Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi A8 4.2 - 2002 - virukunn (Vastuseid: 79 | Vaatamisi: 16877)
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 08.04.12 20:21 Tsiteeri


Ei saanud kolinast lahti, kuigi stabika kondid vahetasin ära. Aga no see kolin ei olnud suur.

Tallinna läks tagasi auto.
Veljed jäid ainult üle, need paiskasin müüki ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 08.04.12 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE

No kõiges on üle va lumes :)aga iga ühe enda otsutada

Ütleb mees, kes läks ka hindu sibist leili! ;)
Pigem ütlen, et audi emotsiooni rikkus sinu puhul see, et sattusid rapele peale, pidid omajagu kukrut kergendama, siis muutus küttekulu kurnavaks jne jne.
Vaata töele ikka näkku ja ära peta ennast.
Andestust, kui solvasin vöi muud sellist, kuid nii oled minu silmis ennast esitlenud.

Miks arvatakse, et audi ... hea küll ..neliku paremust ainult lumeoludes EELISEKS peetakse?

Virukunn, kas tolle ninaosa kolin sai siis enne müüki ikka lahEmotsioon oli kuni lõpuni hea :)
enduse ja kuhu isend veerema jäeti?

Emotsioon oli lõpuni hea, küttekuluga oleks toime tulnud. Ei oskanudki sellest paremat autot leida kuni 7mese ära proovisin ja minu arust no on üle. Mugavam(A8ga oli tõesti igat kivi tunda ja seda on siin foorumis ka varem mainitud) vaiksem(paksemad klaasid tunduvad olevat bemmil, A8 omad ikka haigelt õhukesed), uksed sulguvad ilusti pehmelt (a8l käisid imelikult pauguga(kas ka teistel?), isegi 93a corolla uksed sulgusid pehmemalt ja see häiris mind jõhkralt) bemmi keskkonsooliga on näha et on vaeva nähtud, A8 oma on lihtsalt sirgelt taotud ja näeb välja nagu Audi 100 oma (nupud sitaks sarnased jne) palju huvitavaid vidinaid ja lisasid on Bemmil(ala kojameeste soojendus mida A8l vist olemaski polnud, MF rool, telefon ning näiteks sisemised ukselingid kõik valgustatud ja ees laes on nö "meeleolu valgus" mis öösel jätab kena hubase oleku salongi). Samuti autolehes lutitas ka E38 korralikult A8t nii et jah..Ning kokkuvõttes mu A8 sillad olid väga head aga bemmi juhitavus ikka üle ja päris tõsiselt

Aga nagu ütlesin siis igaühe enda arvamus ja ei ole mõtet tülli minna..:D Vb oli mul tõesti rappeks aetud A8 igatpidi ja teiste omad kõvasti üle igatpidi aga noh ei oska öelda..

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=50651&page=1


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 08.04.12 20:37 Tsiteeri


Nii palju kui ma E38-t proovinud olen (paar tiiru ainult teinud) on suht samad mõtted Ksenooniga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 08.04.12 22:06 Tsiteeri


TO: ksenoonE

Eks kõik uus ole alguses põnev.

Kuigi jah, tuleb tõdeda, et ka mulle jätab e38 parema mulje, kui...ilma faceliftita a8.
Kui võrdluseks oleks sama varustusega FL A8 ja e38, siis langeks kaalukauss a8`le.

Kuid, nagu mainitud, siis objektiivne võrdlus tekib juhul, kui mõlemaid autosid omada kauem, harjub ära ja emotsioonid ei ole enam nii "laes".

Bemmiga igaljuhul edu. :)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 17.05.12 11:32 Tsiteeri


Niisama mainin, et nüüd E38 peal ja rahul :) Kuigi tundub rohkem lagunevat kui audi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]