Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.9TDI 66kw + Chip - 1997 - TDN (Vastuseid: 215 | Vaatamisi: 41625)
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 17.03.14 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krabul
Tere. Ära pead vahetama sellisel juhul ka tiibadel olevad plastikud (kinnitused). Tartus forsis oli hinnaks ligi 30 eur tk.

Kuskilt odavamalt ei saa uut? Pean silmas Alvadi sarnaseid poode.

Tsitaat:
Algselt postitas: Margus_H
Ei sobi ka keskmine võre sinna.


Pidasin silmas võretaguseid kinnituspolte, mitte võresid endid.

Stanks ostetud koos võrede ja udukatega, kuid neid kolmnurk klambreid ei taibanud kaasa küsida..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 17.03.14 18:25 Tsiteeri


Sama lugu on ka Fl tagastangega, kui peaksid selle ette võtma. Kinnirused erinevad ja 2 auku 5 kattuvad pre-face'i kinnitustega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 18.03.14 06:28 Tsiteeri


Maru maastur näeb välja jah :) Minu b5-l oli tehase madalam vedru, 18" ratas 235/40 ja isegi täismajaga ei käinud koopasse ;)

Panen pildi ka:

http://www.upload.ee/image/3949887/2013-10-04_17.12.37.jpg


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 29.03.14 17:58 Tsiteeri


Täna sai kapoti alla natuke plastikut juurde:

Enne:

http://www.upload.ee/image/3971565/IMAG0319.jpg

Pärast:

http://www.upload.ee/image/3971566/IMAG0324.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 01.04.14 13:24 Tsiteeri


Täna tuli taaskord vana probleem esile. Nimelt hakkas armatuuris eelsüüteküünalde (vist?) tuli vilkuma:

http://www.upload.ee/image/3976657/IMAG0333.jpg

Kui see auto 2000 aastal meie perekonda jõudis, vilkus see tuli samamoodi ning tol ajal ei osanud ükski esindus midagi teha. Nende ainus pakkumine oli see, et keeravad pirni pesast välja - siis ei vilgu enam. :D

Nüüd vahepeal 1.5 aastat oli see tuluke kustus.

Mida peaksin tegema? Vahetama eelsüüteküünlad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 01.04.14 13:38 Tsiteeri


Kontrolli piduritulepirnid üle ja vaata kas piduripedaali vajutades pidurituled süttivad? Arvutiga piduri lüliti seisukorda kõige parem vaadata.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 01.04.14 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Heix
Kontrolli piduritulepirnid üle ja vaata kas piduripedaali vajutades pidurituled süttivad? Arvutiga piduri lüliti seisukorda kõige parem vaadata.


Pidurituled??? Mis need siia puutuvad? Kusjuures vilkuma hakkas küll siis kui seisma jäin..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zander91
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b7 3.0Q

postitati 01.04.14 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Tsitaat:
Algselt postitas: Heix
Kontrolli piduritulepirnid üle ja vaata kas piduripedaali vajutades pidurituled süttivad? Arvutiga piduri lüliti seisukorda kõige parem vaadata.


Pidurituled??? Mis need siia puutuvad? Kusjuures vilkuma hakkas küll siis kui seisma jäin..

Mingi seos tõesti pidurituledega või piduripedaali anduriga on olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 01.04.14 14:54 Tsiteeri


Nii...
Kontrollisin pidurituled üle - toimivad.
Viskasin juhtme sappa ja sain sellise tulemuse:

http://www.upload.ee/image/3976848/fault.jpg

00626 - Eelsüüteküünalde tuluke armatuuris
17978 - Immo (See jebib tihti)
00741 - Piduri pedaal

Viimase veateate lahendused:
Verify correct brake light bulbs are installed. - Korras
Inspect brake light bulb sockets for damage. - Korras
Test Brake Light Switch F47


Katsetasin lülitit selle õpetuse järgi:
On 1.9L TDI ALH engine, go into Engine then Measuring Blocks group 006, Field #2 (01-08-006#2)
Foot off brake field #2 should read 000
Slowly press on brake, should then read 011 with both "1" activating at the same time
If both "1" do not activate at same time, Brake Light Switch may be defective.


Mul siis tulemus selline, et kui pidurit ei puutu on 000.
Kui pidurit hästi õrnalt puutun tuleb 010
Ja kui kõvemini vajutan tuleb 011

Aga nagu aru saan, siis seda 010 ei tohiks tulla vaid peaks kohe 011 tulema?
Nõuandeid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 01.04.14 16:08 Tsiteeri


Süüde õige? Ja minu annelil hakkas see tuluke vilkuma, kui aju sai kodeeritud, sai vana kood tagasi kustus ära. Sellel tule vilkumisel tegelikult mitu varianti minu teada, millest vilkuma hakkab..


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 01.04.14 16:31 Tsiteeri


Hetke seisuga kustutasin kõik koodid ära ning käisin tiirul. Hetkel uuesti vilkuma ei hakanud ning ühtegi veakoodi ka ei andnud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuks456
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.12
Asukoht: Harjumaa,Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Tdi

postitati 01.04.14 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Hetke seisuga kustutasin kõik koodid ära ning käisin tiirul. Hetkel uuesti vilkuma ei hakanud ning ühtegi veakoodi ka ei andnud..

Minu A4-jal hakkas see tuli vilkuma pumba kaane pärast, algul harva, pärast tihedamini.Algul võtsin kaane maha puhastasin ära, siis oli 4-5 kuud muretu kui hakkas jälle vilkuma, lõpuks lasin nii kaua kui läks, auto hakkas lampi välja surema, lõpuks ei läinudgi enam käima, otsin teise pumbakaane:), sul muidugi võib mõni muu viga olla, et nii pika aja tagant vilgub:D.


No smoke , no fun! TDI
Pole olemas purustamatut kivi,on olemas nõrgad mehed.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 02.04.14 19:38 Tsiteeri


Nii-nii.
Hommikul tööle sõites hakkas uuesti vilkuma, kuid kõvema pidurdamise peale kustus uuesti ära. Töölt koju sõites midagi vilkuma ei hakanud..

Kas viga otsida siiski piduritule lülitist? Või lihtsalt välja vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 24.04.14 17:46 Tsiteeri


Täna sai lõpuks facelift esistange ette.

http://www.upload.ee/image/4019644/IMAG0401.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 24.04.14 17:50 Tsiteeri


S märk on võõrkeha, kõik muu 5+!
Eriti velg! Selle pildipealt tundub isegi suurem kui 17 olevat :cool:


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 01.05.14 05:11 Tsiteeri


Ls 291000
Vahetatud:
+ Hammasrihm
+ Rullikud
+ Genekarihm
+ Genekarihma pinguti
+ Kliimarihm
+ Kliimarihma pinguti
+ Visco sidur
+ Klapikambrikaane tihend

Hetkel probleem ikkagi eelsüüteküünalde tulega armatuuris. Tagatuled kontrollisin veelkord üle ja seal kõik toimis. Täna panen uue piduritule lüliti - äkki see vigane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MirkoK
huviline



Registreerunud 03.03.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Man.

postitati 01.05.14 12:30 Tsiteeri


Ei oska öelda küll kuidas A4-jaga on aga näiteks C4 2,5Tdi mootoril vilgub eelsüüte küünalte märk siis kui kas juhtpihusti on vigane,või süüde/etteanne väga vale. Kuskilt kõrvu jäänd,et kui see märk vilgub,siis viga kuskil küttesüsteemis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 01.05.14 17:42 Tsiteeri


See S märk on küll ikka väga mööda asi sellise auto puhul. Oleks sis stange S4 oma, aga ei.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 01.05.14 17:49 Tsiteeri


Pada sõimab katelt?


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 01.05.14 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Pada sõimab katelt?
Kuule, minul on kõik S4 jupid küljes, temal ainult võre pmst. Mina ei toppind ka märki ennem kui oli vähemalt esiots S4 oma. Nii, et tee omad järeldused ja ära hakka iba ajama :)

EDIT: Ei viitsi mina sel teemal vaidlema hakata ka, ennast selline asi häirib kui muud pole S-i oma ja sis mingi märk ees. Ise viskaks selle esimese asjana minema. See ka üks põhjus miks pole minu autol ntx taga S4 märki, sest tegu ikkagi a4-ga, aga kuna kõik muu S, siis see märk lihtsalt sobib sinna ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 01.05.14 18:48 Tsiteeri


Hahh.. Stange teeb a4'st rohkem s4 kui iluvõre? Palun lubage naerda! Mina pole KORDAGI oma autot S4'ks tembeldanud. Samuti pole ma oma teema pealkirjas maininud, et tegu S4'ga!

Ütlen seda korra ja kõigile, kellele see s4 märk ei meeldi. Kuna mulle meeldis S4 iluvõre rohkem kui originaal või facelifti oma, siis otsustasingi selle kasuks. Märk oli peal ja seda eemaldama ma ei hakka! Mind see ei sega!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 02.05.14 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Pada sõimab katelt?
Kuule, minul on kõik S4 jupid küljes, temal ainult võre pmst. Mina ei toppind ka märki ennem kui oli vähemalt esiots S4 oma. Nii, et tee omad järeldused ja ära hakka iba ajama :)

EDIT: Ei viitsi mina sel teemal vaidlema hakata ka, ennast selline asi häirib kui muud pole S-i oma ja sis mingi märk ees. Ise viskaks selle esimese asjana minema. See ka üks põhjus miks pole minu autol ntx taga S4 märki, sest tegu ikkagi a4-ga, aga kuna kõik muu S, siis see märk lihtsalt sobib sinna ette.


Ei tea küll, et su autol oleks 2,7T kapoti all, et võiks öelda "kõik muu on S". S ikkagi sümboliseerib vähe käredamat mootorit eelkõige, mitte et ta näeb välja nagu kiirem Audi.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 02.05.14 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Pada sõimab katelt?
Kuule, minul on kõik S4 jupid küljes, temal ainult võre pmst. Mina ei toppind ka märki ennem kui oli vähemalt esiots S4 oma. Nii, et tee omad järeldused ja ära hakka iba ajama :)

EDIT: Ei viitsi mina sel teemal vaidlema hakata ka, ennast selline asi häirib kui muud pole S-i oma ja sis mingi märk ees. Ise viskaks selle esimese asjana minema. See ka üks põhjus miks pole minu autol ntx taga S4 märki, sest tegu ikkagi a4-ga, aga kuna kõik muu S, siis see märk lihtsalt sobib sinna ette.


Ei tea küll, et su autol oleks 2,7T kapoti all, et võiks öelda "kõik muu on S". S ikkagi sümboliseerib vähe käredamat mootorit eelkõige, mitte et ta näeb välja nagu kiirem Audi.
Viimane OT minupoolt.
Kui varsti mu diisel sõidab vähemalt stock S4 aega, siis milleks peaks seal vahel 2,7bit olema? Kõik muu kirjuta Ps, mitte ära seda teemat risusta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 02.05.14 12:12 Tsiteeri


Su masin on sama palju S4, kui teema omaniku masin... mis siin vaielda.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 02.05.14 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Viimane OT minupoolt.
Kui varsti mu diisel sõidab vähemalt stock S4 aega, siis milleks peaks seal vahel 2,7bit olema? Kõik muu kirjuta Ps, mitte ära seda teemat risusta :)

Lähed muudad siis ARK-s ka ära, et sul on S4 või jääb tehnilisse passi ikka A4? Täiesti ajuvaba siin mingit tuuningut tõmmelda, et nüüd on sama kiire, kui S ja ongi siis S. Savi see, et vajutades on taga öö. :D
Teema omaniku auto näeb hea välja, aga kas pilt petab nii palju? Tundub nagu oleks tagaosa kõvasti madalam, kui eest. Sellega võiks vastasel juhul ka midagi ette võtta.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.5% - SQL: 72.5%]