Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172915)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 24.08.09 10:36 Tsiteeri


Kuna küünlad on ka suhteliselt kuluvosa siis ostsin oma suksule ka uued küünlad. Usun et sain need mis peale peavad minema. Forssist kataloogi järgi anti. Samuti ka üks edevuse detail. Nimelt eest puudus quattro märk. Usun et see annab paar heppa julgelt juurde :)
Rahakott kergem 1210.- võrra.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.08.09 21:32 Tsiteeri


Suksul sai vahetatud hammasrihm ja muud sinna juurde kuuluv. Töö teostas Eints(Raul).
Rahakott kergem 9000.- ringis. Natuke oli peale ka.
See ka siis tehtud. Homme keeran uued küünlad külge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.08.09 18:28 Tsiteeri


Täna leidsin aega küünlad ringi visata. Tundub et see lüke vist oli ülearu. Vanad küünlad olid Audi märkidega BOSHid. 4 elektroodiga. Peale läksid kataloogi järgi Forssist ostetud ühe elektroodiga NKG küünlad. Vanad küünlad olid kenad pruunid. Niipalju ehk oli vanade kallal nuriseda, et isolaatorid olid kõikidel küünaltel isolaatori ja mutri liitumis kohal suhteliselt pruunid. Aga noh hea teadmine ikka et on uued.
Sain ka Forssis kätte esimese quattro märgi. Kinnitamisel selgus et vist mingi klamber veel vaja :( selles suhtes suht pettunud. Eks homme Forssi tagasi klambrit uurima.
Päeval oli korra Raplasse asja. Teel avastasin et minu suksu püsikiiruse hoidja on toimetama hakanud. Või siis ei osanud ma teda enne siiski kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.09.09 10:46 Tsiteeri


Kuna armatuuris hakkas suhteliselt tihti peale mõningast sõitu põlema ABS ja ESP tuled siis sai arvuti alla mindud. Selgus et rooli asendi andur oli paigast ära. Audihoolduses kenasti rooli asendi andurile selgeks tehtud rooli 0 seis.
Teine asi oli see et sain Audihoolduses spetsiaalse koolituse osaliseks. Kurtsin et mulle eriri ei istu et mu suksu linnas 50 lülitab 4 käigu. Selgus, et käigukangil asendid 4-3-2 saab kasutada hoopis selleks et üle valitud käigu ei lülitaks. Mina mõtlesin et need numbrid tähendavad seda et valitakse kohe X käik. asendis 3 sobib mulle linnas ideaalselt.

Terv, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 02.09.09 11:54 Tsiteeri


Kena auto ja tundub, et saab pika uue elu tänu hoolitsevale omanikule. Mainiks vaid niipalju, et ühe elektroodiga küünlad pole just hea mõte. Originaalid, 4 elektroodiga Bosch-id, on u. 150 eek tükk, Revalis veits kallimad. Ise just vahetasin, seepärast suht kursis asjaga.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.09.09 11:58 Tsiteeri


Minu stoori selline, et ma mõtlesin nii. Kuna auto ajalugu puudus siis vahetamist vajavad minuarust küünlad. Lähen siis poodi nimega Forss ja palun antud autole küünlaid. Müüa lükkab kataloogi lahti ning toob mulle karbis 8 küünalt. Mina süidan garaazi ning keeran vanad küünlad maha ning nüüd av an uue karbi. Siis märkasin alles erinevust. Noh kuna usaldasin müüjat siis keerasin need ka peale. Auto perfomances vahet ei tunne. Selline stoori siis :)

Tnx heade sõnade eest ka.

Terv, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.09.09 20:34 Tsiteeri


Ostes oli autol ees üks juhipoolne käetugi. Ja seegi oli musta värvi. Piilusin vaikselt ringi ja hoidsin silmad lahti heledate käetugede osas. Nüüd siis ledsin. 1500 eeku vaesem :)
Kõrvalistuja käetoe küljes on ilmselt telefoni hoidja. Huvitav kas peaks selle sealt eemaldama või mingi fake telefoni paigaldama :) Kellelgi ei vedele toru?

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/IMG_0037.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.09.09 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ostes oli autol ees üks juhipoolne käetugi. Ja seegi oli musta värvi. Piilusin vaikselt ringi ja hoidsin silmad lahti heledate käetugede osas. Nüüd siis ledsin.
Kõrvalistuja käetoe küljes on ilmselt telefoni hoidja. Huvitav kas peaks selle sealt eemaldama või mingi fake telefoni paigaldama :) Kellelgi ei vedele toru?

See fake tekitab seal igasugu vales seltskonnas lihtsalt valet huvi. Kui hommikul mõne küljeklaasi leiad autost molekulaarsemas olekus ja see fake on läinud, siis usu ajab vanduma, et ta sinna üldse toppisid :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.09.09 07:36 Tsiteeri


:) jah võib ka nii mõelda. Noh jah. let it be :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.09.09 14:27 Tsiteeri


Natuke nüüd A8 mees oldud. Tundub täitsa sõidetav auto. Suht kõvasti rikkus minu sõidumõnu allkirjeldatavad olukorrad.
1. Tühikäigul oli suht tuntav mootorivärin.
2. Käigukang asendis D. Kinnas kusagil 50+ lülitas 4 käigule ning korralik katkumise tunne. Väristas jne. Madalatel pööretel siis. Suure tee peal kui lülitas 5 peale siis madalate pööretega samuti suht korralik värin ja katkumine. St. siis 4,5 käiguga madalatel pööretel ei olnud ikka päris korras see asi. Linnavahel oli lahenduseks käigukasti asend 3.
Vaikselt juba uurisin automaatkasti hindasid.
Lasin Audihoolduses diagnoosida. Selgus et käigukastiga on kõik korras. Hoopis mootori juures oli tarvis vasakpoolset nukka hammasratast väheke timmida ja tulemus on nüüd suurepärane!
2276.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.09.09 15:08 Tsiteeri


Ma just vaatasin ka, et mis krdi 3 käik linnakiirusel? 4.2 A8 nurrub juba 50-ga kruisides ilusti 5. käik ja <1200 RPM. :) See ei ole sellise väändega mootori jaoks ka absoluutselt piinav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.09.09 15:10 Tsiteeri


Pigem 4. ja 1200 RPM :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 19.09.09 10:41 Tsiteeri


Kas 50-60km/h juures laseb Sul kast lülitada tip olekus 5'le? Minu oma istus neljandal käigul edasi ja alles ~70kmh juures lasi tipiga 5'nda sisse panna. D peal sõites läks samuti selle kiiruse juures ainult neljandani isegi väga kerge koormusega. Mis muidugi 5'ndaga 70km/h'st edasi kiirendamisse puutus, siis seda võis mõõta kalendriga, mitte sekundites :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.09.09 08:14 Tsiteeri


Ma ei ole proovinud. Aga tunnen lihtsalt ja vahel tip asendis vaatan et 50+ juures lülitab 4. ja 70+ juures 5. Nüüd kus mootor nurrub kenasti pole see mingi probleem. Veab kenasti. Kiirendab minuarust rahuldavalt ka.
Kui väheke jõulisemalt segu reguleerimise pedaali muljuda siis vahetab alla.
A8 linna vahel kiirendamine on üldse kahe otsaga asi. Hea on kui läheb. Samas kui mina näen mingist suurt soliitset autot kusagil ridade vahel sõelumas või foori alt minema pangestamas siis kuidagi negatiivne mulje jääb :)
Aga teoorias jah võiks kõrgemal pööretel tegeleda 4. ja 5. käiguga. Samas on Audi sellise masina teinud. Mis mul seal muuta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.09 10:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Samas on Audi sellise masina teinud. Mis mul seal muuta :)


Kuradima kuldsed sõnad! Peamine et auto korras oleks, ülejäänud on juba Audi insenärid läbi mõelnud ja iga asi on põhjusega tehtud, mitte niisama lampi!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.09.09 06:07 Tsiteeri


Ostes juba oli üks xenon ees test värvi. Nüüd kustus ära. Armatuuris kompuuter teatas ka seda. Hetkel sõidan esimeste udukatega, D2 kerel need teatavasti esitule sees. Oskab keegi suunata mis tüüpi pirni ma vajan? Ma vähemalt loodan, et on pirn läbi.

Ette tänades, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.09.09 06:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ostes juba oli üks xenon ees test värvi. Nüüd kustus ära. Armatuuris kompuuter teatas ka seda. Hetkel sõidan esimeste udukatega, D2 kerel need teatavasti esitule sees. Oskab keegi suunata mis tüüpi pirni ma vajan? Ma vähemalt loodan, et on pirn läbi.

Ette tänades, Margusja


Päris kõigil D2 mudelitel udukad esitulede sees pole. Faceliftil on ikka eraldi.
Kas sul mitte ei lähe D2S lamp sinna? Siin foorumiski mitu pakkujat + auto24.

To kps: minul näiteks laseb tipiga viiendale vahetada kiiruse juures ca 57 km/h


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.09.09 09:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Pigem 4. ja 1200 RPM :)

Ma mõtlesin tegelikult 4. jah. :) Polegi vist 5-se kastiga 8-ga sõitnud, sellest mulje, et 50 pealt läheb juba kiireim käik rauda.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ostes juba oli üks xenon ees test värvi. Nüüd kustus ära.

Kui vahetama hakkad, vaheta mõlemad korraga, muidu on varsti jälle nii, et üks on sinine ja teine roosa. See, mis hetkel terve, viska kindalaekasse tagavaraks. Üsna nõme on linnas neid ühe roosa silmaga autosid vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.09.09 08:43 Tsiteeri


Tuledest veel nii palju. Avastasin, et juhipoolne xenon mis on nüüd läbi, sellele on taha kinnitatud vitsaga aftermarket xenon ballast. Seega võib arvata, et omal ajal on originaal läbi läinud. Originaal on seal alles hetkel. Pole asja veel laiali võtnud kuid huvitav mis hack seal sees on veel tehtud. Nüüd ei julgegi neid D2S pirne veel osta. Hakkan uurima ehk saan taskukohase hinnaga kusagilt originaal ballasti.
Teine asi mida ma avastasin. Ees vasakul ma olen tuvastanud silla küljes tulede nivoo kõrguse anduri. Taga vasakul avastasin kaks juhet lihtsalt rippumas. Kui nüüd see tulede nivoo andur seal taga vasakul peak tõesti olema siis huvitav mis asendus mu tuled hetkel on. Mulle kahtlaselt tundub, et näitavad nii maha kui saavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.09.09 09:22 Tsiteeri


Seda teemat vast oled juba lugenud? Kui ei, siis sealt peaks tule sisu kohta ülevaate saama. Kui tule tagant katte maha võtad, on pilt kohe selge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.09.09 09:29 Tsiteeri


Päris hea teema. Olin seda lugenud. Enamus A8 puudutavaid teemasid läbi loetud. Minu isendil on ilmselt tehase xenonid koos tulepesuritega jne. Ka tehase lisades väljendub see. Ballasti blokid on kinnitud tulede taha. Peaksin selle tähise sealt maha kirjutama ja siis otsima hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 30.09.09 05:58 Tsiteeri


Nukkvõlli märkide kontrolli käigus tuli lahti võtta klapikambrikaaned. Vasak tihend läks kohe uus. Parempoolset ei olenud sellel hetkel saada. Nüüd sai ka parem klapikambrikaane tihend ära lastud vahetada kuna vana ikka ei saanud hea. Igaljuhul tulemus suurepärane. Töid teostas Audihooldus. Rahakott 925.- kergem :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.10.09 10:28 Tsiteeri


Pagan just raiskasin linna vahel tunnikese. Sõitsin Kadaka tee 72B juurde. Seal Xenon pirne müüakse minule sobiva hinnaga. Igaks juhuks mõtlesin, et vahetan koha peal. Juhul kui ballast hoopis läbi siis saab kohe selle ka osta. Selgus, et ma ei suuda pirni kätte saada. Tule kate taga mingite 6 kantidega kinni millel sees veel mingi punn. Seekorda siis pirn vahetamata. Ehk teab keegi kus ootatööna vahetatakse ja pirnid ja ballastid kohapeal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.10.09 10:48 Tsiteeri


Sisekuuskandiga punn on tavaliselt tulede kõrguse reguleerimiseks !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.10.09 11:06 Tsiteeri


Vot jah ei tea. tunduvad originaalid olema. Igal juhul ma nüüd natukene mõtlen. Peab mõne varuosade müüaga rääkima. Puudub ka tagumine tulede nivoo regulaator. Pean hankima selle. Siis tahaks originaal ballasti ühte. Ning siis pirn sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 29.4% - SQL: 70.6%]