Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kuidas saada kätte lisa piduri tuli A6/C5 Avandil ??? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1747)
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 23.09.11 03:05 Tsiteeri
Kuidas saada kätte lisa piduri tuli A6/C5 Avandil ???



Nimelt paistab et tihend on niiskust läbi lasknud ja klaas seest poolt rõsiseks muutunud. Sain need pleksist pimekatted kätte ja pikad torxkruvid nende alt samuti lahti aga tuli välja ei tule, tee või tina. Kangutada palju ei taha sest tõenäoliselt siis see tuli ka puruneks. Igatahes küüntega tõmmata proovides oli tunne et ennem annavad need järgi kui tuli. Huvitav kas mul jäi veel midagi lahti keeramata või tuleb mingi nurga all asja etepoole nikerdada. Tahaks tule seest ära kuivatada ja hermeetilisemaks muuta.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 23.09.11 07:49 Tsiteeri


Kuna tuli on kumer, siis ülemises ääres on kaks plastnaga, mis tagavad, et tuli oleks ühtlaselt vastu keret pressitud. Tule ja kere vahel on muidugi vahtplastist tihend.

Seal on nüüd kaks asja- esiteks murduvad ära kruvipesad, kui sa neid torxkruvisid lahti ja kinni keerad. Eemaldamisel kipuvad murduma need plastnagad ja ka vahtplast tihend ei jää tagasi panemisel enam eriti veekindel.
Nagasid peaks saama õhukese metall- või plastlehega küll alla vajutada, kuid siis kannatab jälle tihend. Lõpuks muidugi õnnestub lahti nikerdada.

Siin ongi kaks varianti- kas uus (mitte kasutatud) tuli osta või vana tuli juba hermeetikuga sisse kinni panna.

See pilt ütleb sulle kõik:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a01b5f790a991cfe
Näha murdunud kruvipesa, murdunud naga ja surnud tihend.
Sitast saia enam ei saa. Niikaua kui see tuli veel töötab, pole mõtet teda üldse näppida. Kui tuli enam ei tööta, ostad uue, paned külge ja sõidad järgmised 10 aastat.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 27.09.11 19:20 Tsiteeri


Kui otsingut kasutad siis sellise teema ma kunagi ka tegin. Üleval on kaks plast naga, mis tuleb peenikese kruvikaga alla vajutada, mina need likvideerisin. Aga selle tule lahti võtmine on oma ette ooper. Saagisin ja viilisin, aga sellest tulest asja polnud. Forss pakub ainult originaalina ja hinda Sa kindlasti ei taha teada, odavam tuleb ise ümber ehitada tava pirnide peale. Minust ta surnuks jäigi, sest plaadipeal olevad rajad olid enamus läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 11.10.11 08:29 Tsiteeri


Mina tõmbasin vana pragunenud ja vett läbilaskva tule jõuga välja, läks muidugi pooleks, aga välja tuli.
Uus stoptuli maksis paar aastat tagasi Forsis 600-700 kr.

Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
Kui otsingut kasutad siis sellise teema ma kunagi ka tegin. Üleval on kaks plast naga, mis tuleb peenikese kruvikaga alla vajutada, mina need likvideerisin. Aga selle tule lahti võtmine on oma ette ooper. Saagisin ja viilisin, aga sellest tulest asja polnud. Forss pakub ainult originaalina ja hinda Sa kindlasti ei taha teada, odavam tuleb ise ümber ehitada tava pirnide peale. Minust ta surnuks jäigi, sest plaadipeal olevad rajad olid enamus läbi.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.4% - SQL: 71.6%]