Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Millist suverehvi valida? (Vastuseid: 159 | Vaatamisi: 34547)
tdiquattro
huviline

Avatar


Registreerunud 20.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 allroad, AZLK 2140

postitati 08.03.12 17:03 Tsiteeri


Olen ka sõitnud erinevate Conti, Nokiani kasutatud rehvidega ja tean, millest räägin. Talverehvide teema on jah eraldi, vabandust OT pärast. Loo point on see, et kui sul on ikka paar aastat kasutatud kallima firma rehv, siis see ÜLDISELT ei ole parem ( võib olla erandeid ) kui uus odavama otsa rehv (muidugi oleneb ka mustri joonisest). Ma ei taha siin midagi maha teha, ega promoda, räägin mida olen ise kogenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 08.03.12 19:07 Tsiteeri


See rehvi teema kisub ka jubedalt sinna kanti, kus hakatakse ka erinevaid autosi võrdlema, kes kiidab japsi kes sakslasi jne.
Ma tõesti ei saa aru kus te sõidate ja mis te autodega teete aga minul on auto reeglina tööl käimiseks s.t igapäeva liikluses osalemiseks.
Hetkel on 3 autot õue peal, See millega liigun see sõltub tujust. Igal autol on erinevad rehvid all, A4 l 2 hooaega sõitnud contiwinterviking2 d, A6 l 4 hooaega sõitnud wanli d( need tõesti ei taha ära kuluda), kial tutikad nankang sw5 d. Soidan normaalselt, kellelgi jalus ei koperda aga andke andeks ple kordagi tekkinud olukorda et kummid maru sitad. Teemasse ka, suvekad siis A4 l michelin energy d( jube lärmakad), A6 l nankang xr611 ja kial kumho d. Ei ole mul tekkinud probleeme vesiliugudega ega muu ekstreemsusega, kõik on sõidetavad rehvid.
Võimalik et asi ka selles et vanust ja staasi juba omajagu, sest nooremana oli neid ebaõigest kiirusest tingituid plekimõlkimisi omajagu. Ja loomulikult ei ole ma testinud tõesti seda mismoodi nad käituvad äkkipidrduse korral.
Aga inimesed kipuvad ostma ikka pigem kasutatud premiumklassi, kuna tutikas kollane rehv pidi nii kehva olema. Suvekummide puhul ma kohe kindlasti nii ei arva.
PS: Minu arvamus põhineb tavamõõdus rehvidel 195/65/15( kia 215/65/16), laiemate rehvide puhul võivad mu mõtted muutuda.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aigar
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 14.04.05
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Jaguar XF SV8 ja Audi 90q B2 20v turbo

postitati 08.03.12 23:20 Tsiteeri


Olen sõitnud paljude erinevate suvekatega:

Fulda Exelero - liiga mürarikkad ja pidamine märkjal ei olnud ka kõige parem.
Goodyear Eagle F1 Asymmetric - väga hea pidamine kuival ja märjal, isegi kulununa. Kuid kulus ülikiiresti (3 kuud) ja lärmakad.
Hankook Evo S1 - Selle raha eest väga head rehvid. Vihmase ilmaga olid nõks kehvemad kui Goodyear'd.
Michelin Pilto Sport 3 - nagu Michelin ikka igas asjas keskmised.
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - väga hea pidamisega aga palju vaiksemad kui eelmine mudel.


See aasta on siis valida kas Continental SportContact 5P või Michelin Super Sport vahel.


www.carworld.ee
Varuosad & Tuuning
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 03.04.12 08:37 Tsiteeri


Tervitus!

Mis arvata Gislaved suverehvidest, on kellelgi kogemusi?
Valikus Gislaved Ultra Speed

http://www.upload.ee/thumb/2223729/Gislaved-Ultra-Speed.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 03.04.12 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: akselbant
Tere.
Mulle soovitati selliseid rehve: Kormoran RUNPRO B2.
http://www.rehvikaubamaja.ee/components/com_virtuemart/shop_image/product/runpro%20b2.jpg
Kas keegi on neid kasutanud või teab kedagi kes kasutab? Toodetud on Serbias ning kuuluvad Michelini gruppi.



Katsetanud-proovinud ja väga rahul. Tegu on siis tõesti Michelin grupp rehviga - kasuatatakse Michelin aegunud tehnoloogiat aga rehv on hea. Kormoran rehve müün ise ka ja soovitan paljudele, kuna tegu on igati hea rehviga ja see suudan pakkuda seda rehvi odavamalt kui Nankang.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quatro
huviline

Avatar


Registreerunud 22.05.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.4D. MB E220

postitati 03.04.12 10:27 Tsiteeri


Enda Audil kasutan juba kolmandat suve Toyo Proxes T1R rehve 225/50R16. Ei saa nende kohta küll ühtegi paha sõna öelda. Ja suurem osa sõitudest toimub ikka kruusateedel, natuke ujub auto teel aga sellega harjub ära.:D Asfaldit mõõda sõites pole veel kuulnud et see V-muster uluks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
urmask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TD Q; Passat 1.8 Syncro; Jeep 2,7 CRD

postitati 03.04.12 11:00 Tsiteeri


Mul ka majapidamises mõned, mida vastavalt tujule ja vajadusele kasutan.
Mina olen arvamusel, et uus hiinakas-korealane ON parem, kui poole peale kulunud, või mitu aastat vana kuulus eurooplane. Eriti talverehvide puhul.
Ehk siis- igal juhul uus rehv vastavalt rahakotile (eks välimus ka loeb :).
Odavatest on positiivne kogemus Wanli, Kelly. Halvim Barum talverehvidega.
V mustril peab vaatama, et oleksid sooned nihkes, mitte peegelpildis. Siis ei ulu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 03.04.12 11:26 Tsiteeri


mina ostsin see aasta 50 per tk nankangi ns2 205/55 r16, sai alla pandud ja nüüd ca 1500 km liikunud.rehvid on vaiksed ja peavad ka praeguste ilmadega nagu kaks päeva tallinnas olnud.igati asjalikumad kui kellegi kulunud vanad rehvid 30-40 eur tk, mida võimalik osta ja nende nankangide hind ka mõistlik.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 05.04.12 11:58 Tsiteeri


Lisaks ühe üldisema tähelepaneku omast kogemusest ja rehvitöökoja meistri jutust. Nimelt on mõnikord mõne tuntud kaubamärgi sport rehvid üsna soodsa hinnaga ja pakkumine ahvatlev, kui võrrelda "keskpäraste" rehvidega. Nii lõi ka minus välja see stereotüüpne mõtlemine, et kui on sport, siis peab ju hea olema. Dunlop peale kauba. Milleks maksta suvalise rehvi eest sama palju, kui saab juba "väga heade omadustega" sport rehvi. Tulemus oli poolteist suve, 20 000km ja pastlad. Diiselmootoriga nelikveolise auto all, st kordagi ei lasknud asfaldi peal ringi neid.
Sellised sport rehvid on omal kohal seal kus tõesti sporti tehakse - ringrada jne. Pidamine oli neil tõesti viimasepeal hea, aga see tuli kiire kulumise arvelt (pehme segu). Neil, kes autot transpordivahendina kasutavad ja loodavad rehvilt natukenegi vastupidavust, soovitaks suure kiirusindeksiga sport rehvidest mööda vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 05.04.12 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
Lisaks ühe üldisema tähelepaneku omast kogemusest ja rehvitöökoja meistri jutust. Nimelt on mõnikord mõne tuntud kaubamärgi sport rehvid üsna soodsa hinnaga ja pakkumine ahvatlev, kui võrrelda "keskpäraste" rehvidega. Nii lõi ka minus välja see stereotüüpne mõtlemine, et kui on sport, siis peab ju hea olema. Dunlop peale kauba. Milleks maksta suvalise rehvi eest sama palju, kui saab juba "väga heade omadustega" sport rehvi. Tulemus oli poolteist suve, 20 000km ja pastlad. Diiselmootoriga nelikveolise auto all, st kordagi ei lasknud asfaldi peal ringi neid.
Sellised sport rehvid on omal kohal seal kus tõesti sporti tehakse - ringrada jne. Pidamine oli neil tõesti viimasepeal hea, aga see tuli kiire kulumise arvelt (pehme segu). Neil, kes autot transpordivahendina kasutavad ja loodavad rehvilt natukenegi vastupidavust, soovitaks suure kiirusindeksiga sport rehvidest mööda vaadata.


Ei tea miks sul kulusid nii kiirelt. Mul Dunlop Sport maxx tt 225/45/17 ja lasen nüüd juba kolmandat suve ja kulumise märke ei ole täheldanud eriti. Ainus asi mis on, et oleks võinud võtta 225/50/17, sest auto suht madal ja jäik meie teede jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 05.04.12 12:38 Tsiteeri


"Kolmas suvi" ei tähenda tegelikult ju suurt midagi. Mõni sõidab aastas 15 000km mõni 50 000. Seistes rehvid teadupärast ei kulu. Eks oma osa kulumises oli ka nende heal pidamisel - kurve ja ringe sai ikka kiiremini läbitud kui muidu :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 05.04.12 15:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
"Kolmas suvi" ei tähenda tegelikult ju suurt midagi. Mõni sõidab aastas 15 000km mõni 50 000. Seistes rehvid teadupärast ei kulu. Eks oma osa kulumises oli ka nende heal pidamisel - kurve ja ringe sai ikka kiiremini läbitud kui muidu :cool:


Sorry teist suve on ikkagi all, aga no minu puhul on see 18000km. ja ei kurda küll kulumist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
san89
huviline



Registreerunud 28.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.12 13:55 Tsiteeri


Endale jäi silma Continental ContiPremiumContact 5
rehviringi lehel maksab 69.01 eurot tk.
Samas on ka müügil Continental ContiPremiumContact 2, mis maksab 65eurot.
Need rehvid peaksid olema päris kvaliteetsed (testideski hästi esinenud), kas neil on piisavalt erinevust, et õigustaks tellida 4 eurot kallimad rehvid?
Rehviringi lehelt saab vist kõige soodsamalt kätte või teab keegi paremat kohta kust tellida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dimka70
klubiliige



Registreerunud 12.01.06
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 06.04.12 14:33 Tsiteeri


Continental Premium Contact2 on suht hea pidamisega ja hulk maad vaiksem, võrreldes eelmise Good Year Hydra Grip-iga. Ainuke viga, et antud Conti rehv kulub suht kiirelt ära (2 hooaega ja eesmised suht läbi juba)

PS. sõidan aastas ca. 25-35000 km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HrOnkel
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Q (C4)

postitati 10.04.12 06:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dimka70
Continental Premium Contact2 on suht hea pidamisega ja hulk maad vaiksem, võrreldes eelmise Good Year Hydra Grip-iga. Ainuke viga, et antud Conti rehv kulub suht kiirelt ära (2 hooaega ja eesmised suht läbi juba)

PS. sõidan aastas ca. 25-35000 km.


Siinkohal julgeks väita ka teisiti, et kestavad küll.

Nimetatud rehvid pidasid vastu 4 hooaega, kus aastane ls on ca 20 000-25 000.

Pigem juhiksiin tähelepanu sõidustiilile ja kas tegemist on poole või täisveolise sõidukiga.

sügisel sai ka ostetud järgmine jooks samu rehve. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.12 07:18 Tsiteeri


Ise tellisin rehvidpluss.com lehelt ...vähemalt sai tingida.Praegu otsin naaste ja tundub et Pirelli WinterCarving Edge on üks võimalus - 70e tk.

Minu arust need Nankangid pole just rahuldavalt head-suht suur müra...ilmselt NS-2 mustrist.Võimalik et talvel lähevad müüki ja ostan PremiumContactid.

Ps. Kaalusin Nankang NS-2 ja Barum Bravurise vahel-ilmselt oleks võinud siiski viimased võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 10.04.12 08:20 Tsiteeri


Minu suveka valikuks osutus Matador MP44 Elite 3, kasutatud rehvi ei tahtnud ning uutest tekkis võimalust seda hea hinnaga saada. Esmamulje hea, eks näha ole ilmade soenedes ning vihmaga mis nad endast täpsemalt kujutavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 10.04.12 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Ise tellisin rehvidpluss.com lehelt ...vähemalt sai tingida.Praegu otsin naaste ja tundub et Pirelli WinterCarving Edge on üks võimalus - 70e tk.


Ise võtsin ka talve alguses Pirellid ja olen rahul. Suhteliselt hea pidamisega. Peale suverullile üle minemist vaatasin üle, et ainult 1 naast puudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TD Q; Passat 1.8 Syncro; Jeep 2,7 CRD

postitati 10.04.12 18:28 Tsiteeri


http://www.odavrehv.ee/
Poola Goodyearid, ehk Kellyd.
195/65R15
184 euri jooks koos velgedele panekuga.
Ilmselt parima hinnaga eurooplased.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 10.04.12 21:29 Tsiteeri


Minu valituks osutusid Nokian Z G2, mõõtudega 225/45 ZR17 94Y XL


http://www.nokiantires.com/files/nokiantires/2008/zg2_car_lg.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 18.04.12 08:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Minu valituks osutusid Nokian Z G2, mõõtudega 225/45 ZR17 94Y XL


Hetkel sõidan ka täpselt sama mõõtu ja sama mudeliga. Kas viga on selles, et rööpad on teedel sügavamad või rehvi "kinnised" pikisooned ei juhi vett piisavalt ära, aga tundub, et vesiliug on nedega üsna kerge tekkima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 18.04.12 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Minu valituks osutusid Nokian Z G2, mõõtudega 225/45 ZR17 94Y XL


Hetkel sõidan ka täpselt sama mõõtu ja sama mudeliga. Kas viga on selles, et rööpad on teedel sügavamad või rehvi "kinnised" pikisooned ei juhi vett piisavalt ära, aga tundub, et vesiliug on nedega üsna kerge tekkima.


Auto Bild tegi käesoleval aastal suure suverehvide testi, milles tuli võitjaks kõigis alaklassides eelpool nimetatud rehv. Seega võib sinu poolt väidetav vesiliug tekkida roobastest ja neis olevast veest Eesti teedel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 24.04.12 18:15 Tsiteeri


Seletage nüüd rumalale, mis vahe on Continental ECOCONTACT vs. PREMIUMCONTACT vs. SPORTCONTACT ?

Eco - kestavad kõige kauem, pidamine sportliku sõidustiiliga mitte kõige parem?

Premium - kuldne kesktee?

Sport - kuluvad kiiresti, pidamine eeskujulik ka sportlikult kulgedes?



Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.04.12 08:26 Tsiteeri


Nii, et lõpetage poosetamine ja pange kõik endale 14" rattad alla. Huvitav, mida A8-ga sõitvad inimesed tegema peavad, kui alla 17" ei saagi panna.

http://www.sakala.ajaleht.ee/822812/kas-autot-lohuvad-teeaugud-voi-soidustiil/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.12 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Nii, et lõpetage poosetamine ja pange kõik endale 14" rattad alla. Huvitav, mida A8-ga sõitvad inimesed tegema peavad, kui alla 17" ei saagi panna.

http://www.sakala.ajaleht.ee/822812/kas-autot-lohuvad-teeaugud-voi-soidustiil/

Mõeldud oli vast neid kes audi80nel või mõnel muul taolisel 17" velge kasutavad. A8le annab 17" sele veljele vast vähe kõrgema prohviiliga rehve panna kui 80nele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.3% - SQL: 63.7%]