Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Ukselukk ei tööta võtmega keerates (B6) (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1615)
niar
huviline



Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.16 13:04 Tsiteeri
Ukselukk ei tööta võtmega keerates (B6)



Vahetasin ära juhipoolse ukseluku. Kõik on tore, ukselukk põhimõtteliselt tööötab, kuid nüüd on tekkinud sellega üks uus mure. Võtmega keerates ei lähe uksed lukku, puldiga läheb. Ausaltöeldes ma lihtsalt ei taha oma pead taaskord selle lukuga vaevata, kuna seda on sealt nii vaevaline välja saada ja ruumi vaadata, kas kõik on ilusti paigaldatud, põhimõtteliselt polegi.

Ehk siis, oma laiskuse ja aja säästmise arvelt otsustasin enne siit uurida, äkki teab juba siit keegi lahendust, millele tähelepanu pöörata, kui ma selle ukseluku eemaldamise kallale asuma hakkan.

Luku süda üle hammasrataste ei käi, võtit keerates on pinge olemas. Mul nüüd ei tule vaimusilmas ette, mis süsteemiga võtit keerates see luku südamik ukse lukumehhanismi mõjutab, seega küsimus ongi selles, et kas mul on lukk valesti pigaldatud, et hammasrataste süsteem ei mõjuta lukku või on mul midagi tegemata jäetud või on lukk oopis pees?

Vahetamise ajal liitsin vaid ukselingi "traadi" luku külge, aga ei märganud küll, et midagi oleks veel pidanud luku külge panema. Vahetuse ajal võtsin ka luku südame uksest välja.

A4 B6 2003


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.04.16 14:12 Tsiteeri


Lukusüdamiku tagant läheb selline painduv spiraal, mis lõpeb nagu lapiku kruvikeeraja ots.
See ots peabki minema luku korpusel olevasse pesasse.


Jah, see kõik kokku on keberniit kuubis. Võib enne endoskoobiga kontrollida, kuid tõenäoliselt jäi sul ülalmainitu ühendamata.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
niar
huviline



Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.16 15:47 Tsiteeri


Jep, just see mul tegemata jäigi. 20 minutit jüramist ja tehtud ta saigi. Tänan info eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.9% - SQL: 73.1%]