Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 14.04.05 Kadaka Prisma parklas - 18:00 (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 2821)
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.05 17:25
14.04.05 Kadaka Prisma parklas - 18:00



Kuna pole ammu kokku saanud, siis otsustasime noir-iga, et teeks väikese kogunemise.

Seekord, ehk neljapäeval, 14.04.05, kohaks on Kadaka Prisma parkla, kellaks 18:00. Oleme seal ikka 2-3 tundi, nii et hilinejad võivad ka tulla.
Ahjaa, peseme autod ilusti puhtaks ka ikka;)


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 11.04.05 19:23


Mõte siga lahe :D
Kui kellegil on audiclubi särke myya siis võik ju teada anda, oleks huvitatud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.05 19:46


Särgist oleks ise ka huvitatud. Ja ma kohal kindlalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 12.04.05 10:50


Eks ma siis ronin jälle oma särgi kastidega kohale - aga et siis soovijad ikka kohale ka ilmuvad.
Arvatavasti ise sinna täpselt kella kuueks ei jõua kuna tööl - võibolla saan särgid noiri kätte toimetada ja siis saab neid tema käest (kuni kohale jõuan).

Et ei tekiks jälle neid tüüp küsimusi siis teadmiseks:
Särke on alles siniseid M suuruses ja valgeid M, L suuruses.
Särkide hind on 100.-
Kui on palju tahtjaid siis võivad isegi otsa saada täpselt ei mäleta peast palju neid veel on aga ega enam palju alles ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.04.05 11:05


Kohal, et särki saada:D


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
liivi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 30.11.02
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: C8 3.0d/h

postitati 12.04.05 19:23


särgikastid kolivad tõenäoliselt juba kolmapäeva õhtust minu autosse.
ise olen prismas kuuest umbes poole kaheksani, mis teha et kultuur ka oma osa ajast saada tahab :)
võimalik et kastid kolivad kellegi autosse edasi, võimalik et jäävad minuga, eks kohapeal selgub!
kohtume neljapäeval!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Arts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Coupe GT

postitati 12.04.05 19:41


tulen kah vast särgijahile


Vana auto on must auk!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 12.04.05 19:51


terv, arvatavasti hüppan ka ise antud ürituselt läbi, kuna uus liige, siis oleks lahe ka klubikaaslaste nägusid ka näha.

Lugedes siin üht teemat, tekkis mõte, et kutsuda ka "doktorms" kohale, et siis tema adapterit ja kaablit huviliste peal testida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuatromeez
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI COUPE 90 2,3

postitati 12.04.05 19:56


egas nr aluseid ei ole saada? mul just vanad suht juustud ja vajavad välja vahetamist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Originaal
huviline



Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

wink.gif postitati 12.04.05 23:28


Üritaks kah siis kohale ilmuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Axxept
huviline



Registreerunud 30.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 12.04.05 23:30


XL särki pole?


RALLIART
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 13.04.05 07:08


Tsitaat:
Algselt postitas: Axxept
XL särki pole?


Ülevalt minu postist tekst!
Et ei tekiks jälle neid tüüp küsimusi siis teadmiseks:
Särke on alles siniseid M suuruses ja valgeid M, L suuruses.
Särkide hind on 100.-
Kui on palju tahtjaid siis võivad isegi otsa saada täpselt ei mäleta peast palju neid veel on aga ega enam palju alles ei olnud.


Need praegused numbrid oleks nagu suuremad - endale istub muidu L aga nende särkide puhul sobib M - nii et M=L ja L=XL - tule ja vaata ise üle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xmatu
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Pärnumaa Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 89a

postitati 13.04.05 10:46


Kahjuks ei saa tulla aga särki tahaks küll,äkki olex mingi võimalus et keegi pärnust mineja tooks ühe mulle kah M-sinise näiteks aga kui sinist enam pole siiis lepin ka valgega.Tänan!!!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 13.04.05 16:15


tuleks ka aga olen tööl.nu ja särgist oleks küll huvitatud.äkki keegi tartu mees tooks mulle ühe sinise L või kasvõi valge. :(oleks väga tänulik.;) olge nii kenad.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 13.04.05 18:51


Tsitaat:
Algselt postitas: airwolf
tuleks ka aga olen tööl.nu ja särgist oleks küll huvitatud.äkki keegi tartu mees tooks mulle ühe sinise L või kasvõi valge. :(oleks väga tänulik.;) olge nii kenad.;)



Plaan endal ka ikka homme särke vaatama ja juttu puhuma minna, kui sul särgi vastu ikka veel huvi, siis võin selle sulle ka Elva kätte tuua.:P

Krt lugesin su privat alles peale selle kirja postitamist.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 13.04.05 18:57


Ja üldse teade Tartu või selle piirkonna inimestele, kes särke tahavad, kuid endil pole aega kohale tulla.!Kandke papp mu arvele ja lään homme Prismasse ja ostan välja. Ja Elva liigun kõigi eelduste kohaselt 30.04.05, siis saaks asjad kätte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 14.04.05 12:38


Et siis Prisma parklas õues ikka eks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.05 13:32


Tuleb ka läbi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
katsjarain
huviline



Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Dodge Caliber ja Peugeot 206 XS

postitati 14.04.05 18:31


sai siis käidud ja tänud kõikidele, kes VOLTi lõbustasid..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 14.04.05 19:04


Volt kargas lahedalt ning tal tekkis vist oma lemmik ka :D
Ja kena auto sul btw.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 14.04.05 19:09


sai ka siis seal käidud.Kuna see üritus oli mulle 1 kord kui klubikaaslasi ka reaalselt nägin, siis eriti head muljet see mulle küll ei jätnud. Tulid sinna, ostsid särgi ja siis passisid niisama, kuni umbes 0,5h möödudes paari semuga jutupeale sain ja siis me seal nii 4-kesi jutustasimegi ´kõik need 2h(mis ei olnud mitte igav), kuid kindlasti oli lahedam see neile kes seal suures pundis juttu puhusid, ja kõiki juba tundsid, AGA KUHU JÄÄVAD UUED.
Tegelikult võiks selliste ürituste käigus klubikaaslasi ka üksteisele ikka tutvustada, kuna uutest tutvustest vist ei ütleks keegi ära, kuid lihtsalt kuskile ringi sulada ja midagi jutustama hakata(vaadatakse et kes see veel on).

Vaatame mis siis sellest txtist arvavad vanad kalad ja noored rebased.

Aga üldiselt igatahes jõudu selliste kokkutulekute planeerimiseks.
Järgmine kord veel paar uut tuttavat jne. siis aasta lõpuks seltskond juba koos;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 14.04.05 19:22


Mees peab ikka mees olema ning julgema ise juurde astuma, keegi kallale ju ei tule. Ka seekord selliseid mehi oli ning tuttavaks sai ka kohe saadud. Aga okei, point on su jutus sees ning tegelikult otsustasime ka ära, et järgmine kord teeme kohtumise, kus koht on privaatsem ning kõik uued ja vanad saavad ennast (taas)tutvustada.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 14.04.05 19:37


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Aga okei, point on su jutus sees ning tegelikult otsustasime ka ära, et järgmine kord teeme kohtumise, kus koht on privaatsem ning kõik uued ja vanad saavad ennast (taas)tutvustada.


Sama jutt on iga kord ja ikkagi uued seltsimehed kurdavad, et keegi ei võtnud neid kampa :P


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
katsjarain
huviline



Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Dodge Caliber ja Peugeot 206 XS

postitati 14.04.05 19:50


esimest korda olin kohal ja sulasin hästi massi..väikse abiga..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 14.04.05 19:54


Ma pole kaua käind, seega ei tea, mis on kokku lubatud. Mina aga tavaliselt kui luban siis ka teen.
Ja veelkord, uued tulijad peaks ise tiba aktiivsemad olema. Täna selliseid oli ja asi toimis.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.2% - SQL: 42.8%]