?

On nad siis tunduvalt paremad kui xenonid (sest öisel ajal mul C7-l see kogemus ledi-ga puudub) või suht samma auku?

Et ühesõnaga C7 valikul võiks prioriteediks siis panna LED esituledega ja 230kw tiptronic kastiga variandi? Või siis 230kw + xenon tuled?

Jann, sa pikalt neid C7-d näppinud > kas LED esituled hakkavad juba väsimise märke ka ilmutama?

Teiste markidega, ehk MB, VW, Peugeot uute (2018+) masinate LED tuledega masinatega pikemalt sõitnud pimedal ajal ja no need on tõesti nii, et öösel muutub nähtavus juba päevaks. ;) Aga noh, Audil need tuled juba aastast 2011 sõidus, 7 aastaga teistel samas areng ka toimunud selles vallas ja ei saa 1:1le võrrelda autot mis juba 200 000 km sõitnud vs 500 km sõitnud autoga.


Töökindlus on suhteline mõiste ja seda ei paku isegi uus, odav, hea ja lihtne Berlingo.

Rasket haagist veab oluliselt meeldivamalt 8HP, eriti suur vahe on siis, kui vaja selle raske haagisega kuskil nikerdada ja aeglaselt kuhugi tagurdada. Kui veel väike mägi üles, siis S-troonikuga on komposti maitse suus. DL501 on parketikäigukast, mis ei sobi vedama ja ei sobi maastikule.

LED vs. Xenon - mina soovitaks, vali masin välja ja see tuli on pohlamoos. LED on muidugi edevam, kurvituli ei ole kollane seasilm ja valguse projektsioon tänu hunnikule moodulitele ühtlane kogu valgusvihu ulatuses. LED-i suunatuli on ka LED. Xenoni on seal hõõgniit, mis võibolla mõnele ei meeldi. Eluea pärast pole vaja muretseda, see tuli kestab auto surmani. LEDi ainukeseks puuduseks tooks välja ehk talvisel ajal kapotilt sulavad veenired, mis tule klaasil jäätuvad. Tuli ees sooja ei anna st. neid vaja mõnikord sulatada.

Vahekarteri lekkeid on ilmselt mingi aastakäigu probleem, mis paljudel ilmselt garantiiajal lahendatud.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 16.04.19 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Kui suur vahe full LED ja matrix tuledel on? Peale selle automaatlülituse assistendi, mis vahetus mingi sujuvama valgusvihu reguleerimise peale.


Pimeda ajal on silmale eriti hea kui sõidad auto taga, ning su tuled valgustavad eesolevast autost mööda. Teeperved saavad kenasti valgeks ja eesmine autojuht ei ole täistuledest pimestatud. Öökaameraga lisandub "marking light" jalakäijatele- tuvastades teepervel inimese, vilgutab inimese peale 1 segmendiga 3 korda. Ning kurvituli toimib ka maanteel, suunates valgusvihu sisekurvi juba enne kurvi sisenemist

Üks hea A8 näide https://youtu.be/F4-iwuzAey4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.19 20:10 Tsiteeri


Seda küll, see läheb peaaegu kõik sinna "peale selle valgusvihu suunamise" alla :D Tänud sellegipoolest. Rohkem huvitab, et kas seal on võimsam valgusallikas üldjoontes, et täiesti tee peale näidates on parem nähtavus kui full-LED tuledel ?
Või kas on all-weather-lights teistmoodi ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 17.04.19 08:56 Tsiteeri


Selge.
Tänud info ja vastuste eest :P
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.19 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus

Vahekarteri lekkeid on ilmselt mingi aastakäigu probleem, mis paljudel ilmselt garantiiajal lahendatud.


Garantiiajal pole ühelgi lekke eemaldamist näinud. Probleem tekib 200k juures reeglina. Garantiiajal on 200kW kettide ja jahtutusvedeliku lekke(pole väga hull kulu ka ilma garantiita) remonti ette tulnud.

Aastakäikudest läheb ilusti Faceliftini välja. Nendel pole ptüi-ptüi-ptüi probleeme olnud veel.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 17.04.19 14:44 Tsiteeri


Oskab keegi tuua välja erinevused pre fl ja fl mudelil? huvitab ainult 3.0bitdi mudel. 230vs 235kw
Kas on ka mingeid erinevusi käigukastides, mootoris suuremaid muutusi? Vedrustus?
MMI on veits täiendatud, adblue saab kaasa, matrix led tuled, natuke välimust...aga mis veel?

Ilmselt tulen audi peale tagasi jälle, peale mõne aastat pausi teiste markidega. Olles omanud 4a tagasi 230kw mudelit, siis tahaks nagu FL aga samas pole järelturul eriti Bang olufseni ja muu vajalikuga saada. Vähemalt minu hinna eest ja siis olen kaalunud pre fl allroadi.
Bose ei kannata kriitikat nagu olen väga paljude käest kuulnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.19 15:26 Tsiteeri


Kast sama. Mootori poolest väikesed muutused ja teoreeriliselt ei tohiks enam õlileket olla. MMI ja juhiabid veidi moodsamad. Bose parem kui tavaheli, aga midagi erilist tõesti pole.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.04.19 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Oskab keegi tuua välja erinevused pre fl ja fl mudelil? huvitab ainult 3.0bitdi mudel. 230vs 235kw
Kas on ka mingeid erinevusi käigukastides, mootoris suuremaid muutusi? Vedrustus?
MMI on veits täiendatud, adblue saab kaasa, matrix led tuled, natuke välimust...aga mis veel?

Ilmselt tulen audi peale tagasi jälle, peale mõne aastat pausi teiste markidega. Olles omanud 4a tagasi 230kw mudelit, siis tahaks nagu FL aga samas pole järelturul eriti Bang olufseni ja muu vajalikuga saada. Vähemalt minu hinna eest ja siis olen kaalunud pre fl allroadi.
Bose ei kannata kriitikat nagu olen väga paljude käest kuulnud.


Pole sellel BOSE-l häda mitte midagi, kui just Neeme Järvi kõrvad pole tagaistmel. Vaadaku oma salvestatud materjali kvaliteet üle.
Kui Bang seada prioriteediks, siis jäädki sobivat C7-t otsima. Ma olen pikka aega otsinud tuttavale 230kw hea varustusega C7-t, lõpuks eile sai leitud üks ostmist kannatav C7 Allroad. Oleks veel Bangi otsinud, oleks vist jäänudki otsima.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 17.04.19 20:00 Tsiteeri


Mul eelmine oli täislaks pm. Eestis ei näinud sellise varustusega ühtegi müügis kahe aasta jooksul. Kaasa arvatud bang. Kui istun bosega autosse siis vahe on vägagi tuntav.

Pre FL C7 kerega bang olufsen heliga on küll võtta. Aga facelift mitte, neid suht vähe.

Arvestades et mul oli 4a tagasi sisuliselt täislaks siis varustuse Kohapeal olen väga nõudlik ja tean täpselt mida tahan ja vaja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.04.19 03:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Mul eelmine oli täislaks pm. Eestis ei näinud sellise varustusega ühtegi müügis kahe aasta jooksul. Kaasa arvatud bang. Kui istun bosega autosse siis vahe on vägagi tuntav.

Pre FL C7 kerega bang olufsen heliga on küll võtta. Aga facelift mitte, neid suht vähe.

Arvestades et mul oli 4a tagasi sisuliselt täislaks siis varustuse Kohapeal olen väga nõudlik ja tean täpselt mida tahan ja vaja.


Mäletame..., selle "täislaks" jutuga tasub veidi c7 puhul tagasi tõmmata, polnud sul S-line sisepaketti, soft close uksi, 360 kaameraid, öökaamerat, nahapaketti koos nahatatud bagiga jne. Sellist asja nagu täislaks pole olemas, sest osade pakettidega ei saanud kõike valida. Ma ei saa enda Allroadi kohta samuti täislaks öelda, kuna ma ei teagi, kumb on rohkem täislaks, kas mäludega alcantara sportsisu ja rool musta laega nagu mul, või vent tugitool näiteks heleda laega. Paljudel 230kw pole sportdiffrit näiteks, mis on kindlasti olulisem tümmi vägevusest.
Bose vs. Bang, mingi suva tümmi puhul küll eriti vahet pole, eriti kuku raadiot kuulates või telekat vaadates. Mõni peenem melomaan ütleb, et klassikalise muusikaga tuleb vahe sisse bangi kasuks, vahva ju. Arvan, et pimetestis ei suudaks 99% inimesi vahet teha. Pigem on oluline ilusate läikivate bang kirjadega katete olemasolu, kui parklas uksed laiali lüüa.
Isegi kõige nõudlikumad peavad kuskilt nõudmisi leevendama, või siis esindusse kõndima ise komplekteerima.
Ma peaks näiteks enda oma uuena ostes 120K kaasa võtma ja C8-t veel ei saa :P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 18.04.19 05:03 Tsiteeri


No olles kunagi ehitanud ka mõne helimasina, siis minu jaoks on oluline.
Softclose uksed, sportdiffer oli. Kas sportdiffrist kasu oli, ei oska öelda. Samuti näiteks pakett aknad, on neid vaja või mitte. Ilmselt vahe minimaalne. Sline sisuga ei saa vent istmeid koos massaa˛iga. Vähemalt mälu järgi. Kuigi jah see massaa˛ on kasulik aint pikasõidu puhul. Laiendatud nahapakett oli aga seal ja vist eriversioonid.
Need mummulised sportistmed on välimuselt popid aga pole seal ise istunud. Tavalised sline istmed minus pinget ei tekita. Aga jah eks tulebki otsustada mis oluline. Kindlasti on olulisemad acc, webasto, konks ja muu taoline.

Veel mingeid ideid miks eelistada fl mudelit?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.04.19 18:47 Tsiteeri


Uus MMI on ikka tänapäevasem kui vana (imho vana mmi on ikka ajast ja arust ning ei sobi A6le üldse (A3, A4 jaoks pigem)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
heinc
huviline



Registreerunud 17.10.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.0 TFSI 2018

postitati 20.04.19 08:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma olen LED tuledega rahul, nii poolte kui kaugtuledega. Lisaks on igailmatuled head udus sõites. Väsimuse märke pole täheldanud.
C7 xenonid näitavad ka hästi, kui neid pole ära tapetud väärkasutusega.


Rumal küsimus äkki, aga milline see xenonite väärkasutus on? Lülitan isegi aegajalt tuledelüliti auto asendist 0 asendisse, et auto ei klõpsiks päevakate ja lähikatega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.19 10:03 Tsiteeri


Mul oli eelmisel autol (09/2012) tehtud vahekarteri leke korda 144tkm pealt goodwilli korras. Nüüd järgmisel (06/2014) mis uuel nädalal jõuab on tehtud juba garantiiajal 78tkm pealt. Mõlemal tänaseks sarnased läbisõidud 200+tkm ja peaaegu identne hooldusajalugu. Mingi hetk pandud külge turbo remontkomplekt (059145482), vahetult enne müüki vahetatud õli vahejahuti (059117015P) jne. Kummalgi autol ei kasutatud longlife välpa, õlivahetused on teostatud 10-17tkm tagant.

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Vahekarteri lekkeid on ilmselt mingi aastakäigu probleem, mis paljudel ilmselt garantiiajal lahendatud.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 21.04.19 09:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Mul eelmine oli täislaks pm. Eestis ei näinud sellise varustusega ühtegi müügis kahe aasta jooksul. Kaasa arvatud bang. Kui istun bosega autosse siis vahe on vägagi tuntav.
Pre FL C7 kerega bang olufsen heliga on küll võtta. Aga facelift mitte, neid suht vähe.
Arvestades et mul oli 4a tagasi sisuliselt täislaks siis varustuse Kohapeal olen väga nõudlik ja tean täpselt mida tahan ja vaja.


BO kitsikus järelturul, näitab selgelt, et see süsteem pole uuena seda soetusmaksumust väärt. Selle raha eest saadi oluliselt vajalikumaid ja praktilisemaid vidinaid. BO elemendid on BOSE omadest tilk paremad tõesti, aga mitte mäekõrguselt. Majanduslikult mõtlevad Audiofiilid ostavad uuena BOSE süsteemi, vahetavad elemendid ja võimendi välja. Tulemuseks saab sama raha eest oluliselt parema süsteemi.

Neeme Järvi kõrvadest pole BO puhul väga tolku, kuna sõidu- ja keskkonnamüra sööb sellest detailsusest arvestatava osa ära. Saan aru, et soovid ja nägemused on erinevad, kuid kas BO-d ühe elu eesmärgina võtta on mõistlik?

Vanemad BOSE C7-d peaks kindlasti klaasmajast läbi hüppama ja uurima, kas autole on paigaldatud tarkvarauuendus 47A002/TPI 2034239 "Sound BOSE Klangbeanstandung A6 (C7)".
Peale seda on BOSE oma nime ja hinna vääriline. Mina audiofiilina olen BOSE heliga rahul. Nagu Jann mainis, siis kõik saab alguse algallikast s.t. meediumist. Tõsi, klaase ja polstrit lõhkuvat bassi mõlemast süsteemist ei tule ja see polegi eesmärk omaette.

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Probleem tekib 200k juures reeglina. Garantiiajal on 200kW kettide ja jahtutusvedeliku lekke(pole väga hull kulu ka ilma garantiita) remonti ette tulnud.

200k juures vahekarteri õlitilk tundub sellise sõidu juures loomuliku kulumisena. Võrdlusena nt. alla 100k FL ketikolin, nukkvõlliprobleemid ja leemendav mootor on pigem premium klassi masina lubamatult kehv koostekvaliteet. Kusjuures kett ei kolise käivitamisel, vaid kogu aeg. Linnapildis kuuled juba pimesilmi, kui FL C7 tuleb :)

Selles osas on sul õigus, ketivahetus ja lekked on rahaliselt suht nohu - Eesti klaasmajas ~1.8k€. Rootsi klaasmajas sama töö 7.5k.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 30.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.19 18:50 Tsiteeri


Tekkis hea võimalus soetada Eesti ajalooga ning väikese läbisõiduga C7 3.0TFSI 2011 aastast. Sidurid on õhtal ja lähevad praeguse omaniku kulul vahetusse - kas on midagi veel peale kasti mida tal jälgima peaks? Läbisõit 98k.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.19 22:32 Tsiteeri


Sellise läbisõidu juures vast ei ole vaja kette vahetada, aga seda võiks jälgida kuidas nendega lood on. Üldiselt peaks seal kellal olema 170-200k siis tasub muretseda. Muus osas võiks olla talla ja kalla. Bensiini vähe joob aga kui hooldatud on sinnani kenasti on all good. Miks need sidurid ära surid nii varakult? Igal juhul tasub masin enne lasta üle vaadata kuskil, et aru saada kas muu tehnika on korras. Muidu ei tohiks olla selle mootoriga suuri probleeme (mõni radika vms leke siia sinna).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 30.04.19
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.19 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Sellise läbisõidu juures vast ei ole vaja kette vahetada, aga seda võiks jälgida kuidas nendega lood on. Üldiselt peaks seal kellal olema 170-200k siis tasub muretseda. Muus osas võiks olla talla ja kalla. Bensiini vähe joob aga kui hooldatud on sinnani kenasti on all good. Miks need sidurid ära surid nii varakult? Igal juhul tasub masin enne lasta üle vaadata kuskil, et aru saada kas muu tehnika on korras. Muidu ei tohiks olla selle mootoriga suuri probleeme (mõni radika vms leke siia sinna).


Auto on teada ajalooga (Revalis hooldatud, ettevõtte auto), sidurid surnud ilmselt eelmise omaniku sõidustiili tõttu - lühikesed linna-otsad ja raske jalg. Õhkõrn võimalus on ka mehhatrioonika poolel, aga see ei selgu ennem sidurite vahetust... Hetkel on sümptomiteks vibratsioon kohalt minekul (1. käigult), sealt edasi lappab alla ja üles ilma igasuguste probleemideta. Paar korda on visanud kasti temperatuuri hoiatust mille järgselt avariire˛iimi läinud ja mootori jõudu piiranud. Kuu keskel läheb tegemisse ja siis saab näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.05.19 17:44 Tsiteeri


See kasti temperatuuri hoiatus võib olla ka vigane andur, vigane lintkaabel või vigane mehhatroonika plokk.
Võib ka muidugi olla vabalt nii, et sidur libiseb ja kütab õli kuumaks, aga tasuks olla valmis ka selleks, et tuleb mehhatroonikaplokk vahetada (või remontida, kui on remonditav).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 12.05.19 10:16 Tsiteeri


Tuttav sai auto veidi aega tagasi esindusest. C7 2.0 td ja hakkas kütust sööma. Esindus Vaasas viga ei leidnudki ja vahetati mootor välja esinduse kuludega. Kuigi garantii aeg möödas. Ostetud 2012 detsembris. Ei tea kas õnnetu juhus või hakkab mingi uus viga kuskilt välja tulema. Samas rääkisin ka sõbraga kellega koos nad samasugused ostsid ja pole ühtegi suuremat asja olnud tal. Eks aeg näitab. Polenud ka läbisõit suur. Ala 140k, mõlemad omanikud ka üle 60 hetkel, et eriti ei kihuta vms.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madmike94
huviline



Registreerunud 07.12.16
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Avant 3.0 BiTdi

postitati 21.05.19 06:43 Tsiteeri


Kus oleks Pärnu kandis mõistlik lasta C7-t kontrollida? Eelkõige on suurema vaatluse all mootor ja käigukast. Pilk on jäänud sellele sõidukile https://www.auto24.ee/used/3074607 . Või on mõni kaasfoorumlane käinud vaatamas antud isendit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.05.19 07:57 Tsiteeri


Kui soovi, saan aidata ning auto seisukorrast tegeliku pildi kokku panna.
Jann.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 23.05.19 09:05 Tsiteeri


C7 3.0(Bi)TDI mootori probleemid:

https://www.upload.ee/image/10000525/D12C40E9-73FC-4D6E-A719-ED122635FF1B.png

+ teemast https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=184488 :
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Pakun, et pump surnud ja süsteem metallipuru täis. Täpselt sama teema oli hiljuti ühe A7-ga. Pumba pealt klapp maha ja kui on metallipuru täis, siis nii ongi. Põhjus on tavaliselt ebakvaliteetne kütus, kütuse lõppemine ja juurde tankides käima käiamine ning valed töövõtted kütusefiltri vahetusel. Ja siis muidugi see X faktor, mida ei saagi kunagi ette näha. Mina kasutan lisaks korralikus kohas tankimisele ka Karla auto lisandit aeg-ajalt lootes, et ilus jutt määrimisomaduste parandamisest ka vett peab. Ega muud ei saagi teha. Siiani väga paljude uuemate diislitega 0 probleemi selles valdkonnas.


Seoses eeltooduga küsimus, et kuidas selliseid probleeme ennetada? Kas kellelgi on Janni vastusele juurde lisada mingeid näpunäiteid/ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.2% - SQL: 47.8%]