Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48
Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33
Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93
Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056
Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890 Eesti Audi Klubi foorum - Audi Navigation Plus RNS-D Ühendamine/Paigaldamine
Pealkiri: Audi Navigation Plus RNS-D Ühendamine/Paigaldamine
(Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2980)
SanderP.
huviline
Registreerunud 15.04.13
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal
Auto: A6 C6
postitati 24.04.15 07:46
Audi Navigation Plus RNS-D Ühendamine/Paigaldamine
Tervist!
Kas keegi on endal Concert II asendanud RNS-D'ga ja oskaks juhendada täpsemalt kust ning mis kaablid tuleks ümber tõsta? Netist lugedes ja uurides on
asi kuidagi keeruliseks aetud ehk keegi oskab ise natuke seletada sellest kodukeeles. Hetkel on puudu armatuuris olev info, klahvivalgustus ja CD Box'i ei loe, muu toimib. SAFE pin'st panin kaabli kõrvale plussi tänu
millele sain koodi sisestada ja raadio tööle. Raadio sain kodeeritud Bosest Standardi peale ja heli kõikidest kõlaritest nüüdseks olemas.
Tänud ette vastajatele!
Audi Coupe B4 } Audi A4 B5 1.8TQ } BMW 530d } Audi A4 B6 } Audi 90 B3 } Audi Coupe B4 } BMW 730d } BMW 318i
rocket
klubiliige
Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal
Auto: 40 TFSI
postitati 24.04.15 07:52
Maki info näitamiseks tuleb soetada veel spetsiaalne B6 TMC/Can-bus gateway. Sellele on vaja toidet ja Can ühendust nii kellaploki kui makiga.
Klahvivalgustuse jaoks tuleks juhe vedada näiteks kellaplokki.
Registreerunud 15.04.13
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal
Auto: A6 C6
postitati 04.05.15 13:12
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Maki info näitamiseks tuleb soetada veel spetsiaalne B6 TMC/Can-bus gateway. Sellele on vaja toidet ja Can ühendust nii kellaploki kui makiga.
Klahvivalgustuse jaoks tuleks juhe vedada näiteks kellaplokki.
Süütelukust tuli ka veel juhtmed vedada.
Selge. Hetkel klahvivalguse sain toimima ning süütelukust vedasin ka kaabli makile, tänu millele süüte sisse keeramisel hakkab makk tööle ja võtme ära
võtmisel jääb makk vait. Hetkel ainus probleem CD Boxiga, mida ei tunnista millegi tõttu.
Audi Coupe B4 } Audi A4 B5 1.8TQ } BMW 530d } Audi A4 B6 } Audi 90 B3 } Audi Coupe B4 } BMW 730d } BMW 318i
rs156
Suletud konto
Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal
postitati 08.06.15 18:04
Mees, elu on lill, ära üldse muretse.
Gateway ei pea olema just B6, kuid peab olema Audi->Bosch CAN Gateway.
CD-Boxi käima-saamiseks vaata üle, et sinu concerti jaoks tulevad cd-boxi juhtmed läheksid nüüd samade nimedega pinide peale, kuid RNS-D masinal.
Guugelda "audi concert 2 pinout" ning "audi rns-d pinout", leia sealt õiged nind võrdle, otsi õige koht üles ning ühenda, peaks plug and play
olema, eeldades, et sa õige klemmi õigesse kohta ühendad.
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]