Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi A8 4.2 - 2002 - virukunn (Vastuseid: 79 | Vaatamisi: 16875)
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 31.12.11 20:22 Tsiteeri


2002 aasta masinal peaks makk ka juba vähemalt concert II olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 02.01.12 15:21 Tsiteeri


Autoga nüüd ~700km ära sõitnud ja siiani kõik toimib. Sisul pole häda midagi, vb pildid natuke võimendavad seda, aga nahahoolduse lasen lähiajal ära teha küll.
Küsin igaks juhuks veel üle: kas seda, et mul keskmist küttekulu ja läbisõitu miilides näitab, saab diagnostis ilma suure vaevata muuta ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 02.01.12 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Autoga nüüd ~700km ära sõitnud ja siiani kõik toimib. Sisul pole häda midagi, vb pildid natuke võimendavad seda, aga nahahoolduse lasen lähiajal ära teha küll.
Küsin igaks juhuks veel üle: kas seda, et mul keskmist küttekulu ja läbisõitu miilides näitab, saab diagnostis ilma suure vaevata muuta ?


Saab ikka jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 02.01.12 17:07 Tsiteeri


Jep masin ise on kena eriti värvi poolest aga müstika tõesti need uksed ja asjad..huvitav miks :P

Need käetoed ajavad korralikult kadedusse, anna mulle! :P

Miile jms saad tõesti nt vag-comiga edukalt muuta, samuti auto keelt (nt kui preagu saksa ja tahad inglise keelseks)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 02.01.12 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Jep masin ise on kena eriti värvi poolest aga müstika tõesti need uksed ja asjad..huvitav miks :P


No kõige loogilisem ongi see variant, et auto toodetud 99-01 vahemikus ja müüdud alles 2002a oktoobris. Ja kuna on matsu pannud, siis on uksed/lingid prefacelift omade vastu vahetatud.

Käetugedega on see jama, et algul nagisesid jube palju konarlikel teedel. Ostsin mingit silikoonõli ja lasin igale poole seda, natuke on nüüd vaiksemaks jäänud. Öeldi, et nagin tuleb sellest kui nahk puutub nahaga kokku, aga minu kõrvale tundub see rohkem nagu plastik nagiseks. Selle vastu ei oska midagi teha.

Kuna see cd hoidiku tellimine ebayst läheb postikulude tõttu mõttetult kalliks ja mujalt seda ka saada ei ole (kui keegi teab kust saab, palun andke teada!), siis vist võtan sellise jubina ära: http://www.eastmedia.ee/et/car_devices/usb_mp3_adapters/audi/e-traveller_dmc-9088a_vw01vw03/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 02.01.12 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Kuna see cd hoidiku tellimine ebayst läheb postikulude tõttu mõttetult kalliks ja mujalt seda ka saada ei ole (kui keegi teab kust saab, palun andke teada!), siis vist võtan sellise jubina ära: http://www.eastmedia.ee/et/car_devices/usb_mp3_adapters/audi/e-traveller_dmc-9088a_vw01vw03/

Soovitaks seda jubinat pigem eBay´st vaadata. See 95€ on ikka kõvasti üle makstud, endale sain sellesama karbi saksa eBay´st 50€+saatmine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 02.01.12 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siLc
Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Kuna see cd hoidiku tellimine ebayst läheb postikulude tõttu mõttetult kalliks ja mujalt seda ka saada ei ole (kui keegi teab kust saab, palun andke teada!), siis vist võtan sellise jubina ära: http://www.eastmedia.ee/et/car_devices/usb_mp3_adapters/audi/e-traveller_dmc-9088a_vw01vw03/

Soovitaks seda jubinat pigem eBay´st vaadata. See 95€ on ikka kõvasti üle makstud, endale sain sellesama karbi saksa eBay´st 50€+saatmine.


Leidsin ka selle 50€ pakkumise saksa Ebayst, aga no mitte muffigi ei saa saksa keelest aru :D Niimoodi ma teda küll tellitud ei saa..


E: Juba leidsin lahenduse sellele vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 14.01.12 20:57 Tsiteeri


Sai täna ca 350km mööda maanteid sõidetud ja keskmine kulu tuli 9.2l/100km. Teed olid kohati ikka väga lumised/lükkamata ja auto oli täis.

Üks asi, mis häiris, oli see et kliimast ei saa temperatuuri alla 18 kraadi lasta, sest hakkab juba külma puhuma (Lo) ja samas 18 kraadi on natukene liiga palju minu jaoks, hakkab palav mingi 15 minutiga. Nii siis lappasin terve tee Lo ja 18 kraadi vahel, jahutasin ja kütsin. Aga vb oleks pidanud jope seljast võtma :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 14.01.12 23:55 Tsiteeri


See keskmine kompu järgi?

Jope tasub jah ära võtta, palju parem on sõita. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 15.01.12 01:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Üks asi, mis häiris, oli see et kliimast ei saa temperatuuri alla 18 kraadi lasta, sest hakkab juba külma puhuma (Lo) ja samas 18 kraadi on natukene liiga palju minu jaoks, hakkab palav mingi 15 minutiga. Nii siis lappasin terve tee Lo ja 18 kraadi vahel, jahutasin ja kütsin. Aga vb oleks pidanud jope seljast võtma :D.


Tundub kahtlane selline asi, soovitaks vaadata üle kliima veakoodid.
Mul kogemus küll oluliselt vanema Audiga, kuid sümptomite järgi oli üsna sarnane probleem, kas auto seest nagu saun või külmkapp. Viga oli oli ühes probeelmses salongi temperatuuri anduris, mille ka kliimaseade suutis ise kenasti tuvastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 15.01.12 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
See keskmine kompu järgi?


Jep.

Ma ei usu, et kliimal midagi viga on. Paksu talvejopega ilmselt peabki 18 kraadiga palav hakkama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 17.01.12 16:32 Tsiteeri


Sain täna selle jublaka kätte:
http://image.made-in-china.com/2f0j00hCpaTmbgZJkc/USB-SD-Aux-Car-Digital-Music-Adapter-DMC-9088-.jpg


Ebayst tellisin ja koos postiga läks ~58€ (tänks siLc, säästsin 40€ :D )
Vägistasin sisse ka selle seadme ja sain toimima. Tuleb tunnistada, et see stock BOSE sound on ikka päris jõhker. Ma algul arvasin, et ostan auto ja siis vaatan kohe mingi subwoofri sisse, aga hetkel küll seda vajadust ei tunne. Kunagi hiljem ehk..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altzz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.02.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 2,0TFSI | Audi A6 c6 Avant 2,8FSI Q

postitati 17.01.12 21:48 Tsiteeri


Tere!
Olen isegi selliseid vidinaid juba mõnda aega netiavarustest uurinud, aga ühest vastust pole saanud sellele, kas CD-box jääb tööle või mitte. Sinu pilti vaadates, kas see parempoolne juhe võimaldab uue seadme pista cd-box'i vahele, nii et valida saab tollest lülitist box/mp3? Kui nii on, siis on väga luks.


praegused http://images.spritmonitor.de/723331_5.png ja http://images.spritmonitor.de/680430_5.png ning endine http://images.spritmonitor.de/480080.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 17.01.12 22:19 Tsiteeri


Peaks vist nii olema jah (ise ei saa katsetada, sest mul pole boxi cd hoidikut), olen mitmelt poolt selle toote kirjeldusest lugenud ka, et box jääb tööle. Sellepärast ka see kaabeldus ja lüliti, et boxi juhe läheb sinna musta pesasse ja see sinine ots läheb siis makki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altzz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.02.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 2,0TFSI | Audi A6 c6 Avant 2,8FSI Q

postitati 17.01.12 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn

Käetugedega on see jama, et algul nagisesid jube palju konarlikel teedel. Ostsin mingit silikoonõli ja lasin igale poole seda, natuke on nüüd vaiksemaks jäänud. Öeldi, et nagin tuleb sellest kui nahk puutub nahaga kokku, aga minu kõrvale tundub see rohkem nagu plastik nagiseks. Selle vastu ei oska midagi teha.


Enda masinal (A6 C5) tundus samuti käetugi nagisevat, kuid pärast nahkistmete hooldust oli vaikus majas. Istme serv käis keskkonsooli (käigukangi ümbrus) vastu ja see põhjustaski naginat.


praegused http://images.spritmonitor.de/723331_5.png ja http://images.spritmonitor.de/680430_5.png ning endine http://images.spritmonitor.de/480080.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
me6s
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4.2

postitati 19.01.12 13:30 Tsiteeri


No tal jälle käis istme serv vastu käetuge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 19.01.12 14:06 Tsiteeri


Hästi läks sul selle DMC karbiga siis.:) Kunagi sai ise ka saksa eBay'st tellitud see ning saadeti vigane asi. Järgi ühendades ei tundnud makk teda kuidagi ära. Peale seda sai see karp huvipärast lahti lammutatud ning vastu vaatasid üsna rängad kahjustused trükkplaadil :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 19.01.12 14:30 Tsiteeri


Selle nädala keskmine küttekulu hetkel 26l/100km. Aga sõidan ainult lühikesi otsi ja külma mootoriga, ning tagasi ka ei hoia (ilmad liiga head :D )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 20.01.12 14:35 Tsiteeri


Paluks natuke abi. Tahaks teada kus mu autol see puldi signaali vastuvõtja on. Mulle tundub, et vasakul pool autot võtab pult paremini kui paremal, aga üle 10m kauguselt ei võta pult. Sõbral facelift A8-l samas võtab 50m kauguselt. Vahetasin puldil t2na patakad ära, ikka ei võta kaugemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.12 16:25 Tsiteeri


Miks sa tahad, et kaugelt võtaks? Mul oli endal e38 bmw eelmine masin ja sellel võttis ka 10m ja jooksin sama murega esindusse (United Motors) ja selgus, et nii peabki olema, et pahalased ei saaks kaugelt puldi signaali kätte, et hiljem su auto ärandada. Ja teenusena sai pulti progeda, et võtaks kaugemalt. Lisaks oli nipp, et kui panin võtme metall osa vastu keha ja vajutasin siis võttis 3 korda kaugemalt. Ei oska arvata kas audidel on samal ajastul sarnaselt mõeldud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 20.01.12 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Paluks natuke abi. Tahaks teada kus mu autol see puldi signaali vastuvõtja on. Mulle tundub, et vasakul pool autot võtab pult paremini kui paremal, aga üle 10m kauguselt ei võta pult. Sõbral facelift A8-l samas võtab 50m kauguselt. Vahetasin puldil t2na patakad ära, ikka ei võta kaugemalt.


Vastuvõtja on kesklukupumbas, taga vasaku tiiva sees.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 20.01.12 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Miks sa tahad, et kaugelt võtaks? Mul oli endal e38 bmw eelmine masin ja sellel võttis ka 10m ja jooksin sama murega esindusse (United Motors) ja selgus, et nii peabki olema, et pahalased ei saaks kaugelt puldi signaali kätte, et hiljem su auto ärandada. Ja teenusena sai pulti progeda, et võtaks kaugemalt. Lisaks oli nipp, et kui panin võtme metall osa vastu keha ja vajutasin siis võttis 3 korda kaugemalt. Ei oska arvata kas audidel on samal ajastul sarnaselt mõeldud.


Tahaks ka nagu boss eemalt uksi kinni/lahti teha, nolook uste sulgemine jne on moes. Aga ma pean igakord sihtima ja vehkima ja mitu korda vajutama, et uksed lahti saaks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.01.12 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Selle nädala keskmine küttekulu hetkel 26l/100km. Aga sõidan ainult lühikesi otsi ja külma mootoriga, ning tagasi ka ei hoia (ilmad liiga head :D )


Soovitan soojalt see tegevus lõpetada, vastasel juhul on siin varsti teema :
Kus saab aut. käigukasti remontida?
Vajutama tasuks hakata siis, kui õlid on juba soojenenud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 20.01.12 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Selle nädala keskmine küttekulu hetkel 26l/100km. Aga sõidan ainult lühikesi otsi ja külma mootoriga, ning tagasi ka ei hoia (ilmad liiga head :D )


Soovitan soojalt see tegevus lõpetada, vastasel juhul on siin varsti teema :
Kus saab aut. käigukasti remontida?
Vajutama tasuks hakata siis, kui õlid on juba soojenenud.


Kaua need õlid soojenevad siis (kasti omad, sest mootori lasen hoovis soojaks käia) ? Ega ma ise olen ka kuskilt kuulnud, et külma mootoriga ei tasu vajutada kohe ja üritan järgida ka seda. Ja noh ega ma vajutamise all ei mõtle seda, et seier piirajas istun koguaeg, see polekski võimalik linnas. Aga üldiselt on mul endal koguaeg süümekad nii kui vähegi vajutan ja eks ilmselt see esimene tuhin peale autoostu (4.2 V8!!!!!) on läbi ka, võtan rahulikumalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 27.01.12 13:44 Tsiteeri


Bensuseier jumpsib, kukub täiesti nulli vahepeal. Enne oli nii, et kui seier punasele jõudis, siis kukkus nulli ja lõi bensutule põlema. Aga täna oli mingi 20l sees ja kukkus nulli, ning kompuuter näitas, et 15km saab sõita. Millest see tuleb ? Alati kui tankima olen l2inud, siis hakkab seier taas tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.3% - SQL: 27.7%]