Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123510)
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 28.06.19 06:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Mõni kuu tagasi uurisin siin Audi Allroad'ide kohta. TUndub et hetkel olen ühele Tartus olevale autole silma peale pannud. Tegu siis 2017.a 3.0 200kw diisel S-tronic kastiga. Lisade hulk on minu jaoks piisav. Ja kuna investeering ei ole 1.50EUR siis plaan on minna ka enne lõpliku otsust klaasmajast läbi. Kas oleks veel miskit mida võiks/peaks teadma. Vahekarteri lekete kohta olen lugenud. Masina läbisõit on 93K. Auto on riiki tulnud Rootsist selle aasta mais.

Eraisik müüb v? On mingit müügilinki äkki? Kui on ettevõte, plats, vms, siis ka nende kohta võib üht-teist teada / öelda.


Ikka on linki jah: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3144828


Suurim mure on neil FL lisaks muule nukad. 100K on juba kulunud, mootor käib jubedalt. Uuri garantii kohta, kui kaua jne., kuna nagunii pead varsti selle suht suure ja kalli töö ette vötma. Sõber siit klubist ostis paar nädalat tagasi esindusest suht samasuguse, kellal 106K, 10 sek kuulamist ja selge, et tagasi sinna, kust tuli. Seda aga ei müü esindus...


Kas seda nukkade muret võiks / peaks ka julgelt esindusest küsima juhul, kui ostukontroll nagunii seal teha. Kuna mul hetkel puudub võrdlusmoment, et aru saada kas ja kui palju nukad kulunud. :) Foorumi teemat lugedes ilmselt sulle Jann pole see suur mure aru saada. :D

Garantii kui miskit ka on siis ilmselt ainult tootja poolt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.06.19 07:25 Tsiteeri


Küll oskavad esinduse mehed ka seda kuulata kui pole veits "kallutatud kõrvaprobleemi", aga selge on see, et kui tehtud pole veel, siis varsti saad teha. See mootor peab käima vaikselt, ilma igasuguste kõrvaliste helideta. Pihustiseibi tiksu peab ka oskama eristada, see on väike ja odav mure võrreldes nukkadega. Garantii on jah tootjapoolne, kui on. Igasugu platsid on sisuliselt sama, kui eraisiku käest osta. Seadus ütleb, et ettevõttelt ostes ja probleemi ilmnedes pead suutma tõestada, et viga oli müügihetkel juba olemas. Vastasel juhul pole müüjal vastutust kasutatud auto korral. Ja garantii kohta, kui see heast tahtest näit. 6k. antakse, peab olema paber, kus kirjas, millele täpselt garantii kehtib (kas kogu kogu auto, ainult mootor jne.), kui kaua ja kes teostab remonti.
Kui seda pole, siis on "kuni tagatuled paistavad".

Eile just vaatasin ühte 200kw Q7-t üle, esindus oli 120K pealt nukamajanduse vahetanud. No käis nagu siidi, nagu peab. 160K oli kellal.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 28.06.19 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Küll oskavad esinduse mehed ka seda kuulata kui pole veits "kallutatud kõrvaprobleemi", aga selge on see, et kui tehtud pole veel, siis varsti saad teha. See mootor peab käima vaikselt, ilma igasuguste kõrvaliste helideta. Pihustiseibi tiksu peab ka oskama eristada, see on väike ja odav mure võrreldes nukkadega. Garantii on jah tootjapoolne, kui on. Igasugu platsid on sisuliselt sama, kui eraisiku käest osta. Seadus ütleb, et ettevõttelt ostes ja probleemi ilmnedes pead suutma tõestada, et viga oli müügihetkel juba olemas. Vastasel juhul pole müüjal vastutust kasutatud auto korral. Ja garantii kohta, kui see heast tahtest näit. 6k. antakse, peab olema paber, kus kirjas, millele täpselt garantii kehtib (kas kogu kogu auto, ainult mootor jne.), kui kaua ja kes teostab remonti.
Kui seda pole, siis on "kuni tagatuled paistavad".

Eile just vaatasin ühte 200kw Q7-t üle, esindus oli 120K pealt nukamajanduse vahetanud. No käis nagu siidi, nagu peab. 160K oli kellal.


Kui suurest hinnavahemikust me ca räägime nukkade mure puhul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.19 10:06 Tsiteeri


Üha enam tundub, et 2.0 kindlam valik C7 peal. Hiljuti just üks tuli ja võrdlesin meelega sees oleva C6 Facelift 2.7 Allroadiga(Janni enda Lätist toodud ja tol hetkel palju kiidetud masin), kuna see võiks olla selline auto, mille pealt minnakse C7 peale üle.
Võin öelda, et C7 2.0 oli teravama minekuga ja sobib hästi vana V6 asemele. Varustus oli ka piisav(et seda argumenti ennetada) - ACC, Matrix LED, Alcantaraga sportistmed jne.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.07.19 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Üha enam tundub, et 2.0 kindlam valik C7 peal. Hiljuti just üks tuli ja võrdlesin meelega sees oleva C6 Facelift 2.7 Allroadiga(Janni enda Lätist toodud ja tol hetkel palju kiidetud masin), kuna see võiks olla selline auto, mille pealt minnakse C7 peale üle.
Võin öelda, et C7 2.0 oli teravama minekuga ja sobib hästi vana V6 asemele. Varustus oli ka piisav(et seda argumenti ennetada) - ACC, Matrix LED, Alcantaraga sportistmed jne.


Hästi ei saa pointile pihta, C6-te C7-ga võrrelda pole kuskilt otsast kohane. Ühist on seal ainult audi rõngad.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 01.07.19 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Ikka on linki jah: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3144828

Rootsist saab neid probleemidega autosid suht soodsa hinnaga, kuna remont on seal utoopiliselt kallis. Sai eelmine aasta üks FL sealt ligi võetud, tollel olid nukad õnneks garantiiajal tehtud. Eestis sai uue ketiajami ja hunnik lekkeid kõrvaldatud. Sõitnud oli 90k. Kusjuures minu arust ei olnud peale neid remonte selle mootori helipilt kapoti all päris nii nagu peaks. PreFL C7 käib kui siidi selle kõrval. Õnneks jäid jalad maapeale ja omale seda autot ei jätnud. Muidu on see FL Allroad jalgunõrgestavalt ilus auto.

Kui on ikka kange tahtmine selle auto omanikuks saada, siis tuleks esinduses remondiajalukku korralikult süübida. Ideaalis võiks see saaga olla läbitud. Kui need tööd tegemata, siis varem või hiljem saad sellega oma raha eest tegeleda.

Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Kui suurest hinnavahemikust me ca räägime nukkade mure puhul?

Mul tuttav sai just oma 200kW Q7 kasvuhoonest kätte, õnneks on masinal garantii. Tööde list oli 4lk pikk ja rahanumbrid viiekohalised. Kuna tulemus ei saanud päris hea, siis järgmine samm on uus mootor :)
Üldiselt võiks sellest C7 FL 3.0 TDI-st (160/200kW - 2015...2017) suure kaarega mööda minna. Õrn lootus on, et C8 170 ja 210 kW 3.0TDI on nendest muredest jälle prii.

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Hästi ei saa pointile pihta, C6-te C7-ga võrrelda pole kuskilt otsast kohane. Ühist on seal ainult audi rõngad.

Kuldar mõtles ilmselt seda, et C7 2.0 TDi liigub oluliselt paremini edasi, kui C6 2.7TDi.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 02.07.19 04:30 Tsiteeri


C8 V6 tdi mootorid on paljuski erinevad ja lootus on, et äkki kannatab isegi osta, kui aeg on hinna parajamaks teinud. Ketid on lühemad, tallad tummisemad, õlipumba kett on üldse eraldi ette viidud. Loodame, et sellega migit teemat ei tule. Mina igatahes kulgen niikaua oma biturpsiga ja flc7 jääb vahele. Kui keegi tahab suure rahapakiga omale viia, siis tuleb samasugust otsida, kuigi see on võimatu missioon. ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.19 06:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Hästi ei saa pointile pihta, C6-te C7-ga võrrelda pole kuskilt otsast kohane. Ühist on seal ainult audi rõngad.


Mõte oli see, et kui C6 juba aastaid teeninud ja soov minna järgmise Audi peale(kui C6 pole just vastupidist tunnet tekitanud), siis sellelt V6 diislilt 2.0 peale minnes ei tunneta vahet, et midagi puudu jääb vaid vastupidi, edasiminek on olemas.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 02.07.19 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Hästi ei saa pointile pihta, C6-te C7-ga võrrelda pole kuskilt otsast kohane. Ühist on seal ainult audi rõngad.


Mõte oli see, et kui C6 juba aastaid teeninud ja soov minna järgmise Audi peale(kui C6 pole just vastupidist tunnet tekitanud), siis sellelt V6 diislilt 2.0 peale minnes ei tunneta vahet, et midagi puudu jääb vaid vastupidi, edasiminek on olemas.


Oleneb ju täitsa. Kui ikka 3.0 C6 pealt 2.0 C7 peale edasi liigud siis jah mudeliuuendus on võimas ning sellega lööb emotsioonid lakke. Jõudlus ja sooritusvõime: seal ma edasiminekut ise ei mainiks. Kui juba A4 peal on tunda et midagi on puudu, siis A6 puhul annab ehk veidi rohkem tunda?

Aga lugedes seda teemat siin, siis sain selgeks et tegin ainuõige valiku eelmine aasta kui sai 2014 viimase otsa preFL C7 võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.19 08:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
C8 V6 tdi mootorid on paljuski erinevad ja lootus on, et äkki kannatab isegi osta, kui aeg on hinna parajamaks teinud. Ketid on lühemad, tallad tummisemad, õlipumba kett on üldse eraldi ette viidud. Loodame, et sellega migit teemat ei tule. Mina igatahes kulgen niikaua oma biturpsiga ja flc7 jääb vahele. Kui keegi tahab suure rahapakiga omale viia, siis tuleb samasugust otsida, kuigi see on võimatu missioon. ;)


C8 puhul ootame kuidas 48v süsteem end üleval peab. Tegu siiski nö esimese katsetusega peale SQ7-t.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.19 13:09 Tsiteeri


Amadeus väga hea post :)
Vaatan, et sa vist ise sõidad ka C7q mis aasta oma ja mootoriga? Vist mitte Allroad?

Oled muidu rahul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 03.07.19 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Vaatan, et sa vist ise sõidad ka C7q mis aasta oma ja mootoriga? Vist mitte Allroad?
Oled muidu rahul?

Olen rahul - kalla, talla ja naudi. Tavaline lehtvedrudega A6, 2014, 230kW.
FL oolrõud oli lihtsalt igavuse peletuse projekt :)


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lex3210
huviline



Registreerunud 11.12.06
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.19 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Vaatan, et sa vist ise sõidad ka C7q mis aasta oma ja mootoriga? Vist mitte Allroad?
Oled muidu rahul?

Olen rahul - kalla, talla ja naudi. Tavaline lehtvedrudega A6, 2014, 230kW.
FL oolrõud oli lihtsalt igavuse peletuse projekt :)


Lehtvedrudega?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 04.07.19 09:11 Tsiteeri


Lehtvedru == mitte õhkvedrustus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kallipk
huviline

Avatar


Registreerunud 27.05.15
Asukoht: Bern / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.19 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Ikka on linki jah: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3144828

Rootsist saab neid probleemidega autosid suht soodsa hinnaga, kuna remont on seal utoopiliselt kallis. Sai eelmine aasta üks FL sealt ligi võetud, tollel olid nukad õnneks garantiiajal tehtud. Eestis sai uue ketiajami ja hunnik lekkeid kõrvaldatud. Sõitnud oli 90k. Kusjuures minu arust ei olnud peale neid remonte selle mootori helipilt kapoti all päris nii nagu peaks. PreFL C7 käib kui siidi selle kõrval. Õnneks jäid jalad maapeale ja omale seda autot ei jätnud. Muidu on see FL Allroad jalgunõrgestavalt ilus auto.

Kui on ikka kange tahtmine selle auto omanikuks saada, siis tuleks esinduses remondiajalukku korralikult süübida. Ideaalis võiks see saaga olla läbitud. Kui need tööd tegemata, siis varem või hiljem saad sellega oma raha eest tegeleda.

Tsitaat:
Algselt postitas: Lauritz
Kui suurest hinnavahemikust me ca räägime nukkade mure puhul?

Mul tuttav sai just oma 200kW Q7 kasvuhoonest kätte, õnneks on masinal garantii. Tööde list oli 4lk pikk ja rahanumbrid viiekohalised. Kuna tulemus ei saanud päris hea, siis järgmine samm on uus mootor :)
Üldiselt võiks sellest C7 FL 3.0 TDI-st (160/200kW - 2015...2017) suure kaarega mööda minna. Õrn lootus on, et C8 170 ja 210 kW 3.0TDI on nendest muredest jälle prii.

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Hästi ei saa pointile pihta, C6-te C7-ga võrrelda pole kuskilt otsast kohane. Ühist on seal ainult audi rõngad.

Kuldar mõtles ilmselt seda, et C7 2.0 TDi liigub oluliselt paremini edasi, kui C6 2.7TDi.


Väga vabandan, et vale auto kohta küsin, aga äkki on kellelgi veel sama küsimus.

Nimelt kas A4 B9 200kw 3.0 TDI (2016-... )on siis sama mootor mis C7 FL? Et peaks ka suure kaarega mööda käima või nukkade vahetust planeerima?
Sest kui see nii on siis kipub jah pigem kaalukauss 2.0 C7 peale kalduma. Muidu just otsisin 3.0 B9 järgmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.19 10:58 Tsiteeri


Jah, täpselt sama mootor. B9 peal 2.0 TFSI või 2.0 TDI on ka rohkem kui küll. TFSI jättis eriti hea mulje ja oli üllatavalt mõistliku kütusekuluga.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 06.07.19 13:06 Tsiteeri


Ma igaljuhul leidsin omale sobiva masina ja toon saksast 235kw a6 ära lähiajal. Allroadi ei leid sobivat ja seega jäi tavaline a6.
Eks ükshetk ma ühe audiga põlen aga vaatame, proovime jälle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.19 06:30 Tsiteeri


Mul ei olnud ka Allroad "must be" valik seega jäin ühe tavalise A6 Avant juurde, mis on S-line varustusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koby
huviline



Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 3.0Tdi, 180kW, 2011, C7

postitati 11.07.19 11:50 Tsiteeri


Oskab keegi öelda, püsikiirushoidja kiiruse muutmine kangipealt hüppab +-5 või +-10 km/h sammudega. Eelmine a4 mis mul oli seal sai +-1 kangipealt muuta. Kas seda on võimalik kuidagi a6 muuta või ongi nii ja kõik (mulle nii suured hüpped eriti ei meeldi).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 11.07.19 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: koby
Oskab keegi öelda, püsikiirushoidja kiiruse muutmine kangipealt hüppab +-5 või +-10 km/h sammudega. Eelmine a4 mis mul oli seal sai +-1 kangipealt muuta. Kas seda on võimalik kuidagi a6 muuta või ongi nii ja kõik (mulle nii suured hüpped eriti ei meeldi).

See ongi nii, ma harjusin suhteliselt kiiresti ära. Pealegi kui adaptiivne püsikas siis ega väga vahet pole. Paned sobiva kiiruse pealt tööle ja saad rahus kulgeda, edasi sätib kiirust juba ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 11.07.19 12:18 Tsiteeri


Maitea, mul küll C7 2013 ja on +-1km/h. Arvutiga seadistatav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
koby
huviline



Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 3.0Tdi, 180kW, 2011, C7

postitati 11.07.19 12:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
Maitea, mul küll C7 2013 ja on +-1km/h. Arvutiga seadistatav?


tahaks ka väga nii, oskab keegi seda progeda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.07.19 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
Maitea, mul küll C7 2013 ja on +-1km/h. Arvutiga seadistatav?


Ja on adaptiivne püsikas mitte tavaline?

Kuna sellel asjal sisulist mõtet ei näe, pole ka uurinud võimalusi. Keegi pole tahtnud ka siiani.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 11.07.19 16:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: merchant
Maitea, mul küll C7 2013 ja on +-1km/h. Arvutiga seadistatav?


Ja on adaptiivne püsikas mitte tavaline?

Kuna sellel asjal sisulist mõtet ei näe, pole ka uurinud võimalusi. Keegi pole tahtnud ka siiani.

Tavaline. Ja jumal tänatud, kui see adapt nii ehitatud on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 11.07.19 16:54 Tsiteeri


Adaptiivsel kruiisil on alla 90 5km/h samm, edasi 10. Sain tln-trt maanteel +3 eest kaameralt ka sugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.5% - SQL: 47.5%]