Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Vajaksin abi auto ostmisel. (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 5306)
sandder
huviline



Registreerunud 26.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 15:31 Tsiteeri
Vajaksin abi auto ostmisel.



Tere!

Tegin kasutaja siia selleks, et teilt abi paluda. Nimelt on plaan soetada korralik auto, mis püsiks ja ei vajaks väga palju putitamist ( võhik autode suhtes ). Olen kuulnud, et audid on korralikud ja tugevad autod. Eelistaksin autot 7000+ euro ringis, aga kui leidub paremat, siis 10000 on maksimaalne. Suur tähtsus on sellel, et autol oleks automaatkäigukast ning eelistaks võimalikult uut autot, mis sellise raha eest on võimalik osta.

Sooviksin arvamusi alltoodud autode kohta ning omapoolseid soovitusi.

1. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1928897
2. http://www.auto24.ee/used/1927745
3. http://www.auto24.ee/used/1954800



aitäh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 15:58 Tsiteeri


Kõikidel nendel on mootoritel on kettidega probleeme. Võiks arvata, et "tugev auto Audi" on asendanud mootoririhma millegi kauemkestvaga nagu enamasti ketiga mootorid on aga reaalsus on see, et ei kesta need ketid kauem midagi kui rihm aga miinuseks on mitu korda kallim vahetus.
Diiselautot on siis mõtet osta, kui on palju maanteesõitu ka. Väikese läbisõidu ja linnasõitude puhul võib olla diisli pidamine isegi kulukam kui bensukas. Mina ostaks Bemmi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 16:09 Tsiteeri


Pre-facelift A6 pole just kõige soodsam auto mida pidada. Eelmainitud BMW(vist mõtlesid e60) pole ka parem.

A6 kohta saad lugeda:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=106736


Diisli kohta(2.7 ja 3.0 mured on samad):
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=119386


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 26.03.15 16:40 Tsiteeri


Kui soovid autot mille remondiga väga tegelema ei peaks, siis paraku tuleb Audidest eemale vaadata (põhimõtteliselt üldse Sakslastest). Tundub liiga üldistav aga suures plaanis see nii siiski on. Peaaegu igal mootoril on päris kallid tüüpvead ja kui ei ole soovi iga aasta neljakohalisi summasid autosse laduda, siis ei ole need välja toodud 10 aastat vanad Audid sinule. Teen pattu ja soovitan vaadata üldse Jaapanlaste poole (näiteks Honda Legend või Lexus GS). Seda muidugi siis, kui ei ole väga vahet mis marki auto on;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 16:58 Tsiteeri


Jaapani auto ostu kaalub omale inimene kelle peamine nõudmine on töökindlus ja kes ei oota autolt mingeid emotsioone. Kellele aga meeldivad autod ja otsib sõidurõõmu ja "Premium" tunnet autodest, sel pole küll mõtet jaapani auto ostu kaaluda. Jaapani autod on nagu tavalised kodumasinad - nad teevad selle, milleks nad on loodud, ära väga hästi aga see on ka kõik mis nad pakuvad. Jaapani autoga sa sõidad oma sõidud ära aga saksa autoga sa tahad oma sõitusid ära sõita :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 26.03.15 17:06 Tsiteeri


Mulle ei ole vaja seda seletada, tean isegi. Teema algataja tekstist loeb lihtsalt välja, et Audidega kokkupuuteid eriti ei ole ning otsitaksegi seda vastupidavat ja mugavat autot, mis selle ''töö'' ära teeks. Sellest ka minu soovitus.
Ja olgem ausad, ega välja toodud tavalised A6'd ju ei paku otseselt rohkem emotsiooni kui mõni sama klassi paar aastat uuem luksjaapanlane :) Minu pakutud variandid ei ole päris korollad ka. Aga eks inimestel ongi erinev arusaam emotsioonist, seda ei paku nad kumbki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sandder
huviline



Registreerunud 26.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 17:25 Tsiteeri


Lexuse poole vaataks heameelega, aga on mulje jäänud, et seda autot on kallis üleval pidada + varuosad on kallid
Olen vaadanud ka honda accordi poole, mis sellest arvate?
Ja tooksin ikkagi välja ka volkswageni, milliseid soovitate minu hinnaklassis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 26.03.15 17:31 Tsiteeri


See on siin siiski Audi foorum ning teisi marke päris detailselt lahkama ei hakata, tasub pöörduda teiste margifoorumite poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL

Ja olgem ausad, ega välja toodud tavalised A6'd ju ei paku otseselt rohkem emotsiooni kui mõni sama klassi paar aastat uuem luksjaapanlane :)


Ja ma nõustun sinuga aga sellepärast, et kolmest Saksa gigandist rääkides (MB, BMW, Audi), olen omanud kõiki "paralleelseid" mudeleid ehk siis E60, W211 ja C6 ja nendest kolmes pakub Audi kõige vähem emotsioone.

Volkswageniga on IMO selline teema, et niikaua on teda hea omada, kui on teadmine, et tegemist on odava ja hea autoga. Kui aga peaks kulutama palju raha Volkswageni peale, siis mina omas mõtetes hakkaks mõtlema mis Audi ma selle raha eest saanud oleks :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 18:40 Tsiteeri


Olles omanud nii Audit, Lexust, BMW-d, MB, Volvot jne või julgelt öelda, et kõige vähem raha kulub Lexusega, samas vähem mugavust seal pole ja on kohati isegi üle. Eks igal ühel on oma plussi-miinused.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 18:46 Tsiteeri


Ameerika autodel on ka väga palju mugavust aga ikkagi on nendel see midagi, mida ei saa sõnadesse panna, puudu mis sakslastel olemas on. Volvod on hullud raharöövlid - auto maine on palju parem kui auto ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 18:59 Tsiteeri


Teema arengut vaadates ega teil siin varsti ei jäägi midagi muud üle, kui püksist välja tõsta, lauale lajatada ning ära mõõta. :D


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 26.03.15 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
aga ikkagi on nendel see midagi, mida ei saa sõnadesse panna


Lõhkusin sõbra Cadillac SRX 07' katuseluugi 'wind deflector'i ära, mille eest esindus küsis 798€ + vahetus ~25€.
Kui hoidsid käes seda juppi, tundus mõttetu veits-riiet-vedru-plastikut jupp, mille väärtust ei hindaks suuremaks, kui 20€.
USA'st ise tellides maksis sama jupp 307€ koos maksudega ja transpordiga, mitu varuosade poodi müüsid seda sealpool lompi"normaalse hinnaga". Kohale tuli 6 päevaga, esinduses lubati paar nädalat ootamist. See on see, mida ei saa sõnadesse panna. USA'kate kasuks räägib madal ostuhind tutikana, ka võimsatel mootoritel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 27.03.15 00:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Ameerika autodel on ka väga palju mugavust aga ikkagi on nendel see midagi, mida ei saa sõnadesse panna, puudu mis sakslastel olemas on. Volvod on hullud raharöövlid - auto maine on palju parem kui auto ise.


Ütle mis asi on neis mugav, mida audil või teistel autodel pole. Ma võin tuhat asja lajatada sulle, miks ma ennem audi 80 sõidaksin kui ameeriklasega. Kogemused cadillac escaladega ja hetkel mustangiga. Ameeriklane sobib ainult hobiautoks pühapäeviti sõitmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.03.15 05:45 Tsiteeri


Korralikule kolmesele lisadega nelikveolisele audile pole tegelikult alternatiivi selles hinnaklassis.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Korralikule kolmesele lisadega nelikveolisele audile pole tegelikult alternatiivi selles hinnaklassis.


530xD, E320CDI 4matic.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Ameerika autodel on ka väga palju mugavust aga ikkagi on nendel see midagi, mida ei saa sõnadesse panna, puudu mis sakslastel olemas on. Volvod on hullud raharöövlid - auto maine on palju parem kui auto ise.


Ütle mis asi on neis mugav, mida audil või teistel autodel pole. Ma võin tuhat asja lajatada sulle, miks ma ennem audi 80 sõidaksin kui ameeriklasega. Kogemused cadillac escaladega ja hetkel mustangiga. Ameeriklane sobib ainult hobiautoks pühapäeviti sõitmiseks.


Ma ei saa sinu lausest päris hästi aru aga mulle tundub, et sa ei saanud minu lausest õigesti aru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 27.03.15 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Ameerika autodel on ka väga palju mugavust aga ikkagi on nendel see midagi, mida ei saa sõnadesse panna, puudu mis sakslastel olemas on. Volvod on hullud raharöövlid - auto maine on palju parem kui auto ise.


Ütle mis asi on neis mugav, mida audil või teistel autodel pole. Ma võin tuhat asja lajatada sulle, miks ma ennem audi 80 sõidaksin kui ameeriklasega. Kogemused cadillac escaladega ja hetkel mustangiga. Ameeriklane sobib ainult hobiautoks pühapäeviti sõitmiseks.


Ma ei saa sinu lausest päris hästi aru aga mulle tundub, et sa ei saanud minu lausest õigesti aru.


Üritan öelda, et ameeriklane ei ole mugav auto. Või kui siis ainult kohapeal seistes :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 27.03.15 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Lõhkusin sõbra Cadillac SRX 07' katuseluugi 'wind deflector'i ära, mille eest esindus küsis 798€ + vahetus ~25€.
Kui hoidsid käes seda juppi, tundus mõttetu veits-riiet-vedru-plastikut jupp, mille väärtust ei hindaks suuremaks, kui 20€.
USA'st ise tellides maksis sama jupp 307€ koos maksudega ja transpordiga, mitu varuosade poodi müüsid seda sealpool lompi"normaalse hinnaga". Kohale tuli 6 päevaga, esinduses lubati paar nädalat ootamist. See on see, mida ei saa sõnadesse panna. USA'kate kasuks räägib madal ostuhind tutikana, ka võimsatel mootoritel.


Võibolla ei olnud A-varuosa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88
Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Ameerika autodel on ka väga palju mugavust aga ikkagi on nendel see midagi, mida ei saa sõnadesse panna, puudu mis sakslastel olemas on. Volvod on hullud raharöövlid - auto maine on palju parem kui auto ise.


Ütle mis asi on neis mugav, mida audil või teistel autodel pole. Ma võin tuhat asja lajatada sulle, miks ma ennem audi 80 sõidaksin kui ameeriklasega. Kogemused cadillac escaladega ja hetkel mustangiga. Ameeriklane sobib ainult hobiautoks pühapäeviti sõitmiseks.


Ma ei saa sinu lausest päris hästi aru aga mulle tundub, et sa ei saanud minu lausest õigesti aru.


Üritan öelda, et ameeriklane ei ole mugav auto. Või kui siis ainult kohapeal seistes :D


Mina kasutasin sõna "mugavust" sõna "lisavarustus" asemel viidates eelnevale postitajale kes kasutas sõna "mugavust" ilmselt vihjates sellega lisavarustusele. Või sain ma hoopis temast ise valesti aru :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.03.15 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Korralikule kolmesele lisadega nelikveolisele audile pole tegelikult alternatiivi selles hinnaklassis.


530xD, E320CDI 4matic.


Jah, kuid ma ei ostaks neid iial. Maitseasi muidugi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.03.15 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Korralikule kolmesele lisadega nelikveolisele audile pole tegelikult alternatiivi selles hinnaklassis.


530xD, E320CDI 4matic.


Jah, kuid ma ei ostaks neid iial. Maitseasi muidugi.


See ei tähenda, et alternatiivi pole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 27.03.15 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Võibolla ei olnud A-varuosa?


Oli küll, seda ei tehta järgi.
(uskumatu tänapäeva maailmas, eksole).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 27.03.15 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Oli küll, seda ei tehta järgi.
(uskumatu tänapäeva maailmas, eksole).


Ainuke asi mida hiinlased järgi ei tee on vene autod. Seda ka ainult sellepärast, et pärast teist klaasi viina kukuvad ära.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 27.03.15 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88

Üritan öelda, et ameeriklane ei ole mugav auto. Või kui siis ainult kohapeal seistes :D


Su Mustang pole vast parim näide, sest see on robustne, veidi sportlikum ja üleüldse mitte eriti õnnestunud auto, millest ei tasugi mugavust otsida.
Aga üldiselt on USA autotootjad (eriti suurte SUV-de ja truckide puhul) päris head tööd teinud sõitjate isoleerimiseks nii vibratsioonist kui teemürast. Suured mootorid on nagunii peaaegu hääletud.

Ma sõitsin hiljuti 4000 km otsa Audi A7-ga ja tagasi sama teed pidi Lincoln Navigatoriga. A7-ga sõidad 1000 km ära ja rohkem selleks päevaks ei taha, Navigatoriga tuled peale 1000 km välja, ringutad veidi ja lased veel 500 km juurde. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.7% - SQL: 52.3%]