Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82703)
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 27.12.11 14:58 Tsiteeri


Ühed vast kõige enam kuuldavad sõnad väiksema kerega Audi meestele on, et b4 esisilda ei saagi täiesti vaikseks. :D
Aga... Seda on võimalik vähendada kõvasti terasest õõtsadega(s2 3b 162kw, audi 90 20v quattro 123/125kw).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.12.11 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ühed vast kõige enam kuuldavad sõnad väiksema kerega Audi meestele on, et b4 esisilda ei saagi täiesti vaikseks. :D
Aga... Seda on võimalik vähendada kõvasti terasest õõtsadega(s2 3b 162kw, audi 90 20v quattro 123/125kw).


Mul ei olegi minu arust alumiinium õõtsad, ikka teras või ma olen valesti aru saanud? Šarniir käis igaljuhul kahe pleki vahele. Kui mul vasak pool ka niimoodi koliseks, siis ok, ei saagi vaikseks, aga vasak on suht vait, ainult parem, seega ikka peab saama:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 27.12.11 15:41 Tsiteeri


Mina küll ei kurda, et koliseks minu b4. Kuigi tugilaagrid suht kehvakesed juba. Sõber ka maadles, et miski koliseb, vahetas pukse , sarniire jne. Lõpus tuli väkja et pidurisadula oüks polt tahtis vähe peale keeramist.
Vaadake kas pidurit peal hoides kaob ära ehk kolin.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 27.12.11 15:46 Tsiteeri


Samuti nii minu, kui ka 2 sõbra b4 ei kolise!
Küll teevad mul tugilaagrid häält, kui rooli keerata, aga mingit kolinat küll pole.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.12.11 15:48 Tsiteeri


Pidurdades läbi augu on proovitud, ei muutu midagi kahjuks:( Kas sellised asjad nagu sisemised rooliotsad on ka olemas, peaks nagu olema loogiliselt võttes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 27.12.11 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Pidurdades läbi augu on proovitud, ei muutu midagi kahjuks:( Kas sellised asjad nagu sisemised rooliotsad on ka olemas, peaks nagu olema loogiliselt võttes?

Sisemisi rooliotsi antud autol ei ole!
On vaid roolivarras ja sellel on jah sisemisel pool puks, mis saab läbi olla. Ka minul vahetati parempoolne roolivarras välja ning see on kogu komplektina ( roolivarras koos uue puksiga, reguleervarras, millega saab kokkujooksu reguleerida ning välimine rooliots )

Minul oli antud varda väljavahetamise põhjuseks kulunud puks, mis lasi kokkujooksul mängida ning silda ennem paika ei saanud, kui sai see uuega asendatud :) Ostsin vähe odavama 21eur eest, eks näha ole kaua vastu peab!

V6 mootoripuhul vist roolilati kaitsekummi mootoriruumist ei näe? Seal samas otsas on kronstein, kuhu külge mõlemad roolivardad kinnituvad poltidega ning need poldid läbi roolivarda pukside lähevadki.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 27.12.11 16:02 Tsiteeri


Ei sul on siiski plekist õõtsad, terasest/valatud õõtsad olid ainult eelpool mainitud kahel masina tüübil tehasest"b3/b4" kere peal.
Muidugi see klobin vms võib erineda ühel mudelil nii teisel naa. Aga võrrelda ei saa neid ka päris nii v6 kaalub siiski rohkem kui teised väiksemad motod. 2.2t ma ei hakka üldse rääkimagi. Aga tutikate audide vääriliselt seda esisilda vaikseks ei saa. Sõida sa aukudest läbi, ebatasasel pinnad jne... Me võime arvamusi pajatada kui palju aga iga lugupeetud autoremondilukksepp kes tunneb audisi hästi ja ma mõtlen siiski reaalselt tunneb neid. "Mitte, et õhufilter käib siia ja siin on tosool." Võib samu sõnu öelda, et b4 esisilda ei saa täiesti laitmatuks.
Eks kunagi, kui need mainad tehasest välja veeresid olid nad tõesti laitmatud ja oma klassi tip mudelid aga aeg on teinud oma töö. Kindlasti, kui teha täielik esisilla renoveerimine, ehk kõik mis võimalik panna tutikad A varuosad siis tõesti MINGIKS ajaks võib saada ta vaikseks. Kuid tänu sellele, et see mootor praktiliselt tulede peal istub, koormab ta seda esisilda metsikult ja ükskord hakkab ikkagi kusagilt järgi andma.
Aga eks te kõik seda juba tea...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.12.11 20:05 Tsiteeri


Täna sai peale tõstetud teise auto sisselaskekollektor koos kogu täiega (gaasiklapid, nende andur, tühikäigumootor, temp.andur jms), mis seal küljes.... mitte midagi ei muutunud:P Võtsin siis kätte ja hakkasin pistikuid läbi katsuma, kui pöörded peale jäid ning ilmselt leidsin lõpuks vea ülesse, proovisin neli korda järjest ja pöörded tulid koheselt alla peale gaasiklapi asendianduri pistiku mudimist, ilmselgelt viga sealses ühenduses. Selles saan aga veenduda alles sellel nädalavahetusel, kui võtan ette pistiku autopoolse osa remondi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.12.11 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
...gaasiklapi asendianduri pistiku mudimist, ilmselgelt viga sealses ühenduses.


Kas pead silmas G69 ja F60 pistikut?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.12.11 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
...gaasiklapi asendianduri pistiku mudimist, ilmselgelt viga sealses ühenduses.


Kas pead silmas G69 ja F60 pistikut?


Sa küsid ka nii spetsiifiliselt:P Ega sinna gaasiklapi/segusiibri otsa rohkem pistikuid ei lähe, üks pikk lai musta värv pistik mingi viie-kuue piniga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.12.11 20:55 Tsiteeri


Vabandust, lihtsalt ei osanud teisiti.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.12.11 21:03 Tsiteeri


Igatahes mul tekkiski küsimus, et kust kohast saab mootor kütust, kui sõiduaeg gaas maha lasta, segusiiber ju läheb kinni ja selle asendiandur annab infot, et kuni teatud pööreteni kütust peale ei anta, sest ega tänapäeva mootorid käiguga pidurdades ju kütust ei tarbi, samas aga minul jäid pöörded peale ja vedas masinat edasi, seega järeldasin, et pihustid ei saa infot, et peavad sulguma ehk siis auto ei saa aru, et gaas on maha lastud, seega peab viga kuskil seal olema1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.12.11 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Igatahes mul tekkiski küsimus, et kust kohast saab mootor kütust, kui sõiduaeg gaas maha lasta, segusiiber ju läheb kinni ja selle asendiandur annab infot, et kuni teatud pööreteni kütust peale ei anta, sest ega tänapäeva mootorid käiguga pidurdades ju kütust ei tarbi, samas aga minul jäid pöörded peale ja vedas masinat edasi, seega järeldasin, et pihustid ei saa infot, et peavad sulguma ehk siis auto ei saa aru, et gaas on maha lastud, seega peab viga kuskil seal olema1


Seoses sinu küsimusega tekkis ka minul väikene möttevälgatus!
Pean soosiva ilma puhul ka nüüd jälle kapoti alla ronima :cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.12.11 09:26 Tsiteeri


Varasemalt jäi mainimata, et see uus sisselaske kollektor, mille peale panin, sai ennem puhastatud ning seal sees oli siis vaatepilt kole. Kõik seda plastik soga täis, osad tükid ka juba ilmselt mootorisse lennanud, hea, et lihtsalt pimesi enda omale peale ei pannud! Igatahes, tegin puhtaks.
Pistiku hankisin ka eile Gefi romulast uue, lõikasin vana maha ja panin uue, aga mitte mingit vahet pole, pigem läheb kogu aeg hullemaks:mad:Nii kui natuke gaasi annan, pöörded enam ei lange ja hakkavad isegi tõusma kuni kuskil 3000-ni ja jäävad sinna seisma, alla langevad siis, kui seda pistikut seal susida (mille ma uue panin) või kui keerata jõuga gaasiklappi kinni poole (kuigi tegelt on täiesti sulgunud, aga südamik, mis asendiandurini jõuab, ilmselt liigub veel väga natuke). Sellest tekkis mingi idee, et gassiklapi asendi andur ei lülita tühikäigule, seda aga annab reguleerida, aga ei mingeid muutusi.
Kas muidu seda ajusse mineva temperatuuri info anduri viga peaks arvuti näitama? Saan aru, et kuidagi on võimalik, et see ei lase pööretel langeda ja laseb tühikäigul liiga palju kütust peale vms?
EDIT: Võtsin siis viimaks tühikäigumootoril pistiku üldse küljest ja nii saab täitsa edukalt sõita, eks uurib vaikselt seda kala edasi.
Panin külge ka Auto-Checki, pistik aga ei sobi, eks millalgi hakkan sellega tegelema. Vaja ka osta uus eesmise klaasipesuvedeliku pump, selle kätte saamiseks tuli logar eemaldada ning mõõtsin, et pistikusse pinge tuleb, seega pump läbi:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.12.11 18:36 Tsiteeri


Auto Checki kohta on siin foorumis kenasti infot, aga küsimus sellega seoses selline, et kas sama mootoriga automaatkastiga b4-ja ja man kastiga b4-ja juhtmete skeem selle Auto Checkiga seoses on sama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 31.12.11 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Auto Checki kohta on siin foorumis kenasti infot, aga küsimus sellega seoses selline, et kas sama mootoriga automaatkastiga b4-ja ja man kastiga b4-ja juhtmete skeem selle Auto Checkiga seoses on sama?

Peaks olema, sest Autocheckil ei tohiks seotud olla automaat- või manuaalkastiga. Täpselt ei mäleta aga kui enda R5 panin kompuutrit, tuli see ka minuteada automaatkastiga masinalt, kuid ei ole selles enam nii kindel. Oli teine päris ammu.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.01.12 10:55 Tsiteeri


Et kui kedagi peaks huvitama, siis Coupe ukselüliti ei ole päris sama, mis tava b4-l, ukseposti sees olev osa on coupel põhjusega lühem, muidu ei mahu polstri alla ära! Sai Forsist ostetud A-osa B4 lüliti (ca 5eur), sest coupe oma oleks tellida tulnud, ja kumm (ca 5eur), aga paraku on lüliti sobimatu, kumm aga sobib küll:) Puhastasin siis enda vana lüliti seest ära ja panin ka puuduva kummi peale, nüüd toimib!
Vahepeal sai asendatud eesmine klaasipesupump (6eur) ning loodan tänase jooksul vahetatud saada ka ajusse infot andva jahutusvedeliku temperatuurianduri, kuigi arvuti viga ei näidanud, on siiski vast võimalik, et see ajule liiga madalat temperatuuri näitab ja seetõttu tühikäik väga kõrgel püsib. Muidu tühikäigumootori pistik tagant ära hetkel ja polegi väga viga sõita, külmalt on suti madalad pöörded (900. -1000) ja soojalt suht kõrgel(1400-1600), aga võrreldes varasemaga pole viga:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.01.12 15:04 Tsiteeri


Tõmbasin siis õuekülmal mootoril pistiku jah.ved.temp. anduril otsast ja panin uue anduri taha, kuid muutusi polnud, seetõttu ka uut andurit paigaldama ei hakanud. Selles ma veendusin ka tegelikult juba enne takistust mõõtes, vana ja uus olid võrdsed:P
Nüüd jääb minu arust üle variant, et aju annab tühikäigumootorile valet infot. Igatahes kui tõmmata töötava mootoriga (pöörded 3000+ peal) tühikäigumootoril pistik ära, siis midagi ei muutu ja ka käivitades on sama jama. Kui aga tõmmata seisva mootoriga tühikäigumootoril pistik ära ja uuesti käivitada, siis on kõik suht ok. Järeldus: Aju annab tühikäigumootorile masina seiskudes mingi kindla asendi, see nagu toimib, aga mootori töötades õiget infot tühikäigumootorile ei saada ja hoiabki seda klappi liiga lahti:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.01.12 14:25 Tsiteeri


Puhastatud said täna esitulede klaasid ja reflektorid ning nagu nende vanade tuledega ikka, korrastasin ka kinnitusi, tulemus siis selline et, polegi enam sammalt ääres klaasi all:P Ühel tulel oli ka väike auk sees, sealt ronis niiskus sisse, panin augu värvitut silikooni täis:

http://static3.album.ee/files/1050/21/large_26255415_ovHK.jpg

Siit pildilt (jah pole tegelt hästi välja tulnud) on näha ka auto check ja jäädvustus ka väljas valitsevast temperatuurist:

http://static3.album.ee/files/1050/21/large_26255453_ktvi.jpg

Ja kui juba auto puhtaks sai, siis mõni pildike veel, ümber on näha ka siis lumeolusid Tartu lähedal, pole just väga palju teist:cool:

http://static3.album.ee/files/1050/21/large_26255441_SJvv.jpg

http://static3.album.ee/files/1050/21/large_26255455_lQXO.jpg

http://static3.album.ee/files/1050/21/large_26255457_eJEl.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.01.12 15:59 Tsiteeri


Väga kena ning kiitus! Sai ka endal tule klaase pestud ükskord, kuid võiks veel üle käia. Ilusti läigib küll. Ilus on vaadata, kui paak täis on, kurb aga kui seier langema hakkab.
Muidu edu ja jaksu ning ehk saab millalgi jälle koos fotograafiat ellu viia.
Parimat!


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 08.01.12 16:06 Tsiteeri


Autocheck pole sul vist veel päris paigas, kuna õli tuli särab keset ekraani või on mõni muu kala?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.01.12 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Väga kena ning kiitus! Sai ka endal tule klaase pestud ükskord, kuid võiks veel üle käia. Ilusti läigib küll. Ilus on vaadata, kui paak täis on, kurb aga kui seier langema hakkab.
Muidu edu ja jaksu ning ehk saab millalgi jälle koos fotograafiat ellu viia.
Parimat!

Kuna sa oma teemas mainisid, et lihtne on neid klaase eest ära võtta, siis tuligi julgus ka sellise asjaga tegeleda, muidu ma polnud varem uurinudki, kuidas kinni on! Bensiini kohapealt aga nii palju, et ainuke asi, mida autocheck hetkel korrektselt näitab ongi see, kui bensiini tuli põlema hakkab! Pöörded on ka suht ok hetkel nagu pildilt näha, kui masin soojeneb, siis lähevad ikka kõrgemaks, kuid ega ma asja nii ei jäta, et pistik lahti, küll ma probleemist jagu saan.
Mõtlesin teist mootoriaju proovida, kuidas see asi käib? Mul monomähkija 2,6 ABC aut aju olemas ei tea, kas sobib?

EDIT: weiks, autochecki juhtmestiku, pistikud, anduriga klaasipesuvedeliku paagi, tulede kontrolli plokid jms võtan võtan sellelt masinalt, millelt see autocheck pärit ongi ehk siis see sama, kust sina tagaistme juppe said Pärnu lähedal:cool: Pole veel sinna sattunud lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.01.12 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Väga kena ning kiitus! Sai ka endal tule klaase pestud ükskord, kuid võiks veel üle käia. Ilusti läigib küll. Ilus on vaadata, kui paak täis on, kurb aga kui seier langema hakkab.
Muidu edu ja jaksu ning ehk saab millalgi jälle koos fotograafiat ellu viia.
Parimat!

Kuna sa oma teemas mainisid, et lihtne on neid klaase eest ära võtta, siis tuligi julgus ka sellise asjaga tegeleda, muidu ma polnud varem uurinudki, kuidas kinni on! Bensiini kohapealt aga nii palju, et ainuke asi, mida autocheck hetkel korrektselt näitab ongi see, kui bensiini tuli põlema hakkab! Pöörded on ka suht ok hetkel nagu pildilt näha, kui masin soojeneb, siis lähevad ikka kõrgemaks, kuid ega ma asja nii ei jäta, et pistik lahti, küll ma probleemist jagu saan.
Mõtlesin teist mootoriaju proovida, kuidas see asi käib? Mul monomähkija 2,6 ABC aut aju olemas ei tea, kas sobib?

Minuteada automaatkastiga autol (mootoriaju) peaks ikka sobima, sest kastil on eradi aju (minuteada). Klaaside eest võtmine pole väga hull, kui olemas selline väike "torn" või naaskli moodi kõvast materjalist abivahend, saab klambrid väga ilusti lahti ka. Autocheck siis näitab poolikult? Igatahes ma uurisin natuke enda programmi ja leidsin seal AAH kohta küll väärt infot, küll aga polnud täna aega tegelda. Nimelt on olemas eraldi kategooriad takistuste mõõtmiseks (näiteks pihusti või solenoid, samuti sai mõõta ka gaasi potekat). Võin ka ABC kohta natuke uurida ning teha sulle väikese abimaterjali, Print screeniga jääb vist asi natuke väike. Ühesõnaga saaks igal asjal takistused ära mõõta, kuna annab ka andmed, kui suur takistus peaks olema. Ehk saab nii mõnele asjale jälile.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.01.12 16:19 Tsiteeri


Tänan simo, just selliseid asju tahakski teada, sest ega andurid võivad ju korras olla, aga õige takistus ei pruugi ajuni jõuda. Kasvõi mootoritemp anduri takistus kasvab temperatuuri alanemisega (nn NTC tüüpi), seega kui kuskil ahelas mingi halb koht, siis see suurendab takistust ja aju saab aru, et mootor on väga külm ja annabki rohkem õhku peale tühikäigumootoriga!
Jääksin sulle paar õlut võlgu, kui viitsid aidata info otsinguga:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.01.12 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tänan simo, just selliseid asju tahakski teada, sest ega andurid võivad ju korras olla, aga õige takistus ei pruugi ajuni jõuda. Kasvõi mootoritemp anduri takistus kasvab temperatuuri alanemisega (nn NTC tüüpi), seega kui kuskil ahelas mingi halb koht, siis see suurendab takistust ja aju saab aru, et mootor on väga külm ja annabki rohkem õhku peale tühikäigumootoriga!
Jääksin sulle paar õlut võlgu, kui viitsid aidata info otsinguga:cool:

Ma vaatan, kuidas saaksin sinuni arusaadavalt asjad toimetada. Täna lähen Tallinna ka, õhtu mul netti ei pruugi olla aga kui saan midagi välja võluda saadan ja eks ka helistan.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 23.6% - SQL: 76.4%]