Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A8 Kapott ei avane. (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2168)
pyss16
huviline



Registreerunud 24.12.13
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 24.12.13 20:59 Tsiteeri
Audi A8 Kapott ei avane.



Tere,mure nimelt selline,et kapoti avamisehooba tõmmates käib see nn hoob tühjalt, nagu poleks trossi enam taga.Eelmine päev lisasin just klaasipesuvedeliku ja kõik töötas normaalselt.Täna hommikul püüdsin uuesti avada ja ei midagi.On kellegil ehk kogemusi sellise murega?Autoks audi a8 4,2 Quattro 94a.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 24.12.13 22:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pyss16
Tere,mure nimelt selline,et kapoti avamisehooba tõmmates käib see nn hoob tühjalt, nagu poleks trossi enam taga.Eelmine päev lisasin just klaasipesuvedeliku ja kõik töötas normaalselt.Täna hommikul püüdsin uuesti avada ja ei midagi.On kellegil ehk kogemusi sellise murega?Autoks audi a8 4,2 Quattro 94a.

Konkreetse audi mudeliga kogemust pole. Küll aga ühte teise autoga. Seal sai auto alt lukusti kruvikeerajaga lahti teha või siis käsitsi trossi tõmmatud. Kui ise jamada ei viitsi, on muidugi lihtne töökotta viia.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 24.12.13 23:06 Tsiteeri


A8 d2 puhul see asi niilihtne pole ja ka põhjaalt on suht väga raske seda lukku lahti saada.
Tross jookseb tal mööda ninaraami ja v8 mootoril seal niikuinii erilist ruumi toimetada pole.
Ise prooviksin stange eest ära võtta ja sealtkaudu läheneda.
Endal on just üks a8 lammutamisel, korra vaatasin seda trossi süsteemi. Audidel on ka iluvõre ära lõhutud, kui muudmoodi hakkama pole saadud. Õnneks iluvõred hirmkallid pole.

Kui Viljandist, siis võime kokku saada ja minu 4.2 kapoti avada ja siis midagi välja mõelda, täpselt näha siis, kuidas see tross jookseb ja mismoodi parim läheneda oleks.
Samuti on mul doonori 3.7 pealt kohe üks tross sulle vajadusel müüa, kui katki peaks olema ( loodetavasti lihtsalt tagant ära ). Tal niikuinii stange ja tuled eest ära, mis mul siis raskust üldse see lukustimehanism sealt siis ära kakkuda...


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pyss16
huviline



Registreerunud 24.12.13
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 24.12.13 23:40 Tsiteeri


Okei tänuväärt,et keegigi tunneb huvi asi on nii ,et ostsin paar päeva tagasi platsilt auto lugesin kõik need kriitilised A8 foorumid läbi ja siiski jäin endale kindaks,et kuna ma olen üle 190cm pikk ja vajan suurt autot kas 7mes seeria bmw või A8 otsustasin et võtan 8.Sain 300 km sõita kolme päevaga ja nüüd enam auto ei käivitu.Foorumist ja elektrikult uurimesega sain targemaks et mingid külmjooted jebivad ja immo probleem käivitub ja sureb kohe välja jne.saigi kokkulepitud elektrikuga ,et vean remonti treilaga ja nüüd jüuluaeg proovisin avada kapotti ja null ei tule lihtsalt lahti:( tekibgi selline mulje et oli vale ost.Aga see 300km tõsist naudingut oli seda väärt.kui sa soovid mind aidata siis näiteks 25.12 ma olen huvitatud selle probleemiga tegelema võid helistada55697551 PS ükski heategu ei jää karistuseta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pyss16
huviline



Registreerunud 24.12.13
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 24.12.13 23:44 Tsiteeri


PS auto asub viljandis ja ise ka. Wolf jäta oma nr ma helistan ise saame kokku ja ehk mõtleme midagi välja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 25.12.13 09:28 Tsiteeri


Mul on vag com arvuti ka olemas. Võimalik, et leian ka käivituse vea ülesse ja vajadusel saan immot uuesti autole tutvustada. A8 ongi üllatusterohke. Minuomagi igasugu nalju teinud, aga omapea ja foorumi abiga kõik läbi hammustanud. 56267442. On minu nr.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pyss16
huviline



Registreerunud 24.12.13
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 28.12.13 09:28 Tsiteeri


Eile vahetasin immoplokki ära ja auto käib.Suured tänud wolfile kes viitsis asjaga tegeleda ja vea tuvastada.Wolf kapoti trossi läheb mul ikka vaja kui leiad aega see doonorilt maha kruvida.kiiret muidugi väga pole ja võime seda koos ka teha,siis oleks pilt selgem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 28.12.13 10:11 Tsiteeri


Tänane plaan oli polstrid ja kõlarid doonorilt eemaldada, aga vaatan ka seda trossi sütseemi siis, ehk jõuan maha ja kui maha saan, siis on mul su nr olemas ja võtan ühendust. Esituled ootavad ka uut omanikku, seega tahaks sulle korra kapotialla näha ja eks sealt selgub palju seda ümbertegemist on.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pyss16
huviline



Registreerunud 24.12.13
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 28.12.13 11:04 Tsiteeri


Okei,kas sul on täna või homme aega korraks autole saba taha panna?Nüüd on mingi kala käivitusega ,nimelt soojalt ei taha käima minna peab tükk aega jebima.Ehk näitab milles asi ise olen 4st alates täna viljandis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 28.12.13 15:50 Tsiteeri


Probleem lahendatud nii arvutiga, kui ka tross sai teemaalgatajale müüdud, kuna temaoma oli tõmmitsatagant katki murdunud.
Trossi vahetamiseks peab aga aega varuma.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.9% - SQL: 66.1%]