Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  9
Autor:
Pealkiri: 2*Audi 90, 1. 2,0 R5 - 1991 (Müüdud), 2. 2,3 R5 - 1987(lammutatud) - -ivar- (Vastuseid: 208 | Vaatamisi: 36331)
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 29.12.08 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janar
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Vaatasin, et viimastel päävadel kuramuse suur kütusekulu olnud.


Kuidagi väga tuttavad sõnad, kellegi teise suust?


Ma olin 100% kindel et sa seda kirjutad!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 29.12.08 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: janar
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Vaatasin, et viimastel päävadel kuramuse suur kütusekulu olnud.


Kuidagi väga tuttavad sõnad, kellegi teise suust?


Ma olin 100% kindel et sa seda kirjutad!


Ma olin 100% kindel et sa seda kirjutad!
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 09.01.09 11:23 Tsiteeri


Eile õhtul sai vahetatud salongi radikas.
Aega kulus 6-6.5 tundi, millest lammutamine oli 2 tundi:D
Põhjus miks vahetama hakkasin, oli muidugi see, et sooja enam ei tulnud. Kui olin armatuuri välja saanud, siis jooksis juhe kokku. Ei saand aru, kuidas ma radika kätte saan. Käisime siis ülksiga ja printisime vagcat.com'ist joonise välja.
Põhjus, miks ma seda kätte ei saanud, oli see, et konditsioneeri torud hoidsid kinni, aga lõpuks sain kuidagi ikka torusid lahti kakkumata kätte.
Vana radikas välja võetud, leidsin põhjuse, miks mul vahel jahutusvedeliku aroomi autos oli. Radika ülevalt äärest oli punane ja sealt oli vedelikku välja lekkinud. Sama põhjus oli ka arvatavasti see, et mul esiklaas tihtipeale udune oli.

Kui juba armatuur lahti oli, siis remontisin salongi ventika ära, mis küll päris ideaalne ei tulnud. Ventika vea kohta oli siin eraldi teema: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=60692 Lühidalt öeldes, asendasin salongi ventika mootori puksid laagritega. Esimene laager läks metsa, kuid teine jäi ideaalne. Üsna pea saab ka esimene korda tehtud.
Hetkel küll toimib, aga teeb natuke ebameedivat häält.

Veel sai ära parandatud armatuuri valguse regull. See oli siis täiesti puruks ja toimis nii, nagu ise tahtis. Asemele sai aretatud üks helitehnikast pärit reostaat vms.

Edit: Sai veel jahutusvedelik ära vahetatud ja enne seda süsteem veega läbi pestud:)

Igaljuhul tänud kasutaja Ülksile sooja garaazi ja abistavate käte eest:)

Pildid tulevad ka millagil:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 10.01.09 20:58 Tsiteeri


Pildid:)

http://ivar73.planet.ee/audi90/salong/salong.jpg
Uus vs. vana
http://ivar73.planet.ee/audi90/salong/vana%20vs%20uus.jpg
Põhjus, miks esiklaas oli udune ja magus:D
http://ivar73.planet.ee/audi90/salong/vanarad.jpg
Ventika mootori tagumine osa.
http://ivar73.planet.ee/audi90/salong/laager.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.01.09 01:35 Tsiteeri


Tänu kasutajale Gena sain autole ette valged suunad, kuna endal õnnestus üks ära lõhkuda jäävalli.
AGA absoluutselt ei meeldi. Eks ma korrigeerin neid natuke ja siis vaatab mis neist saab. Kuna tuled on uued, siis on need liiga puhtad ja hiilgavad tuhmide udukate kõrval:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Auu
huviline



Registreerunud 25.01.05
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.09 22:24 Tsiteeri


lugesin kogu teema läbi WF mul on samasugune isend rida5 85kw aastast 91 ja ainuke mure on olnud ainult käsipiduritega ei mingit sillastendi viie aasta jooksul küll jah nüüd tuleb mõned puksid välja vahetada aga lugedes seda jama mis sa oma autoga teed siis on vist targem maha müüa ja korralikum asi osta millega vähem vaeva ja kulutusi oleks.see sul igast otsast ju läbi?.sry aga muidu nii ei arvaks kui ise samasugusega ei sõidaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 15.01.09 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Auu
lugesin kogu teema läbi WF mul on samasugune isend rida5 85kw aastast 91 ja ainuke mure on olnud ainult käsipiduritega ei mingit sillastendi viie aasta jooksul küll jah nüüd tuleb mõned puksid välja vahetada aga lugedes seda jama mis sa oma autoga teed siis on vist targem maha müüa ja korralikum asi osta millega vähem vaeva ja kulutusi oleks.see sul igast otsast ju läbi?.sry aga muidu nii ei arvaks kui ise samasugusega ei sõidaks.


Tegelikult see asi nii hull pole:)
Kui ma selle auto ostsin, siis tõesti see oli täielik raibe.
Nüüd on jäänud veel silla ja kere vahelised puksid.
Üldiselt on seda autot ikka üliodav ülalpidada.
See et kässar kinni oli, on tingitud sellest, et auto on olnud eestis liiga kaua. Rääkisin kasutajaga jr ja ta rääkis miks jäävad sadulad kinni. Kuna Eesti teedele pannakse talvel soola ja muud saasta siis tahest tahtmata viskab seda kraami sadulatele ja need lihtsalt lähevad rooste jne. Rääkis ka, et kui tooks iirimaalt ühe sellise isendi, siis sellel pole peale pindmise rooste sadulatel midagi viga.
Sillastendi kohapealt niipalju, et paratamatult tuleb teha sillastend kui vahetad amorte vms, mis mõjutab kokkujooksu või ratta kallet. See on muidugi minu viga, et ma kõike korraga ei vahetanud, aga noh.. vaese tudengi auto:)

Üldiselt see r5 2.0 moto on selline väga "pull" mootor.
Teeb omajagu head häält.
Mineku üle mina ei kurda.
Kindlustus on märgatavalt odavam kui 100 kw'sel.

Nagu ma ütlesin... on ülalpidamine üliodav.... nii, et maha küll ei soovita müüa, eriti praeguse majandussurutise ajal...
Kui vaadata auto24, siis sellised b3 b4 on kõik läinud ja alles on jäänud sellised kallimad isendid...

Pane mulle siia enda autost paar pildi linki ka(A)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 24.02.09 20:26 Tsiteeri


Nonii. Peab vahepeal siin "blogi" täiendama.
Need valged suunad kohandasin endale meeldivamaks ja nüüd sobivad üsna hästi.

http://ivar73.planet.ee/audi90/eestt.jpg

Vahepeal sai jamatud sillatala puksidega. Tagumised puksid läksid sisse väga lihtsalt, aga esimestega oli <probleeme>. Lihtsalt lõhkusin 2 puksi ära, kuna puksid on väga kahtlase kujuga (all metall rant ja üleval kummist laiem äär) siis sisse ei tahtnud need minna. Proovisin lasta õli vahele ja kõiksugu trikke, aga mitte midagi. Kummirant rebenes puksi metallosa küljest lahti ja oligi asi metsas.
Ostsin uued puksid ja täna tegin uue katse.
Lasin vahele "libestit"(<- respos töötasin, siis seal kasutati sellist väljendit kontakti puhastus aerosooli kohta). See teeb sellise libeda kihi peale ja lähebki puks paremini sisse.
Muidugi seekord surusin puksi keskelt, et see venitaks puksi pikemaks- tundus, et see tehnika töötas ja tehtud see töö sai.

http://ivar73.planet.ee/audi90/Pilt194.jpg
Sumpale panin uued kummitripid ka:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 24.02.09 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Nonii. Peab vahepeal siin "blogi" täiendama.
Need valged suunad kohandasin endale meeldivamaks ja nüüd sobivad üsna hästi.

http://ivar73.planet.ee/audi90/eestt.jpg


PPP - Põhja Politsei Prefektuur:D

Aga auto on kena:)


Auto algab ju A tähega.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 24.02.09 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: furvios

PPP - Põhja Politsei Prefektuur:D

Aga auto on kena:)


Kuna elan järvamaal, siis seal on PPP-Paide Politsei Prefektuur:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 24.02.09 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: furvios

PPP - Põhja Politsei Prefektuur:D

Aga auto on kena:)


Kuna elan järvamaal, siis seal on PPP-Paide Politsei Prefektuur:D


Veel parem:D


Auto algab ju A tähega.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.09 07:24 Tsiteeri


Mainin veelkorra, et kergelt lakitud suundadega on pilt ikka väga kena :)
Kle Ivar, nüüd saad ju mulle appi tulla õõtsapukse vahetama :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 25.02.09 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Mainin veelkorra, et kergelt lakitud suundadega on pilt ikka väga kena :)
Kle Ivar, nüüd saad ju mulle appi tulla õõtsapukse vahetama :P


Tulede kohta.... mulle ka meeldib:D

Pukside kohta.... vaatame:D eks ikka saab kui vaja:)

Edit:
Panen võrdluseks pildi lakkimata suundadega.

http://ivar73.planet.ee/audi90/valgedsuunad.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 26.02.09 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: furvios

PPP - Põhja Politsei Prefektuur:D

Aga auto on kena:)


Kuna elan järvamaal, siis seal on PPP-Paide Politsei Prefektuur:D


Ära pahaks pane ja ei käi sinu kohta, aga ma olen kuulnud: Pedede Parimad Palad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 26.02.09 19:50 Tsiteeri


Ohh neid kombinatsioone on palju öeldud(nt: Päris P**sis Pill :D) ma jään siiski Paide Politsei Prefektuurile truuks:D
Tünga on saanud teha küll: olin roosna-alliku ja mäo vahelisel lõigul, kus tavaliselt mendid passivad, siis oli hästi kuulda kuidas rekkad lasid gaasi maha:D ja minu autoni jõudes vahtralehte nähes gaasi jälle lisasid:D

Edit: Paides sõitis muidu üks must mazda PPP nriga ringi, mis oligi eramendiauto:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 27.02.09 14:07 Tsiteeri


Veel väike sissekanne:
Esisilla pukse vahetades märkasin, et stabika kondid läbi.
Enda arust nagu alles vahetasin, aga eks ma nüüd kirjutan üles spido näidu, et järgminekord vaadata.
Tänu AC kaardile sain kondid kätte 260.- 2tk ja forssist:)
Koju jõudes keerasin kohe uued kondid alla ka.
Spido näit siis: 299826 km
Kindlasti pole see reaalne läbisõit, kuna mina olen sellel masinal juba spido vahetanud kunagi.
Igaljuhul praegu nagu oleks ring peal(va õlivahetus), võiks ju kesta ka natuke need puksid ja asjad:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.02.09 15:24 Tsiteeri


mis toodangu puksid võtsid forssist? Mul ka 90-nel kasutatud toprani toodang ei kestnud. Siis võtsin Swagi ja vist jäi pidama.

Edu.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 27.02.09 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
mis toodangu puksid võtsid forssist? Mul ka 90-nel kasutatud toprani toodang ei kestnud. Siis võtsin Swagi ja vist jäi pidama.

Edu.


Kusjuures olidki toprani omad.
Eks järgmine kord olen targem:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.02.09 15:56 Tsiteeri


Selle topraniga oli mul veel see kala ka, et talvega roostetsid kurivaimud niii hirmsasti kinni, et pidin lausa 2m toru kasutama pikendusena, et lahti saaks. Muidugi väänasin reguleervarda ka kõveraks, aga selle saab välja vahetada. Swag pidas ikka talve vastu ilma roosteta. Lihtsalt infoks.;) See ei pruugi muidugi absoluutne tõde olla.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 27.02.09 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Selle topraniga oli mul veel see kala ka, et talvega roostetsid kurivaimud niii hirmsasti kinni, et pidin lausa 2m toru kasutama pikendusena, et lahti saaks. Muidugi väänasin reguleervarda ka kõveraks, aga selle saab välja vahetada. Swag pidas ikka talve vastu ilma roosteta. Lihtsalt infoks.;) See ei pruugi muidugi absoluutne tõde olla.

Kivitare


Mul kahemeetrist toru vaja ei olnud, piisas täiesti toorest jõust:D Aga ega ta lihtsalt lahti ei tulnud:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.09 21:09 Tsiteeri


Krt, iga kord kui ma vaatan pilte, kus on terve salong helvesteks tõmmatud eesmärgiga midagi paremaks-uuemaks-mittenagisevaks muuta, tekitab tunde, et krt tulge tehke keegi minu omaga ka nii :D . Oleks endal ka nii palju viitsimist, aega ja tahtmist.
Aga mõte on selles, et masin on ilus ja pikka iga Teile ;) .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 28.02.09 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Umpser
Krt, iga kord kui ma vaatan pilte, kus on terve salong helvesteks tõmmatud eesmärgiga midagi paremaks-uuemaks-mittenagisevaks muuta, tekitab tunde, et krt tulge tehke keegi minu omaga ka nii :D . Oleks endal ka nii palju viitsimist, aega ja tahtmist.
Aga mõte on selles, et masin on ilus ja pikka iga Teile ;) .


Me täname:D
Kusjuures taheti ära osta eile, aga keeldusin- liiga heaks autoks saanud:D
Aga sinu auto kohta... kui sul konditsioneeri pole, siis see armatuuri lammutamine on lebo:)(juhul kui eesmärk on salongi radikas.)
PS. Kui sa istud autos "kasukas" seljas ja hambad lõgisevad, siis usu mind, sa vahetad selle radika nii kiirelt ära, et ise ka ei usu:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.09 21:19 Tsiteeri


Müügi kohapealt 5+ et maha ei müünud.
Aga jah, konti pole ja hambad ka veel ei plagise. Selles suhtes on hästi läinud. Vahest midagi kuskil keset armatuuri nagiseb sõidu ajal, küll vaikselt, aga siiski. Siis on küll tunne, et peaks lahti võtma või miskit :D .
Ma peaks pigem puksidele tähelepanu pöörama, aga siiamaani ajan ikka salongi-naginaid taga :D .


...prioriteedid paigast ära :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 28.02.09 21:32 Tsiteeri


Puksid peaks ikka enne ära vahetama;)
Kui puksi kolks on, siis suurt volüümi lisamine ei aita, aga armatuuri nagina puhul keera volli juurde:D:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.09 21:39 Tsiteeri


Siiamaani on jah pigem volüümi nupp abiks olnud:D Aga nagu ennist mainisin, siis õnneks mitte tihti.

Ei mahu küll enam siia teemasse ja moded teevad arvatavasti 1-0, aga selline küsimus Sulle, et kas ma pukse saaks kuidagi ise ka "põlveotsas" vahetada? Või on miskit special pressi vaja? Sorri, kui teemast liiga kauge :D

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]