Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  12
Autor:
Pealkiri: 2003-... Uute autode mured. (Vastuseid: 280 | Vaatamisi: 43974)
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.02.10 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Ei, ma polegi vahetanud ja kui tõsist tarvidust pole, siis ei vaheta ka......aga ma ei osanud seda krudinat üldse millekski pidada, mul roolil ainult nuppude valgustus töötab ja signaal, kuid avastasin, et rooli valgustus ei kustu ka öösel, hõõgub kogu aeg. Ei usu, et termostaat, arvan, et kliimaga mingi kamm, aga kes teab.....ega kui aus olla, ei tahagi enam teada:D Võtan homme maja tagant bensuka ja hakkan sellega kulgema;)


Öeldi mullegi, et see lint suht kirves:D Ei häirinud algul mindki, aga nüüd kõvem ja igapäevane, eks esmaspäeval selgub. Ja endiselt loodan mitte sinu radades käia :D Kuigi üks pump mulgi seal paagis vahetatud. Arvatavasti samuti meie "suurepärase" Eesti kütte tõttu. :D Aga kusjuures mul endal ka kliimaga vahel olnud jamasid, puhub ei puhu, soojendab ei soojenda. Aga hetkel korras, ptui ptui ptui. :D


Ma ka esmaspäeva Audihooldusesse, suppordi remont komplekti vahetama, ratas koliseb, mis kole, äkki trehvab, aga kui ei, anna teada, mis siis viga on-oli.

Kui lähed teenindusse Audihooldusesse.


Forss :) Aga annan teada. Edu.


Kas rooli viga, väljamineku suurus teada??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
diselist
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 14.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.10 08:28 Tsiteeri


Räägin ,ka siis veits oma 2,0tdi-st,üks suur probleem on minu jaoks paagivõttur ,täpsemalt selle sõel mis on eriti peenike,nüüd vaevalt aasta möödas ja jälle oli nii umbes et pika maasõiduga hakkas hinge kinni tõmbama,võtsin lahti ja jälle sama värk,sellist abrasiivi ja muda segu täis,tangitud tanklast kõik aeg.Muu asi on enam vähem .ERG klapp tulivahetada ,selle tegin ise ära suht lihtne ,saksamaalt sain ikka väga hea hinnaga.Silla jubinad tunduvad vist vähe tugevamad olema peale rooliotste ja stabika kontide.Aga lugedes Vedru kannatusi tuleb hirm peale küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 25.02.10 20:19 Tsiteeri


Avastasin täna et alumised ketipingutid teevad häält, need veel vahetmata, ei tea, kas uuest õlist, ennem seda häält polnud, uus õli sees 1500km. Mitte ei taha mõelda:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
olavio
huviline



Registreerunud 30.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0tdi

postitati 26.02.10 13:37 Tsiteeri


Vedru kuidas lood auto tühikäiguga? Kas kõik toimib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rakkim
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4e

postitati 26.02.10 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Avastasin täna et alumised ketipingutid teevad häält, need veel vahetmata, ei tea, kas uuest õlist, ennem seda häält polnud, uus õli sees 1500km. Mitte ei taha mõelda:(


siit sealt on silma jäänud, et veedad palju aega oma plekist sõpra remontides :o Ja läbisõitu oli ka alla 100 000km ? Kas 3L diisel ongi lastehaigusi täis, või oled ainult Sina see "õnnelik" . Küsin just sellepärast, et audidel on see v6 2,5td ka pehmelt öeldes õnnetus, et kas 3.0 td on ka see auto, millest peaks ringiga eemale kõndima?

Jõudu ja jaksu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 26.02.10 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Avastasin täna et alumised ketipingutid teevad häält, need veel vahetmata, ei tea, kas uuest õlist, ennem seda häält polnud, uus õli sees 1500km. Mitte ei taha mõelda:(


Kuidas kuulad? Kas 2.0TFSI-l sarnane süsteem ja samuti võivad pingutit häält tegema hakata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 26.02.10 15:18 Tsiteeri


Hammasrihm on Sul, rahune maha ;)

Ja üksik nukkadevaheline kett koos pingutiga on vanakooli (1.8'ste) stiilis.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 26.02.10 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olavio
Vedru kuidas lood auto tühikäiguga? Kas kõik toimib?


Ptüi,ptüi, pöörded paigas ja auto sõidab ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 26.02.10 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rakkim
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Avastasin täna et alumised ketipingutid teevad häält, need veel vahetmata, ei tea, kas uuest õlist, ennem seda häält polnud, uus õli sees 1500km. Mitte ei taha mõelda:(


siit sealt on silma jäänud, et veedad palju aega oma plekist sõpra remontides :o Ja läbisõitu oli ka alla 100 000km ? Kas 3L diisel ongi lastehaigusi täis, või oled ainult Sina see "õnnelik" . Küsin just sellepärast, et audidel on see v6 2,5td ka pehmelt öeldes õnnetus, et kas 3.0 td on ka see auto, millest peaks ringiga eemale kõndima?

Jõudu ja jaksu!


Minu käes olnud nüüdseks 102000km., kokku 234800km.;)

Nu ei tea, ma hakkan juba harjuma, pooled vidinad autol juba uued;), pole enam palju vahetada, et saaks, kui uus;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 26.02.10 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Avastasin täna et alumised ketipingutid teevad häält, need veel vahetmata, ei tea, kas uuest õlist, ennem seda häält polnud, uus õli sees 1500km. Mitte ei taha mõelda:(


Kuidas kuulad? Kas 2.0TFSI-l sarnane süsteem ja samuti võivad pingutit häält tegema hakata?


Nii, sai käidud täna üht juppi ostmas ja lastud ka keti häält kuulata ja kõigi eelduste kohaselt see polegi kett,..... nagu haamriga lajataks keegi käivitamise ajal kapoti all. Elame, näeme.......eks ootame, vaatame, mis juhtub.......ei taha mõeldagi, mis järgmiseks.....Heli just siis, kui seisnud kauem, kui minutit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 02.03.10 17:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru

Kas rooli viga, väljamineku suurus teada??



Mul tulid tookord teised kohustused ette ja ei saanudki minna. Ja mis kõige parem, peale seda päeva pole enam krudisenud:D Nii et, kui uuesti krudisema ei hakka, siis ise ka torkima ei lähe.:)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 02.03.10 18:46 Tsiteeri


Nüüd siis väheke teisest teemast küsimus. Kui raske on omal käel mu auto parktule pirni vahetamine? Peab palju asju lahti kruttima, või ei pea üldse? Mõtlesin et küsin enne, kui ise nuputama lähen:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 02.03.10 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Nüüd siis väheke teisest teemast küsimus. Kui raske on omal käel mu auto parktule pirni vahetamine? Peab palju asju lahti kruttima, või ei pea üldse? Mõtlesin et küsin enne, kui ise nuputama lähen:D


Kui väikesed käed, pole hullu, õhupuhastaja eest, või roolivõimu õli potsik, ise olen võtnud stange eest, saab kiiremini ja probleemitult. Kuidas rooliga asjad lahenesid ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 02.03.10 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Nüüd siis väheke teisest teemast küsimus. Kui raske on omal käel mu auto parktule pirni vahetamine? Peab palju asju lahti kruttima, või ei pea üldse? Mõtlesin et küsin enne, kui ise nuputama lähen:D


Kui väikesed käed, pole hullu, õhupuhastaja eest, või roolivõimu õli potsik, ise olen võtnud stange eest, saab kiiremini ja probleemitult. Kuidas rooliga asjad lahenesid ??


Rooliga läks nii, et mul ei olnud too kord aega siiski minna sinna, oli autot tarvis ning peale seda esmaspäeva pole krudisend ka:D Ma enne ei hakka torkima ka, kui uuesti krudiseb.
On see stange eest võtmine siis nii kerge?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 02.03.10 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: olgusiis
Nüüd siis väheke teisest teemast küsimus. Kui raske on omal käel mu auto parktule pirni vahetamine? Peab palju asju lahti kruttima, või ei pea üldse? Mõtlesin et küsin enne, kui ise nuputama lähen:D


Kui väikesed käed, pole hullu, õhupuhastaja eest, või roolivõimu õli potsik, ise olen võtnud stange eest, saab kiiremini ja probleemitult. Kuidas rooliga asjad lahenesid ??


Rooliga läks nii, et mul ei olnud too kord aega siiski minna sinna, oli autot tarvis ning peale seda esmaspäeva pole krudisend ka:D Ma enne ei hakka torkima ka, kui uuesti krudiseb.
On see stange eest võtmine siis nii kerge?


Logaritest mõned poldid, kummalgi pool vist 3tk., siis tiivas kummalgi pool 1 polt(pikka võtit vaja), ja üleval 3tk. Rohkem polegi, ahjaa, kahekesi tuleb eest ära tõsta, üksi võid fiksaatorpoldiga muidu esitiiva värvi ära kriipida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 02.03.10 21:01 Tsiteeri


Sõber sõitis üks päev mul taga ja andis märki ,et midagi ripub autol. Garaashis selgus ,et põhja kate on talvega päris palju kannatada saanud, käigukasti alusest plastikust ei ole põhimõtteliselt mitte midagi järgi. Neetud talv, kevadel lasen korda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 02.03.10 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Sõber sõitis üks päev mul taga ja andis märki ,et midagi ripub autol. Garaashis selgus ,et põhja kate on talvega päris palju kannatada saanud, käigukasti alusest plastikust ei ole põhimõtteliselt mitte midagi järgi. Neetud talv, kevadel lasen korda teha.


Mul sama teema, vaatasin, 335.- eeku, polegi kõige hullem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 07.03.10 12:02 Tsiteeri


Kas see on normaalne, kui läheb üks park tuli, et siis läheb kohe ka teine? Nagu juhtus mul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 07.03.10 14:58 Tsiteeri


Kogetud teema, kus nädala või kahese vahega läks esituledes pirne... ikka kõigepealt pargid, siis pooled ja lõpuks täied järgi, tunne tekkis juba suuremast elektrilisest veast - samas peale vahetust pidas kõik kenasti taas - ilmselt lihtsalt eluiga saab enam vähem samal ajal otsa. Edaspidi olen mõne lambi kustumise järel kõik samalaadsed korraga välja vahetanud. Näiteks: kustunud 1 parktule pirn tingib ka teise poole vahetuse jne... kui on tülikas ligipääs siis, kui tuli juba nii ehk naa lahti mõne laiba vahetuseks elusmaterjali vastu ja käed äkased vahetan ära pmst kõik pirnid mida kannatab tule sees - (need pargid jms pudinad ei maksa nii palju, et peaks ootama nende loomulikku surma) - ksenoonpirn on ainus mida nii naljalt igaks juhuks vahetama ei hakka kui tuli lahti - samas nad ei kustu ka ära ette hoiatamata reeglina.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 20.03.10 07:53 Tsiteeri


Jätkame teemat, jooksis siis minul eile tagumine rattalaager kiirusel 60km/h. kokku, arvasin, et reduktor, kuid oli õnneks laager, kusjuures ei olnud ennem mingit võõrast heli!!
Sai see siis põhimõtteliselt ära vahetatud hoovi peal, aga uus peal ja sellega jälle korras, kuid kummitab ka uus probleem. Nii kauaks siis head sõitu oligi, mingi päev hakkasid pöörded jälle kõikuma, vahest rohkem, vahest vähem. Kummaline veel see, et jätad auto seisma, käivitad uuesti, siis kõik korras, kuni järgmise korrani. Eks vaatab, millal kaabli taha saab, aga esmaspäevast siis keretöödesse...saab jälle uue näo ja nina;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rrongas
huviline



Registreerunud 07.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.0TDI Multitronic 2006a

postitati 20.03.10 19:35 Tsiteeri


Mul ysna värskelt selline aparaat soetatud, siiamaani pole suurt kurta, paar nädalat tagasi korraks lopetas soojapuhumise, kuigi oli 20oC peale keeratud, ma kyll ei tea kus see asub aga tookord arvasin et päike ajas kliima temperatuuri sensori lolliks, hiljem kui päikest polnud toimis taas. Korra kuulsin ka mingit kerget krudinat roolist, arvasin jälle et kylmast. Eks aeg toob selgitust, loen siin kodanik Vedru yleelamistest ja jalg hakkab vaikselt tudisema, kuigi mul 2,0TDI ning esivedu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diselist
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 14.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.10 23:14 Tsiteeri


Tere tulemast kaheliitriste klubisse,räägi palju pikamaa keskm küttekulu on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rrongas
huviline



Registreerunud 07.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.0TDI Multitronic 2006a

postitati 21.03.10 11:23 Tsiteeri


no mul ta nii vähe olnud, pole kahte kuudki, polegi pikemat otsa kui 50 km linnast välja teinud veel, maanteel 100km/h juures näitab hetkekulu kuskil 5-5,5 kanti, keskmist 6,5-7, seda suures osas ikka linnasoidu juures, + veel webasto.

Lambist tuli meelde praegu, kui käisin kasko jaoks autot näitamas yhes Peterburi tee töökojas, rääkis seal auto ylevaataja, et tihti on igasuguste elektri anomaaliate pohjustajaks yks blokk, mis asub taga pagassis aku korval, ei mäleta mis selle jubina nimi oligi, aga pidi olema yks nö "kuluosa" sel autol.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diselist
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 14.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.10 15:55 Tsiteeri


Kindel kuluosa peale garantiid on neil ka tavaliselt egr klapp.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.10 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Jätkame teemat, jooksis siis minul eile tagumine rattalaager kiirusel 60km/h. kokku, arvasin, et reduktor, kuid oli õnneks laager, kusjuures ei olnud ennem mingit võõrast heli!!

Sarnane saatus tabas ka mind, juhipoolne esiratta laager. Ei mingit hoiatavat heli, ühel hetkel linnavahel sõites tuli kahinat ning järjest süttisid tulukesed armatuuris (abs, esp ja seisuparkimine). Iga kord piiks ja uus tuli, üsna kõhe tunne tekkis. Laager läks siis selliselt katki, et lõhkus lisaks abs-i anduri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  12
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.4% - SQL: 70.6%]