Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4 S-Line 2.0 125kw Quattro ? (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 5364)
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 10:47 Tsiteeri
Audi A4 S-Line 2.0 125kw Quattro ?



Tere,

mul on paar lihtsat küsimust sellise auto kohta: A4 S-Line

See auto on osalenud avariis ja uurisin omanikult, mis täpselt juhtus. Terve vasak külg (juhiuks, esimene poritiib, esistange ja nipetnäpet) on autol ära vahetatud, kuna sai haagiselt löögi. Kere ei pidavat kõver olema. Käisin kohapeal ka vaatamas, tundus 5+ olevat. Juhipoolne poritiib natuke kapoti suhtes irvitas, kuid see oli vägaväga väike vahe, mis võib täitsa paigalduse anomaaliaks ka lugeda. Tööd tehtud kõik esinduses kindlustuse poolt ja väidetavalt ka A-varuosad.

Proovisõidul erilis anomaaliaid ei tundnud otseselt, välja arvatud madalatel pööretel kerge jõnksutamine?

Kuidas praegused omanikud sellesse mootorisse suhtuvad? Kas keegi on antud autoga natukenegi kokku puutunud?

Plaan oleks võtta liisingusse. Arvan, et hinna ja kvaliteedi suhe on okei. Kindlasti käin enne eelkontrollis ka ülevaatusel ära, et kindlam olla tehnilises olukorras. Kuid nii igaksjuhuks mõtlesin uurida natuke ka siit foorumist. Küsida ju võib alati?
;)

Tervitades,
Anre


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.09.15 11:20 Tsiteeri


Põhiteemaks on ikka õlipump karteris, hooratas ja pihustid. Uuri, kas on midagi juba vahetatud!

Peale 250 tkm on üldiselt vaja (rohkem!) vahetama hakata ka mitte-nii-kuluosi nagu dpf/kat, genekas, ventilaatorid, erinevad pingutid ning pumbad, mootoriandurid jms.
Tõenäoliselt tead seda isegi ja teab arvestada oma pakkumises ka liisingfirma.
Sellise auto puhul on küsimus pigem varustuse ja hinna suhtes. "Kvaliteet" sõltub vanusest tulenevalt juba hooldusrahadest.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 11:27 Tsiteeri


Super!
Ma tegelikult neid asju ei teadnud otseselt, aga uurin järgi. Iseasi, kui palju omanik teab ja kui palju tõtt räägib. See on minujaoks uus mootor ja väga vähe tean sellest üldse, kahjuks pole viimasel ajal aega leidnud uurmiseks.

Kas muidu vastab tõele, et selle mootori asemel eelistada 3.0 TDI-d? Ehk 171kw või veel parem 176kw. ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.09.15 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre

Kas muidu vastab tõele, et selle mootori asemel eelistada 3.0 TDI-d?


Kordan nüüd vana tsitaati siit foorumist: Maintenance goes up with power!


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
osaarlane1
huviline



Registreerunud 29.09.14
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.15 11:41 Tsiteeri


A4 kohta on ikka hind suht kõrge, aga see on ainult minu arvamus.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 11:42 Tsiteeri


Arusaadav.

Seega tasub tõsisemalt mõelda tehnilisele olukorrale ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: osaarlane1
A4 kohta on ikka hind suht kõrge, aga see on ainult minu arvamus.:D


Ta on nõus 9k-ga ära andma. Ja teisalt lisasid on rohkem, kui muudel turul olevatel autodel. Teisalt olen jälginud juba praktiliselt mai kuust saati erinevaid A4-d ja A6-d ning väga vähe on selliseid masinaid müügis olnud...

Eks A6 oleks isegi parem variant üldse võtta. Seepärast uuringi ka natuke teiste arvamust.
Kuna eelmised ostud on mul aiataha läinud, siis on kohutav kartus ka sees veel :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.09.15 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: osaarlane1
A4 kohta on ikka hind suht kõrge, aga see on ainult minu arvamus.:D


Sa tahtsid vist öelda B7 kohta, aga vaata siiski varustust- sise ja välis S, värvilised ekraanid, multirool, kero, konks, Xenon, Bose jne.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.09.15 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: osaarlane1
A4 kohta on ikka hind suht kõrge, aga see on ainult minu arvamus.:D


Sa tahtsid vist öelda B7 kohta, aga vaata siiski varustust- sise ja välis S, värvilised ekraanid, multirool, kero, konks, Xenon, Bose jne.

Sees on s-linest ainult istmed. Piilareid vaadates musta lage pole. Sellise varustusega 3.0tdi leiab paar tonni odavamalt, kuid hoolus ja remont on teisest klassist jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.15 15:08 Tsiteeri


B7 kerel võtaks ma 2.0 diisel quattro. Veab seda kere edukalt ja hooldus kõvasti soodsam.

B8 kerel juba parem 3-ne diisel, mis peab ka veidi vastu ja seal võtaks selle.

Konkreetne isend on tõepoolest hea lisavarustusega A4 kohta, kuid hind on ülemine ots ja võib juhtuda, et seda ei hinnata nii kõrgeks, kui Sul liisingusse vaja.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.09.15 16:02 Tsiteeri


Kellele mida, 2.0 Q minu teada automaadina ei pakutud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kellele mida, 2.0 Q minu teada automaadina ei pakutud?


Loomulikult. Maitsed on erinevad.
Ma ütlen ausalt, et B7 kerel automaati ei taha. Esiteks see käigukangi osa on jube rõve, B8-l juba kena (A6-le sarnane).
Aga mulle ka see masin meeldib iseenesest ja liisingutaotluse tegin ära. Elame näeme, mis vastavad üldse. Proovida võib. Esitasin lisaküsimusi ka omanikule ja vaatab, mis vastab, siis tean edasi toimetada.
Hooratast ja dpf-i eraldi kontrollida vist on raske ? Õlipumba jaoks samuti vist rõhukontrolli vms. vaja? Käiguvahetusel kolinaid otseselt ei kuulnud, aga ma tegin hästi lühikese sõidu ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 19:45 Tsiteeri


Ühesõnaga temale teadaolevalt ei tea, et hooratast, õlipumpa jms. vahetatud on. Ainuke mis tema on vahetanud on genekarihm, mootoririhm 190 pealt, mida ma alguses küsisin kohe ja paar pihustit. Üks pihusti enne teda veel. Seega selline ehku peale minek oleks mõnesmõttes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 24.09.15 20:24 Tsiteeri


Meil oli kasutada varasemalt C6 A6 Avant (2005, 3,0TDI, automaat) ja nüüd on selle asemel selline samune B7 A4 Avant (2007, 2,0TDI, manuaal).
Mingisuguse "erilise" (loe: ebavajalik kraam, mida kõik taga ajavad - ventileeritav "sumpsialune", soojendusega rool vms. kraam, mida kellegil reaalselt igapäevaselt vaja pole) varustusega pole kumbgi auto õnnistatud olnud, B7 isegi kaltsistmed sees. Isegi kui see B7 oleks nahast sisuga, oli A6 vähemasti 2x parem auto - 3,0TDI mootor koos automaatkastiga oli teisest maailmast võrreldes selle 2,0 manuaaliga, auto oli seest kordades ruumikam (A6's mahutus ka minu, 202cm, taha istuma, samas kui A4'jas ei mahu isegi 180cm pikkuste inimeste taha mugavalt istuma rääkimata sellest, et eesistujal mugav oleks, kui keegi tema taga) ja muidugi sõidutunnetus oli ka teisest klassist, kuna A6'l oli S-Line vedrustus ning mina isiklikult olen sportlikuse austaja (tavalise vedrustusega A6'ga pole sõitnud, seega objektiivset võrdlust ei oska pakkuda).

Ülalpidamise koha pealt ütlen nii palju, et Audi on Audi ning kui odavalt sõita tahad, siis Aasias tehakse väga vahvaid sõiduvahendeid.
Kui mina oleksin selle "lõhkise küna ees", siis alustaksin sellest, et baasparameetrid oleks kas B8 3,0TDI või C6 3,0TDI (kui diislist juttu) ning ülejäänut ehitaks sealt edasi. Muidugi, minu lähenemine autodesse on selline, et pigem olgu hästi hooldatud (näiteks suurema läbisõiduga autol mõni suurem töö tehtud a la turbo vahetus vms.), tehniliselt kõige parem versioon selleasemel, et "puhub õhku urruauku" (ma ei tea ausalt, kas ventileeritavaid istmeid üldse C6 A6'le pakuti, aga kasutan seda piltliku väljendina kirjeldamaks kõiki neid kasutuid lisasid). Veel eelistaksin võimalikult "uut" autot, kuna aja jooksul ravitakse välja igasuguseid kasvumuresid, näitena kasvõi 165kw mootorid vs. 171 vs. 176.

Need on minu kaks senti. Inimeselt, kellele "elektriline-soojendusega-see ja xenon-too" pole kõige tähtsam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.09.15 20:39 Tsiteeri


Normaalsete lisadega autot on hiljem endal oluliselt lihtsam müüa kui hall-metallik-planku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.09.15 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Meil oli kasutada varasemalt C6 A6 Avant (2005, 3,0TDI, automaat) ja nüüd on selle asemel selline samune B7 A4 Avant (2007, 2,0TDI, manuaal).
Mingisuguse "erilise" (loe: ebavajalik kraam, mida kõik taga ajavad - ventileeritav "sumpsialune", soojendusega rool vms. kraam, mida kellegil reaalselt igapäevaselt vaja pole) varustusega pole kumbgi auto õnnistatud olnud, B7 isegi kaltsistmed sees. Isegi kui see B7 oleks nahast sisuga, oli A6 vähemasti 2x parem auto - 3,0TDI mootor koos automaatkastiga oli teisest maailmast võrreldes selle 2,0 manuaaliga, auto oli seest kordades ruumikam (A6's mahutus ka minu, 202cm, taha istuma, samas kui A4'jas ei mahu isegi 180cm pikkuste inimeste taha mugavalt istuma rääkimata sellest, et eesistujal mugav oleks, kui keegi tema taga) ja muidugi sõidutunnetus oli ka teisest klassist, kuna A6'l oli S-Line vedrustus ning mina isiklikult olen sportlikuse austaja (tavalise vedrustusega A6'ga pole sõitnud, seega objektiivset võrdlust ei oska pakkuda).

Ülalpidamise koha pealt ütlen nii palju, et Audi on Audi ning kui odavalt sõita tahad, siis Aasias tehakse väga vahvaid sõiduvahendeid.
Kui mina oleksin selle "lõhkise küna ees", siis alustaksin sellest, et baasparameetrid oleks kas B8 3,0TDI või C6 3,0TDI (kui diislist juttu) ning ülejäänut ehitaks sealt edasi. Muidugi, minu lähenemine autodesse on selline, et pigem olgu hästi hooldatud (näiteks suurema läbisõiduga autol mõni suurem töö tehtud a la turbo vahetus vms.), tehniliselt kõige parem versioon selleasemel, et "puhub õhku urruauku" (ma ei tea ausalt, kas ventileeritavaid istmeid üldse C6 A6'le pakuti, aga kasutan seda piltliku väljendina kirjeldamaks kõiki neid kasutuid lisasid). Veel eelistaksin võimalikult "uut" autot, kuna aja jooksul ravitakse välja igasuguseid kasvumuresid, näitena kasvõi 165kw mootorid vs. 171 vs. 176.

Need on minu kaks senti. Inimeselt, kellele "elektriline-soojendusega-see ja xenon-too" pole kõige tähtsam.


Põhjalik ülevaade, peaks mainima. Kohati on laused natuke pikad ja raskesti loetavad, aga sain su sisust aru.
Minu kahjuks on see, et ma pole veel A6-ga sõitnud ja Sina just rääkisid mulle augu pähe, et ma peaksin vähemasti proovima minema. Lisade kohta on tõesti järgmine postitus naelapea pihta. Sellessuhtes müüa hiljem on lisadega autot lihtsam kindlasti. Ei ma ei ole ärimees ja ei tea sellest suurt midagi, aga loogika ütleb nii. Hoolduse mõttes on ka kindlasti A4-d odavamad, aga ma usun, et saab hakkama ka A6 hooldusega. Seepärast vast ei tasugi kiirustada.

Teiseks ei meeldi mulle A6 kered niipalju kui A4 kered, jällegi, täiesti maitse asi ju. Selge on see, et ma lähen proovin ka A6 ära. Ja kui tõesti on nii, nagu Sina mainid, et A6 on oluliselt (isegi 2x) mugavam, siis ma ilmselt otsustan A6 S-Line ja nelikveo kasuks. Kindlasti alla selle ei taha, sest plangud on plangud ja need mulle lihtsalt ei meeldi. Tee või tina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 24.09.15 21:51 Tsiteeri


Eks mu kirjastiil on väga kehv, aga ma loen korduvalt kirjutatu üle ja proovin anda endast parima. Mõne lause saaks mõninga punkti ja mitmeks jagamise näol kindlasti kõvasti arusaadavamaks.

A6'ga oli meil nii, et kui müüma hakkasime, siis mitmed "ostjad" mainisid, et "see või teine" lisa on puudu, mida nad muidu sooviksid. Isiklikult minu jaoks polnud sellel autol mitte midagi puudu. Eks see ikka häiris, et esiistmetest ainult juhi oma elektriliselt liigutatav oli, aga kas see on ka sõiduelamust muutev faktor, on igaühe enda otsustada.
Bose heli oleks olnud tore, kuna väikestviisi melomaan olen minagi, aga originaal "nimetu" süsteem mängis ka täiesti adekvaatset muusikat. Ise pidasin ostes silmas ainult seda, et oleks S-Line ja kogu lugu. S-Line sisupaketti meil polnud, aga kõige tähtsam sellest oli olemas - eesistmed. Istmeid sai väidetavalt eraldi juurde valida ning ainus vahe S-Line paketi omadega oli see, et S-Line kirja polnud istmele pressitud. Kas see "tume lagi" ja mingid liistud on nüüd nii tähtis või mitte, on jällegi maitse asi.

Igaljuhul, enne ostu vali mingi meelepärane ports autosid välja ning sõida nende kõigiga. Kui B7 2,0TDI manuaaliga sõita tahad, siis õigel päeval peale sattudes võin ka mina seda võimaldada. :P
NB! C6 omamisest võid natuke lugeda siit - oli ta meil küll ainult aastakese, aga enamvähem kõik sai kirja pandud: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=142811


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
SiimHH
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.15 21:57 Tsiteeri


Kui A4 suuruse poolest sobib, siis mina unustaks selle A6 ja võtaks A4 B7 3.0TDI Quattro automaadi. Hea varustusega 7000€ ringis ja kui nagunii oled valmis 9000€ ringis kulutama, siis ei ole ju kahju kettide-pingutite-pihustite (võib juhtuda et ei pea neid kulutusi tegemagi) peale see ülejäänud 2000€ panna ja üks väga korralik auto saada. Ei ütleks, et need HOOLDUSkulud nüüd nii palju erinevad 2,0TDI ja 3.0TDI vahel. Tavahooldus - õli ja filtrid, ainuke vahe ju mõnes õli liitris.

Ehk siis, proovi pigem 3.0TDI A4 ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 25.09.15 04:50 Tsiteeri


Võin ka kinnitada, et C6 on hoopis teisest klassist auto võrreldes B7- ga. Ja nii ju ongi tegelikult.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 25.09.15 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SiimHH
Kui A4 suuruse poolest sobib, siis mina unustaks selle A6 ja võtaks A4 B7 3.0TDI Quattro automaadi. Hea varustusega 7000€ ringis ja kui nagunii oled valmis 9000€ ringis kulutama, siis ei ole ju kahju kettide-pingutite-pihustite (võib juhtuda et ei pea neid kulutusi tegemagi) peale see ülejäänud 2000€ panna ja üks väga korralik auto saada. Ei ütleks, et need HOOLDUSkulud nüüd nii palju erinevad 2,0TDI ja 3.0TDI vahel. Tavahooldus - õli ja filtrid, ainuke vahe ju mõnes õli liitris.

Ehk siis, proovi pigem 3.0TDI A4 ära.



Ma olen nüüd korraliku koolituse Teilt siit saanud. :D Üldiselt olen nüüd otsustanud, et ei kiirusta ja ootan, kuni turule veel masinaid tuleb ja vahepeal proovin ka A6 ära. Siis on teada, mis sõiduelamuse erinevused on. Ma A6-ga olen väga väga ammu saanud liigelda, seega ei tea praegu tõesti võrrelda. Tuleb ära proovida ja natuke veel kannatada.

Suuruse poolest on A4 tegelt idekas. Ma olen ise kõigest 170 pikk ja rohkem ruumi üldiselt ei ole vajanud. Kõik asjad on tehtud saadud ja sõidud sõidetud. Kärukonks on mulle jube tähtis :D Aga selle saab alati lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 25.09.15 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SiimHH
/---/ siis ei ole ju kahju kettide-pingutite-pihustite (võib juhtuda et ei pea neid kulutusi tegemagi) peale see ülejäänud 2000€ panna ja üks väga korralik auto saada.


2k eest saad sa ainult pihustid vahetatud, kui paned uued, mitte ei osta kasutatuid.
Ketiliini kohta on segane info, aga tundub et kogu mängu vahetus ikka isuga üle 1k euri.
Automaadil siis dünaamiline õlivahetus umbes 500 euri. Turbiini taastamine ligikaudu 600 euri, kui sisendvõll lendab, siis umbes 800 euri. Viimasele kahele võib õlivahetuse otsa liita, kui seda pole hiljuti tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 25.09.15 10:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: SiimHH
/---/ siis ei ole ju kahju kettide-pingutite-pihustite (võib juhtuda et ei pea neid kulutusi tegemagi) peale see ülejäänud 2000€ panna ja üks väga korralik auto saada.


2k eest saad sa ainult pihustid vahetatud, kui paned uued, mitte ei osta kasutatuid.
Ketiliini kohta on segane info, aga tundub et kogu mängu vahetus ikka isuga üle 1k euri.
Automaadil siis dünaamiline õlivahetus umbes 500 euri. Turbiini taastamine ligikaudu 600 euri, kui sisendvõll lendab, siis umbes 800 euri. Viimasele kahele võib õlivahetuse otsa liita, kui seda pole hiljuti tehtud.


Päris hirmuäratavad summad!
Sain täna SEB-st ka vastuse ja nemad suure läbisõidu tõttu liisingut ei paku. Teistest pankadest ei hakka praegu pakkumisi võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SiimHH
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.15 10:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: SiimHH
/---/ siis ei ole ju kahju kettide-pingutite-pihustite (võib juhtuda et ei pea neid kulutusi tegemagi) peale see ülejäänud 2000€ panna ja üks väga korralik auto saada.


2k eest saad sa ainult pihustid vahetatud, kui paned uued, mitte ei osta kasutatuid.
Ketiliini kohta on segane info, aga tundub et kogu mängu vahetus ikka isuga üle 1k euri.
Automaadil siis dünaamiline õlivahetus umbes 500 euri. Turbiini taastamine ligikaudu 600 euri, kui sisendvõll lendab, siis umbes 800 euri. Viimasele kahele võib õlivahetuse otsa liita, kui seda pole hiljuti tehtud.


Ketiliini vahetuse eest küsitakse Tartus 1000€, väidetavalt tehase taastatud pihusti 200€tk http://www.auto24.ee/products/kutuse-pihustid-ja-pihustiotsad/audi-a6-3-0-volkswagen-touareg-3-0/986068/

Recros ZF 6HP19A taastatud turbiin 250€, soodukaga 200€+tööraha. (mis selle 600€ eest pakutakse?)

Hea küll, jääb sinna 3000€ tuuri, kui kõik ära teha, aga olgem ausad, kui seda kõike vaja teha, siis peab ikka väga õnnetu käega olema, et sellise otsa sattuda.
Teistpidi võtta - kui selle 3k€ laod sisse, siis sõidad tavahoolduste peal ikka väga-väga pikalt muretult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.09.15 10:44 Tsiteeri


Selle kompoti juures on põhimõtteliselt kõik hea, aga mind ennast häiris pisut diislitele omane "mure" - käigud jäävad lühikeseks ja peab ehk liiga intensiivselt lappama seda mõnukepikest erksama sõidu puhul. Rahuliku sõidu puhul sai liigeldud nii, et käike kasutasin üle ühe 1,2,4,6. Aga jah, kooslus kui selline 5 väikse miinusega. Proovitud sai sama kere ka 3.0 ja ~150kw diisliga, mis oli samuti manuaalkastiga ja see oli muidugi mõnusama minekuga. Automaadiga kadus selle kere igasugune võlu nelikvedu nautida - selleks on ikka manuaalkast. Aga jah, lihtsaks liiklemiseks üks lemmikutest komplektidest. Pole olnud kahjuks võimalust ühtegi bensiinimootoriga isendit samal kerel kõrvale panna.
PS! Samasuguse komplektsuse ja vaata, et paremate lisadega, usutava läbisõidu, mõistlike hoolduste ja üldse väliselt ideaalilähedase liikuri soetas just enda üks tuttav isik ja hinnaklass jäi kõvasti allapoole sellest pakutust ~7k kanti koos nipet näpet ja esmase registreerimisega (tegemist oli siis toodud masinaga). Vot võta kinni kui õigustatud see 9+k'd on hetke kuulutuses (sorry müüja kui sa samuti siit klubist oled, aga eks oma silm on ikka kriimsilm juba auto kõrval seistes ja käega katsudes).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 25.09.15 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
PS! Samasuguse komplektsuse ja vaata, et paremate lisadega, usutava läbisõidu, mõistlike hoolduste ja üldse väliselt ideaalilähedase liikuri soetas just enda üks tuttav isik ja hinnaklass jäi kõvasti allapoole sellest pakutust ~7k kanti koos nipet näpet ja esmase registreerimisega (tegemist oli siis toodud masinaga). Vot võta kinni kui õigustatud see 9+k'd on hetke kuulutuses (sorry müüja kui sa samuti siit klubist oled, aga eks oma silm on ikka kriimsilm juba auto kõrval seistes ja käega katsudes).


Selge on see, et seda masinat ma võtta ei saagi tänu läbisõidule (võib-olla teised pangad pakuvad). Pangast vastati läbisõidu peale selliselt, et see võiks jääda alla 200 tuhande ikkagi, mis mõnesmõttes tundub ka loogiline. Ilmselt on nendegi jaoks hind ilmselt kõrge...

Kas B8 kere on juba A4-l korralikum ja mugavam? Ruumilisuse suhtes on ta ikkagi vist väike? Teab keegi ehk rääkida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.0% - SQL: 53.0%]