Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ostuhuvi A6 C5 vastu (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2030)
siimruz
huviline



Registreerunud 13.11.11
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.11 19:07 Tsiteeri
Ostuhuvi A6 C5 vastu



Tere Audifoorum

Olen huvitatud ühest A6 C5-st . Siin on link http://www.auto24.ee/used/930670 Tahaks teada kas äkki keegi on seda juba vaatamas käinud. Asun ise Pärnus ja saan Tartu kanti alles nädala kahe pärast, kuid Hirmus tahtmine on lähemalt kaeda kas väärib hinda ja kuidas tegelik olukord on. Kui kellegil on infot võib julgelt teada anda. Või kui kellegil on plaanis vaatama minna võiks teada anda ka siia mis ta nägi.

Ettetänades ja tervitades Siim Ruzits


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 13.11.11 20:37 Tsiteeri


Küsiks algatuseks, miks sa soovid seda autot (veel enam sellise hinnaga) osta?
Kas oled teadlik, et see mootor ei jaksa seda kere vedada?
Kas oled näinud seda Audi sinist sisu oma silmaga?
Kas aimad, et spidomeeter on 150-200tuh tagasi keritud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 13.11.11 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tom
Küsiks algatuseks, miks sa soovid seda autot (veel enam sellise hinnaga) osta?
Kas oled teadlik, et see mootor ei jaksa seda kere vedada?
Kas oled näinud seda Audi sinist sisu oma silmaga?
Kas aimad, et spidomeeter on 150-200tuh tagasi keritud?


Mis mõttes ei jaksa vedada? Täiesti normaalne pereauto on. Ei ole mingi lennuk, aga ilmselt seda inimene teab ka, kui sellise valiku tegi. Minu arvates täiesti mõistlik valik. Väänet on hästi bensuka kohta (210Nm), kiirendab kah normaalselt (0-100: 9.7s) ja üsna ökonoomne suure auto kohta (keskmine kulu tehaseandmetel 8.5 liitrit sajale).
Selline Audi sinine sisu näeb reaalsuses oluliselt parem välja, kui pildipeal.
Ilmselt inimene EI OSTA LÄBISÕITU, vaid reaalset autot. Ma ei saa aru, mis inimeste peas toimub, et vaadatakse auto ostul vaid seda numbrit, mis läbisõidunäidikul on, mitte aga auto tehnilist olukorda? Ja siis kisendatakse, et uiuiui kui s*tt auto on ikka, et laguneb. Ostke konkreetset autot, mitte läbisõitu. Mina pole ühegi auto ostul läbisõitu vaadanud, auto üldine seisukord on oluliselt tähtsam.
Ja miks inimene tahab seda autot- ilmselt meeldib talle. Jah, välimuselt meeldib mulle kah. Kena velg, kena värv. Mida veel välimuseltl vaja? Silmaga nähtavaid vigu ei paista ei välimuses ega salongis.
Tom, kas sa arvad siis, et A6 alla 2.8 mootoriga on mõttetu uimerdis? Newsflash- ei ole see 2.8 ka mingi rakett, vaid pisut kiirem pereauto, kui näiteks 1.8T.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimruz
huviline



Registreerunud 13.11.11
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.11 21:01 Tsiteeri


Tänan et vastasite.

1).Ega ma kohe ostma ei jookse. Tahaks lihtsalt veits infi kuna jäi silma. Hind nagu tundub jah veits kallis sellise aasta kohta. Kui võtta veljed ära siis on täitsa tavaline ju.

2). Mootori kohta ma ei oska midagi õelda. Kuid nii palju kui foorumit olen lugenud on selline piiripeal mootor. Mina ise olen aga selline rahulik sõitja. Kiirema sõidu jaoks on mul teised masinad olemas. Autot on vaja rohkem punktist a punkti b liikumiseks. Enamasti sõidame üksi või kahekesi.

3). Selle sisu asja avastasin alles nüüd et see kuram jah sinine ju. Ausalt õeldes see päris lemmik pole.

4). Spido näitusid pole ma enam ammu uskunud. Mu eelmine auto 97 a Passat diisel 1,9 oli sõitnud 500000 km ja sealt oli ka 200000 keritud tagasi. Kuid korralilult hooldatud nii saksas kui minu poolt ja sõitis paremini kui mõne mehe 6 aastat vana suksu.


Küsimus selle mootori kohta kui õrn ta on. Kas muus mõttes sama mis tava 1,8 ja lisatud ainult turbo. Turbo vahetusega olen kokku puutunud tean et kui läheb siis 1000 euri tuleb lauale laduda. (märksõna passat).

Kui vaatama minna on veel tal mingeid iseäralikke asju millele tähelepanu pöörata?

Ettetänades Siim


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 13.11.11 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: tom
Küsiks algatuseks, miks sa soovid seda autot (veel enam sellise hinnaga) osta?
Kas oled teadlik, et see mootor ei jaksa seda kere vedada?
Kas oled näinud seda Audi sinist sisu oma silmaga?
Kas aimad, et spidomeeter on 150-200tuh tagasi keritud?


Mis mõttes ei jaksa vedada? Täiesti normaalne pereauto on. Ei ole mingi lennuk, aga ilmselt seda inimene teab ka, kui sellise valiku tegi. Minu arvates täiesti mõistlik valik. Väänet on hästi bensuka kohta (210Nm), kiirendab kah normaalselt (0-100: 9.7s) ja üsna ökonoomne suure auto kohta (keskmine kulu tehaseandmetel 8.5 liitrit sajale).
Selline Audi sinine sisu näeb reaalsuses oluliselt parem välja, kui pildipeal.
Ilmselt inimene EI OSTA LÄBISÕITU, vaid reaalset autot. Ma ei saa aru, mis inimeste peas toimub, et vaadatakse auto ostul vaid seda numbrit, mis läbisõidunäidikul on, mitte aga auto tehnilist olukorda? Ja siis kisendatakse, et uiuiui kui s*tt auto on ikka, et laguneb. Ostke konkreetset autot, mitte läbisõitu. Mina pole ühegi auto ostul läbisõitu vaadanud, auto üldine seisukord on oluliselt tähtsam.
Ja miks inimene tahab seda autot- ilmselt meeldib talle. Jah, välimuselt meeldib mulle kah. Kena velg, kena värv. Mida veel välimuseltl vaja? Silmaga nähtavaid vigu ei paista ei välimuses ega salongis.
Tom, kas sa arvad siis, et A6 alla 2.8 mootoriga on mõttetu uimerdis? Newsflash- ei ole see 2.8 ka mingi rakett, vaid pisut kiirem pereauto, kui näiteks 1.8T.


Heh, väga imelik lähenemine mu küsimustele. Veel enam, et need ei olnud sinule mõeldud ja pöörasin ostja tähelepanu punktidele ning hoidusin väidetest. Arvestades, et see oli kasutaja esimene postitus AC-s.
Vastan lühidalt:
* Tehasaseadeid ja näitajaid ei ole mõtet nii vanal autol välja tuua.
* Audi sinine sisu on igaühele enda arvamus. Pidasin seda aga oluliseks välja tuua/küsida.
* Paljud ostavad läbisõitu - sellepärast küsimus oligi esitatud.
* 2.8 ei olegi rakett - kaugel sellest, omasin 2.8q A6 C5-te päris pikka aega. Samuti olen sõita saanud ilma turbota 1.8-ga. Naljakas oli see, et 2.8 võttis vähem kütust. Üldiselt võiks maanteel ikka olla võimalik ka südamerahus möödasõitu teha. Asi ei ole kiires või rahulikus sõitmises.

Kokkuvõttes ostjale soovitus mootori kohapealt kindlasti proovida enne ostu ja vaadata vähemasti 1.8T mootorit A6 puhul või väiksemat kere.

Samuti lugeda läbi need teemad:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=85771
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28977
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=32027


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 13.11.11 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tom
... ja vaadata vähemasti 1.8T mootorit A6 puhul või väiksemat kere.

Lingitud kuulutuses ongi 1.8T mootoriga A6. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 14.11.11 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tsitaat:
Algselt postitas: tom
... ja vaadata vähemasti 1.8T mootorit A6 puhul või väiksemat kere.

Lingitud kuulutuses ongi 1.8T mootoriga A6. ;)

Krt ongi - kw'de põhjal ei pannud kokku, my bad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimruz
huviline



Registreerunud 13.11.11
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.11 21:49 Tsiteeri


Plaan siis homme äkki kaema minna seda autot! Kui käidud anna teada mida nägin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sarviline
huviline



Registreerunud 09.11.11
Asukoht: norra kuningriik
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.11 08:46 Tsiteeri


soetasin ka kuu tagasi 1.8T a6, mul küll avant. mina ei nurise küll kiirenduse pärast, kui just 0st kiirendust taga ei aeta, kuna 90+kiiruselt mõõdasõitu tehes on võimu küll. mulle meeldib kütusekulu väiksus, omasin enne 4.4 x5, peaks olema aru saadav :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 20.11.11 11:55 Tsiteeri


Käi kohapeal ära ja vaata kui meeldib siis miks mitte. Kontrolli sillad ja asjad üle ,hea oleks ka arvuti sappa visata.

Aga kui auto ära ostad ,siis müü mulle veljed maha:D Kui muidugi 18 on? Alla selle pole mõtet vaadata.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aifu
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,2 Q sedaan

postitati 21.11.11 09:25 Tsiteeri


Kas oled juba siis ka C-5 omanik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.0% - SQL: 67.0%]