Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: AC Tekstiilist põrandamatid 2012 | Mattid valmis (Vastuseid: 138 | Vaatamisi: 42640)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.12 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Väga viis oleks nii, aga kuidas selline värvilahendus heledate mattide puhul toimiks.

Beezi värvi matilt sellisel kujul ei paista suurt midagi välja, kui must äär teha, siis ei tohiks probleemi olla.
Tegelikult on variant velle selle logo asemel hoopis kirja "Eesti Audi Klubi" kasutada.
Näiteks sellise fondiga peaks üsna soliidne olema, lisaks kaob värvi probleem kuna saab kasutada erinevaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 11.05.12 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Kas S6 C5 kerele ka saab? Pole päris A6 esimatid. Pisike erinevus sees siis...


Saab saaab, kõike saab :)
Kui tõesti ei leia kedagi kellelt matte laenata, siis teeb šablooni ning saad ikka soovitud matid.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 11.05.12 21:50 Tsiteeri


Ok. Tumehallid ilma kirjadeta 1 komplekt (4 tk)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 11.05.12 21:51 Tsiteeri


Igatahes korralik teemaalgatus ja kui asja saab siis üks tubli ettevõtmine jälle :) Ootan huviga, et kolmapäeval mingitki näidist näha ja värvi oma auto sisuga võrrelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 11.05.12 22:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Ok. Tumehallid ilma kirjadeta 1 komplekt (4 tk)


Palun saada U2U nagu esimeses postituses kirjas. Mul on sedasi palju lihtsam kontrollida kes soovis ning milliseid. Ette tänades


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.12 22:28 Tsiteeri


Äkki on seda sama materjali vaibapoodides kui kood teada? Siis saaks igaüks ise sellega tutvuda.Vaibapoed traageldavad ka ääri-ainult et viimati kui nägin siis mitte just eriti kvaliteetselt.

Kvaliteedis pole vist mõtet kahelda kui sama firma toodab Volvole;Saabile,Jaguarile jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 11.05.12 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Äkki on seda sama materjali vaibapoodides kui kood teada? Siis saaks igaüks ise sellega tutvuda.Vaibapoed traageldavad ka ääri-ainult et viimati kui nägin siis mitte just eriti kvaliteetselt.


Kui ma õigesti mäletan siis valitud tootja teeb kõike ise, seega ma isegi ei tea kas seda kusagil poes on võimalik katsuda. Mul oleks mõistlikum mingid näidised muretseda kui see, et igaüks katsub poes sellist vaipa millist ise soovib :)


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vahur102
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Põltsamaa,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 competition & A4 1.9 tdi

postitati 12.05.12 04:07 Tsiteeri


Oleks ka huvitatud aga kas seda audi logo veits originaalsemaks ei saa teha,see sinine tundus suht pask tegelt. Midagi sellist äkki.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/a3/Audi_Logo.svg/220px-Audi_Logo.svg.png Või sis ainult rõngad või nimi.Mingi valge või punasega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 12.05.12 06:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vahur102
Oleks ka huvitatud aga kas seda audi logo veits originaalsemaks ei saa teha,see sinine tundus suht pask tegelt. Midagi sellist äkki.
Või sis ainult rõngad või nimi.Mingi valge või punasega.



See sinine värk on pigem programmi jaoks mitte see, milline logo reaalselt saab.

Lihtsalt Audi logoga on see, et selle programm on juba olemas ning ei ole vaja mida juurde maksta. Kui aga lisada audi rõngad siis see võrdub kui uue logo tegemisega ning tuleb juurde maksta mida varemgi mainitud, maksab päris omajagu.
Mis puudutab veel Audi rõngaid siis tegemist on kaubamärgiga seega selle kasutamine omakorda jällegi keeruline.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 12.05.12 09:35 Tsiteeri


Mina oleks ka huvitatud q kirjaga mattidest, või isegi q + ac logo :D Võib-olla tasuks vähemalt uurida kui palju see programmi tegemine maksab? Minu mälu järgi ei ole see nüüd nii meeletu investeering ka, tegeldud küll erinevate tikandite ja asjadega.. Kui vektorfaile vaja siis küsi, saadan...

Üks pisike küsimus tekkis veel - kas juhi matt on kannatugevdusega või kõik ühesugused?

-e- See Audi kiri mille programm olemas on näeb välja nagu autoturu matt, sellist mina küll ei tahaks näiteks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.12 09:54 Tsiteeri


Mul on mingid Sepa turu matid-kasutan ainult juhi oma-ülejäänud on originaalid.Valge kirjaga "Audi" ja see ei ole just mõistlik,sest kipub määrduma ja näeb kole väla.AC logoga on see asi ka et kui auto läheb müüki siis ikkagi sattub mitte klubilise kätte,ega kõik neid niikuinii väla võta.Mina tahaks seda materjali ikka katsuda ka enne ja kui tripid/trukid ilusti klapivad autos olevatega siis telliks ka komplekti.Mingid kirju ei tahaks...kui siis "AC" aga ma pole klubiline ja ei jõua neid asju vormistada praegu (haiglas).


Tegelt tahaks ainult juhi oma ja kinnitustega.Et palju selline maksaks? Mul libiseb see praegune kohe paigalt ära.Ja "rahapäev" on 5.juuni...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 12.05.12 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Mina oleks ka huvitatud q kirjaga mattidest, või isegi q + ac logo :D Võib-olla tasuks vähemalt uurida kui palju see programmi tegemine maksab? Minu mälu järgi ei ole see nüüd nii meeletu investeering ka, tegeldud küll erinevate tikandite ja asjadega.. Kui vektorfaile vaja siis küsi, saadan...

Üks pisike küsimus tekkis veel - kas juhi matt on kannatugevdusega või kõik ühesugused?

-e- See Audi kiri mille programm olemas on näeb välja nagu autoturu matt, sellist mina küll ei tahaks näiteks :)



Kui sa soovid omale quattrot logo siis võid oma summat vähemalt 2x suuremana ette kujutada ;). Hoiaks asja siiski võimalikult lihtsana, seda ilusam tuleb siis lõpptulemus.

Mis puudutab kannatugevdust siis minuarust on see kole täiendav lapp ainult suvalistel, odavatel ning universaalsetel mattidel :) . Hetkel mul kasutuses oleval originaalil küll seda lisa lappi seal ei ole.
Olgugi, et täiendavat tugevdust ei ole ütleks, et selleks puudub ka vajadus. Materjal siiski on üpris paks nagu ka eelnevalt mainitud.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 12.05.12 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Kui sa soovid omale quattrot logo siis võid oma summat vähemalt 2x suuremana ette kujutada ;). Hoiaks asja siiski võimalikult lihtsana, seda ilusam tuleb siis lõpptulemus.
Mis puudutab kannatugevdust siis minuarust on see kole täiendav lapp ainult suvalistel, odavatel ning universaalsetel mattidel :) . Hetkel mul kasutuses oleval originaalil küll seda lisa lappi seal ei ole.
Olgugi, et täiendavat tugevdust ei ole ütleks, et selleks puudub ka vajadus. Materjal siiski on üpris paks nagu ka eelnevalt mainitud.

Ma võin ette kujutada mida iganes, ma arvan et quattro logo huvilisi oleks ehk veelgi ja huvitaski konkreetne summa :)
Tugevduse kohta lihtsalt küsisin, see ei ole ilmtingimata vajalik asi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.12 11:24 Tsiteeri


Kõik kes siin ühte, teist ja kolmandat kirja/märki soovivad, tutvuge alustuseks kaubamärgi seadusega. Audi AG-l registreeritud kaubamärke üle 300 ja kuna meil ei ole tegemist mingi põrandaaluse klubiga, siis prooviks asju ikka seaduseid järgides ajada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.12 11:35 Tsiteeri


Aga kui lihtsalt "audiklubi.ee" siis see toimiks klubile reklaamina...või ikka ei võiks mitte klubilised seda tellida?
Minu arust oli seal piltidel just väikses kirjas audiklubi.ee kõige maitsekam ja kui väimalikult uksepoole tikkida siis ei määrdu see ära.Tuleb nõks odavam ka vist kui kõigil ühesugused.Ülejäänud kirjad mis siin loetleti on kõik Audile kuuluvad kaubamärgid ja esimesena tuli pähe et me siin nagu made in china mõtlemisega.
Aga kumb see siis on kas:audiclub.ee või audiklubi.ee, mõlemad toimivad netis.Et kumba matile tikkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.12 11:46 Tsiteeri


Aga erinevatel audi markidel on erinevad matid. Kas 200'le ka saaks sobiva suurusega? Kui ei ole probleem siis võib ka minu nimekirja lisada. 2 esimest matti ainult, must/tumehall kirjaga http://pildid.audiclub.ee/yldine/tekstiilmatid_2012/ac_logo_paigutus.jpg . (sama asetusega).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 12.05.12 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kõik kes siin ühte, teist ja kolmandat kirja/märki soovivad, tutvuge alustuseks kaubamärgi seadusega. Audi AG-l registreeritud kaubamärke üle 300 ja kuna meil ei ole tegemist mingi põrandaaluse klubiga, siis prooviks asju ikka seaduseid järgides ajada.

Okei, mõistan :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 12.05.12 12:00 Tsiteeri


Igaksjuhuks mainin üle.

Matid on custom made. Ehk kui tootja on näiteks minu autole juba matte teinud siis uute tellimine on palju lihtsam. Võtavad andmebaasist vajaliku info ja kõik.
Kui millegipärast selgub, et auto puudub andmebaasist siis võetakse mõõdud ning tehakse vastavalt selline nagu vaja.


Sellepärast rõhutan seda, et kui vaja siis saab matte tellida ka teistele autodele kuid siis ei tule kindlasti mingit audiklubi logo sinna :).


Mis puudutab nn poolikuid komplekte siis ka see on iseenesest võimalik. Minu töö teeks muidugi lihtsamaks see kui kõigil oleksid komplektid ning ma ei peaks erandite nimekirjaga tegelema kuid samas pole hullu.



Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet


...
Tegelt tahaks ainult juhi oma ja kinnitustega.Et palju selline maksaks?
...




Iseenesest ka üksikut on võimalik saada kuid kas sa tõesti tahad üksikut? Usun, et visuaalselt jääks ilusam kui mõlemad esimesedki välja vahetada. Kõrvalistuja matt võib ju nüüdseks pleekinud olla ning seetõttu ei pruugi ilus jääda.

Ise vahetan omal kõik matid ära kuigi ainult juhi oma on läbi.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 12.05.12 12:12 Tsiteeri


Audiclub.ee kiri tuleb ikka õigetes värvides? Kui suurelt? Kuhu kohta täpselt? Tagumistele mattidele tulevad ka kirjad peale? Mingi garantii ka antakse kaubale? Palju audi mudeleid neil andmebaasis on, mis mudeli peaks neile mõõta andma? Kas mingit näidist ei tehta suva tüki peale Audiclub.ee kirjast, et saaks üle vaadata(ja siia pildi/d lisada) kui ilus jääb?

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Ühtlasi on mattidel kinnitusaugud ning põhi on kaetud kummikihiga mis takistaks mati kerget libisemist.


Läbi kummi ei saa ju põranda vaip hingata ja talvel kogutud niiskus ei pääse välja kuidagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
karlson
huviline

Avatar


Registreerunud 01.11.05
Asukoht: Tartu-Elva.
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro.

postitati 12.05.12 12:30 Tsiteeri


Kuna endal ka quattro,siis huvitaks ka quattro kirjadega matid.


Kogun Eesti esitajate CD plaate!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 12.05.12 18:11 Tsiteeri


Soojalt soovitan teemat algusest üle lugeda nendel, kes nüüd hakkavad küsimusi esitama. "Karlson" sinu soovile Q kirjadega matte saada on vastus juba olemas!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
karlson
huviline

Avatar


Registreerunud 01.11.05
Asukoht: Tartu-Elva.
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro.

postitati 12.05.12 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Soojalt soovitan teemat algusest üle lugeda nendel, kes nüüd hakkavad küsimusi esitama. "Karlson" sinu soovile Q kirjadega matte saada on vastus juba olemas!!!
Lugesin seda ennem,aga soov oleks ikka saada quattro kirjadega(mida ei saa...)Peab siis ilma quattrota võtma.


Kogun Eesti esitajate CD plaate!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 12.05.12 23:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karlson
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Soojalt soovitan teemat algusest üle lugeda nendel, kes nüüd hakkavad küsimusi esitama. "Karlson" sinu soovile Q kirjadega matte saada on vastus juba olemas!!!
Lugesin seda ennem,aga soov oleks ikka saada quattro kirjadega(mida ei saa...)Peab siis ilma quattrota võtma.


Kui sulle öeldakse, et loe läbi, siis targem oleks seda teha. Kes ütles, et ei saa quattro kirjaga? Lase või miki hiir peale tikkida kui tahad. No money no honey :cool:

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Kui sa soovid omale quattrot logo siis võid oma summat vähemalt 2x suuremana ette kujutada ;)


Rõhutan kohta vähemalt 2x...... keegi ei ütlend et 90-100 eest kindlasti saab. Samas eks oleneb tellijate arvust ka veidikene.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 13.05.12 08:48 Tsiteeri


Oleksin ka kindlasti salongimattidest huvitatud.

AC logoga kui paigutus ja logo suurus jääb nii ->




Tsitaat:
Algselt postitas: indro

Viide: http://pildid.audiclub.ee/yldine/tekstiilmatid_2012/ac_logo_paigutus.jpg ?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 13.05.12 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Tsitaat:
Algselt postitas: karlson
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Soojalt soovitan teemat algusest üle lugeda nendel, kes nüüd hakkavad küsimusi esitama. "Karlson" sinu soovile Q kirjadega matte saada on vastus juba olemas!!!
Lugesin seda ennem,aga soov oleks ikka saada quattro kirjadega(mida ei saa...)Peab siis ilma quattrota võtma.


Kui sulle öeldakse, et loe läbi, siis targem oleks seda teha. Kes ütles, et ei saa quattro kirjaga? Lase või miki hiir peale tikkida kui tahad. No money no honey :cool:

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Kui sa soovid omale quattrot logo siis võid oma summat vähemalt 2x suuremana ette kujutada ;)


Rõhutan kohta vähemalt 2x...... keegi ei ütlend et 90-100 eest kindlasti saab. Samas eks oleneb tellijate arvust ka veidikene.



Et teiste tellijate elu lihtsaks teha oleme valinud niigi kaks logo välja ning võimalus on ka saada ilma logota. Kuna teiste logode muretsemine võib minna pahuksisse seaduse poolega siis mina seepärast sellega ei tegele. Kui tõesti on soovijaid palju siis keegi ei keela peale mattide kätte saamist endale eraldi logo tellida.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.8% - SQL: 32.2%]