Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Autor:
Pealkiri: Varaste vastane seade (Vastuseid: 241 | Vaatamisi: 110623)
Bradley
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 13.12.05 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vull
Tsitaat:
Algselt postitas: Bradleyminu üleelmine auto jäi äraajamata selle tõttu et tal olid väiksed tehnoprobleemid külmkäivitusega

:D - kõigil pole sellised pannid kahjuks :p

mul tuli hea mõte - ehitage endale mingi custom püsikiiruse hoidja. enne sõitu peab selle kusagilt välja lülitama.... aga kui seda ei tehta, siis kiirus alla 70ne või 90ne ei lange.
tahaks näha varast kes sellise kiirusega mõne garaazini jõuab või inimestele otsa tahab sõita :p


to vull: ole viisakas ja ära lõksuta lõugu siin foorumis. on/oli mul pann või mitte see pole kuskilt otsast sinu asi, peaasi et audi ja lisaks ytlesin veel et see oli mu eelmine auto mille keissi tõin lihtsalt näiteks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 30.12.05 11:57 Tsiteeri
Loll vastus teemasse



olen kuulnud, et saab on ärandamiskindel.

Ps. võite mind nüüd kividega surnuks loopida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 30.12.05 12:34 Tsiteeri


Käis mul töökojas üks auto.

Immo käis maha nii:

süüde sisse - süüde välja - süüde sisse - käsipidur nõks üles - tagumise elektri akna lüliti üles - sigari süütaja sisse ja starterit.

:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prt
olen kuulnud, et saab on ärandamiskindel.

Ps. võite mind nüüd kividega surnuks loopida :)


On jah suht ärandamiskindel. Aga asi pigem selles et keegi pole eriti viitsinud vaeva näha et Saabi süsteemi nõrgad kohad üles leida - nendele autodele erilist nõudlust Venemaal pole...

Tänu sellele ka Saabi kasko kordades odavam kui BMW/Audi/MB kasko.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 12:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Demis
Käis mul töökojas üks auto.

Immo käis maha nii:

süüde sisse - süüde välja - süüde sisse - käsipidur nõks üles - tagumise elektri akna lüliti üles - sigari süütaja sisse ja starterit.

:cool:


Valus laks... :)


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 31.12.05 10:00 Tsiteeri


Tegelikult on väga eduline ka Hummeril olev süsteem. Rooli all kaks nuppu ja ise pead siis kombinatsiooni teadma. Ühel, mida ma ise tean on kõigepealt kolm nupuvajutust ülemisele nupule, kaks aluminsele ja üüesti ülesse. Omanik on mingi Selveri tegelane :P


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 31.12.05 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Tegelikult on väga eduline ka Hummeril olev süsteem. Rooli all kaks nuppu ja ise pead siis kombinatsiooni teadma. Ühel, mida ma ise tean on kõigepealt kolm nupuvajutust ülemisele nupule, kaks aluminsele ja üüesti ülesse. Omanik on mingi Selveri tegelane :P
Mul Audil sama nuppudega süsteem peal.Sisestad PIN koodi ja immo läheb maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 30.01.06 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Demis
Käis mul töökojas üks auto.

Immo käis maha nii:

süüde sisse - süüde välja - süüde sisse - käsipidur nõks üles - tagumise elektri akna lüliti üles - sigari süütaja sisse ja starterit.

:cool:


Nagu mingi 3 aastat võtad seda immot maha :D


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.06 09:03 Tsiteeri


Aga kõik need eluohtlikud imesüsteemid peaks olema legaalsed kui vastav hoiatusmärk "Kõrgepinge" "Biohazard" vmt. külgekleebitud oleks? Või varsti on nii et kui keegi läheb pingestatud alajaama vase sisaldust vähendama, sellekäigus vooluvõrku ühendub ja kannatada saab siis Eesti Energia kohtusse kaevata kasvõi emotsionaalse kahju tekitamise eest? Samas ise midagi ehitada ei kavatse (veel?) sest väga loll tunne oleks mingisse iseenda lõksu jääda :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genka1975
huviline



Registreerunud 31.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: 2,3 100 C4 91 a. 98 kw man.

postitati 26.03.06 11:32 Tsiteeri


Jaaa...jaaa. Karm värk.
Huvi pärast vist teen nii:
1. Võtan autol kõik ärandamisvastased seadmed maha.
2. Teavitan sellest kleepekaga klaasi peal...et auto saadaval. Kas nad ra***d usuvad ka?? Äkki kõnnivadki kaarega mööda!!!

:D:D:D

Tegelikult jookseb käsika juurest üks imepeenike terastraat rooli alt ja siis uksepostist välja kõrvalseisva puu külge. Kui nüüd mõni debiil autoga liikuma hakkab..:o:o eemaldub väga effektselt keha torsost!:D:D
Panen ka hiljem mõne pildi tulemustest:cool:..... kui nad tulevad.
Vot tak!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Shelby-SV
huviline



Registreerunud 06.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 66kw 1994

postitati 26.03.06 12:09 Tsiteeri


mustaka vahel peaks siis iga hommik autost mingit punast pläga ja soolikaid välja loopima :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genka1975
huviline



Registreerunud 31.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: 2,3 100 C4 91 a. 98 kw man.

postitati 26.03.06 17:22 Tsiteeri
las varastavad...



Aga mõni varas on ka korralik....
Mul oli kunagi kiviajal vana Rekord, signa ja muu värk..Taga akna peal oli oma lollusest kaks muusikakeskuse kõlli, makiks midagi tolle-aja keskmist.
Ja ühel hommikul naine siis hüüab, et auto tagaklaas on imelikult puhas:o:o. Läksin siis neljandalt alla ja mis ma nägin? Läinud siis kõllid ja makk. Aga sisse mindi tagaklaasi kaudu, lõigati tihend katki ja klaas pandi ilusasti vastu maja seina, oli terve ka.
Aga signa näitas, et on karjunud...seega..

Arvan, et mõni penskar või lihtsalt loll inimene on nii õel, et ei võta midagi ette, kui näeb vargust. Auto seisis kahe neljakordse maja vahel(nagu kõlakojas) oli ka installidud logari alla lisapasun, et makroga üks ära nullitakse, siis teine jääb ikka kisama...seega lärm pidi korralik olema. Aga näe, mõnel ikka savi, mendid käisid küll küsitlemas paljusid, ei midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rene162
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.03.06
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20V; Coupe typ81; A6 C7

postitati 20.04.06 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Tegelikult on väga eduline ka Hummeril olev süsteem. Rooli all kaks nuppu ja ise pead siis kombinatsiooni teadma. Ühel, mida ma ise tean on kõigepealt kolm nupuvajutust ülemisele nupule, kaks aluminsele ja üüesti ülesse. Omanik on mingi Selveri tegelane :P


Kas auto nüüd juba läinud tänu sulle;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 24.04.06 13:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vairus
Tsitaat:
Esialgne postitaja Burn
Ok. tõsist juttu ka.

Milleks kõike seda jama?? Bensu pumbale lüliti vahele ja ongi kogu moos!!!!!
Olen kuulnud et lüliti ei aita kuna varastel on väiksed akud mis ühendatakse otse pumba külge. Mehaaniline kraan see on mote.


Vargad hakkavad auto alla ronima, ühendavad juhtme ja veavad selle väljaspoolt autot oma lisaakusse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.05.06 14:30 Tsiteeri


siia teemasse miskit...

http://www.epl.ee/artikkel_320817.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 10.08.06 20:58 Tsiteeri


pärnus kuldses kodus elades aastaid tagasi,kui omasin 1975 aastal toodetud opel kadetti:D ,mis oli pargitud maja ette,kui toimus öösel järjekordne pätipoiste "reid"oli hea rahulik olla,kui naine ajas mind keset ööd üles,et mine rõdule,vaata,mis toimub.vastasin talle tsitaadiga eesti kultusfilmist-ole rahulik,nad otsivad palju nooremaid:D(autosi)
hommikul autosse minnes,selgus,et sees oli käidud u.15`s autos.nii garaazhi boksides,kui ka väljas seisvates.ka minu "auto" mõlemal pool seisvates autodes.aga minu oma ei olnud näpitud:D:D
kuigi oli mul selles autos sees selle aja kohta päris korralik cd-mängija ja suur hulk cd-si:P
nad ei vaevunud isegi opelisse vaatama mitte:D
aasta siis oli 1997:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 12.11.06 12:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HannesT
Tsitaat:
Algselt postitas: Vairus
Tsitaat:
Esialgne postitaja Burn
Ok. tõsist juttu ka.

Milleks kõike seda jama?? Bensu pumbale lüliti vahele ja ongi kogu moos!!!!!
Olen kuulnud et lüliti ei aita kuna varastel on väiksed akud mis ühendatakse otse pumba külge. Mehaaniline kraan see on mote.


Vargad hakkavad auto alla ronima, ühendavad juhtme ja veavad selle väljaspoolt autot oma lisaakusse?

...või poevad bensupaaki sisse pumba juurde?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 12.11.06 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Tegelikult on väga eduline ka Hummeril olev süsteem. Rooli all kaks nuppu ja ise pead siis kombinatsiooni teadma. Ühel, mida ma ise tean on kõigepealt kolm nupuvajutust ülemisele nupule, kaks aluminsele ja üüesti ülesse. Omanik on mingi Selveri tegelane :P


Kirjuta auto reg. nr. kah siia!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 12.11.06 23:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Tegelikult on väga eduline ka Hummeril olev süsteem. Rooli all kaks nuppu ja ise pead siis kombinatsiooni teadma. Ühel, mida ma ise tean on kõigepealt kolm nupuvajutust ülemisele nupule, kaks aluminsele ja üüesti ülesse. Omanik on mingi Selveri tegelane :P

kõlab väga tyytu cliffordi immo moodi...

mina soovitan mingit mugavat immot ja "karulukku". see on mõttetu kui mingi immo hakkab enda elu segama. tahavad ära viia, viivad niikuinii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmps
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Sigar; Lancia Delta 80.a

postitati 13.11.06 20:19 Tsiteeri


oh jah endal maja ees vanapapi imeb pena õhtul välja ja nokitseb nati kapotiall ja hommikul jälle pents siisse ja minekut (olgu märgitud et tegemist siis kopikaga vaz 2101)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 13.11.06 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmps
oh jah endal maja ees vanapapi imeb pena õhtul välja ja nokitseb nati kapotiall ja hommikul jälle pents siisse ja minekut (olgu märgitud et tegemist siis kopikaga vaz 2101)

nendel imetakse pents välja, kusjuures ka varastatakse... tuttaval oli mingi aeg tagasi lada, hirmsasti oli kimpus nende probleemidega, nii kui oli natuke üle 5L sees, kohe imeti välja. kapotiall keerab ilmselt massi klemmi maha, või võtab rootori ära! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 13.11.06 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmps
oh jah endal maja ees vanapapi imeb pena õhtul välja ja nokitseb nati kapotiall ja hommikul jälle pents siisse ja minekut (olgu märgitud et tegemist siis kopikaga vaz 2101)

Päris sitt hobi....pärast ise haised nagu tankla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Amority
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.04
Kasutaja on eemal

Auto: A4 S-Line

postitati 22.11.06 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardo
Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Tegelikult on väga eduline ka Hummeril olev süsteem. Rooli all kaks nuppu ja ise pead siis kombinatsiooni teadma. Ühel, mida ma ise tean on kõigepealt kolm nupuvajutust ülemisele nupule, kaks aluminsele ja üüesti ülesse. Omanik on mingi Selveri tegelane :P
Mul Audil sama nuppudega süsteem peal.Sisestad PIN koodi ja immo läheb maha.


sama siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ince1
huviline



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 24.12.06 17:52 Tsiteeri
mnjah



Tahaks võibolla kõigile niipalju öelda, et kõige kindlam on panna salalukk ja selline lüliti mida ei leia kergelt üles.

Mõte on selles et vargal läheks võimalikult kaua aega sinu autoga. Uskuge mind varastel on igasugused seadmed et teie auto minema viia. Immo võetakse muide kiiresti maha. See jälgimisseade on kasutu! Tekitatakse leviauk ja ongi jama majas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prophecy6-6-6
huviline



Registreerunud 29.05.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.07 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: koit46
Minu idee:
1.Ostan jahimeeste poest kõike suuremaid õnge konkse.
2.Otsiksin kaks vineeri tükki sendi paksused.(30x30cm). Konksud väänan sirgeks ja panen need pealmisest vineerist läbi, umbes kolmese sammuga liimin kinni vist epoga alla kinnitan teise vineeri puidu kruvidega. Ühesõnaga ehitan siili.
Konksude pead peaks veel tegema soolase veega üle.
panen selle värgi istmele ja katan mingi riide või kattega.
Sellel narkaril võib mõnus tunne olla kui sinna otsa istub mmmmmm.......
Või on tei midagi paremat välja pakkuda???






Kõige efektiivsem on peita massi lüliti kusagile auto külge+ alarm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.8% - SQL: 37.2%]