Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Kehvad autod turul ja kehvad automüüjad. (Vastuseid: 87 | Vaatamisi: 23999)
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 13.02.11 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Küsin siis müügimehe käest, et ehk annad masina VIN koodi,
Müügimees vastu, et anna pildiga dokument ja tel.number, helistame homme ja ütlen VIN koodi :o.

Võibolla soovis end potentsiaalse kerenumbrite vahetaja eest kaitsta vms. Sulle tundus paranoiline, tema jaoks oli eelnev taustauuringu tegemine võibolla juba toimiv praktika.


Sellega on tegelikult sedasi, kui tahaks võiks sellise tegevuse peale neile Andmekaitse kallale saata.
Neil ei ole õigust küsida minu isikukoodi ega muud infot minu kohta, kui ma tahan lihtsalt auto tausta täpsemalt teada saada.
Aga ilmselt kardeti masina tegeliku eluloo avaldamist.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 13.02.11 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk

Rääkisin küll, et seal pole viimased 10+ aastat korralike masinaid müüdud aga ikka tahtis et uuriksin.



Ma arvan, et ei ole mõtet üldistada, eksju.



Kui päris aus olla, siis ega sa ise ka just väga sõbralik ei olnud, kui ma sügisel seda vaatamas käisin.

http://www.auto24.ee/used/765155

Mina teadsin kellega ma suhtlen, sinule olin mina mees metsast ja suhtumine kleinti jättis soovida.

Auto on s*tt või?

Teate, kui vaadata kogu seda suures osas mõttetut möla, siis lisan ainult ühe kommentaari- peale seda see teema on sisutühi:
Klient saab olla kuningas siis ja ainult siis, kui ta kuningana käitub.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 13.02.11 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk



Kui päris aus olla, siis ega sa ise ka just väga sõbralik ei olnud, kui ma sügisel seda vaatamas käisin.

http://www.auto24.ee/used/765155

Mina teadsin kellega ma suhtlen, sinule olin mina mees metsast ja suhtumine kleinti jättis soovida.

Auto on s*tt või?

Teate, kui vaadata kogu seda suures osas mõttetut möla, siis lisan ainult ühe kommentaari- peale seda see teema on sisutühi:
Klient saab olla kuningas siis ja ainult siis, kui ta kuningana käitub.



Ja mida ma oleksin siis pidanud tegema, et sa oleksid masina käima pannud.
Ma ei kommenteeri masina seisukorda, kuna puudus võimalus korralikult uurida.
Ainuüksi uste avamine oli juba paras ettevõtmine.

Kui müüa esmane reaktsioon on vastumeelne, siis miks ma pean hakkama kellegi ees paluma ja põlvitama.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.11 14:18 Tsiteeri


Ma ei ütle, et klient on kuningas, nii ostja kui müüja peaksid olema võrdsed, kuna heas diilis on mõlemapoolne huvi. Ma isiklikult pole kunagi sedasi käitunud nagu mina oleksin kuningas. Samut on tore asju ajada kui müüja on mõistev ja sõbralik, ei ole mõttetu ülbik. Kuid siiski, kui inimene on endale müüja ameti võtnud, peaks ta ka teadma, kuidas peab käituma ja mida sa tohid öelda ja mida mitte, kuna see on tema enda huvides ja ostja võrreldes müüjaga võib endale veidi rohkem lubada. Õppigem korrektselt suhtlema! Autosid on igasuguseid, häid ja halbu ja isegi kui ma olen halbu autosid vaatamas käinud, pole sellest numbrit teinud, omanikule ei ütle ka kunagi midagi halba (a'la "siukest rämpsu müüd, hea mees") Alati olen öelnud viisakalt, et masin ei sobi ja kui on huvi, siis räägin mis vead autol on, miks ta ei sobi. Aga andke andeks, kui ütled mehele, et auto ei sobi ja vastu öeldakse "mis sa tahad öelda et ma mingit s##a müün, miks sa ära ei osta, auto on viimase peal, anna 10€ kütuseraha, mõttetu job# oled, et tulid Ida-Virumaalt Pärnu ainult selleks, et autot näha" - see on alatu. Ei ole vaja, et mulle vaipa lahti rullitakse aga inimlik suhtumine peaks olema alati! Nii, et kui müüja ei saa diili tehtud, siis see on kehv müüja. Kuna nagu siin mainitud oli, isegi kehva (loe: remonti vajava) autoga on võimalik diili teha, peab olema õige inimlik suhtumine ja paindlikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.02.11 14:46 Tsiteeri


Mulle tuleb tegelikult meelde, et kui ma kunagi oma 324d bemmi müüsin, käis seda vaatamas mingi naisterahvas koos endast poole väiksema mehikesega. Algul virises, et Recaro iste on ebamugavalt kitsas, siis tõmbas valge taskurätiga üle klapikambrikaane ja torkas mulle selle nina alla, et mis see on??? Reaalselt oli auto oma 17a kohta väga heas korras ja mingeid õlilekkeid ei olnud. Ma saatsin ta ilma liialdamata v*ttu, istusin autosse ja sõitsin minema.

Ostja oli samuti naine. Tuli, proovis, ostis sentigi tingimata. Eks tulebki ühele lainele saada. Üleolev suhtumine ei tule kummaltki poolt kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 13.02.11 18:38 Tsiteeri


Kunagi oli isal umbe isu sellise liikuri järgi millega saaks metsas käija ja millel oleks difrilukk ja aeglustid peal, vaatas endale ühe Opel Frontera välja. Mille kuulutuse tekst oli, et vägaheas korras ja isegi (mis mul nüüd 5aastat hiljem veel meeles on) auto telefon sees ja ninnunännu nagu alati ja pildid, mis olid illustreerivad, isa siis helistas, ja leppis aja kokku, et vaatama minna. Siis võttis õemehe kaasa ja hakkas hommikul Põlvast pealinna poole käulatama. Kui tallinas oli siis helistas müüjale leppisid kokku kus autot näha saab (mingi kaubandus keskuse parkla ees oli ei mäleta) aga oli mingi eluront opel sinna tulnud siis veel õemees, et vaata su auto saabus (tahtis nalja teha) mis tegelikult oligi seesama auto, siis isa vaatas seda räime, millel istme istikus polnud ei riiet ega voodritki peal vaid padi pandud, et ahter valus poleks (telefonis oli kunagi pilt ka sellest istmest) ja küsis, et mis pildid kuulutusse olid pannud siis vastuseks öeldi ah, et võtsin netist. Lõpuks võttis Ford Mavericku, millega praegu ise sõidan, sest kaks nädalat tagasi ostis endale rav4, mille kuulutuses oli ka kas kaks näpukat tehtud või müüja soe jutt, üks ole see et püsikiiruse hoidja, aga see kohapeal ära, et ei ole (isal sellest ükskõik sest vanakooli mees nagu ta on) ja teine asi, mis pani alles siis tähele kui auto juba ostetud oli ja kodu poole sõitis et odomeetri näit, mis kuulutuses oli 150k oli tegelikult 180k. Aga muidu hea ja korralik auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 13.02.11 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88
.... mis pani alles siis tähele kui auto juba ostetud oli ja kodu poole sõitis et odomeetri näit, mis kuulutuses oli 150k oli tegelikult 180k. aga muidu hea ja korralik auto.

Mis läbisöidus imelikku on?
Sa ju ei tea, kui kaua vöis isend müügsi olla ja vahepeal seda ka loomulikult kasutati, mille tulemusena peaksgi läbisöit suurenema.
Muserdavam oleks olnud ju vastupidine olukord - kuulutuses 180k, kuid vaatama minnes 150k.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 13.02.11 19:06 Tsiteeri


Ei tea täpselt kuidas need asjad käivad aga sauel võttis isa auto arvele kas senikaua sõideti ilma numbrimärkitetta või.Ja isend oli toodud 4 jaanuar.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 13.02.11 22:49 Tsiteeri


Pole küll Audi, aga http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/591/auto_php-id=810591-www_auto24_ee.html tsaub eemale hoida. Olen siin jupp aega jahtinud omale 528. Tegelik kriteerium oli, et alla 97 a juttu ei tule, aga hind tundus soodne ja välimus tiptopp. Tegin siis BMW foorumisse postituse, et kui keegi eelmist omanikku teab siis jagagu infot. Sain kohe vastuse, et auto oli eelnevalt takso ja nädal tagasi värvis vastaja seda. Kapott ja esitiivad olid väga roostes olnud, immo paneb pange, sillad omadega täiesti purud, esituled suht läbi põlend ja ABS vigane. Aga välimus pettis ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.11 20:02 Tsiteeri


Mees ei olnud laisk ja tegi uue kuulutuse, vanas on kirjas, et auto on müüdud.

Uus: http://www.auto24.ee/used/810161


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 14.02.11 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Sama auto ikka müügis. ;)
Väga väga imelik suhtumine inimesel. Neid kaitsetuid inimesi on palju kes ohvreiks võivad langeda.
http://www.auto24.ee/used/810161



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.11 03:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Sama auto ikka müügis. ;)
Väga väga imelik suhtumine inimesel. Neid kaitsetuid inimesi on palju kes ohvreiks võivad langeda.
http://www.auto24.ee/used/810161


Sorry mees, see postitus jä mul kahe silma vahele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 03.04.11 13:52 Tsiteeri


Ei hakanud antud rubriiki uut teemat tegema ning jutu alustuseks ütlen kohe ära,et üldjuhul pole mul sooja ega külma mis seisukorras ja mis hinnaga jne keegi midagi ostab/müüb, aga igavusest Auto24 sirvides jäi silma mu kunagine A6, mis sai 2004a novembris saksast organiseeritud, kerge ilustamine võib ju iga kuulutuse juurde käia, aga minuarust(allikatele tuginedes) on siin tegu laus-HUIAMISGEA http://www.auto24.ee/used/827654
Auto kuulus peale minu pea 5a. ühele mu tuttavale, kes müüs selle mingi 2näd. tagasi, seega ajalooga suht kursis .. Vahepeal seda saksamaale tagasi müüdud ja siis uuesti Eestisse ostetud pole, turbot pole keegi kap.remontinud, õli võtab pehmelt ütelda keskmiselt, probleeme nii roostega kui elektroonikaga omajagu, probleeme esines ka käivitamisel. Sorry, aga mul puudub usk,et inimene 2 nädalaga kõik need asjad parandas ja siis ostuhinnale mõnisada euri lisades lihtsalt maha soovib müüa..
Lihtsalt teadmiseks siis, et minu andmetele tuginedes on siis tegu enamaga kui kerge ilustamine, reality on üsna teine ...
Mingit AC-tõekomisjoni ei soovi moodustada, lihtsalt teadmiseks siis millele tähelepanu pöörata kui juhtub keegi vaatama minema.

Kena kevadet !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.5% - SQL: 69.5%]