Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Reeno Mätlik, pettur! Otsime audi a4+ veel viite autot. (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 95361)
huraa
huviline



Registreerunud 15.08.10
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.12 08:15 Tsiteeri


Postimehes kirjutab, et politsei ikka tegeleb asjaga ja otsid seda vennikest. Ei tea, kui kätte saadakse, mis siis tehakse??? Kuulatakse üle ja jääbki asi sinna paikka!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 19.03.12 13:06 Tsiteeri


Endal küll õnneks igasugused kokkupuuted antud tegelasega puuduvad,aga seda teemat siin lugedes meenub üks enda paari aasta tagune kogemus...
Ostsin tsikli järelmaksuga...Kõik oli hästi,tegin ülekande igal kuul täpselt ühel ja samal kuupäeval,kuniks kõik makstud oli,helistasin...
Vastas üks meeshääl,millist varem kuulnud ei olnud...Ütlesin,et kõik makstud,millal ARK-i läheme?Helistas tunni pärast tagasi ja teatas mulle,et see tsikkel on varastatud!:mad:
Lühidalt-poeg varastas isa tagant tsikleid ja müüs neid järelmaksuga...
Minul õnneks asi laabus,tänu sellele,et ülekannetes märkisin selgitusse tsikli täpsed andmed...
Tänu võlgnen peremehele mõistva suhtumise eest,kuna seadused on meil sellised vallatud tõesti,et juriidiliselt oleks ta võinud mult selle tsikli rahulikult käest võtta:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.03.12 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
Endal küll õnneks igasugused kokkupuuted antud tegelasega puuduvad,aga seda teemat siin lugedes meenub üks enda paari aasta tagune kogemus...
Ostsin tsikli järelmaksuga...Kõik oli hästi,tegin ülekande igal kuul täpselt ühel ja samal kuupäeval,kuniks kõik makstud oli,helistasin...
Vastas üks meeshääl,millist varem kuulnud ei olnud...Ütlesin,et kõik makstud,millal ARK-i läheme?Helistas tunni pärast tagasi ja teatas mulle,et see tsikkel on varastatud!:mad:
Lühidalt-poeg varastas isa tagant tsikleid ja müüs neid järelmaksuga...
Minul õnneks asi laabus,tänu sellele,et ülekannetes märkisin selgitusse tsikli täpsed andmed...
Tänu võlgnen peremehele mõistva suhtumise eest,kuna seadused on meil sellised vallatud tõesti,et juriidiliselt oleks ta võinud mult selle tsikli rahulikult käest võtta:mad:

Äkki lisaks siia mingi omapoolse nägemuse sellest seadusest, mis oleks parem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 19.03.12 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
Endal küll õnneks igasugused kokkupuuted antud tegelasega puuduvad,aga seda teemat siin lugedes meenub üks enda paari aasta tagune kogemus...
Ostsin tsikli järelmaksuga...Kõik oli hästi,tegin ülekande igal kuul täpselt ühel ja samal kuupäeval,kuniks kõik makstud oli,helistasin...
Vastas üks meeshääl,millist varem kuulnud ei olnud...Ütlesin,et kõik makstud,millal ARK-i läheme?Helistas tunni pärast tagasi ja teatas mulle,et see tsikkel on varastatud!:mad:
Lühidalt-poeg varastas isa tagant tsikleid ja müüs neid järelmaksuga...
Minul õnneks asi laabus,tänu sellele,et ülekannetes märkisin selgitusse tsikli täpsed andmed...
Tänu võlgnen peremehele mõistva suhtumise eest,kuna seadused on meil sellised vallatud tõesti,et juriidiliselt oleks ta võinud mult selle tsikli rahulikult käest võtta:mad:

Äkki lisaks siia mingi omapoolse nägemuse sellest seadusest, mis oleks parem?


Räägin konkreetselt enda juhtumist,kus mina olin järelmaksuga ostja ja kuna kandsin raha müüja(kellelt siis mina ostsin,kes isa tagant tsikli tuuri pani) isiklikule arvele,siis seaduse järgi oli tegelikul omanikul täiesti õigus see tsikkel minult ära võtta.Mind päästis vaid see,et makseselgitusse märkisin tsikli reg.numbri,margi ja vin-koodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dellu
huviline



Registreerunud 10.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.12 16:11 Tsiteeri


bobo777, kelle nimel see motikas siis oli? Kas endale ei tundunud kahtlane, et teh.passis on üks nimi, aga lepingus teine ja kontol ka teine? Või üldse ei teinud lepingut? Midagi nagu ei klapi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 19.03.12 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dellu
bobo777, kelle nimel see motikas siis oli? Kas endale ei tundunud kahtlane, et teh.passis on üks nimi, aga lepingus teine ja kontol ka teine? Või üldse ei teinud lepingut? Midagi nagu ei klapi.


Tehniline pass saadeti postiga koju,kus olin mina kenasti vastutav kasutaja.Tsikli sain pühapäeva õhtul kätte ja kuna ARK oli kinni,siis passi ei saanud.
Tegemist oli isa nimel oleva perefirmaga,milles poeg oli "asjaajaja" ja isa usaldas poega pimesi ja too kasutas seda ikka täiega ära.
Lepingut ei olnud,kuna eelnevalt netist uurides leidsin ainult positiivset tagasisidet.Ja kui sind kenasti vastutavaks kasutajaks pannakse teh.passi ja saadetakse see koju,siis ma ei osanud mitte midagi kahtlustada...Nüüd muidugi oleksin vajadusel oluliselt targem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattro100
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Chrysler Voyager

postitati 01.04.12 23:34 Tsiteeri


Terv!

Mul siin väikesed kahtlused,ühe venna suhtes,kes minu paari müügikuulutuse peale ühes kuus mitut erinevat sõidukit nö.vahetuseks pakub...asudes ise kord Harjumaal,kord aga Tartus,jne...link,kus on tema pakkumine,avaneb pakutava sõiduki piltidega ja infoga,kuid ilma telefoninumbrita ja ka meiliaadressid on igal pakkumisel erinevad,kuid saatja nö.nimi on koguaeg jällegi sama,olenemata sellest,et meiliaadressid on erinevad...kõik tema pakkumised on mul kenasti postkastis alles ja pmst tema viimasest pakkumisest saaks ka nö."kinni haarata"...
Algul arvasin,et mine tea,vbl vana ongi selline "püsimatu",osanmüünvahetan vend,aga kui alles paar päeva tagasi pakkus ta mulle,tema hinnangul,1500 eurost sõidukit,mille väljalaskeaasta 1994,ühe minupoolt pakutava odavama vastu,siis kuupäevaliselt juba eile,pakkus ta mulle aga 4600 eurost masinat,ühe pisut kallima minupoolt pakutava vastu,mille väljalaskeaasta 2003...seega langes variant,et tüüp lihtsalt vahetab sõidukeid üks-ühele...millegipärast on sellel sellil vaja oma sõidukist kiirelt vabaneda ja millegipärast on igas kuulutuses oleval fotol,sõidukinumber kinni kaetud...(seda küll teeb millegipärast mõni aus müüja ka)...aga miski sisetunne ütleb,et see asi pole õige,siiski...:P


diisel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.12 10:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro100
Terv!

Mul siin väikesed kahtlused,ühe venna suhtes,kes minu paari müügikuulutuse peale ühes kuus mitut erinevat sõidukit nö.vahetuseks pakub...asudes ise kord Harjumaal,kord aga Tartus,jne...link,kus on tema pakkumine,avaneb pakutava sõiduki piltidega ja infoga,kuid ilma telefoninumbrita ja ka meiliaadressid on igal pakkumisel erinevad,kuid saatja nö.nimi on koguaeg jällegi sama,olenemata sellest,et meiliaadressid on erinevad...kõik tema pakkumised on mul kenasti postkastis alles ja pmst tema viimasest pakkumisest saaks ka nö."kinni haarata"...kel huvi asja pisut lähemalt uurida,andke teada,minu meiliaadressile tom@solo.delfi.ee või telefonil 53566300

Algul arvasin,et mine tea,vbl vana ongi selline "püsimatu",osanmüünvahetan vend,aga kui alles paar päeva tagasi pakkus ta mulle,tema hinnangul,1500 eurost sõidukit,mille väljalaskeaasta 1994,ühe minupoolt pakutava odavama vastu,siis kuupäevaliselt juba eile,pakkus ta mulle aga 4600 eurost masinat,ühe pisut kallima minupoolt pakutava vastu,mille väljalaskeaasta 2003...seega langes variant,et tüüp lihtsalt vahetab sõidukeid üks-ühele...millegipärast on sellel sellil vaja oma sõidukist kiirelt vabaneda ja millegipärast on igas kuulutuses oleval fotol,sõidukinumber kinni kaetud...(seda küll teeb millegipärast mõni aus müüja ka)...aga miski sisetunne ütleb,et see asi pole õige,siiski...:P


Sa võid googeldada seda nime ja siis näed kas on tüübil midagi hingepeal aga alati ei pruugi google tulemusi anda, kuid kui on petis siis nimi kuskil ikka kajastub.


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattro100
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Chrysler Voyager

postitati 02.04.12 22:25 Tsiteeri


See nimi koosneb kahest tähest,paraku...

Ja ega mind see ei häirigi,et ta mulle pmst juba regulaarselt "kirjutab"...ja pmst ei saakski mingisugust tehingut sellise vennaga toimuma,kui küsimise peale ühtegi vastust ei tule,küsides siis kasvõi kontakte,kuidas mõnd pakutavat sõidukit näha saaks...lihtsalt tekkis selline kahtlus,mis ei pruugi muidugi 100% tõsi olla...;)


diisel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 23.04.12 18:02 Tsiteeri


Uudiseid? :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 22.05.12 13:42 Tsiteeri


KAPO on andnud kõikidele vaikimise käsu? Mis asjast nüüdseks on saanud???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 22.05.12 13:53 Tsiteeri


Rahune maha, eks kui midagi kuulda on, küll siis ka infot pannakse! Oled sa enne kuulnud, et siin riigis midagi kiiresti saab? :)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 22.05.12 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rulamees
KAPO on andnud kõikidele vaikimise käsu? Mis asjast nüüdseks on saanud???


Mis see KaPo asjasse puutub üldse? Kui sa üldse midagi ei tea, siis võiks ehk vait olla, et mitte oma lollust välja näidata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 29.06.12 01:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Rahune maha, eks kui midagi kuulda on, küll siis ka infot pannakse! Oled sa enne kuulnud, et siin riigis midagi kiiresti saab? :)

Kuna see teema on niivõrd avalik, siis hetkel tõesti mingit infot jagada ei saa.
Kahjuks on tõesti nii, et kui ise midagi ei tee ja näpuga ette ei näita siis tulevad otsused justkui kinnisilmi ja nii kuidas prokulörile endale mugavam on- auto "heausklikule" ostjale tagasi anda ja meie jäägu Reenolt võla tasumist ootama. Kuna aga auto on endiselt õigel nimel (ilma omaniku juuresolekul ARKis pabereid teha ei saa) On ju ilmselge see, et Auto kuulub meile ja see kogu jama puudutab vaid seda "heausklikku" ja teise kelmi vahelist jama, sest kõik ostumüügi lepingud on ju võltsitud, autot pole seaduse järgi lubatud müüa, seda ka võlakirja järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 19.07.12 13:10 Tsiteeri


http://www.e24.ee/912654/heausksetelt-inimestelt-autosid-valja-petnud-meest-pole-siiani-tabatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.09.12 17:36 Tsiteeri


Kas tänane Pealtnägija avab mõne uue kaardi sellest loost?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 12.09.12 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Kas tänane Pealtnägija avab mõne uue kaardi sellest loost?

Ma arvan, et lihtsalt hoiatatakse inimesi. Huvitav muidu teada kas keegi auto tagasi ka on saanud. Eesti seadused on kahjuks sellised, et ega eriti lootust pole. Meie näiteks pole autot kätte saanud ja tundub, et ei saagi. Kuna on olemas keegi kolmas ostja kes pole milleski süüdi. Auto peaks politsei parklas iseenesest olema.
Ei tohi kedagi usaldada ja tehinguid tuleb teha vaid läbi panga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 12.09.12 18:20 Tsiteeri


Noh tõstame teema natuke nalja teema alla? ;) Nüüd teavad uudishimulikud ka kuidas asi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.09.12 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Noh tõstame teema natuke nalja teema alla? ;) Nüüd teavad uudishimulikud ka kuidas asi on.



Teades natuke siinseid seadusi (loe: kes rohkem teab ja maksab, sellel õigus), siis midagi muud kuulda oleks olnud üllatav.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.12 19:01 Tsiteeri


Njah, aga minu auto on siiani jäljetult kadunud, ei kippu ega kõppu Jaanuarist siiani. Igaksjuhuks kirjutan uuesti, ehk vedeleb kuskil? Audi 80 b3 tumepunane reg. nr. 978 asg. Kui kellelgil silma jäänud andke ikka teada. 53989996


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.12 19:05 Tsiteeri


Auto pildid küll teema alguses, aga panen igaksjuhuks uuesti http://public.fotki.com/pirks83/audi-80/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.09.12 19:29 Tsiteeri


Kas see Audi 80 on ka Reeno Mätlikuga seotud või mismoodi ta siia teemasse sobitub?

EDIT: Selge siis. Lihtsalt tekitas küsimusi, kuna ei olnud tal kirjas, et seos on tema ja Reeno vahel. Aga nüüd jälle targem. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 12.09.12 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kas see Audi 80 on ka Reeno Mätlikuga seotud või mismoodi ta siia teemasse sobitub?

Ikka on ta üks esimesi vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.12 20:00 Tsiteeri


Olen üks esimesi jah tema poolt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
chill
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.12 11:10 Tsiteeri
Pealtnägija



http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=131815


--
chill
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.3% - SQL: 40.7%]