Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2.3 - 1992 - zack (Vastuseid: 155 | Vaatamisi: 32941)
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 03.05.12 19:26 Tsiteeri


Eks põlk pinniti välja ja hiljem siluti pahtliga, nagu ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 05.05.12 17:49 Tsiteeri


Vahetasin täna amordipadjad ka ära, vaja parempoolset stabika varrast uut, kuna ei saand vana korralikult kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 05.05.12 22:40 Tsiteeri


Sel juhul vaheta mõlemad ära, pole neid soovitatav eraldi vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 06.05.12 08:53 Tsiteeri


Yep, nii saigi tehtud. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 31.05.12 13:52 Tsiteeri


Niih, vahetasin täna poolteljeotsa ka ära, sai siis alla pandud kasutatud ots. Ostsin uue kummi peale ja asi käib ilusti. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 03.06.12 12:10 Tsiteeri


Siis on hea, et see ots sulle sobis :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 06.06.12 20:24 Tsiteeri


Sai vahetatud tagumised rattalaagrid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 20.06.12 20:35 Tsiteeri


Sai siit foorumist soetatud endale madalamad vedrud, vahetasin ära ja jäin tulemusega rahule. :)
Nüüd täidavad rattad ilusti koopa ära ning auto vähe jäigem ka. Vahetuse käigus pidin ka ühe rooliotsa uue panema, kuna vana ei saanud korralikult kätte.
Ära on ostetud ka plokikaane- ja sisselaskekollektoritihend ning õhufilter...ootavad vahetamist. :cool:

Samas esisillas paremalt poolt on kuulda mingit kolksu, kuid ma ei mõika mis seda põhjustab, sest amordipadi, õõtsa puksid, stabikas, sarniir vahetatud. Sõber arvas, et amort ise võib kolksu põhjustada, aga vedrusid vahetades vaatasin amorti tundus igati okei ja tihe.

http://www.hot.ee/raunts119/Audi%20coupe/20120618_195429.jpg

http://www.hot.ee/raunts119/Audi%20coupe/20120618_201845.jpg

http://www.hot.ee/raunts119/Audi%20coupe/20120620_215839.jpg

http://www.hot.ee/raunts119/Audi%20coupe/20120620_215851.jpg

http://www.hot.ee/raunts119/Audi%20coupe/20120620_215923.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.06.12 20:44 Tsiteeri


Sai sind täna nähtud tankimas. Vaatasingi, et kena madal. Suuremat velge vaja nüüd. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 20.06.12 20:46 Tsiteeri


Suuremat velge vaja indeed. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.12 21:18 Tsiteeri


Ka mina usun et sul amort võib kolksuda, endal 90-nel oli sama nali. Sild oli korras ja kolks sees, vahetasin amordi ära ja vaikus majas. Üldjuhul hakkavad siis kolksuma kui amordist on natukene õli lekkind ja tekib tühikäik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.12 19:58 Tsiteeri


Sai ka su masinat nähtud täna. Kaugelt mööda sõites tundus suht sile ja viisakas. Edu masina korras hoidmisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.07.12 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zack
Samas esisillas paremalt poolt on kuulda mingit kolksu, kuid ma ei mõika mis seda põhjustab, sest amordipadi, õõtsa puksid, stabikas, sarniir vahetatud. Sõber arvas, et amort ise võib kolksu põhjustada, aga vedrusid vahetades vaatasin amorti tundus igati okei ja tihe.

Welcome to the club! Mul amort ka lisaks kõigele muule vahetatud ja ikka klobistab see kuramuse parem pool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.12 20:08 Tsiteeri


Minu omal ka sama kolksuga mure:(. Kas seda kolksu poolraami puksid ei või tekitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.07.12 20:10 Tsiteeri


Ilmselt on see mingi üleüldine probleem, kuna mul on samuti paremal pool mingi iseäralik klobin ebatasasel teel. Kuna mul puksindused ja muud asjad on samuti vahetatud siis ilmselt jääb ainukesena üle osta Meyle HD tugilaagrid, vaadata amort üle kas siis kolksub ning madaldusvedru alla. Amort muidugi võib väga vabalt olla praak.

Ja kui siis ka ei aita miski ning kõik muud asjad on üle vaadatud siis poisid, pigimatitage koopad ära ja vaikus majas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.07.12 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Minu omal ka sama kolksuga mure:(. Kas seda kolksu poolraami puksid ei või tekitada?

Minul ka need vahetatud, midagi ei muutunud, samuti ei muutunud amordi vahetamisega midagi, asemele sai hea firma: Boge amort. Kui amort oleks praak, siis suure tõenäosusega midagi muutuks kas halvemaks või paremaks, aga et saada sama kolksuga uus amort nagu vana oli.... vaevalt küll. Huvitav on ka see, et see odav tugilaager vasakul ei tee ju koksu, paremal aga olen juba 2 korda vahetanud, midagi ei muutu, ikka kolksub, seega pole viga seal! Heliisolatsioon asja ei lahenda, klobiseb ju ikka edasi, tuleb keresse, sellest lahti ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.07.12 20:46 Tsiteeri


Kuna nii paljudel on see sama probleem ning tagatipuks sama nurgaga, peab tegu olema mingi tehasest kaasa tulnud jamaga. Muud ma küll välja ei mõtle...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.07.12 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kuna nii paljudel on see sama probleem ning tagatipuks sama nurgaga, peab tegu olema mingi tehasest kaasa tulnud jamaga. Muud ma küll välja ei mõtle...

Mingi roolilati kala vist ikkagi? Aga kuidas nii avaldub, ma ei oska selgitada:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.12 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kuna nii paljudel on see sama probleem ning tagatipuks sama nurgaga, peab tegu olema mingi tehasest kaasa tulnud jamaga. Muud ma küll välja ei mõtle...

Aga mul ühel tuttava coupel on vaikus majas. Tema sai poolraami pukside vahetusega vaikseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.07.12 20:56 Tsiteeri


Mul on poolraami puksid alust nii, et selle ma välistan enda jaoks täielikult. Ma millegi pärast kaldun ka arvama, et roolilatt tekitab seda paremalt poolt. No kui mul kere tööd tehtud siis mulle läheb praktiliselt uue väärne roolilatt külge, kui saab lahti siis on teada, et vana oli väsinud nii õli kinni hoidmisega, kui ka füüsiliselt ennast paigal hoidmisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 16.07.12 20:56 Tsiteeri


Krt, ma usun, et need puksid ei maksa essugi, aga nende vahetamine on suur töö, selleks vist kõik lahti laskma jah?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.07.12 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zack
Krt, ma usun, et need puksid ei maksa essugi, aga nende vahetamine on suur töö, selleks vist kõik lahti laskma jah?


Lihtsam ja tuleviku perspektiivis on mõtekam kohe alumiinium puksid panna. Enamus kes selle läbi teinud on öelnud, et ei tulnud mingit müra ega mingeid muid imelike iseärasusi. Näiteks võin tuua, et kõik kõvad jaapani sportpüssid (skyline,suprad,rx7) on poolraami poolt kuhu õõtsad kinnituvad, jäigalt kere küljes kinni.
Aga muidu nende vahetus on üsna suur töö ja väga korralik silla regull peale seda oleks kindlasti vajalik! Mitte, et keerame natuke regull varrast ja siis peaks käima kah, nagu enamus kohad teevad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 11.08.12 17:16 Tsiteeri


Käisin täna ülevaatusel, mille ka läbitud...gaasid olid nibin-nabin ja käsipiduri erinevus suur, muidu üldiselt ok. :)

Eelnevalt tegin ära siis õlivahetuse, õhufilter vahetatud ja tühikäigumootorit puhastatud ning pidureid näpitud.
Ahjaa, juhipoolse suunatule pidin ka uue ostma, kuna mampsil õnnestus sinna konksuga vastu minna, mõtlen, et peab ka teise poole ära vahetama, kuna see uus tuli tundub võõras vana originaali kõrval.

Hetke seisuga ongi vist kõik, varsti selle masinaga kuuks ajaks Rootsi, loodan, et tee peale mind ei jäta. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 08.10.12 10:38 Tsiteeri


Tervist foorumlased, üldiselt on nii, et auto nüüd müügis.
auto24


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 08.10.12 12:26 Tsiteeri


Nii eeskujulikust masinast peaks ruttu lahti saama. Mis siis plaanid, et müüki läks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.2% - SQL: 55.8%]