Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: S-line ukseliistud (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1298)
Mustanq
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 (C7.5) 4.0TT

postitati 18.03.12 20:57 Tsiteeri
S-line ukseliistud



Keegi ehk oskab öelda, et kust neid saada võiks hea hinnaga audi a6 c5 kerele? Kuna peagi läheb alumine ring keretooni, siis oleks ka neist väheke suurematest ukseliistudest huvitatud...annab minuarust natukene juurde siledale küljele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.12 09:22 Tsiteeri


Üldjuhul lammaritest neid väga raske leida, esinduses küsiti ühe liistu eest ikka ropult. Võid uurida kellel on 4,2 mootoriga autot varuosadeks müüa (a'la AC, börs jms kohad).


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
snus
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: Eesti,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.03.12 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:

olen ka huvi tundnud nende ukseliistude suhte aga sellist asja eriti palju ei liigu.olen ise jareldusele j6udnud ,et on lihtsam osta siis on nad uued ja pole vasinud 50 eur tk.



Olen ka huvi tundnud nende ukseliistude suhtes, aga sellist asja eriti palju ei liigu.
Olen ise järeldusele j6udnud, et on lihtsam osta, siis on nad uued ja pole väsinud.
50 eur tk.


Märkus moderaatorilt Kuits: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.5% - SQL: 71.5%]