Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 1999 (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2194)
ra1n1z
huviline



Registreerunud 14.11.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.16 08:21 Tsiteeri
Audi A6 1999



Plaan osta Audi A6 2.5TDI 110 kw, automaat kast. Autol on vaja vahetada pump, ning pumba rikkega tuleb kaasa start of injection viga, auto käivitub kaua, kuna süütenurk vale.
Pool automaat käigukast, ise käike vahetades ta sõidab, omaniku sõnul sai peale pandud üldse a8 pump, mis võimalused üldse selle pumba jamast on võimalik lahti saada? Olen kuulnud et võib ollq aitab isegi diagnost, pumba vahetus, süütenurga muutmine.

Ning siis on veel üks küsimus.
Kui palju maksab selle auto Soome registrist Eestisse ümber kirjutamine? Oleks vaja seda ka hädasti teada, ta saab vajalikud paberid et autot kirjutama hakata, sai juba loa arkist, et auto kohta on Soomest üle küsitud. Minu küsimus ongi see et kui palju kõik ümberkirjutamise kulud kokku läheksid.



Olen ise suht nooruk :) sain hiljuti load, autodest üht teist tean aga nende konkreetsete küsimuste kohta mitte, ostan oma esimese auto liikluseks mitte kuskil rallimiseks, tänud ette kõigile kes vastasid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 14.11.16 10:29 Tsiteeri


Kui seda autot just phm niisama ei saa, siis kõnni kaugele eemale ja ära tagasi vaata.
Riigilõivud on kõik maanteeameti lehel kirjas.


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 14.11.16 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kui seda autot just phm niisama ei saa, siis kõnni kaugele eemale ja ära tagasi vaata.
Riigilõivud on kõik maanteeameti lehel kirjas.


Kui sulle üle jõu käib pumba vahetus, siis see ei tähenda seda, et igaühe jaoks see nii on.


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 14.11.16 18:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ra1n1z
Olen kuulnud et võib ollq aitab isegi diagnost, pumba vahetus, süütenurga muutmine.


Kindlasti ei tee pumpa diagnost korda. :D Otsi õige koodiga uus toimiv pump ja anna minna. Pumba leidmisega ei tohiks kaua aega ka minna, neid C5 audisi läheb osadeks nagu seeni pärast vihma. ;)


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 14.11.16 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Arno
Tsitaat:
Algselt postitas: ra1n1z
Olen kuulnud et võib ollq aitab isegi diagnost, pumba vahetus, süütenurga muutmine.


Kindlasti ei tee pumpa diagnost korda. :D Otsi õige koodiga uus toimiv pump ja anna minna. Pumba leidmisega ei tohiks kaua aega ka minna, neid C5 audisi läheb osadeks nagu seeni pärast vihma. ;)


Ja siis, enamus neist ei sobi või on pees juba omadega. Esimeseks autoks esimese otsa kahepoolene Hitler pees pumba ja (pool aut.???) kastiga on küll ikka optimistlikult soovitatud, kui tegu pole just tulevase mehaanikuga. Rihmad, nukad, lekked jne. Ise ei tahaks täitsa muidu ka sellist asja oma õuele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 14.11.16 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Arno
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kui seda autot just phm niisama ei saa, siis kõnni kaugele eemale ja ära tagasi vaata.
Riigilõivud on kõik maanteeameti lehel kirjas.


Kui sulle üle jõu käib pumba vahetus, siis see ei tähenda seda, et igaühe jaoks see nii on.


Üritasid mingist vanast vimmast ära panna või? :D
Mina ei müünud essnelja maha...


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 14.11.16 19:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb

Üritasid mingist vanast vimmast ära panna või? :D
Mina ei müünud essnelja maha...


Ma tõesti ei tea kas sul on mõnda essnelja müügis olnud. Kui sul seisab mõni ess hoovis, siis palju õnne, et maha pole müünud.
Lõpeta oma laused edaspidi ikka ilusti ära ka. :)


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 14.11.16 19:25 Tsiteeri


Kui ära lõpetada siis sa ei saagi oma vimmast kunagi üle.


Üldiselt tegi Jann selle A6 kohta juba puust ja punaseks asja selgeks, kui esimese laksuga ise läbi ei hammustanud.


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.4% - SQL: 65.6%]