Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  22
Autor:
Pealkiri: A6 C6 kehvad esituled (Vastuseid: 539 | Vaatamisi: 159764)
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.09.14 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Deem päris keeruline, aga ilmselt on siis kurvituled kuna kood klapib. Väikese kiiruse juures keerates läheb küll ees midagi põlema, vist see seesmine halogen või udukas, aga kurvitulesid ei ole märganud, sest need laternad ei näita tuhkagi. Aga ma siis alustan xenonite vahetusest. Kui ise vahetada peab midagi ohutuses ka järgima võrreldes H7-ga ?
:)
Leidsin vähemalt DIY http://rebane.planet.ee/masinad/a6/C6_HID_Bulb_Replacement.pdf

Eemaldad tagumise kaane. Võtab xenon ballasti küljest. Eemaldan pirni tagant kaks traati ja pirni. Paigaldad uue pirni ja need kaks hoidvat traati. Eemaldad xenon ballasti küljest juhtme. Keerad ballasti tagasi kinni ja lükkad juhtme ilusti järgi. Kinnitad tagumise kaane ja naudid veidi paremat valgust. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 03.09.14 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: Caesar
Staatilise kurvitulega saab ka kohapeal kindlaks teha adaptiivse kurvitule olemasolu. Keera lihtsalt rooli ja vaata, kas pirn läheb põlema.


8Q6 ón active xenon bending lights ehk keerava luubiga. Selle jaoks peab auto liikuma.


See halogeenpirn, mis aktiveerub madalatel kiirustel ja valgustab nurka, kuhu keerad, läheb ka kohapeal seistes põlema rooli keeramisel. Luubi keeramist pole jah kohapeal näha va. "showroom" efektiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 03.09.14 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Deem päris keeruline, aga ilmselt on siis kurvituled kuna kood klapib. Väikese kiiruse juures keerates läheb küll ees midagi põlema, vist see seesmine halogen või udukas, aga kurvitulesid ei ole märganud, sest need laternad ei näita tuhkagi. Aga ma siis alustan xenonite vahetusest. Kui ise vahetada peab midagi ohutuses ka järgima võrreldes H7-ga ?
:)
Leidsin vähemalt DIY http://rebane.planet.ee/masinad/a6/C6_HID_Bulb_Replacement.pdf

Eemaldad tagumise kaane. Võtab xenon ballasti küljest. Eemaldan pirni tagant kaks traati ja pirni. Paigaldad uue pirni ja need kaks hoidvat traati. Eemaldad xenon ballasti küljest juhtme. Keerad ballasti tagasi kinni ja lükkad juhtme ilusti järgi. Kinnitad tagumise kaane ja naudid veidi paremat valgust. :)


Lugesin DIY läbi ja ma arvan, et selle praktikaõppetunni ma jätan vahele:)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.09.14 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver

Lugesin DIY läbi ja ma arvan, et selle praktikaõppetunni ma jätan vahele:)

Ära selle pärast küll väga muretse. Tegelt saab 10-15 miniga esimene kord hakkama küll. :) Midagi rasket seal pole.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 03.09.14 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver

Lugesin DIY läbi ja ma arvan, et selle praktikaõppetunni ma jätan vahele:)

Ära selle pärast küll väga muretse. Tegelt saab 10-15 miniga esimene kord hakkama küll. :) Midagi rasket seal pole.


Ma arvan, et juhipoolse elemendi vahetusega saaksin hakkama, aga kaasassõitjapoolne on ikka paras mõnuss ligi pääseda. Kütusevoolik sealpool ei meeldi kohe üldse.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.09.14 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver

Lugesin DIY läbi ja ma arvan, et selle praktikaõppetunni ma jätan vahele:)

Ära selle pärast küll väga muretse. Tegelt saab 10-15 miniga esimene kord hakkama küll. :) Midagi rasket seal pole.


Ma arvan, et juhipoolse elemendi vahetusega saaksin hakkama, aga kaasasõitjapoolne on ikka paras mõnuss ligi pääseda. Kütusevoolik sealpool ei meeldi kohe üldse.


Kütusevoolik? Võta õhufilter koos kogu majandusega eest ära. Enne õhulugejat keerad klambri lahti ja teine pool kahe klambriga kinni. Selle saab käega lahti ja tõsta kõrvale. Edasi õhufiltri kobakal kaks klambrit, need lükkad lahtil. Tõstad filtri koos ülemise poolega eest ära ja alumist poolt saab eest ära liigutada. Kütuse asju puutuma ei pea.
PS: Sinu antud õpetuses tegu mingi teise mootoriga ka. ;)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 03.09.14 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver

Lugesin DIY läbi ja ma arvan, et selle praktikaõppetunni ma jätan vahele:)

Ära selle pärast küll väga muretse. Tegelt saab 10-15 miniga esimene kord hakkama küll. :) Midagi rasket seal pole.


Ma arvan, et juhipoolse elemendi vahetusega saaksin hakkama, aga kaasasõitjapoolne on ikka paras mõnuss ligi pääseda. Kütusevoolik sealpool ei meeldi kohe üldse.


Kütusevoolik? Võta õhufilter koos kogu majandusega eest ära. Enne õhulugejat keerad klambri lahti ja teine pool kahe klambriga kinni. Selle saab käega lahti ja tõsta kõrvale. Edasi õhufiltri kobakal kaks klambrit, need lükkad lahtil. Tõstad filtri koos ülemise poolega eest ära ja alumist poolt saab eest ära liigutada. Kütuse asju puutuma ei pea.
PS: Sinu antud õpetuses tegu mingi teise mootoriga ka. ;)


See jah 3,2 fsi õpetus, aga mul näeb kapoti alt samasugune välja.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.09.14 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
See jah 3,2 fsi õpetus, aga mul näeb kapoti alt samasugune välja.

Lugesin ka seda õpetust natuke nüüd. Ka seal kirjas, et eemalda kütusevoolik õhutoru küljes olevatest klambritest. Need lihtsalt fikseerivad voolikut. Et ei tilbendaks seal niisama. ;)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 03.09.14 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
See jah 3,2 fsi õpetus, aga mul näeb kapoti alt samasugune välja.

Lugesin ka seda õpetust natuke nüüd. Ka seal kirjas, et eemalda kütusevoolik õhutoru küljes olevatest klambritest. Need lihtsalt fikseerivad voolikut. Et ei tilbendaks seal niisama. ;)


Ok, eks siis saab ette võetud kui xenonid käes. Aga mis sa arvad kas sealt pirni avast
saaks ka luubi klaasini ligi, et kergelt puhastada pikema pehme asjaga või jäävad teele kaugtule lülitusplekid ette ?:) USA foorumis nagu oli keegi teinud.
http://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c6-platform-discussion-58/dim-oem-xenons-worn-bulbs-2796500/page2/


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.09.14 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver


Ok, eks siis saab ette võetud kui xenonid käes. Aga mis sa arvad kas sealt pirni avast
saaks ka luubi klaasini ligi, et kergelt puhastada pikema pehme asjaga või jäävad teele kaugtule lülitusplekid ette ?:) USA foorumis nagu oli keegi teinud.
http://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c6-platform-discussion-58/dim-oem-xenons-worn-bulbs-2796500/page2/


Põhimõtteliselt võtaksin mina veidi tugevama traadi. Väänaks esimesed 3cm 90 kraadise nurga alla. Ümber mässiks mingi fiiber lapi ja saab hakkama küll. Iseenesest on seal ruumi piisavalt.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
apm
huviline



Registreerunud 20.08.12
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 05.09.14 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: Ulvar
Minu kogemused C6 ksenoontulede värskendamisest:
Tellisin Retrofitlab.com lehelt uued hiina EvoX-R projektorid, kohale tulid kenasti, transport on pisut kallivõitu, aga tolli pole. Lisaks on ilmselt vaja ka D2S<->AMP mõlemat pidi üleminekuid ja pisut loovat mõtlemist, sest Audi originaalsüütur sinna otsa ei sobi: Originaal vs EvoX-R. Kuna mul neid üleminekuid polnud, siis lahendasin teisiti, aga pean nüüd ilmselt pirnivahetuseks laterna (ja stange) eemaldama.
Vähemalt ilma kurvitule funktsioonita projektor tuleb tahapoole välja, klaasi eemaldama ei pea. Kõige suurem nikerdamine on projektorit ümbritseva kroomvõru uuesti peale pressimine, sest seda tuleb teha laterna sees. Lisaks vajavad tuled pärast reguleerimist.
Ma ei nimetaks tulemust ideaalseks (eelkõige lähi- vs. kaugtule kõrgus), aga erinevalt 7 aasta vanustest tuledest, näeb nüüd sõita.

Ulvar

Kusjuures selle võru saab välja ka võtta ja siis koos projektoriga sisse tagasi lükata. Usu mind, muudab töö palju lihtsamaks. Ise avastasin seda alles pärast 4 maha võtmist. :(


OK, välja ta tuleb aga viltusena, seega projektoriga koos kuidas sa ta otse tagasi sealt lükkad? Ei mahu nagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 05.09.14 20:03 Tsiteeri


Oeh, üks sõber rääkis, et mingitel autodel olevat vaja see kurvitulede süsteem pärast uuesti paika sättida-programeerida, kui tule laiali oled võtnud. Oskab keegi C6 kohta kommentaare jagada? Võib seal midagi paigast ära minna ja valeks jäädagi? Või kontrollib auto vahest ise paremale ja vasakule lõpuni ja leiab õige tavare˛iimi asendi?
Mille järgi ta neid tulesid üldse liigutab, rooli või rataste?

Ühesõnaga kas ma peaksin midagi erilise hoolega jälgima kui kurvitulede süsteemi lahti võtan?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 05.09.14 20:19 Tsiteeri


Mina tellisin ära Osrami Xenarc HID 3ds cool blue-d ja alustuseks katsetan kas läheb valgemaks.
http://www.theretrofitsource.com/components/bulbs/d3s-osram-xenarc-66340-cbi-49197.html#.VAoMe8KSz7M
Mul ikkagi kurvikad ja lahti ei käi. Olen vaadanud teiste c6 a6 Fl-de luubiklaase ja ei ole nad ükski läbipaistavad kui mul. Ma arvan, et mul xenonite valgusjõud ikkagi ära kadunud ca. 5aastaga. Neil ju eluaeg mingi 1500h ja see aeg on vast täis ka juba.
Vahetada lasen ikkagi Revalis, sinna niikuinii asja. See 35€ vahetuse eest maha ka ei löö.:)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 05.09.14 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Mina tellisin ära Osrami Xenarc HID 3ds cool blue-d ja alustuseks katsetan kas läheb valgemaks.
http://www.theretrofitsource.com/components/bulbs/d3s-osram-xenarc-66340-cbi-49197.html#.VAoMe8KSz7M
Mul ikkagi kurvikad ja lahti ei käi. Olen vaadanud teiste c6 a6 Fl-de luubiklaase ja ei ole nad ükski läbipaistavad kui mul. Ma arvan, et mul xenonite valgusjõud ikkagi ära kadunud ca. 5aastaga. Neil ju eluaeg mingi 1500h ja see aeg on vast täis ka juba.
Vahetada lasen ikkagi Revalis, sinna niikuinii asja. See 35€ vahetuse eest maha ka ei löö.:)

See luubiklaas on suht tähtsusetu. Lase tuled vastu seina ja vaata, kas on ka kollakad ääred. Nagu siin.
D3S hind on küll seal hämmastav. Ise võtaks siis juba ebayst ja saaks kõvasti odavamalt.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 05.09.14 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Mina tellisin ära Osrami Xenarc HID 3ds cool blue-d ja alustuseks katsetan kas läheb valgemaks.
http://www.theretrofitsource.com/components/bulbs/d3s-osram-xenarc-66340-cbi-49197.html#.VAoMe8KSz7M
Mul ikkagi kurvikad ja lahti ei käi. Olen vaadanud teiste c6 a6 Fl-de luubiklaase ja ei ole nad ükski läbipaistavad kui mul. Ma arvan, et mul xenonite valgusjõud ikkagi ära kadunud ca. 5aastaga. Neil ju eluaeg mingi 1500h ja see aeg on vast täis ka juba.
Vahetada lasen ikkagi Revalis, sinna niikuinii asja. See 35€ vahetuse eest maha ka ei löö.:)

See luubiklaas on suht tähtsusetu. Lase tuled vastu seina ja vaata, kas on ka kollakad ääred. Nagu siin.
D3S hind on küll seal hämmastav. Ise võtaks siis juba ebayst ja saaks kõvasti odavamalt.

On jah täpselt sellised, vikerkaarevärvides ääred. Ei ostnud ma selle hinnaga. 64,58€+km ostsin tk.
:)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 05.09.14 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
On jah täpselt sellised, vikerkaarevärvides ääred. Ei ostnud ma selle hinnaga. 64,58€+km ostsin tk.
:)

Mõned pildid siis põhjustest siin.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
apm
huviline



Registreerunud 20.08.12
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 05.09.14 22:55 Tsiteeri


Nii, ühe tule sain täna enamvähem paika, homme läheb ilmselt rutem sest ettekujutus olemas.
Vana reflektor täiesti tuhm, nagu võiski arvata.

Huvitav tähelepanek on see, et nended evox-r projektoritel puudus alumise osa valgusvihku piirav plekk, selle pean vanalt projektorilt ümber tõstma. Kas teil oli sama pull või olen mina miskisuguste imelikkude otsa sattunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RandoV
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B8

postitati 08.09.14 18:54 Tsiteeri


Vabandan ette, kui teemas selles juttu on olnud.
Kas facelift tuledele üleminek tasuks ennast ära, vanad tuled tuhmunud, ja väga ei meeldi need originaal parktuled prfl. Laternad saaks suht mõistliku hinnaga, aga on kellelgi kogemust kuidas ballastid ja värgid toimima saada? Hetkel originaal bi-xenon tuled ees.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 09.09.14 11:12 Tsiteeri


Facelift täistuled

http://www.upload.ee/image/4252057/image.jpg


Facelifti täistuled + udukad ( kõige vingemad night braker unlimited) + 2x Hella Luminator Compact Metal ref arvuga 37,5 ja 100w GE pirnid.


http://www.upload.ee/image/4252058/image.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 09.09.14 14:18 Tsiteeri


Kohe teine tulemus ja usun, et nüüd kohe pimedas julgem sõita. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
apm
huviline



Registreerunud 20.08.12
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 09.09.14 14:28 Tsiteeri


tee autost eest pilti, kuidas hellad sobivad?
muidu valgusvihk päris korralik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 09.09.14 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: apm
tee autost eest pilti, kuidas hellad sobivad?
muidu valgusvihk päris korralik

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=62785


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 09.09.14 15:33 Tsiteeri


Panen siia pildi autost eest, kui kuskilt numbriteibi ära saan osta, päris rõvedalt nipukatega number kinni praegu tõmmatud.

Üldiselt kartsin hullemat, kuid praegu olen auto "lookiga" ära harjunud.

Tuled pandi füüsiliselt ette Raplas, tuttava autoremondi töökojas, kuid elektrivärki nemad seal ikkagi ei osanud ja tõin auto JõuJaama ekspertidele. (Kes tahab samale isendile taolist projekti (Hella orig. juhtmekomplektiga, siis soovitan soojalt lasta töö algusest lõpuni ära teha JõuJaamas - sain aru, et C6-le sedamoodi veel tulesid nemad ette pole sattunud panema. Usun, et järgmine samasugune töö läheb ka pisut kiiremini, sest kutid teavad täpselt, kus tuleb piisav vool, kust viia juhe autosse ning kuidas panna tuled mängima koos kaugtule lülitiga, mis polegi nii lihtne kui tundub, bi-xenoni juhtimise eripärade tõttu.)

Tuled käivad koos täistuledega ning on eraldi vooluringist maha lülitatavad silma alt ära pandud lülitist.

Siinkohal tänud JõuJaama Mihklile, kes tegi ülimalt proffesionaalse töö paigaldusel + tuhanded vastused minu küsimustele.

Huvilistele:

Hella Luminator Compact Metal - 96€ tk
GE Pirnid 100W - 9€ tk
Tulekatted 2tk - 22€
Juhtmekomplekt - 35€
Tulede raam (numbri alla) - 15€
+ Töö, millest ma täpsemalt ei räägi, kuna tulede füüsilise paigaldusega oldi pisut oskamatud ja ventitati kõvasti aega sellega. Aga laias laastus kokku 500€

EDIT: Suure huvi tõttu siis väike pildike: Eestvaade


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 09.09.14 15:45 Tsiteeri


Sellised lisatuled tuleb siis ka varem kui alles 300m peal maha võtta ning seega pikeneb nn "halb" ehk pooltuledega sõiduaeg veelgi (sest ega ei hakka ju nii tegema, et kuskil 500m pealt võtad maha lisatuled ja siis 300m pealt täistuled), IMO on selliste lisatulede kasutamine õigustatud ainult väga hõreda liiklusega teel.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 09.09.14 15:57 Tsiteeri


Tõsi, võtan kohe ära kui teine kuskiltki paistma hakkab. Mingit 500 ja 300 meetri teemat pole, need tuled tuleb kohe ära võtta, kui teine auto kuskilt paistab, või vastutulija tuledevihk kurvi tagant. Ja lähituled on C6-l minumeelest vägagi okeid, lihtsalt kaugtulel polnud erilist efekti. Seetõttu ka prosede paigaldus. Ja niipalju veel, kui huvitab, et pidevalt on linnast maale käimist, kus sõidad pildil näidatud teed, väga hõre liiklus ja küllaltki palju metsloomi.


EDIT: Halvast sektorist siin juttu pole, kuna stock kaugtulel puudub sisuliselt kasu.
EDIT 2: Suure huvi tõttu siis väike pildike: Eestvaade


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.3% - SQL: 65.7%]