Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Autor:
Pealkiri: Reeno Mätlik, pettur! Otsime audi a4+ veel viite autot. (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 95272)
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 11.03.12 15:13 Tsiteeri
Reeno Mätlik, pettur! Otsime audi a4+ veel viite autot.



Tahaks kindlaks teha isiku elukoha, Õismäe tee 102-22 Tallinn Peaks olema? On kellelgi olnud probleeme?
Audi a4 Quattro, 2.5tdi automaat, s rool, 99 aasta numbrimärk 502 BGG.

Andres, 5161948


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.12 17:27 Tsiteeri


Siit saad ehk abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 11.03.12 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: toomas777
Tahaks kindlaks teha isiku elukoha, Õismäe tee 102-22 Tallinn Peaks olema? On kellelgi olnud probleeme?


Mingi aeg tagasi istus see isik Viru Vanglas näiteks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 11.03.12 17:47 Tsiteeri


Millalgi läheb ta sinna kindlasti tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marcelius19
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 10.04.11
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.12 17:52 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.12 23:23 Tsiteeri


Tere, palun abi foorumi kasutajatelt ja ka teistelt. Nimelt peteti minult välja audi 80 b3 kerega reg. nr. 978 ASG. Mul oli kuulutus üleval, kus müüsin toda autot, tuli libeda jutuga sell, "niiöelda" ostja kes ta minema viiski jättes raha maksmata. Eks ise ka süüdi, et nii usaldav olin. Palun siis kõikide abi, kui olete juhtumisi näinud tumepunast audi 80 kuskil, või on kellegile pakutud varuosi selle auto pealt mulle teada anda, või teab äkki keegi "niinimetatud" ostjat, nimeks Reeno Mätlik, kellest soovitan eemale hoida kuna ta petis, mulle teada anda meili aadresil pisikepiku@hot.ee või audi80b3@hot.ee või telefonil nr.53230495.
Politseisse teatatud.
Auto tundemärgid: vasakpoolne esitiib on roostes (lausa väike auk sees), samuti parempoolne, aga pigem pindmine, taga toonklaas ja antitiib, sees b4 rool ja puidust raamiga lisakellad. Autot nähtud Kristiine kandis, samuti pidavat see aus mees töötama soomes.
Autoni viiv informatsioon ei jää tasustamata.
Pildid auto kohta: http://public.fotki.com/pirks83/audi-80/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 12.03.12 09:23 Tsiteeri


Otsime ise ka antud isikut, hetkel on tal siis oletatavalt õnnestunud 3 autot välja petta+ tänu minu teemale üks ebaõnnestunud katse bmwd omastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 12.03.12 09:27 Tsiteeri


Ma väga vabandan küsimuse pärast aga äkki räägid siin lähemalt lahti kuidas sellisel inimesel õnnestub petuskeemi abil autoga minema sõita ??

Äkki räägid sellest niipalju et teised inimesed oskaksid hoiduda sama vea kordamisest ?

Eks hoiame silmad lahti.

Terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.03.12 09:39 Tsiteeri


Tundub, et lihtne sinisilmne usaldamine. Ma ei tea küll toomas777 lugu, kuid audittahan jutu järgi jäi mulje, nagu auto oleks ära antud ja usaldatud siis ostjat, et too teeb ülekande vms. Kas eksin väga?


Aga silmad hoian lahti kah!

Parimat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inkasso
huviline



Registreerunud 12.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
tere,,mina seda inimest tean ja tean ka seda et temaga saab asjad korda kuna ta pole selline inimene nagu teile esmamuljel paistab,,,mina olen temaga koos äri ajanud ja pole siiani kahetsenud vahest tuleb igal inimesel elus raskusi ja sellest peaks iga inimene aru saama,,,olge mõistlikud ja andke inimesele vähe aega küll ta ise võtab teiega ise ühendust....kõike head ja paremat kõigile loodan et saate oma asjad aetud...

Tere. Mina seda inimest tean ja tean ka seda, et temaga saab asjad korda, kuna ta pole selline inimene, nagu teile esmamuljel paistab. Mina olen temaga koos äri ajanud ja pole siiani kahetsenud. Vahel tuleb igal inimesel elus raskusi ja sellest peaks iga inimene aru saama. Olge mõistlikud ja andke inimesele vähe aega, küll ta ise võtab teiega ühendust. Kõike head ja paremat kõigile! Loodan, et saate oma asjad aetud...


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 12.03.12 15:49 Tsiteeri


Vabandust aga viimane postitus ajas küll muigele...

kallis "inkasso",kui mul on rahalised raskused, kas ma võin siis tulla, võtta su raha, auto ja muu väärtusliku. öelda et on raske, saa ometi aru, kaduda ja öelda kuldsed sõnad "võtan ise ühendust" sest minuga on usaldusväärne äri ajada ?

Naljamees.... :D:D:D:D Ega sinuga küll ei julgeks äri ajada sellise suhtumisega...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 12.03.12 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inkasso
tere,,mina seda inimest tean ja tean ka seda et temaga saab asjad korda kuna ta pole selline inimene nagu teile esmamuljel paistab,,,mina olen temaga koos äri ajanud ja pole siiani kahetsenud vahest tuleb igal inimesel elus raskusi ja sellest peaks iga inimene aru saama,,,olge mõistlikud ja andke inimesele vähe aega küll ta ise võtab teiega ise ühendust....kõike head ja paremat kõigile loodan et saate oma asjad aetud...


Lgp Härra inkasso, kui te oleksite millalgi varem foorumiga liitunud, siis vist ei saaks keegi aru, et tegelikult olete te Hr. Reeno Mätlik, kuna te seda aga täna, ainult selle jama postitamiseks tegite, saab vist iga lasteaia laps ka aru kes tegelikult teistpool ekraani ennast jube kavalaks ärigeeniuseks peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
caliba
huviline



Registreerunud 01.03.12
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 16:07 Tsiteeri


http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=19276#pid209339


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 12.03.12 16:15 Tsiteeri


Keegi võiks veel pildi välja jebida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.03.12 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Keegi võiks veel pildi välja jebida.


AGA PALUN


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 16:38 Tsiteeri


http://s6.netlogstatic.com/et/p/hi/179585163_14193116_370730.jpg


Aga tegelt ka, mis moodi on võimalik auto välja petta? Annad auto võhivõõrale lubeduse peale "a ma hiljem maksan"?
Kui loll võib üks inimeseloom olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 12.03.12 16:45 Tsiteeri


See vend saab vist lähipäevil kuulsamaks internetis kui Savisaar. Nii lühikese ajaga nii palju autosid välja "petta". Saan aru kui naabrile usaldada, et maksa natukese aja pärast ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Ma väga vabandan küsimuse pärast aga äkki räägid siin lähemalt lahti kuidas sellisel inimesel õnnestub petuskeemi abil autoga minema sõita ??

Äkki räägid sellest niipalju et teised inimesed oskaksid hoiduda sama vea kordamisest ?

Eks hoiame silmad lahti.

Terv,
ash

Tekkis siin küsimus, et mismoodi võimalik nii petta, olin lihtsalt tõesti liiga usaldav ja sinisilmne, muidugi enda lollus, ma ei väidagi vastupidist. Tuli ilusa libeda jutuga, et tal vaja soomes tööl käia ja maksab auto eest tiba rohkem, kui kohe tema kasutusse annan ja noh läksin õnge, niisama lihtne see ongi. Olen ise ostnud järelmaksuga ja ka muid asju müünud inimeste usaldusele toetudes ja pole probleemi olnud kuni siiamaani. Vastaks ka kasutajale inkasso: kui inimesel on makseraskused, siis ta võtab ühendust, mitte ei lülita tel. välja ja kaob ära. Asjadest saab rääkida ja kindlasti oleks siis ka kokkuleppele jõudnud. Maksetähtaeg, mis ta muideks ise pani, et siis saab rahad kätte oli juba tiba rohkem, kui kuuaega tagasi, nii et....
Vahepeal sain ka ühendust temaga, ise helistas, lubas ülekande teha, aga siiani mitte kui midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 17:42 Tsiteeri


Oleksid võinud talle kuu aja pärast auto anda, kui tal raha oleks olnud mitte ennem arumaeisaaa.


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 12.03.12 17:47 Tsiteeri


Tüübil jutt jookseb ja nägi enamvähem normaalse inimese moodi välja. Lühidalt: kõik oli ilus, 25% summast maksis ära. Ja naisel vaja kohe sõitma hakata ja kohe kindlasti vaja kätte saada sest homme juba Soome ülejäänud rahale järgi. Sai tehtud võlakiri võlguoleva summa suhtes ja makse tähtaeg oli 10. Märts, kaks päeva enne seda kõnedele ei vastanud/tagasi ei helistanud+sõnum. Aadressiks antud korteris kedagi uksetaha ei ilmunud. Nüüd peale tema bisnessi rikkumist võttis alles ühendust, et naine kannab summa üle 12.märts hommikuks kui teema maha võtate. Autot vaatamas käidi juba Saabiga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.03.12 18:17 Tsiteeri


Vana on ise juba vabatahtlikult nööri kaela pannud, nagu pildilt näha. Vähe peenike ainult.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 19:10 Tsiteeri


kasutaja toomas 777 postitusi lugedes tuleb täielik dejavu peale. Põhimõtteliselt sama ilusat juttu rääkis Reeno ka mulle. Õismäe tee aadress on suht mõtetu, vastas mingi malbe häälega daame fonoluku peale. Seda aadressi ütleb ta vist siis paljudele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 19:11 Tsiteeri


toomas 777 kas oled auto või miskit kätte ka saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 12.03.12 19:32 Tsiteeri


Ei ole midagi ega kedagi kätte saanud, endiselt otsime autot. Anna siis teada ka kui mingisugused muudatused toimunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audittahan
huviline



Registreerunud 11.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 20:18 Tsiteeri


ikka annan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.7% - SQL: 39.3%]