Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Kehvad autod turul ja kehvad automüüjad. (Vastuseid: 87 | Vaatamisi: 24005)
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 10.02.11 14:42 Tsiteeri


Sügisel otsisin perre autot, mõtted liikusid universaali poole, Volvo V 70, Avensis või A6 Avant. Enamus otsingust sai tehtud Auto 24. Jäi silma üks Volvo, 2006 aasta, l/s 167 000, 2,4 l mootor - no ühesõnaga kõik, mis vaja on. Samuti hind ok. Kuna vana pere auto osteti nö kohe peale müüki panekut käest, siis läks kiireks. Sai üks laupäev helistatud ja oh imet - tüübid just Tartus (auto ise vist Paides). Saime kokku - auto väljast ilus ja sile, nagu ei oska kurta, üks esituli nägi veidi värskem välja, kui teine, aga kõkse ikka juhtub. Puudus pagasi kate. Jutt ka ilus, kuidas auto Rootsist toodud ja hästi hoitud. Esimene hoiatus oli kohe see, kui juhi ust avades vaatas vastu narmendav / kulunud ukse tihend, ikka lausa auk sees. Samuti juhiiste - selline kulunud ja "vedel". Ok, sõitma. Veermik oli vaikne, ei mingit müra, aga käigukast vahetas kuidagi imelikult käike, katkudes. Sõidu ajal otsiti kindalaekast peoga arveid, et näed, siin hammasrihm vahetatud (ei mäleta arvel olevat läbisõitu, arve Eestist, ettevõte nime ei vaadnud) ja sellel ajal see ja too tehtud. Sai mindud sõbra juurde, kes omas S60 - las vaatab, ikkagi ka Volvo omanik. Kuna ta tundis Info-Auto rahvast, sai kiire kõne sinna - ja oh ülla-ülla :D sellele autole 2010 jaanuaris Rootsis 300 k km hoole tehtud (meil müüakse siis 167 k läbisõiduga), taksot Rootsis sõitnud auto. See jäi minu teada, müüale sai öeldud, et vaja ikka mõelda, aga auto meeldib... See müügisurve, mis siis hakkas :D, pea-asi, et lahti saaks. Muidugi jäi kõik viisakuse piiridesse.
Ja kuna muud turul tollel hetkel ei olnud, siis läks loosi 2004 aasta A6 Avant Quattro, 2,4 bens, AT, ls. ostu hetkel 145 000, Tartust Tauf Auto poolt müüdud uuena, peale 2 aastat Tallinnasse müüdud, seal hooldatud viimse vudinani Revalis (käisin spetsiaalselt tehtud tööde väljatrükki toomas).
PS! See Volvo on senini müügis, nüüd on lisandunud text ....Käigukast uus.... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 07:30 Tsiteeri


Nüüd on lugu selline, et mulle kirjutas üks vend, kes olevat seda masinat hiljuti vaatamas käinud ja kelle jaoks see tundus nüüd ideaalne. Et Pärnu Reval olevat talle kinnitanud, et auto on 100% ideaalses korras ja et nüüd on vahetatud 1 (esimene) pihusti (mulle see müüja juba tol ajal valetas, et vahetas 4 tk ära 1,2,4,6) Ju vist peabki nii tihti vahetama. Et auto töötab laitmatult ja kast töötab ilusti. Ma ei oska selle peale midagi öelda, ilmselt ma ise ei oska autosid kontrollida ja detaneeriv mootor + jõnksuga käike vahetav kast ongi head näitajad. Huvitav on see, et see vend on värske klubiliige ja tal on kõigest 3-4 postitust. Kas tegemist võib olla selle müüja endaga või tema sõbraga? Üldiselt lubati siia kirjutada, et minu edastatud info oli vale. Jällegi huvitav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kenne23
huviline



Registreerunud 06.02.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 07:35 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 11.02.11 07:37 Tsiteeri


Vaata, seda ma juba teema alguses rääkisin, et kui müüja vahepeal auto korda teeb, hakkab segadusi tekkima. Kas nüüd läheb siis uueks aruteluks, et kas tegelikult ikka tegi korda või ei, ning kas on ikka hästi tehtud. Minu meelest ei ole kolmel leheküljel selles teemas ikka grammigi väärtinfot. Nutt ja hala pigem. Mulle meenutab see itkulaul siin pigem seda, et käisin autot vaatamas, kuid mul ei olnud piisavalt raha osta ning omanik ei anna alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kenne23
huviline



Registreerunud 06.02.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 07:42 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.02.11 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenne23
Nii väitis müüagi mulle ,et käis 1 vanem vend ja teised 3 tatikat,et muud sõna polnd kena toon ,kena toon.:).
Usun isegi ,et polnud raha sellel laimajal siin foorumis
Aga mine tea ,kui tal raha oleks siis õige pea teeb ta oma uuest autost ka teema siia..


Ja sul endal siis oli raha või? Aga muidu oled nagu eestlane või, eesti keel "natsa longab":) Kui ei ole eestlane, siis kirjutad täitsa hästi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenne23
huviline



Registreerunud 06.02.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 07:44 Tsiteeri


Ei sula mul ei olnud,kuid käsi raha tehtud ja paberid liisingus sees....
Ei ole eestlane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.02.11 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenne23
Ei sula mul ei olnud,kuid käsi raha tehtud ja paberid liisingus sees....
Ei ole eestlane.

Tead, kenne23, ära soga. Kui mees oled, hoia enda postitused alles. Kui Tallinnas elad, ära usutavuse tagamiseks kirjuta Pärnu (automüüja kodukoha) arvutivõrgust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vahur102
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Põltsamaa,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 competition & A4 1.9 tdi

postitati 11.02.11 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Vaata, seda ma juba teema alguses rääkisin, et kui müüja vahepeal auto korda teeb, hakkab segadusi tekkima. Kas nüüd läheb siis uueks aruteluks, et kas tegelikult ikka tegi korda või ei, ning kas on ikka hästi tehtud. Minu meelest ei ole kolmel leheküljel selles teemas ikka grammigi väärtinfot. Nutt ja hala pigem. Mulle meenutab see itkulaul siin pigem seda, et käisin autot vaatamas, kuid mul ei olnud piisavalt raha osta ning omanik ei anna alla.


On ju küll teemast kasu.Kui siin figureeriv tegelane(Renee,Kenne,Tambet,Audi:D) müüb erinevate nimede all väidetavalt ideaalses korras tehnikat mis tegelikult ei vasta tõele,käitub ülbelt,helistab ja ähvardab ning nüüd kui vesi ahjus on siis üritab siin foorumis veel midagi susserda.Auto24st on oma kuulutused ära kustutanud ja nüüd vahetab ilmselt telef. nr ära see kõik ju näitab et tegemist on petturiga ja sellise inimese käest autosid osta ei tasu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 11.02.11 09:36 Tsiteeri


Modernses interneti keeles öeldakse selle kohta "owned".

Tegelikult on ka kirjastiilist aru saada, et tegu on ikka sellesama kasutajaga kes ka müügikuulutused kirjutanud.
Loo moraal on see, et internetis figureerides ei ole sa kõigi jaoks anonüümne :)
Good job Black.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tead, kenne23, ära soga. Kui mees oled, hoia enda postitused alles. Kui Tallinnas elad, ära usutavuse tagamiseks kirjuta Pärnu (automüüja kodukoha) arvutivõrgust.



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.02.11 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Tegelikult on ka kirjastiilist aru saada, et tegu on ikka sellesama kasutajaga kes ka müügikuulutused kirjutanud.

No just. Ega ma niisama ürita inimesi reeglitepäraselt kirjutama suunata. Ebareeglipärasusega loodud "isikupära" hakkab kaugelt silma. Soovitaks susserdajatel ja mitut identiteeti näidelda üritajatel vähemalt kirjutama õppida. Edasijõudnumatel juba meelega erinevas stiilis vigu tehes erinevaid isikupärasid luua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 11.02.11 12:01 Tsiteeri


Näitan teile väikest kirjvahetust ühe suursuguse autoärikaga. Järgnevalt peaks modedele selge olema, et sellist kontingenti meie foorum ei vaja.

Kirjavahetus algas kui märkasin, et selle diisel A6 Avanti esimeseks pildiks oli MTM RS6.

Kellelt: kenne23
Kellele: lkallas
Kaust: Inbox
Saadetud: 10.02.11 14:09
Postitus: soovid ära osta,audi rs6 võin müüa sulle
-----------------------------------------------------------------

Kellelt: lkallas
Kellele: kenne23
Kaust: Outbox
Saadetud: 10.02.11 14:11
Postitus: On sul pakkuda rs6?

Tsitaat:
soovid ära osta,audi rs6 võin müüa sulle
-----------------------------------------------------------------

Kellelt: kenne23
Kellele: lkallas
Kaust: Inbox
Saadetud: 11.02.11 01:45
Postitus: ikka on ei ole probleemi,kuid sul madala laubalisel elukal pole isegi 1000 eurot hetkel raha kotis ja suga pole mõtet edasi rääkida!!!!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 11.02.11 12:24 Tsiteeri


Täiesti haige lugeda viimast kirja..
Vend arvab, et ta mingi räige rikkur vist ja teistele vaatab ülevalt alla..Krat kuidas sellised ajavad närvi ikka. :mad:. Ma loodan, et ta ei saa ühtegi autot müüdud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.02.11 12:38 Tsiteeri


Minule vastas natuke viisakamalt:)

"te olete lihtsalt vähe arenend inimesed...
kas tõesti arvad ,et ma toon sitta siia müüki .???
siis vastan sa eksid ,aga lähtu sellele foorumile mul savi"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 13:41 Tsiteeri


No näete, ma ei ole kunagi ühtegi halba sõna öelnud normaalse inimese kohta. Aga see tüüp on peast veidi soe vist.

Muidu saime auto http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=796281&view=10&cache_missing=1

Ainulaadne masin eestis rohkete lisadega, nimelt - õhkvedrustus, uste servosulgurid, täis multimeedia pakett, keyless go ja palju muud. Europe auto müüjad olid ülimalt viisakad ja korrektsed, koostöö mõnus ja kiire. Kui müüja on igati hea suhtleja, siis ei ole probleeme ja ei ole rahast ka kahju.
Kui me toda Pärnu WC'd (loe teistmoodi :D) vaatamas käisime, oli meil sularaha olemas aga igasuguste petturite jaoks (nagu too automüüja) minu rahakott jääb suletuks. See kui ma 25 aastaselt näen noor välja ei tähenda, et ma tatt olen ja samuti ei tähenda, et mul raha pole.

Tänan kõiki kes mind toetasid ja ei lasknud petturitel meile pähe istuda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 13:55 Tsiteeri


Muide ennem oli mul suht rahulik aga siiski kahtlust äratav vestlus sellesamuse kodanikuga kenee23

Kellelt: kenne23
Kellele: scottimees
Kaust: Inbox
Saadetud: 09.02.11 08:48
Postitus:
Tsitaat:
tere tahtsin küsida kas see audi on tõesti nii pees omadega mul sõber tahab seda vaatama minna,kuid täna nägin seda teemat siin..
kuid ta tahab liisingusse võta,siis vist saab tagasi anda kui tõesti nii ära omadega on???

ettetänades kuido

Mina vastasin

Tere. Ütleme, et peale ostu see tahaks korraliku rahasüsti saada, pihustid oleks vaja ära vahetada ja käigukasti õlid ja filtrid miinimum programmiga, siis vb see kast hakkab normaalselt tööle. Kui saate korraliku allahindlust, siis võib vaatama minna aga ma ei soovita. See müüja on ülimalt nõme, temaga head juttuajamist ei tule. Kui ta saab aru, et te pole vb autoga väga rahul, siis kukkub kaagutama ja teid sõimama. Ma säästaks närve. Ja siukest audit saab Leedust 12k-13k.


Kellelt: kenne23
Kellele: scottimees
Kaust: Inbox
Saadetud: 11.02.11 01:52
Postitus: tere
käidud siis vaatamas seda audi a6!!!
auto väljas 100% korras
seest pea nagu uus.reval autos kontrollitud ja tõesti esimene pihust oli läbi 490 eur remont!!!
kast ja ülejäänu väga heas korras,seda kinnitas ka reval auto mulle :
mootor nurrus nagu kiisu ei suitsend ega logisend,mees vahetas starteril mingi jupi ja egr klapi ja asi on minu jaoks siga heas seisus.
varsti teen teema sellest masinast ja räägin täpsemalt maksin käsi raha ja lähen järgmine nädal järgi!
miks on vaja vale informatsooni siia rääkida ,rääkisin omanikuga ja tundub ,et valetate???

masin oli aus ja ma ossin selle ära loodan met rohkem pole teil selle auto vastu midagi öelda,kuna teen uue teema sellest siia ja täpsustan nii teist kui sellest masinast

tänades
kerts

Kellelt: kenne23
Kellele: scottimees
Kaust: Inbox
Saadetud: 11.02.11 08:29
Postitus: käisin tallinna reval autos kus olid minu tutavad!!!
tema tuttavaid seal polnud,ja teiseks mina kontrollin alati ark-st järgi kus tulnd jne!!!
ja mul on saksa passi koopia!!!!
tundub ,et sul on vale infot levitatud!!!
käisin ühte audit veel pärnus vaatamas ,isetehtud nahksisuga ja see oli leedust ,kuid tegin seal näo ,et ma ei teadnud midagi..

ei tea jah kuid nüüd oli 1 pihusti läbi
ju mees pani uue kasti,uued pihustid jne ___)))

Iga kord erinev nimi, kirjastiil vb mulle ei jäägi niiväga silma, kuna ise olen vene rahvusest. Ja noh mul on 7 aastat kogemust seljataga, Ida-Virumaal kõik uued A6d ja A8d on minu töörõõm ja vahest ka minu peavalud. Ei tahtnud kohe mitte uskuda, et ma panin midagi pange või ühe pihustivahetusega saab kõik probleemid sellel autol lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.11 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Vaata, seda ma juba teema alguses rääkisin, et kui müüja vahepeal auto korda teeb, hakkab segadusi tekkima. Kas nüüd läheb siis uueks aruteluks, et kas tegelikult ikka tegi korda või ei, ning kas on ikka hästi tehtud. Minu meelest ei ole kolmel leheküljel selles teemas ikka grammigi väärtinfot. Nutt ja hala pigem. Mulle meenutab see itkulaul siin pigem seda, et käisin autot vaatamas, kuid mul ei olnud piisavalt raha osta ning omanik ei anna alla.



Sa tahad öelda, et tasub saasta osta kui hind hea? Ma tahaks ikka sellises vanuses autoga vähemalt aastake täiesti muretult sõita, ei tahaks seda kohe parandama hakata. Ma isegi ei rääkinud hinnast selle müüjaga. Oleks auto aus ja hea, siis oleks ilma pikema jututa ära ostnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 11.02.11 18:13 Tsiteeri


Sain ka jälle uue kogemuse.

Tuttav otsib endiselt järgmist masinat, leidis ühe Kadaka platsidelt.

Rääkisin küll, et seal pole viimased 10+ aastat korralike masinaid müüdud aga ikka tahtis et uuriksin.

Lähen kohale, esmamulje suht viisakas, piilusin natuke siit ja sealt.


Küsin siis müügimehe käest, et ehk annad masina VIN koodi,
Müügimees vastu, et anna pildiga dokument ja tel.number, helistame homme ja ütlen VIN koodi :o.

Oot, sain vist valesti aru ja küsin uuesti, vastus ikka sama.

Sellise asja peale ikka annab tulla, kui masin on nii korras nagu väidetakse, siis pole ju midagi põdeda krt. autoärikad.

Minu andmeid nad loomulikult ei saanud.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 13.02.11 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: kenne23
Nii väitis müüagi mulle ,et käis 1 vanem vend ja teised 3 tatikat,et muud sõna polnd kena toon ,kena toon.:).
Usun isegi ,et polnud raha sellel laimajal siin foorumis
Aga mine tea ,kui tal raha oleks siis õige pea teeb ta oma uuest autost ka teema siia..


Ja sul endal siis oli raha või? Aga muidu oled nagu eestlane või, eesti keel "natsa longab":) Kui ei ole eestlane, siis kirjutad täitsa hästi:)





Tervist!

Mina olen siis üks nendest" tatikast".
Pole tahtnud siin sõna võtta, kuna mina konkreetselt ei ole auto ostja, vaid kaasasolev tuttav!
Esiteks ei pea ma ennast ja oma tuttavaid "tatikateks".
Teiseks võin öelda, et kõikil meil 3 oleks olnud raha see auto ära osta, kuigi mina oleks pidanud liisingusse võtma aga see poleks olnud probleem. Sularaha oli meil kaasas, oleks auto aus olnud oleks sellega tagasi sõitnud!
Hinnast ja soodustusest ei rääkinud me sõnagi, kuna auto ei olnud rahuldavas korras.
Toonklaasikohta mainisin jah: "Siga kena toonklaas, kuigi eestis seadustega ei ole see kooskõlas."

Aga sina audi müüa, kes sa ennast mingiks "rekka firma omanikuks" mainisid olevat, paluks natuke lugupidamist ja kui sulle ei meeldi karm tõde, et tõid leedust (saksa paberitega) mitte töökorras audi, siis ei pea ostja peale karjuma nii, et tatti lendab ja veenid peas lõhkevad, et makske 10 euri kütteraha. Peaksid ka oma tööga seoses teadama, et klient on kuningas, niikaua kuni käitub kuningana.

Leedu kohapealt veel niipalju, et tulin just leedust ja sellised audisid on seal nagu seeni peale vihma hinnaklassiga 11-13kilo( 3.0 liitrine diisel quattro)

Mina soovitaks selle automüüaga olla igatahes VÄGA ETTEVAATLIK, sest usalda aga kontrolli, olen elus palju diile teinud, aga nii ebaviisakat käitumist pole ennem müüa poolt kohanud!


Tervitades Erkko!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 13.02.11 10:34 Tsiteeri


Sama auto ikka müügis. ;)
Väga väga imelik suhtumine inimesel. Neid kaitsetuid inimesi on palju kes ohvreiks võivad langeda.
http://www.auto24.ee/used/810161


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 13.02.11 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk

Rääkisin küll, et seal pole viimased 10+ aastat korralike masinaid müüdud aga ikka tahtis et uuriksin.



Ma arvan, et ei ole mõtet üldistada, eksju.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 13.02.11 10:52 Tsiteeri


Peab samuti vastu vaidlema, et Raadil pole korralikke autosid. Mina näiteks sain ühe. Maksis ta muidugi veidi üle turuhinna, aga siiamaani pole mingeid "üllatusi" ta toonud, kui ABS aju välja arvata mis nagunii võis iga hetk tüüpveana välja lüüa.
Kusjuures Raadil Crossari autoaias oli väga meeldiv suhtumine. MVSis aga vaadati samuti, et mõttetu tattnokk - nagunii ei osta. Raidsaare oli samuti kari ülbikuid. Teistega pole kogemust seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raizxc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.11 11:26 Tsiteeri


Endale isiklikult on jäänud mulje MVS autoaiast selline, et kui sul rahapakki käes ei ole siis sinuga tegeleda küll ei viitsita. Eriti just nooremapoolse potsensiaalse kliendiga.

Mõtlesin, et valgustan teid ka veidike selle auto osas http://www.auto24.ee/used/809308 . Käisin seda ühel ilusal päeval vaatamas. Eriti huvitav on selle sõiduki juures just see, et kunagi varem on ta ka müügis olnud ja siis oli läbisõit 230t km, praegu märgitud 214t km. Küsisin seda müüjalt, ei osanud miskit vastata, ei tahtnud uskuda, et nii oli. Keritud ei ole, nagu ta väitis. Sildade kokkujooks pidi vale olema, kuna tagumisel rattal miski kalde nurka muutev jupp pidi läbi olema ja seetõttu ei saa ka eest jooksu paiku. See oli müüja jutt.
Kliima pidi tühi olema, müüja tegeleb küll kliima valdkonnas, kuid ei ole viitsinud täita. Raadio töötab, kuid pole koodi. Iluvigu jagub ka- juhipoolne koopaäär roostetas, tagaluugi klaasi äär roostetas veidi, tagastanges oli läbiv mõra, tagatule klaas mõrane, paar mõlki, paar liistu kahtlaselt lahtised jne. Lisaks veel tagumised istmesoojendused ei tööta, vool pidi peale tulema aga miski kamm ikkagi sees. Jutu järgi tundus nii, et kõik töötab aga samas praegu ei tööta ka. Tagavararatast ei olnud, ei mäletanud miks see välja võetud, aga kodus pidi olemas olema. Eest puudus ka üks plastik kate kus taga pukseerimisaas on, see pidi ka kodus olemas olema. Muidu rihmad, rullikud pidid vahetatud olema, turbol minimaalne lõtk ja veermiku osas pidavat ka kõik enam vähem vahetatud olema. Kindlasti ei tahtnud ma oma jutuga sõidukit maha teha, vaid huvlilstele miskit infot anda mida mina nägin ja mida omanik rääkis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 13.02.11 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk

Rääkisin küll, et seal pole viimased 10+ aastat korralike masinaid müüdud aga ikka tahtis et uuriksin.



Ma arvan, et ei ole mõtet üldistada, eksju.



Kui päris aus olla, siis ega sa ise ka just väga sõbralik ei olnud, kui ma sügisel seda vaatamas käisin.

http://www.auto24.ee/used/765155

Mina teadsin kellega ma suhtlen, sinule olin mina mees metsast ja suhtumine kleinti jättis soovida.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.02.11 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Sa tahad öelda, et tasub saasta osta kui hind hea?

Mina arvan, et on, kui on selge, kui palju korda tegemine maksab ja hind sellest veelgi odavam on. Saast on suhteline mõiste. Konkreetse A6 kohta ei ütleks mina küll vaid nende pihustite ja käigukasti vea põhjal "saast". Pigem on kogu see teema siin ikkagi küündimatust müüjast. Asjaliku korral oleksite ehk isegi selle auto osas kokkuleppele saanud.

Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Küsin siis müügimehe käest, et ehk annad masina VIN koodi,
Müügimees vastu, et anna pildiga dokument ja tel.number, helistame homme ja ütlen VIN koodi :o.

Võibolla soovis end potentsiaalse kerenumbrite vahetaja eest kaitsta vms. Sulle tundus paranoiline, tema jaoks oli eelnev taustauuringu tegemine võibolla juba toimiv praktika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]