Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 39093)
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 06.01.11 10:47 Tsiteeri


A8 W12'l on seal originaalis ikkagi 5 väiksemat LED'i, mis moodustavad koos jahutusradiaatoriga terve valgusmooduli.
Saage ükskord aru, et järelturu toodang eraldiseisvate ja isepaigaldavate, just valgustamiseks (mitte signaliseerimiseks) mõeldud LED pirnide näol ei vasta standarditele, neid ei kasutata originaallahendustes ja seega jäävad need veel aastateks nurgataguseks ja vähekvaliteetseks "offroad use only" kaubaks. Neid võibki ostma, proovima ja vahetama jääda, palju õnne Teile sellel teel.

Keegi võiks mulle näidata Hella, Boschi, Valeo, Osrami või Philips'i toodetud valget LED pirni, millel on tavapärane autolaternates kasutatav hõõgpirni sokkel. No vot ei ole selliseid asju olemas. On olemas suurtootjate terviklahendused laternate näol, aga mitte isepaigaldatavad valged LED pirnid.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.11 11:13 Tsiteeri


Ka ise sõitsin lähitule xenoniga, kuid muud varianti päeval sõitmiseks ei olnudki. Autol oli ka "kojutuleku" funktsioon olemas, mistõttu ma eeldasin, et tal on üleval klaasil olemas andur, mis annab pimedaks minemisest märku. Vot krt, ei mäleta, kuidas see lugu täpselt oli, et seda suure reflektori pirni päevatulena kasutada. Võis olla nii, et oli vaja üks moodul vahetada ja vastavalt programmeerida.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 11.01.11 20:41 Tsiteeri


Vahel kipub lume rookimiseks kojutulles liiga vähe jaksu alles olema, alati ei saa tellitud teenusepakkujad ka oma sõnade taga seistud. Seetõttu olen oma hoovipeal paar korda küllalt kapitaalselt kinni istunud. Muuhulgas on siis rööpasse sõidetud lumevaaludes edasi-tagasi sumbates tekkinud vahel tunne, et rool ei ole ratastega kuidagi ühenduses. Keera teist kuidas tahad, läheb ikka omatahtsi. Ja ühe sellise saagimise käigus lõi imetabaseid piktogramme helendama auto armatuuris. Peened noolekesed, nagu juudi jõulupuu, aru ei saanudki, mis tahtis öelda.
Hiljem andis tunda justkui "kange" koht roolis otse sõites, madalatel pööretel iseäranis. Imelikku värvi muutunud roolivõimuõli on ka igaksjuhuks uus sees. Oli teine selline kõrbenud olemisega, ehk see jõulupuu armatuuris sellele vihjaski, et roolivõimu õli keeb?
Aga päris välja see "puine" koht õlivahetuse tagajärjel roolist ei tulnud. Ega seda süsteemi pole väga kusagilt altpoolt tilgatumaks ka lasta, ehk peab lihtsalt korra-paar veel seda õli lihtsalt ülaltpoolt vahetama ja lootma, et saab hea?

Muudest kahjudest on auto küljest irdunud riba plasti, mis põhja all, suures piiris on kõik katted alles.
So far, so good.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.01.11 22:54 Tsiteeri


Kui nii väheste kahjudega oled pääsenud siis on irdunud osade hulk ilmselt, arvestades talve, talutav. Kindlasti ei anna võrrelda meestega, kes oma sõiduautost maasturita loodavad leida :) Samas, nüüd kus kraadid jälle miinuspoolel ja siiani olnud ohutu pehme lumevall saab korralik stange ja muude auto-osade laastaja kui sinna kogemata peaks vastu minema.
Ma ise, kui tänav natukenegi sõiduauto jaoks liialt lumine, helistan kohe linnaosavalitsusesse ning nõuan ka oma väikese tänava peal õigust. Hoolimata sellest, et ma ilmselt saan sealt läbi ja palju kordi olen pidanud ka seda tegema, siiski ei soovi oma suksut rüüstata lume ja jää otsas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 14.02.11 07:56 Tsiteeri


Vahepeal polnudki midagi põrutavat lisada, tahtmist väga autoga pusida polnud ja sundust ka nagu otseselt mitte.
Aga see sund võib saabuda väga äkki ja plaanida seda ette ei saa. Parkisin hooletu elegantsiga nädalavahetusel sõbra maja ette värava vahele, eile õhtul siis tervis ja vaim virge, et toon ära. Aga käima ta taaskord ei läinudki. Eks tegi närvi mustaks küll - pooles öös leidsin veel abivalmi cable guy, kes siis katsetas veakoodidest ja kurjast saatusest vabastada auto. Aga ei midagi. Jäigi sedasi pererahva autosid blokeerides värava vahele seisma.
Kui ilm külmaks läheb, siis ei viitsi see sõita. Eks pesulas käimine tundub ka faktorina, mis kaasa võis aidata, aga ega see väga lohutavana ei mõju.

Hakkan takso ja treila numbreid otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 17.02.11 17:53 Tsiteeri


Et auto ratsutas treileri seljas nach Moskau (Rocca al Maresse siis täpsemalt) ja loodus teatavasti tühja kohta ei salli, siis saabus mikidemaalt saadetis. Ma usun, et seda kätte saada oleks tunne tummisem kui sõiduk võtmest käivituks, aga tagasi ei hakanud ajama seda siiski. Et suvi ees ja velgi läheb majapidamises ikka vaja. Said 19 tollised, suuremaid ei olnud võtta.

http://www.upload.ee/image/3013007/DSCF8220.JPG

Olid viisakalt pakitud, praeguse sajakraadise külmaga ma kõiki karpe lahti kiskuma ei hakanud, esialgne pilt oli ootuspärane.
Kui nüüd Tallinna Reval mind puhta vaeseks ei tee, siis peab rehvie järele ka vaatama hakkama, eelmise aasta omadest midagi väga arvestatavat alles ei olnud.
Veel vajaks selgitamist rehvirõhu andurite olukord, vajadusel saaks need ka praegu vaevata uued külge keerata. Saab näha.

http://www.upload.ee/image/3013012/DSCF8221.JPG

Mina hankisin päris läikivad, kui mingi soov neid tulevikus teises värvitoonis näha tekib, siis pole ju ka see takistuseks. Momendil pole niiväga audifanaatiku tunnet, et on nagu on.

http://www.upload.ee/image/3013017/DSCF8223.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Põta
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.06
Kasutaja on eemal

Auto: D3, B2 CQ, B1 80 73a.

postitati 17.02.11 17:57 Tsiteeri


Päris kenad rattad. Need Peaksid sobima, nagu rusikas silmaauku;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.11 18:06 Tsiteeri


ET ja velje laius?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 17.02.11 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
ET ja velje laius?


19x8.5 ET40 5x112 CB57.1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.02.11 15:16 Tsiteeri


Sedakorda on pikaleveninud coitus interruptus auto sõidukorda saamisega taaskord seljataga. Interruptida ei tahtnud see asi kuidagi, aga asja sai vähemasti.
Tagasi anti auto puha uute lisadega, usalduse eest tänava teepaki komplektiga iseäranis. Aga arvelt lugedes täpselt aru ei saagi, mida me kõik aeg ootasime - varuosana on justkui jutt olnud starterist, selle vahetuse tööraha loen nagu välja. Aga lisaks käiviti remont, see paneb jälle mõtlema, et pole nagu vahetus... Ja kui selle remontimisega korda sai, miks siis üüratum ootaeg vajalik oli, ka ei selgu. Seda kõike ei saa väga esindusest ka uurida, sest töötaja, kes auto tagasi annab ei ole sama, kes remondib. Ja ei ole ka sama, kes töö vastu võtab. Aga jumal temaga.
Rohkem teeb muret asjaolu, et kättesaamise juures arvet oodates silmanurgast midagi justkui märkasin, et käsikirjaliselt töö tellimuslehele nivoo amortidest kirjutatud on. Et mul sellega mingit soovi edastatud ei olnud, siis ei hakanud ma seda väga uurima ka.
Aga sõites tundub, et uue softi laadimisega on auto taaskord väga vedelaks kruvitud. Sama tunne, kui kaks tolli suuremate ratastega, vedel ja tormisel merel olemise tunne. Auto enese MMI oli ka just kõrguse nivoo seadmise asendis, kui kätte sain.
Ma ei ole mingit kaablit-softi suutnud endale siiani hankida, millega auto hingeeluga lähema kontakti saaks. Kui ta korras on, siis tundub nagu kohe-kohe ettevõetava asjana, kui peetis, siis vannun, et miks ma seda kaablit ometi ostnud pole. Eks siis suverehvide ja velgede allasättimisega koos peab katsuma kõrguseid ja kanguseid natuke seada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.03.11 20:47 Tsiteeri


Hakkasin seoses päikese kõrgema kaarega siis vähehaaval suverehvi järgi vaatama, sellega seoses jäingi mõttesse, et milline mõõt oleks sobivam 255/40/19 või 245/40/19?
Eelmise aasta suverehv oli laiusega 255, aga vaatamata velje kaitserandile tundus natuke nagu isegi liiga lai 8,5 tolli laia velje peale. Kas kellelgi on isiklikke kogemusi justnimelt 245 laiuse rehviga sama mõõduga velje puhul?
Kui ma viitsin, siis peaks korra soetatud velgi alla passima ja vaatama, kas äkki peaks mõne flantsi lisaks vaatama, et rattakoobas ära täita. Ehk ei ole polte lausa vaja pikemaid, aga kes sedagi teab.
Vähemasti läheb auto vähemasti võtmest käima, seda polegi nii vähe :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 06.03.11 20:41 Tsiteeri


8,5 tolli rehvile kindlasti 245 laiuseks. Ideaalne oleks üldsegi 240 aga sellist polegi saada :):

Kunagi siit samast foorumist leidsin ühe toimiva valemi, kuidas kergesti sobivat laiust arvutada: (rehvi laius tollides x 25,4) + 25 = kõige sobilikum mõõt.

Ehk siis antud juhul tuleks: (8,5 x 25,4) + 25 = 240,9. S.o kõige lähem rehv 245 laiusega.

Mul oli D2 all 20x8,5 ja kasutasin samuti 245 rehvi.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.03.11 08:08 Tsiteeri


Enne veel, kui ma rehvikauplustele jõudsin endast teada anda tuli täna hommikul tuttav tunne üle elada - EPC kollane kiri armatuuris ja vaikus. Ei käivitu, starter ei tee midagi. Ometi on see justkui nädala eest Revalis uus pandud. Vanduma ajab. Nagu ebameeldivate inimeste valimisvõit.
Kaheksa on niikaua hea auto, kui ta käima läheb. Muudel asjaoludel mitte nii väga. Peab hakkama mõne Polo või Berlingo peale mõtlema, millega siis sõita ka saaks, kui tarvis.
Ei ole ilmselt minu päev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 07.03.11 08:19 Tsiteeri


Pole hullu, päev pole jõudnud veel alatagi. Murphy järgi läheb ainult hullemaks :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.03.11 08:20 Tsiteeri


Ojaa, ma tean mida sa tunned. Olen tihti ennast ka leidnud mõttelt, et ehk on tarvis pakiruumi tagavararatta asemele mõni ford-k soetada. Ilmselt ei ole asi kinni niivõrd antud automargis, ega ka mudelis, kui hoopis ehk autotootjate võidujooksust tulenevast probleemist. Ruttu on vaja üksteist üle trumbata. Testimiseks on vähem aega. Toota on ka vaja odavamalt, muidu kliendid ei jõua osta. Kõik kokku valmistab aga kasutajale probleeme. Me oleme vist juba jõudnud ajajärku, kus ainult garantiiga asja tohib omada.
Igal juhul kõva närvi sulle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.03.11 14:46 Tsiteeri


Tulin siis veakoodide lugemise varustusega hambuni relvis koju tagasi - ja selgus selline seis:

19510 - Starter Will Not Turn: Jammed or Electrical Malfunction
P3054 - 001 - Upper Limit Exceeded
19509 - Starter Control; Returned Message: 50 Short to Ground
P3053 - 002 - Lower Limit Exceeded

Lisaks vasaku mootoripadja viga. Ehk et - mitte miski ei ole muutnud. Vaatamata starteri vahetusele.
Väike muudatus on see, et vaatamata neile veakoodidele läks auto praegu käima. Uskumatu loterii.
Katsetan siis ehk treileri raha kokku hoida ja sellega Revalisse kohale sõita. 30 EURi nagu maast leitud, kui treilerit palkama ei pea. Peaks isegi õnnelik olema vist...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.03.11 17:50 Tsiteeri


Hämmastav aeg ja ärimudel. Nagu maamaks. Sa oled ostnud auto. Aga remontida on nii keeruline, et kõike tuleb lasta esinduses teha. Mitte et halb auto oleks, ei seda mitte. Lihtsalt leidsin ennast selliselt mõttelt. Sinu auto juu, eks. Aga kaudselt nagu tuleks mingit maksu maksta. Lisaks soovivad sotsid luksusmaksu kehtestada :) Paljud väga lisadega auto-omanikud juba kaudselt maksavad seda maksu. Samas ega ma ei kurda, ega ei saagi ilma lisadeta masinat enam ju. Kui nüüd kokku võtta, siis tundub, et Helmes on sinu auto tarkvara progenud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.03.11 20:13 Tsiteeri


Mind hämmastab selle juures veel asjaolu, et eelmisel korral samade veakoodidega Revalisse minnes peeti vajalikuks starter ära vahetada. Sama loogikat kasutades peaks praegu siis uuesti sama tegema?
Või siis vahetab esindus juhuslikkuse printsiibi alusel erinevaid detaile, et äkki läheb pihta?
Kumbki kirjeldus ei ole tingimata selline, et tahaks oma autoga sellise kohtlemise osaliseks saada.
Aega, mis kulub alternatiivsete liikumisvõimaluste leidmiseks ei kompenseeri mulle ju keegi. Närvikulust rääkida oleks vist suisa kohatu. Auto kui sõiduvahend peaks ise olema liikumisprobleemide lahendaja, mitte nende probleemide tekitamise allikas. Nii olen mina kuidagi aru saanud auto vajadusest.
Praegu tundub küll, et mõni mees võidab lotos ka sagedamini kui minu auto käivitub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.11 20:36 Tsiteeri


Miks mitte jääda tehase poolt pakutu juurde: 255/40 ja 8,5 x 19 ET45. Kui sulle selline rehvi laius ei meeldi (kuigi A8 puhul peaks ka meie teedel 255 okei olema), siis on ligilähedane mõõt 235/45/R19.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 07.03.11 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:

Mind hämmastab selle juures veel asjaolu, et eelmisel korral samade veakoodidega Revalisse minnes peeti vajalikuks starter ära vahetada. Sama loogikat kasutades peaks praegu siis uuesti sama tegema?


Aga on siis reaalselt ka vahetatud? Vajadusel saaksid sa altpoolt tsekata, kas on läikiv uus vidin küljes või mitte. Kohta, kus seda kiiresti ja valutult teha, tead sa isegi.
Kuna veakood annab suht konkreetselt teada probleemse koha, siis tahes tahtmata it makes you wonder...


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.03.11 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Aga on siis reaalselt ka vahetatud? Vajadusel saaksid sa altpoolt tsekata, kas on läikiv uus vidin küljes või mitte. Kohta, kus seda kiiresti ja valutult teha, tead sa isegi.
Kuna veakood annab suht konkreetselt teada probleemse koha, siis tahes tahtmata it makes you wonder...


Auto on elisest pealelõunast jälle Revalis, seetõttu enam vaatlemisvõimalust ei ole/olnud.
Täna pidi siis nende töökas kollektiiv mind kursis hoidma, mis silma torkas. Aga võta näpust, mõistagi ei ole keegi mind mingil moel kursis hoidnud, mida mu autoga tehakse või kavatsetakse teha. Eks see siis hiljem arve peal näha ole. Mitte küll tingimata ka auto enda küljes, nagu näha on olnud.

Ross-tech suudab ka sellise seletuse pakkuda:

19510 - Starter Will Not Turn: Jammed or Electrical Malfunction
Possible Symptoms

* MIL On
* Engine will not crank over

Possible Causes

* Failed stater
* Wiring harness issue

Possible Solutions
Special Notes

* When found in an Audi A8, a faulty Brake Light Switch can cause this.

Magnificent!


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Miks mitte jääda tehase poolt pakutu juurde: 255/40 ja 8,5 x 19 ET45. Kui sulle selline rehvi laius ei meeldi (kuigi A8 puhul peaks ka meie teedel 255 okei olema), siis on ligilähedane mõõt 235/45/R19.


Ega mul mingit väga sügavat veendumust ei ole, et see rehvi mõõt peab just nimelt niisugune olema ja mitte muu. Isiklik tundmus lihtsalt, et sama mõõtu velje peal oli eelmise aasta suverehv nagu natuke "üle ääre". Ja oli siis originaalmõõtu 255/40/19.
Maailma foorumites tuhnides jäi ka silma kellegi sarnase auto omaniku küsimus, millele siis lahked soovitajad vastasid samasuguse soovitusega - 245/40/19.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.11 23:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
* When found in an Audi A8, a faulty Brake Light Switch can cause this.
Millega meenub mulle, et Ramonil oli kaheksaga probleeme nii piduritulede lülitiga, kui ka starteriga. Esimene väljendus selles, et seistes läksid pidurituled peale. Teine selles, et auto lihtsalt aeg-ajalt ei käivitunud. Ma ei mäletagi, mis see lõppresultaat tal oli. Aga pidin isegi selle lüliti ära vahetama. Mis põhjusel, enam ei mäleta. Suht odav asi oli, äkki paarsada krooni.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 11.03.11 17:07 Tsiteeri


Vahepealsetest arengutest siis seda, et auto on jälle minu käes. Praegu käivitub võtmest lausa. Starteriahelas on paar autotööstuses laialdaselt kasutatavat releed (431951253G), mis siis mahapõlemisega kogu ahela kergesti ära suudavad blokeerida.
Suurusjärk 15 EURi tükk ja kaks neid on.

http://www.autoatlanta.com/itemgraphics/R431951253G.jpg

Starterit poleks vaja olnud vahetada, aga et see on vahetusfondi kaup, siis väidetavasti on see juba kuhugi kaugele teel. Kontrollida ja tuvastada seal enam seega midagi pole.
Ka olin ma peale seda nädalat selgelt liiga väsinud ja tüdinud, et Revalis skandaalitsema hakata. Ja mine tea, äkki on seal majas härrastel sellised palgad, et vaatavad viltu kui asjata tühise starterivahetuse pärast rahulolematust välja näitad. Lasevad turvameeste vahel välja visata kui sobimatu elemendi või midagi.

Laadisin fotokal ka akud värskesti ära, aga pilti polnudki korraga nagu millestki teha. Auto on vägevalt määrdunud, sõita jälle üle aja lausa harjumatugi.
Eks siis nüüd nädalavahetus indikeerib, kas saab see jant otsa sedakorda.
Ja ebamugavalt vedelaks on asi aetud küll - Laagris Jälgimäe teele vasakut pööret oodates suutsid kõik möödasõitvad autod minu auto oma tuulega kõvasti õõtsuma ajada. Sellist tunnet ma varasemast siiski ei mäleta.

Praegu pean plaani, kas katsetada uued veljed korra ilma rehvita auto alla, et visuaalselt sobivust hinnata. ET on uutel pisut väiksem - 40 siis. Aga võimalik, et ehk peaks veelgi flantsiga timmima. Või peaks kohe hakkama uusi rehve tellima, et tuleb nagu tuleb ja kui vaja, siis saab flantsid ka hiljem hankida.
Praegu peale reifendirect-i ja camskilli häid tellimise kohti pähe ei turgatagi. Kasutatuna kipuvad väga räbalaks lastud olema, muidu lubaks minu südametunnistus suveks vabalt ka kasutatud rehvi osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 18.03.11 17:47 Tsiteeri


http://www.masonicgavels.com/Graphics/AllSeeingEye2.jpg

Tänane postitus on siis sulaselge vingumine ja hala. Põhjustatud siinsamas foorumis ülespandud rehvide ostukuulutusest. Päike käib juba silma tükkimas, velgedel ka ootusärev helk peal - saingi sobiva mõõduga rehvipakkumise ja mure tundus muretud. Et kustutaks või kuulutuse ja ootaks kirjas pakutud laupäevase kauba kättesaamise ära.
Täpsustasin veel rehvide monteerimise võimalust müüjaga, no pole siis pole. Et endal tervis kehva, siis kauplesin laupäevaks sohvri, lasin rehvivahetaja juurde tassida veljed, leppisin kokku aja. No kõik justkui paigas.
Ja siis kirjutab see sodomiit reede õhtul süüdimatult, et näed, eile keegi broneeris ja ladu on sassis ja ma ei teadnud midagi - sorri. Müüdud ja sulle sobivat mõõtu rohkem ei ole.
Ja ma ootan juba nädal otsa, millal ärimehest mõttehiiglane suurde linna jõuab, et mulle kaup kätte anda! No kogu sahmerdamine asjata, kokkulepped tühised ja aeg lihtsalt raisatud.
Kange kaupmehe sünniaasta paistab siinse profiili järgi ka peale 90-t, sellele oleksin nähtavasti võinud ise enne tähelepanu pöörata. Homne päev sellise pärdiku tõttu pekkis ja rehve ka pole.
Eks siis tuhnin edasi, järgmise müüja käest pean vist sünniaastat enne hinda küsima...
Sellesama müügimehega seotud kolmetähelise nimega audiopaigalduse ettevõttest oskan ehk tulevikus lihtsalt hoiduda.

245/45/19 on kellelgi juhtunud ära proovida äkki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.04.11 16:16 Tsiteeri


Permanentne püsierekas ei lahku minust siiani - võti ja auto on teineteise leidnud ja nende koostöö sedavõrd harmooniline, et võtab pisara silma.
Märkasin enda jaoks siiski uue asja, mille üle mõtiskleda. Kiirusel ca 60+/-5 ei leia auto justkui õiget käiku, lappab seda metoodiliselt üles ja alla. Pöörded kõiguvad nii 200 jagu korraga. Kui nüüd natuke teise kiirusega sõita, siis sama janti ei ole. Kas selline käitumine on mingis vahemikus normaalne või peaks hakkama midagi diagnoosima?

Aga plussis ilmakraadid teevad meele heaks. Suverehvid sain ka tellitud, veljekuhi on kodus ootel. Sellest lõpmata jää küünistamisest on kõrini. Teedemineku aeg on küll jälle käes, nii linnas kui linnast väljas on ühtmoodi vägitegu ilma ropendamata küüniliselt teekatteks nimetatud auguhunniku vahel laveerida.


http://thereifixedit.files.wordpress.com/2011/02/white-trash-repairs-take-that-snowpocalypse.jpg
Take That, Snowpocalypse!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 27.8% - SQL: 72.2%]