Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Autor:
Pealkiri: Varaste vastane seade (Vastuseid: 241 | Vaatamisi: 111277)
TrackAndField
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0Quattro '03

postitati 21.06.07 20:32 Tsiteeri


ööseks veljed alt ära ja tuppa :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 27.06.07 14:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kylaline
Mul ka üks idee - lõukoer soetada, kes autosse ööseks "unustada"..:D

Tsitaat:
Algselt postitas: Burn
Kõige parem variant: kruvi rool maha ja löö latil vint maha :P :P :P

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
mis te ikka ehitate...
müüge auto maha ja kõik teie probleemid on lahendatud :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Caliban
...aga mina võtan enda autol kolvid ja kepsud välja...;)

Tsitaat:
Algselt postitas: Eints
mul mustamäel viiekordses majas naabrimees võttis igal õhtul oma volga pealt jagaja kaane koos juhtmetega maha ja monteeris hommikul peale tagasi:D

Tsitaat:
Algselt postitas: OnuTom
jagajakaas maha, rootor tasku ja korras...

Tsitaat:
Algselt postitas: madjs
Äkki mingi elektrikarjus autokülge ühendada, aitaks nii varaste kui ka rattaid niisutavate koerte vastu?:D

Tsitaat:
Algselt postitas: selfer
Ei tohi jätta autot järelvalveta!

Tsitaat:
Algselt postitas: darkSlide
mu sõber viskas eile nalja(tal 2 autot ära varastatud), et peaks autole pommi sisse ehitama, et kui mingi vale mees sellega minema kimab lendab õhku koos autoga, enda kaitseks ütles, et kui ei sõida mina sellega, siis ei sõida sellega keegi teine ka :D

Tsitaat:
Algselt postitas: 8413
Mina hakkan oma audit parkima ,,vingemate,, audide kõrvale
võetakse ikka ju maksimaalne, seega lootus on...;):D

Tsitaat:
Algselt postitas: urmps
oh jah endal maja ees vanapapi imeb pena õhtul välja ja nokitseb nati kapotiall ja hommikul jälle pents siisse ja minekut (olgu märgitud et tegemist siis kopikaga vaz 2101)



üldiselt on päris kindel, et hea Audiga jäävad sõitma vaid parimad nupumehed, kes suudavad varga labaselt üle kavaldada.
huvitav kas parimate ideede eest ka kuskil premeeritud saab?
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 31.10.07 21:41 Tsiteeri


Mina tegin kunagi oma hondale Auto makki selle juhtme, et kui paneeli ees ei ole ja makk ei tööta siis ka auto ei tööta ... väga lollikindel oli, kuna vargal pole nagunii aega musa kuulata kui ta askeldab....... :D
ühesõnaga Kraavi ja kuul kukklasse :mad:


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 29.01.08 20:32 Tsiteeri


http://autodrum.com/img/media/fun/auto/auto_004.jpg
Ka seda võib kasutada ;)


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.01.08 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yepi
http://autodrum.com/img/media/fun/auto/auto_004.jpg
Ka seda võib kasutada ;)

See teenistuskass on tegelikult põhiline, kes seda seal valvab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
skyaudi
huviline



Registreerunud 23.05.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.08 09:56 Tsiteeri


Profid viivad auto minema kasvõi garaašist ja ükskõik, mis lukud või imevidinad seal peal on , kui nad väga tahavad(tellitud) ,ainuke kaitse selle vastu on kasko , kes maksab sulle auto kinni. Minu audil on salalukk ja bmw-l käigukasti mehaaniline lukk , see võib-olla aitab kaubanduskeskuste parklates mõne üksiküritaja vastu aga asi seegi , kuid kui vaja viiakse minema ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.01.08 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: yepi
http://autodrum.com/img/media/fun/auto/auto_004.jpg
Ka seda võib kasutada ;)

See teenistuskass on tegelikult põhiline, kes seda seal valvab.



kasutasin ise ka sarnast kassi siis kui vahepeal nivaga sõitsin. ööseks difrilukud peale, kass hoiab ühte ratast, surudes selga koopasse, kinni ja ei liigu see auto enne kuskile kui 4 ratast õhku tõstetud.

mul oli siis liikumistõkendi, häiresignaali ja veljevargus pakett võetud.

pilt ka

http://mth.planet.ee/1/tiigerniff.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.08 17:02 Tsiteeri


väga hea lahendus :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
skyaudi
huviline



Registreerunud 23.05.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.08 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kasutasin ise ka sarnast kassi siis kui vahepeal nivaga sõitsin. ööseks difrilukud peale, kass hoiab ühte ratast, surudes selga koopasse, kinni ja ei liigu see auto enne kuskile kui 4 ratast õhku tõstetud.

mul oli siis liikumistõkendi, häiresignaali ja veljevargus pakett võetud.


Ja selle signa mahasaamiseks rippus võtmete küljes puldi asemel väike silgukotike.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Peter
huviline



Registreerunud 04.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.08 23:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Ja selle signa mahasaamiseks rippus võtmete küljes puldi asemel väike silgukotike.:D


Pigem ikka palderjanikotike :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Märtt
huviline



Registreerunud 20.02.08
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.08 18:11 Tsiteeri


Kõige parem lahendus oleks vist siiski laiskus ja hoolimatus oma auto vastu. Kui ikka roosteussi närimine kõrvaga kuulda ja mustus varjab vaatevälja, siis ei tule keegi linkisid lõgistama.

Tõsiselt mõtelda, siis tõesti - vinged turvasüsteemid toimivad ainult amatööride vastu. Jääb siis vaid loota, et neid amatööre liigub rohkem kui tõsisemaid.

Humoorikam seik: Tuttaval käidi Lasnamäel autos niimoodi sees, et kõik lukud olid terved. Kapoti alt oli aku juhe maas ning ainukese asjana oli varastatud esmaabipakist SKUTT. Et isegi kõige näljasemad süstlanarkomaanid oskavad oma tööd puhtalt teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
trix
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2,6

postitati 23.04.08 17:35 Tsiteeri


Aga mida teha väikeste patsaanidega, kellele meeldib parklas võtmetega autosid kaunistada?
Minu arvates võiks kogu auto kere kuidagi kõrgepinge alla saada ja siis isoleeriva lakiga üle;) ... kui nüüd mõni "naljamees" võtmega laki maha koorib...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
empee3
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 01.04.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 13.05.08 21:46 Tsiteeri


k6ige kindlam vargavastane seade ja kriimustamise vastane seade on auto mis ei ole palju v22rt,ei ole seest midagi v6tta ja mis ei n2e k6ige ilusam v2lja,see teeb varaste jaoks sama v2lja nagu sinu autot ei oleksgi olemas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 13.05.08 22:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: empee3
k6ige kindlam vargavastane seade ja kriimustamise vastane seade on auto mis ei ole palju v22rt,ei ole seest midagi v6tta ja mis ei n2e k6ige ilusam v2lja,see teeb varaste jaoks sama v2lja nagu sinu autot ei oleksgi olemas :D


No ei tea midagi...mul on teiseks autoks vana siguli:P ja temas on mitu korda sees käidud(makki sees ei olnud) nüüd peale maki soetamist ei jäta enam maja ette. Tegelikult lihtsalt valimatult tehakse seda.....mis parajasti "ette jääb" saab ilusa joone külje peale (või midagi hullemat).

(siinkohal tänan jumalat Lasnamäe garaashide eest):D


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
empee3
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 01.04.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 14.05.08 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:

No ei tea midagi...mul on teiseks autoks vana siguli:P ja temas on mitu korda sees käidud(makki sees ei olnud) nüüd peale maki soetamist ei jäta enam maja ette. Tegelikult lihtsalt valimatult tehakse seda.....mis parajasti "ette jääb" saab ilusa joone külje peale (või midagi hullemat).

selle siksiga tuli meelde,et vennal oli s6pradega mitme peale kunagi kollane siks,aga nad suutsid sellel mootori kokku lasta vms,parkisid auto kortermaja kylje peale 2ra ja n2dal hiljem oli aken sisse l66dud,kuigi uksed olid lukust lahti ja 2ra v6etud leopardi mustriga istmekatted,mis maksid 150 krooni ja olid autos yhtlasi ka k6ige kallimad asjad,isegi 4 suitsupakki j2eti alles :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.08
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 multitronic B6- eelmine, Audi A6Q tiptronic 3.0TDI C6, BMW 523 E39, BMW 520 E39, BMW 728 E38

postitati 15.06.08 15:28 Tsiteeri
hea asi



minul isiklikult on peal SKYBRAKE
kasko tahtis mingit asja peale kuid siis otsustasin midagi korraliku panna...

kui ma ei eksi siis peaks olema eestis see peal enamus land cruiselitel...


Kõik ventilatsioonist, kütest ning jahutusest!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 15.06.08 17:03 Tsiteeri


Skybrake'il pole häda midagi, aga lihtsalt faktiliselt - enamustel Land Cruiseritel on siiski Ceetah, PIN-koodiga immo :P

Mina aga soovitaks mõlemaid, väga töökindlad ja toimivad. Muidugi ma arvan, et Skybrake on mugavam (ei pea iga kord PIN koodi panema) aga turvalisus on PIN koodiga teoreetiliselt parem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Riho88
huviline



Registreerunud 03.06.08
Asukoht: V-Maarja/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2.4D '94

postitati 23.06.08 16:08 Tsiteeri


ma kohe pean teid hirmutama, minu auto seisab igal öösel maamiinidel - kui võetakse minult auto, siis miin võtab neilt nii elu kui ka võõra auto :)

kas ei ole mitte irooniat täis see maailm :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 28.06.08 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Skybrake'il pole häda midagi, aga lihtsalt faktiliselt - enamustel Land Cruiseritel on siiski Ceetah, PIN-koodiga immo :P

Mina aga soovitaks mõlemaid, väga töökindlad ja toimivad. Muidugi ma arvan, et Skybrake on mugavam (ei pea iga kord PIN koodi panema) aga turvalisus on PIN koodiga teoreetiliselt parem

ma tean mitut omanikku kellel on pin-koodiga immo teenindusreziimi pandud, kuna see on NIII TÜÜTU! endal ka skaibreik dd2 ja no krdi mugav. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuko
huviline

Avatar


Registreerunud 04.09.08
Asukoht: Kesk eesti
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.08 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Demis
Käis mul töökojas üks auto.

Immo käis maha nii:

süüde sisse - süüde välja - süüde sisse - käsipidur nõks üles - tagumise elektri akna lüliti üles - sigari süütaja sisse ja starterit.

:cool:


Ega peabki nii orgunnima, et enne peab kolm korda mõnda rahvatantsu tantima kui immo maha läheb:D:D:D

Või saab ka nii :D
http://www.youtube.com/watch?v=hSbjgXbDUzo&feature=related


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Originalstw
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.07
Asukoht: Tartu/Moelv (Norway)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 1.8T fwd, Audi A6 Avant C5 1.8 fwd,VW Passat B7 2.0 TDI 4motion

postitati 08.09.08 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Demis
Käis mul töökojas üks auto.

Immo käis maha nii:

süüde sisse - süüde välja - süüde sisse - käsipidur nõks üles - tagumise elektri akna lüliti üles - sigari süütaja sisse ja starterit.

:cool:


selle asja juures 1 jama ja 1 pluss
pluss on see et joogise peaga sa küll sõitma ei saa minna sest vaevalt see järjekord meelde tuleb
ja miinus on see et mina õpiksin seda küll mingi kuu aega pähe et kuidas see käib ja kui mingi aeg ei kasuta autot siis sama hea kui algusest peale õppima:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tauno911
huviline



Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.08 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: koit46
Minu idee:
1.Ostan jahimeeste poest kõike suuremaid õnge konkse.
2.Otsiksin kaks vineeri tükki sendi paksused.(30x30cm). Konksud väänan sirgeks ja panen need pealmisest vineerist läbi, umbes kolmese sammuga liimin kinni vist epoga alla kinnitan teise vineeri puidu kruvidega. Ühesõnaga ehitan siili.
Konksude pead peaks veel tegema soolase veega üle.
panen selle värgi istmele ja katan mingi riide või kattega.
Sellel narkaril võib mõnus tunne olla kui sinna otsa istub mmmmmm.......
Või on tei midagi paremat välja pakkuda???


Hommikul unise peaga lähed ja istud ise sinna otsa jah ... jõle mõnus tunne :D:D


TK.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 07.10.08 18:03 Tsiteeri


varaste vastu aitab ka KASKO kindlustus!
kogemuslikult.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dekart
huviline



Registreerunud 29.09.08
Asukoht: rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant 3.0 Q

postitati 15.06.09 19:31 Tsiteeri


10 kõige imelikumat varga-vastast seadet
http://oddee.com/item_96691.aspx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 15.06.09 20:37 Tsiteeri


Õde lasi oma audile sellise süsteemi panna, et süüde sisse, nõks tagasi, ootad punase tule põlemajäämist (ca 3-5sek), siis süüdet ja samaaegselt signaali (auto käivitub):) ... kui kostub helisignaal siis midagi valesti ja uuesti.

Õde rase oli, ja sõita ei saanud, pidin koju viima ja jamasin oma 5 minutit enne kui käima sain :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.6% - SQL: 66.4%]