Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Süütelukuga jama (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 3386)
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 14.11.12 17:39 Tsiteeri
Süütelukuga jama



Tere.
Probleem siis selline, et mul Audi 80 B4 Avant ja 1994 aasta auto. Käisisn täna autol rehve vahetamas. Garaazist välja sõites töötas süütelukk ilusti ja jõudsin koju,parkisin auto ära ja hakkan autot võtmest välja suretama ja pistets, enam ei jäägi seisma. Panin siis käigu peale ja lasin käiguga välja suretada. Auto suri välja ja siis et süüde sees. Keeran siis uuesti ja ikka ei toimi midagi. Võtsin autol siis juhtmed maha ja nüüd auto siis seisab. Käima saab nii et paned juhtme peale ja lükkad. Milles võib asi olla? Kas süütelukk on õhtal omadega või on midagi paigast läinud? Keegi tark kes saask tulla vaatama mis viga on ja oskaks öelda mis viga on. Ise asun muidu Tartus ja kel on huvi tulla vaatama mis viga on siis helistada 56312922.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 14.11.12 18:19 Tsiteeri


Lukk ei puutu vast asjasse vaid pakun lukupöhi puru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 15.11.12 08:54 Tsiteeri


Kas ma pean siis uue süüteluku ostma või saab ainult nii ka et osta uus põhi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antonio
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.12
Asukoht: Tallinn / Valga
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,8T 1998

postitati 15.11.12 09:32 Tsiteeri


Ainult süütelukupõhja on Sul vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 15.11.12 12:27 Tsiteeri


aga kuidas ma selle süüteluku põhja eemaldan? ÜKs ütles et on splindiga või kruviga.Kruve ma ei näinud.Võtsin juhtme atagand ära ja kas see splind asub selle keskel siis mis süüteluku küljes on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 15.11.12 14:29 Tsiteeri


Tegin enist just näidikute paneeli maha ja ma ei saa nüüd aru mis asi sinna otsa läheb et see lahti keerata. Oskab keegi öelda,kuidas ma selle nüüd lahti saan? Proovisin rist-ja tavalist kruvikeerajata ja kumbgi ei hakanud taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 15.11.12 16:38 Tsiteeri


Kui näidikutepaneeli maha võtsid, siis luku peal on kaks väikest kruvi, punase värviga markeeritud kui ma ei eksi. Need keerad lahti ja tulebki põhi ilusti ära(tavaline kruvikeeraja).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 15.11.12 16:50 Tsiteeri


Ma pole kursis küll milline näeb välja B4 klemmplaat>põhi>lukk, aga B5-el näeb see välja nii.
http://static3.nagi.ee/i/p/793/14/1982854730e094_o.jpg
Ehk nagu eelnevalt mainisin vasakult paremale järjestusega. Et saada kätte põhi on vaja lahti keerata (pildi ka näha) need kaks punasega üle värvitud pisikest kruvi lahti luku küljest (lapiku kruvikeerajaga). Põhi eemaldub plaadist punase joonega tähistatud kohast. St valgele põhjale peavad ka musta värvi (isane) pistiku pool külge jääma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.11.12 17:15 Tsiteeri


Kusjuures katki võib olla ka südamik ise, mitte ainult põhi. See hundidsavist keeleke, mis süüteluku klemmplaati keerab murdub vägagi edukalt pooleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 15.11.12 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Kusjuures katki võib olla ka südamik ise, mitte ainult põhi. See hundidsavist keeleke, mis süüteluku klemmplaati keerab murdub vägagi edukalt pooleks.

Just, see läks meelest mainida. Endal oli sama jama nädal aega tagasi, täiesti lambist oli katki läinud. Ostsin lammarist uue luku, vahetasin selle "keele" ära ja nüüd asi toimib.
Sellest teemast saad abi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 15.11.12 20:54 Tsiteeri


Muloli endal sinine markeering peal. Aga ma sina nüüd selle vea kätte ja süüteluku põhi oli läbi kärssanud ja nüüd avastasin et "keel" ka puru.Seda ei saa parandada ka? Ega nüüd pole siis midagi teha kui uus süütelukk panna? Kui tõsti uus panna kas kusagilt kasutatud ei saa? Forssis öeldi mulle et kogu see kupatus 80 euri. Ma ei taha uut alla panna kuna plaanis lähipäevi kui korda saan maha müüa või vahetada mingi diisli vastu ja siis ise lähen nii ainult kahjumisse. Oskab keegi Tartu lähedalt soovitada mingit lammarit või on kellegil pakkuda?
Aga tänan teid selle abi juures,et kuidas ja mis asi lahti võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 15.11.12 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ma pole kursis küll milline näeb välja B4 klemmplaat>põhi>lukk, aga B5-el näeb see välja nii.
http://static3.nagi.ee/i/p/793/14/1982854730e094_o.jpg
Ehk nagu eelnevalt mainisin vasakult paremale järjestusega. Et saada kätte põhi on vaja lahti keerata (pildi ka näha) need kaks punasega üle värvitud pisikest kruvi lahti luku küljest (lapiku kruvikeerajaga). Põhi eemaldub plaadist punase joonega tähistatud kohast. St valgele põhjale peavad ka musta värvi (isane) pistiku pool külge jääma.


Täpselt samasugunhe nagu pildil on. Vahet pole kas b5 või b4.Aga aitäh abi eest ikkagi. Sellest oli väga palju abi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 20.11.12 14:29 Tsiteeri


Hommikul hakaksin ma mõtlema et am ei pea ju tegelikult ostam terve uue süüteluku,ma võin ju ainult süüteluku südamiku ka ära vahetada. Kuna süüteluku südamikul on see keel küljes ja mul uus süüteluku põhi all. Kas on see hea varjant või oleks soovitav ikka terve uus lukk alla panna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 20.11.12 15:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: christian.j
Hommikul hakaksin ma mõtlema et am ei pea ju tegelikult ostam terve uue süüteluku,ma võin ju ainult süüteluku südamiku ka ära vahetada. Kuna süüteluku südamikul on see keel küljes ja mul uus süüteluku põhi all. Kas on see hea varjant või oleks soovitav ikka terve uus lukk alla panna?


Piisab südamikust.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
christian.j
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2002

postitati 20.11.12 15:45 Tsiteeri


Kui ma tahan süüteluku südame välja võtta, siis kas ma pean terve armatuuri lahti võtma või piisab ainult kellade eest võtmisest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 20.11.12 16:27 Tsiteeri


Piisab kellade ära võtmisest. Ise ostsin lammarist 20 euriga "uue" luku ja vahetasin selle keele ainult ära. Natukene on pusimist aga ei midagi rasket.
Üks pilt, mille leidsin foorumist ja mis oli suureks abiks minule. Teemale, kust selle pildi võtsin, viitasin ka eelnevalt.
http://www.upload.ee/image/1211278/P3215004__Desktopi_resolutsioon_.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.3% - SQL: 62.7%]