Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5tdi quattro 103kw - 1996 - arvo92 (Vastuseid: 127 | Vaatamisi: 19784)
Zoig
klubiliige

Registreerunud 03.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 08.10.19 19:12 Tsiteeri

Vaata tulemüüri-veerenni-lanseka liitumise koht üle, asub täpselt kapoti hinge taga. Tehas pole plekke tihedalt kokku pannud vaid lähestikku, üleliigse pingutuse asemel on see avaus lihtsalt hermeetikut täis pargitud. Kontrollida saab kastekannuga klaasi kastes ja kapoti hinge suunas vett juhtides. Kui on see leke, siis tuleb tulemus suht kiirelt jalatoe alt põrandale.
Muidugi võib kaitsmekarp või kapoitrossi lutt lekkida, palju rohkem seal võimalust pole.

Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
sector
klubiliige

Registreerunud 24.10.14
Kasutaja on eemal

Auto: S4 C4 2.2TQ Avant, A6 C4 TDIQ Avant

postitati 09.10.19 12:31 Tsiteeri

Just nii nagu Zoig kirjutas. Endal tuli kõrvalistuja poolde vesi sisse, ja lanseka/tulemüüri juures olev kere hermeetik oli kulunud ja auklik, veega pidevalt kastes oli näha, et sealt vesi tuli ka.

Matt kuivas ka ilusate ilmadega ikka mitu päeva päikese käes.

Varuratta vanni tuli ühel C4 mul ka vesi. Selgus, et sanuti kuskil hermeetiku vahelt, millega see plastikvann sinna kinni on pandud.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arvo92
klubiliige

Registreerunud 11.11.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5tdi quattro 1996

postitati 11.10.19 16:45 Tsiteeri

Aitäh soovituste eest. Kuid need sel korral siiski tulemusteni ei viinud. Küll aga said nad kõik ära kontrollitud, auto polstrid laiali kakutud ja kallasin igaltpoolt vett ja kontrollisin korralikult üle nii kaitsmekarbi, kui kapotitrossi luti ja ka kõik hermeetikutega liited. Need olid mul korras. Ja ometi oli juhi jalgealune täiesti kalts ja A piilari juures juhtmekimpude vahel avastasin, et üks koht on täiesti ligumärg. Seal ka üks jupp porolooni ja vajutad näpuga ja vett niriseb. Katseeksitusmeetodit kasutades jõudsin lõpuks selleni, et kallasin vett esiklaasi tihendi vahele, ülanurgas on tihend ühest nurgast kere küljest veidi eemal. Ja lisaks avastasin, et esiklaasi ülemises servas see liist, mis klaasi ümber, see liigub ja täitsa lahti. Ja voilaa, kallan vett ja salongis jookseb A piilari juurest vesi sisse. Ikkagi on esiklaas liimist lahti, kas siis ajaga või mis iganes viisil.

Helistasin kohalikku autoteenindusse, kes Läänemaal suuremana esiklaase vahetab. Ja kui odav hiina klaas 78 euri+17 eur liist + 84 eur tööraha, siis Nordglasi oma (väitsid, et see juba viisakas B-varuosa), oli 101. Ja küsisisin siis, et mis originaal maksab, vastati, et 143. Kuna hinnavahe on suht väikene, siis ütlesin, et ajagu see originaal nüüd kuskilt ladudest välja ja läheb tegemisse.

Tagant pagassist on õhku jäänud kaks varianti - kas tagaluugi tihend või on see tagavararatta kauss ka ikkagi tagumisest stangepoolsest servast lahti. Seal oli hunnikutes märga liiva, puhastasin ära ja toppisin imavat paberit serva täis. Nüüd lähen ja sõidan veits porisel teel ja annan lompides kõvasti takka, siis on selge, kas tuleb sealt, paber peaks lekkekoha ära näitama.

Eks viimasel ajal sellesse autosse rahaliselt juba üksjagu tambitud. Kuid alternatiiv oleks see maha müüa ja uuem osta. Kuid ma pigem tambin 1000 euri sellesse, kui ostan loteriiga mõne uuema ja ikkagi kellegi teise kasutatud auto. Vähemalt ma tean, mis ma selle 1000 eest saan ja kui ma saan lekked korda ning salongile ka lõpuks keemilise ära tehtud, siis ma võiks temaga veel pikalt sõita. Ikkagi puhas daily driver, mitte hobikas. Kuigi see piir on vist juba suht õhkõrn siin.

Aa. ja sai kõvasti ka poleeritud autot koos lihvimisega. Ega kui on kõik kohad pastat täis, ei saa aru, kuid mõne koha pealt läigib, kui uus värv, mõne koha pealt ikkagi veel veidi matt. Ma pean veel korra poleerima, kuid eemalt juba täitsa nitsevoo. Pilt tehtud poleerimise esimese etapi pealt ja värv ei läigi veel väga.

https://live.staticflickr.com/65535/48880371188_b30dd731b4_z.jpg20191009_183919[1] by Arvo Aljaste, on Flickr

https://live.staticflickr.com/65535/48880369123_c40758944e_z.jpg20191011_171644[1] by Arvo Aljaste, on Flickr

https://live.staticflickr.com/65535/48880950941_69c0b578b6_z.jpg20191010_145939[1] by Arvo Aljaste, on Flickr

https://live.staticflickr.com/65535/48881089867_231371d2ba_z.jpg20191009_181501[1] by Arvo Aljaste, on Flickr

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Tee uus teema

Mine lehekülje lõppu

XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 11.6% - SQL: 88.4%]