Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: AC Tekstiilist põrandamatid 2012 | Mattid valmis (Vastuseid: 138 | Vaatamisi: 42655)
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.12 19:39 Tsiteeri


Ash, ilmselgelt ei lugenud sa ikka piisavalt mõttega:

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kõik kes siin ühte, teist ja kolmandat kirja/märki soovivad, tutvuge alustuseks kaubamärgi seadusega. Audi AG-l registreeritud kaubamärke üle 300 ja kuna meil ei ole tegemist mingi põrandaaluse klubiga, siis prooviks asju ikka seaduseid järgides ajada.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 21.05.12 20:31 Tsiteeri


Milline "Audi" logoga matt välja näeks? Võiks ju vähemalt 1 näidiski olla, tumehallist oleks kena!:) Mis värvi "Audi" logo tuleb, punane oleks kena!:P
Ja jama jah, et quattro kirjadega ei saa!:(
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 21.05.12 22:13 Tsiteeri


Tarmo,

Enda arust lugesin piisavalt mõttega ja kirjutasin ka repliigi kus mainisin litsensist ja selle ostmisest...

Terv,
ash


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Ash, ilmselgelt ei lugenud sa ikka piisavalt mõttega:

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kõik kes siin ühte, teist ja kolmandat kirja/märki soovivad, tutvuge alustuseks kaubamärgi seadusega. Audi AG-l registreeritud kaubamärke üle 300 ja kuna meil ei ole tegemist mingi põrandaaluse klubiga, siis prooviks asju ikka seaduseid järgides ajada.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.12 22:29 Tsiteeri


Kuidas see asi Sinu arvates siis välja näeb, kas nii, et ee-martynas või klubi pöördub Audi AG poole sooviga osta "quattro logo" kasutamise õigus? Kuna sa ilmselgelt oled endale selle "litsentsi" hinnapoliitika ja kasutamise tingimused selgeks teinud, siis äkki jagad seda infot ka teistega.

Minu kogemus piirdub kunagise sooviga "audi rõngaid" klubikaardil kasutada, tookord lõppes asi sellega, et mitte kuidagi ei oleks saanud neid rõngaid sellele kaardile.

Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Tarmo,

Enda arust lugesin piisavalt mõttega ja kirjutasin ka repliigi kus mainisin litsensist ja selle ostmisest...

Terv,
ash



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 21.05.12 22:57 Tsiteeri


indro, ma saan Sinu mõttest täitsa aru, aga mulle tekitab pisut hämmingut kogu see suhtumine ülitäpselt ametlikuks asja ajamisest.

Kui tahate kõik nüüd täpsed seadusekullid olla ja veidike nokkida, siis mul on küsimus kas müüja istub siis tsekiraamat käes ja müüb need KÕIK matid AMETLIKULT ka maha, dekalreerides kogu tulu Riigile ausa kodanikuna? Kui see nii on, siis mul ei ole rohkem mitte ühtegi väidet... kuid loodan, et mati hind nüüd 20% kallimaks ei muutu peale praegust kommentaari...

Ja kui nüüd veel täpsemaks minna, siis sellise tootmis-müümise puhul peab minu teada olemas olema ka vastav toote tsertifikaat (lipik), mis täpsustab ka toote materjali, tootja maa ja nime jne.. kas need on ka siis olemas ?

Muutub vist tobedaks see üle võlli keeramine juba, või mis?

Ärge siis banni pange, avaldasin lihtsalt oma arvamust.

terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.12 23:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
indro, ma saan Sinu mõttest täitsa aru, aga mulle tekitab pisut hämmingut kogu see suhtumine ülitäpselt ametlikuks asja ajamisest.

Minule jälle tekitab hämmingut see suur probleem mis näib olevat tekkinud kuna "quattro" kirjaga matte ei saa tellida. Kui see nii eluline probleem on, siis internet on suur ja lai, küllap leiad need matid ka mujalt.

Tsitaat:

Kui tahate kõik nüüd täpsed seadusekullid olla ja veidike nokkida, siis mul on küsimus kas müüja istub siis tsekiraamat käes ja müüb need KÕIK matid AMETLIKULT ka maha, dekalreerides kogu tulu Riigile ausa kodanikuna? Kui see nii on, siis mul ei ole rohkem mitte ühtegi väidet... kuid loodan, et mati hind nüüd 20% kallimaks ei muutu peale praegust kommentaari...

Mina ei tea küll ühtegi põhjust miks peaks üks endast lugupidav firma neid matte kuskilt hõlma alt hakkama müüma. Kuna klubi hakkab raha koguma ja neid matte müüma, siis muu variant ei tuleks ka kõne alla.

Tsitaat:

Ja kui nüüd veel täpsemaks minna, siis sellise tootmis-müümise puhul peab minu teada olemas olema ka vastav toote tsertifikaat (lipik), mis täpsustab ka toote materjali, tootja maa ja nime jne.. kas need on ka siis olemas ?

Kui sa oleks viitsinud tootja kodulehekülge vaadata, siis oleksid oma küsimustele vastuse sealt leidnud. Pole küll uurinud aga vaevalt firma kes suurtele autotootjatele allhanget teeb, ei oma selleks sertifikaate ja muud vajaliku.

Tsitaat:

Muutub vist tobedaks see üle võlli keeramine juba, või mis?

Ärge siis banni pange, avaldasin lihtsalt oma arvamust.

terv,
ash

Üsna tobe tõesti, et inimesed ei viitsi lugeda mida varasemalt on kirjutatud ja õhutavad klubi ja teisi inimesi seadust rikkuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 22.05.12 06:19 Tsiteeri


Küsiks vahelduseks, et palju juba tellijaid on ja kas saame selle niiöelda kriitilise piiri tellijaid kokku või mitte. Ise ootan juba väga, et saaks uued klubikirjadega matid autosse panna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 22.05.12 07:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Milline "Audi" logoga matt välja näeks? Võiks ju vähemalt 1 näidiski olla, tumehallist oleks kena!:) Mis värvi "Audi" logo tuleb, punane oleks kena!:P
Ja jama jah, et quattro kirjadega ei saa!:(
Tänud!


"Audi" tuleb jah tumedal taustal ning punase kirjaga. Näidis siis siin


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 22.05.12 07:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Küsiks vahelduseks, et palju juba tellijaid on ja kas saame selle niiöelda kriitilise piiri tellijaid kokku või mitte. Ise ootan juba väga, et saaks uued klubikirjadega matid autosse panna :)


Tellijaid on päris tublisti kogunenud ning kummardus kõikide ees kes on oma soovi avaldanud.
Kriitilist piiri kui sellist otseselt ei ole. Loomulikult ma ei oleks seda hakanud ajama kui soovijaid oleks ainult 2..3 inimest.

Tellijate nimekirja +/- väikese viivitusega on võimalik esimesest postitusest leida lingi kujul. Sealt saab ühtlasi kontrollida kas kogu info on korrektselt kirjas.

Vaheinfo siis ka teistele, et tellija juba meisterdab logo programmi.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 22.05.12 13:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Milline "Audi" logoga matt välja näeks? Võiks ju vähemalt 1 näidiski olla, tumehallist oleks kena!:) Mis värvi "Audi" logo tuleb, punane oleks kena!:P
Ja jama jah, et quattro kirjadega ei saa!:(
Tänud!


"Audi" tuleb jah tumedal taustal ning punase kirjaga. Näidis siis siin


Ok kuid oleks huvitatud rohkem sellisest näidisest nagu need klubi logoga. Sellest "Audi" logoga näidisest mina eriti küll aru ei saa, et millisena see "Audi" logo seal matil on, et mis kirja suurusega ja paigutusega.
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 23.05.12 16:13 Tsiteeri


On siis oodata korralikumat "Audi" näidist, et milline reaalselt matt tuleks?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.12 12:17 Tsiteeri


Kuidas selle "Audiclub.ee"-ga on kas saaks ikka tellida ja kasvõi hoiule anda "mentorite" kätte... Ma ei jõua neid klubi asju korda teha...kuu aega juba haiglas (õed teevad praaki :mad: ) Tavalist matti saab ebuyst ka tellida aga just eristuvat oleks huvitav...

PS.Oma viga ju ka et aastaid pole viitsinud avaldust teha.



(Mul ka 3 FL originaal matti...juhipoolne puudub kahjuks.Kui kellegil aega siis saaks PFL matiga proovida minu autos kuidas istub.Tartus.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 27.05.12 16:31 Tsiteeri


Heippa! Kas B5-e omanikud on kõik endast oleneva teinud, et uued salongimatid võimalikult originaali väärsete mõõtudega tuleksid?

Mina trehvasin teemaalgatajaga täna õhtakul ja andsin üle oma kuudist kummimattide komplekti, jäi mulje, et ma siiani ainuke. Olgem nüüd ikka tiba aktiivsemad ja ehk on kellelgi ka tekstiilist komplekt võrdluseks pakkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 27.05.12 16:46 Tsiteeri


Mul on anda facelift A4 kundepoolsed originaalmatid, kui vaja. Juhipoolsed matid on segastel asjaoludel kaduma läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 31.05.12 11:04 Tsiteeri


Kui kaugele teema arenenud on? Eelregistreerimise lõpust 4 päeva möödas. Kas asi seisab mattide laenamise taga?
Kas kogused on lukus? Mis lõplik hind tuleb?
Lisaks pole saanud ka vastust, mis grammkaaluga materjal on?


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 31.05.12 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Kui kaugele teema arenenud on? Eelregistreerimise lõpust 4 päeva möödas. Kas asi seisab mattide laenamise taga?
Kas kogused on lukus? Mis lõplik hind tuleb?
Lisaks pole saanud ka vastust, mis grammkaaluga materjal on?



Pean omaltpoolt vabandama, kuna on tekkinud omapoolne väike viivitus. Peamiseks põhjuseks on see, et ei ole jõudnud kõiki šabloone veel saada. Enamus autodele on õnneks juba olemas.
Neile kellele saab ja on vajadust, kirjutan privaat teate ning ootan vastust (Teemaks: Kas olemasolev šabloon paistab visuaalselt korrektne).

Homme lähen tootja juurde ning annan olemasolevad šabloonid üle.
Oleksin tänulik kui näiteks täna (võib ka mõni teine päev kuid siis tekib täiendav ajakulu) oleks inimesi kes aitaks puuduolevaid matte laenata.
Nimekiri olemasolevatest ning puudu olevatest mattidest http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=111257 .

Kes veel ei ole kontrollinud minu täiendatud tabelit siis paluks seda kontrollida. Kas sisestatd info sai ikka õige.


Lõplik kogus ei ole veel lukus. Seega kellel soovi siis U2U. Hinna saan siis teada kui šabloonid edastatud ning tootjal on üle mõõdetud.

Kaaku
Mis puudutab sinu viimast küsimust siis sellele ma ei oskagi vastata. Kui ma ei eksi siis näidiste siltidel sellist asja kirjas ei olnud. Alati on võimalik näidisega tutvuda ning loodetavasti see vastaks su küsimusele.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.05.12 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Mis puudutab sinu viimast küsimust siis sellele ma ei oskagi vastata. Kui ma ei eksi siis näidiste siltidel sellist asja kirjas ei olnud. Alati on võimalik näidisega tutvuda ning loodetavasti see vastaks su küsimusele.

Kui näidis olemas, siis kaalu ära (g) ja jaga pindalaga (m2) läbi, ongi olemas vist:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 31.05.12 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Mis puudutab sinu viimast küsimust siis sellele ma ei oskagi vastata. Kui ma ei eksi siis näidiste siltidel sellist asja kirjas ei olnud. Alati on võimalik näidisega tutvuda ning loodetavasti see vastaks su küsimusele.

Kui näidis olemas, siis kaalu ära (g) ja jaga pindalaga (m2) läbi, ongi olemas vist:cool:


Kui sa soovid, et ma selle A4 suuruse lapi 0.1 kg täpsusega ära kaalun siis võin ju seda õhtul teha, iseasi mis kasu sa sellest tulemusest saad. :D


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 31.05.12 13:41 Tsiteeri


Millal lukku läheb? Ilmselt oleks ka huvitatud C4 100-le.


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 31.05.12 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Menthor
Millal lukku läheb? Ilmselt oleks ka huvitatud C4 100-le.


Hetkel üritaks seda 08.06.2012 kuupäeva hoida. Kui tõesti mingil põhjusel ei vea välja siis pean pikendama seda (hetkel sellega ei arvestaks).


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.12 17:38 Tsiteeri


Äkki saad kuskilt sõbralikust autoaiast abi? Kui tõesti klubis pole matte... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 31.05.12 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Äkki saad kuskilt sõbralikust autoaiast abi? Kui tõesti klubis pole matte... ;)


Kusjuures mõtlesin just sama....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 06.06.12 12:21 Tsiteeri


Nonii.

Täna üritan siis kõigile privasse midagi kirjutada.

Teemadeks:
1. Mattide hind ning nn õpetus kuidas maksta.
2. Mattide sobivus (need kellele ma ei ole seda veel saatnud).


Kõik kes ei ole vastanud mu kirjale mis puudutab mattide sobivust siis oleks tore kui see kiiremas korras tehtud saaks (saaksin ehk nädalavahetusel normaalsel ajal magada :D ).

Ühtlasi pikendan makse tähtaega kuna 2 päeva on liiga lühike aeg maksmiseks.
Uus tähtaeg on 10.06.2012 23:59:59.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 06.06.12 15:38 Tsiteeri


Väga head uudised, kiitus Sulle, et ikka lõpuni võitlesid! Rahulikuma uneajaga nädalavahetused on Sul nüüd auga välja teenitud. :)

Jään sõnumit ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karlson
huviline

Avatar


Registreerunud 01.11.05
Asukoht: Tartu-Elva.
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro.

postitati 06.06.12 23:22 Tsiteeri


Jään ka sõnumit ootama!


Kogun Eesti esitajate CD plaate!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.2% - SQL: 40.8%]