Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - Audi Navigation Plus RNS-D Ühendamine/Paigaldamine
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi Navigation Plus RNS-D Ühendamine/Paigaldamine (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2980)
SanderP.
huviline



Registreerunud 15.04.13
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6

postitati 24.04.15 07:46 Tsiteeri
Audi Navigation Plus RNS-D Ühendamine/Paigaldamine



Tervist!


Kas keegi on endal Concert II asendanud RNS-D'ga ja oskaks juhendada täpsemalt kust ning mis kaablid tuleks ümber tõsta? Netist lugedes ja uurides on asi kuidagi keeruliseks aetud ehk keegi oskab ise natuke seletada sellest kodukeeles. :) Hetkel on puudu armatuuris olev info, klahvivalgustus ja CD Box'i ei loe, muu toimib. SAFE pin'st panin kaabli kõrvale plussi tänu millele sain koodi sisestada ja raadio tööle. Raadio sain kodeeritud Bosest Standardi peale ja heli kõikidest kõlaritest nüüdseks olemas. :)

Tänud ette vastajatele!


Audi Coupe B4 } Audi A4 B5 1.8TQ } BMW 530d } Audi A4 B6 } Audi 90 B3 } Audi Coupe B4 } BMW 730d } BMW 318i
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.04.15 07:52 Tsiteeri


Maki info näitamiseks tuleb soetada veel spetsiaalne B6 TMC/Can-bus gateway. Sellele on vaja toidet ja Can ühendust nii kellaploki kui makiga.

Klahvivalgustuse jaoks tuleks juhe vedada näiteks kellaplokki.

Süütelukust tuli ka veel juhtmed vedada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SanderP.
huviline



Registreerunud 15.04.13
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6

postitati 04.05.15 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Maki info näitamiseks tuleb soetada veel spetsiaalne B6 TMC/Can-bus gateway. Sellele on vaja toidet ja Can ühendust nii kellaploki kui makiga.

Klahvivalgustuse jaoks tuleks juhe vedada näiteks kellaplokki.

Süütelukust tuli ka veel juhtmed vedada.


Selge. Hetkel klahvivalguse sain toimima ning süütelukust vedasin ka kaabli makile, tänu millele süüte sisse keeramisel hakkab makk tööle ja võtme ära võtmisel jääb makk vait. Hetkel ainus probleem CD Boxiga, mida ei tunnista millegi tõttu.


Audi Coupe B4 } Audi A4 B5 1.8TQ } BMW 530d } Audi A4 B6 } Audi 90 B3 } Audi Coupe B4 } BMW 730d } BMW 318i
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.15 18:04 Tsiteeri


Mees, elu on lill, ära üldse muretse.
Gateway ei pea olema just B6, kuid peab olema Audi->Bosch CAN Gateway.

CD-Boxi käima-saamiseks vaata üle, et sinu concerti jaoks tulevad cd-boxi juhtmed läheksid nüüd samade nimedega pinide peale, kuid RNS-D masinal. Guugelda "audi concert 2 pinout" ning "audi rns-d pinout", leia sealt õiged nind võrdle, otsi õige koht üles ning ühenda, peaks plug and play olema, eeldades, et sa õige klemmi õigesse kohta ühendad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]